GTA REDUX (vagy hasonlo grafikai modositas) + VR

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Válasz küldése
Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

GTA REDUX (vagy hasonlo grafikai modositas) + VR

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2017. 06. 24. 13:13

Sziasztok, Kozuletek gondolom sokan lattak mar peldat a GTA V VR kiegeszitokkel torteno jatszasara. (Leginkabb VR szemuvegre gondolok, de sok mas finomsag is van)
Egy pelda: https://www.youtube.com/watch?v=6CZmJvI8mfc&t=2s

Valaki meg tudna mondani nekem, hogy miert nincs egyetlen olyan jatekos sem, aki GTA V-t jatszik VR-al es barmi grafikai modositast hasznalna. (Eleg sok youtubernek van bika PC-je szoval nem itt keresnem a megoldast.)
Grafikai mod alatt valami ilyesmit ertek:
https://www.youtube.com/watch?v=k10RdQU6Jxo
(Tudom, hogy a Redux hasznalt olyan modokat, ahol nem tuntette fel kreditben a forrast, de ezt a modot most csak peldakent hasznalom, nem ajanlani akarom)

Ez szimplan nem lehetseges? Ha nem, akkor miert?

Egyebkent ti probaltatok mar GTA-t VR szemuveggel? Szerintem oriasi elmeny.
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA REDUX (vagy hasonlo grafikai modositas) + VR

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 06. 24. 22:43

Szia! Én őket láttam játszani VR-ral, de ugye itt erre épül a csatorna: https://youtu.be/7gDup2sE_IY Szerintem az egyik oka az, hogy a legtöbb YouTubeos csak divatból, vagy a nézettségért GTA V-özik (kevés az igazi GTA rajongó köztük) ezért a modolással sem foglalkoznak annyira, illetve ami a legfőbb ok, hogy egyszerűen nincs semmilyen VR cuccuk. Nem olyan olcsó dolog ez, főleg egy magyar ember pénztárcájához mérten. Egyébként én nem próbáltam, de biztos jó lehet. Bár én szívesebben látnék egy hivatalos VR támogatást, mert ahogy látom a mozgás nincs megoldva. Erre viszont nem számítok, mert úgy tudom a Rockstar nem lát a VR-ban jövőt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA REDUX (vagy hasonlo grafikai modositas) + VR

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 26. 18:42

Ebben kivételesen egyet is értek a R*-ral. A VR szerintem sem több egy pár óra alatt megunható, méregdrága lehúzásnál. Egyrészt alig van VR kompatibilis játék, és abból a maroknyiból sincs semmi kiemelkedő, ami a VR mellett szólna. Oké, ott van az új Resident Evil játék, ami azért elég jó VR megvalósítást kapott, de ezt a játékot leszámítva nem is igazán tudok különösebben említésre méltó VR címet felhozni. Van jó pár indie stílusú meg egyéb kisebb játék, de komolyabb "tripla A" kategóriájú játék az imént említett RE játékot leszámítva nincs és látszólag egy darabig nem is lesz. Jópofa ez a VR, de nálam addig teljesen érdektelen téma, amíg nem jönnek vele kompatibilis "tripla" A játékok.

Mondjuk azt máig nem tudom, hogy csak a PS4 Pro támogatja a VR szemcsit, vagy a régi PS4-ek is támogatják? :insecure:

Szerk.: Tárgytalan a dolog, mivel az imént utánanéztem ennek a VR-nak, és elvileg lehet klasszikus, tehát sima, Slim és Pro gépen is használni az olcsónak és a gyenge játékfelhozatala miatt egyelőre túl hasznosnak sem mondható szemüveget.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése