SEGÍTSETEK!

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 10:59

Sziasztok! Azt veszem észre nem számíthatok a Rockstar Supportra , mert már kb 10 levelet irtam neki az elmult 2 hónapban. Ezért gondoltam hátha tőletek kapok valami tippet, segítséhet mert máshoz nem igen tudok fordulni.
Tehát arról van szó hogy engem augusztus elején kibannoltak gta v onlineból először 10 napra fogalmam sincs hogy miért hiszen sohasem hackeltem nem raktam be semmilyen modot sőt nem is tudnám hogyan kell nem is akarom mert úgy élvezhetetlen a játék számomra. Nemtudtam vele mit kezdeni megvártam míg letelik a 10 nap. Természetesen fel is mentem a tiltás leteltével de ha jól emlékszem még aznap megkaptam a második bannolást ami 30 napra szól. Én meg csak nézek hogy miért??Én tudatlan mi mást tudtam volna tenni azon kívül mint hogy beletörődök és megvárom azt a 30 napot, ami most telt le 19 én de hát mit ad Isten aznap megkaptam a végleges bannolásom. Kicsit lesokkolt a dolog nagyon kiakadtam annyira hogy pár napja meg is vettem a játékot ujra azzal a tudattal hogy fogalmam sincs miért történt ez velem de nem érdekel megvettem az uj játékot indítsunk tiszta lappal. Eddig szép és jó tegnap előtt felraktam a játékot este már ki is próbáltam az onlinet csináltam egy teljesen új karaktert. Szóval új e-mail cím , új felhasználó (social club) , új jelszó, új játék új aktiváló kóddal. Körülbelül 30 percet játszottam. Másnap reggel bekartam lépni és egy 10 napos bannolás fogadott! MIÉRT? Csak arra tudok tippelni hogy egy hacker ugrott rám vagy vírus vagy akármi nem igen értek hozzá de arra gondoltam ip címet váltok ki huztam a modemet 6 órára. De ez sem oldotta meg. Nemtudok szóhoz jutni fogalmam sincs mi történik vagy hogy mi lehet a probléma forrása és hogy miért bannol engem automatikusan a játék?? Nagyon kérlek ha tudtok segítsetek ha van valami információtok osszátok meg velem mert ez nagyon igazságtalan, szeretnék ujra játszani és megoldani a problémát! KÖSZI ELŐRE IS!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 25. 11:07

Szia!

Először is, ha legközelebb segítségre van szükséged, akkor ne nyiss új témát, hanem csak a "Hozzászólás írása" menüpontra menj rá légy szíves, mert nem tesz annyira jót az oldal esztétikájának, ha folyamatosan új témákat nyitogatunk mindenféle kérdés vagy kérés miatt. Felesleges, hiszen ha sima hozzászólást írsz egy témán belül, azt ugyanúgy látni fogja mindenki. :) Tudom hogy új tag vagy és nyilván nem tudhattad, nem is bántásként írtam, csak legközelebb ne nyiss új témát, hanem a meglévő "Segítség" című témába kérj segítséget. ;)

A problémádra térve: sajnos fogalmam sincs, hogy mit tudnál csinálni és nem hiszem, hogy az oldalon bárki más tudna segíteni. Az ilyen esetekben sajnos csak a Rockstar Support tud segíteni, azt viszont nem értem, miért nem válaszolnak vissza a leveledre. Amúgy elég gyanús, hogy valóban egy hacker kapott el és bannol ki folyamatosan. Szóval egy szó mint száz, sajnos nem hiszem, hogy bárki tudna neked segíteni. :( Csak azt tudom tanácsolni, hogy csinálj még egy új Social Club fiókot és ott kérj megint segítséget egészen addig, amíg nem válaszolnak vissza rá.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 11:22

okés legközelebb oda írok :|
ez egyébként rohadtul szánalmas hogy nem tudnak segíteni, le se szarják hogy segítséget kérek akkor mi a francnak van support oldal? -.- már 2 hónapja lassan zaklatom őket de azóta semmi...azóta nem tudok játazani

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 25. 11:29

Tényleg sajnálom, hogy ilyen problémáid vannak, és én sem értem miért nem válaszolnak, de szerintem próbálj kicsit megnyugodni. Tudom, könnyű ezt mondani, a te helyedben én is nagyon fel lennék baszva, de hidd el, nem fog segíteni az idegeskedés. :) Szerintem nyiss még egy új fiókot Social Clubon, írj egy levelet megint és várj. Sajnos mást nem tehetsz, a zaklatásszerű írogatást viszont azért nem ajánlom, nehogy a végén a Social Clubról is kibannoljon a Rockstar. Próbálj kicsit lazítani és várj.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 11:42

Csak ezt tudom tenni. Az is érdekes hogy a R* supp fórumon egy bannolással kapcsolatban sem válaszolnak végig olvastam. Ha megkérdezném tőlük fórumban milyen színű a tükör arra tuti hogy azonnal válaszolnának, de bannolással kapcsolatba csak az a k**va robor program ir hogy nemtudunk feloldani kerlek vard meg a bannolas lejarati idejet te egy kibaszott csaló vagy megsértetted a szabályokat huzz a picsába . Körülbelül ezt kapom tőlük. Persze en nagyon higgadt vagyok mar 2 hónapja. De jólenne tudni a probléma forrását ami miatt automata bannt kapok.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 25. 11:45

Persze, megértelek. :) És őszintén bízom benne, hogy megoldódik a problémád! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 12:00

Oké köszi de szerinted mi jóra számíthatok? most irtam nekik egy utolsó levelet többet nem fogok mert nem válaszolnak ... kibasztak velem jól..

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 25. 12:09

Hát abban az esetben, ha erre a levélre sem válaszolnak, akkor sajnos nem sok jóra számíthatsz. :( Ha már ennyi mindent megpróbáltál a probléma megoldása érdekében és egyik ötlet sem jött be, akkor tényleg nem tudom, mi lesz veled és az Online-nal. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 09. 25. 13:44

Nem értek hozzá, de vagy egy hacker/vírus akaszkodott rád, vagy a R* baszakszik a bannal. Annyit tudok tenni, hogy én is írok a Support-nak.
Well look who's back

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 14:40

Arminho írta:Nem értek hozzá, de vagy egy hacker/vírus akaszkodott rád, vagy a R* baszakszik a bannal. Annyit tudok tenni, hogy én is írok a Support-nak.
Rendben köszi:) szerinted egy windows ujratelepites segitene? ha esetlen vírusrol lenne szó

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 14:48

vagy esetleg tudja valaki mi alapján bannolnak? mert ezekszerint nem a felhasználóval baj mert uj jatekot vettem. ip cim lehet a ludas vagy ilyesmi?

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 25. 15:09

Telepítsd már újra azt a retkes windows-t.
je

Áronka 2008
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. 01. 28. 16:07

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: Áronka 2008 » 2017. 01. 28. 16:22

Sziasztok xbox 360-an lehet online játszani mert én szeretnék valakivel játszani tud segíteni írjon itt vagy a [email protected] email címre. :lol: ELŐRE IS KÖSZÖNÖM
Áronn

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 28. 16:27

Lehet....
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: SEGÍTSETEK!

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 28. 16:31

Igen, lehet, de előtte Xbox Gold Live tagságot kell szerezned, hogy tudj játszani az Online-nal. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Lezárt