Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 15. 09:45

NikitaDragovich írta:Köszi! Ez jólesett. Melyik részeket hagytad ki korábban? A mostaniakat vagy a tavalyi bevezetőket és a maffiás DLC-t?
A mostani IRBK epizódokból hagytam ki pár részletet, de mára már mindent bepótoltam. :)
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 07. 24. 19:50

Ciao!
Elérkezett a következő rész, melyben megismerhetjük a következő regényem fontosabb szereplőit (Ikrek, Amber, stb...), sőt megtudhatjuk, hogy mi történt Chicago városával az Under Control után!
Emellett rengeteg színész és előadó parodizálva lett, de kiemelnék négy fontosabb karaktert, akiket a kinézetük és a ruházatuk alapján próbáltam meg jellemezni.

1. Talabor Self = Charles Dance
2. Amber Adams = Margaret Qualley
3. Adam Taylor = Max Carver
4. Scott Taylor = Charlie Carver

Jó olvasást! :)

24. Fejezet: Az élet folyója
Az utóbbi három napban megismerkedtem két angol turistával, Nigellel és Mrs. Thornhill-lel, akik a hatvanas éveik végén és a hetvenes éveik elején lehetettek. Kicsit furcsán viselkedtek egymással. Első látásra azt hittem, hogy ők házasok, de Nigel szerint Mrs. Thornhillnak van egy férje és két gyereke Angliában. Ettől eltekintve megkértek engem, hogy lopjak el híres sztároktól emléktárgyakat. Sajnos érzékelhető volt rajtuk, hogy túlzásba vitték a rajongás pszichológiáját, valószínűleg az önbizalmuk hiánya és a rossz önértékelésük tette ilyenné őket. Általában az ilyen embereknek nem volt példaképük gyerekkorukban, s sajnos ez rám is jellemző tulajdonság. Egykor magam is rajongtam hírességek iránt. A kedvenceim közé tartozott Jimmy Boston, Jock Cranley, Jack Howitzer, Mark Fostenburg, Bruce Spade, Dominic Cooper és a két ikerfivér, Adam és Scott Taylor, akik Chicagóból költöztek át Los Santosba, ahol szerepet kaptak Solomon Richards filmjeiben. Érdekesség, hogy a rajongás akár személyiségünk fejlődését is szolgálhatja, ha eltanuljuk bálványunktól és kiteljesítjük magunkban azokat a viselkedésmintákat, amelyekre vágytunk, de hiányoztak belőlünk. Ez a tendencia rám kétségtelenül igaz volt, de a két öregre nem! Folyton-folyvást azokat a celebeket istenítették, akiket kiraboltam a napokban. Ilyen volt például Lazlow Jones, a Blue Brothers tagjai, azaz Billy és Bobby Blue, illetve Jüstin Bübür. Ezt letisztázva megtettem parancsaikat, s kedvességből meghívtam őket a születésnapi partimra, melyet a kínai Ming Wei éttermében rendeztünk. Nem sokkal ezután beesteledett. Niko, Roman és Jacob már a bulin vártak minket, azonban Michaellel megbeszéltem, hogy én Lizával fogok menni, mivel ki szeretnék vele békülni. Így is lett. Épp a fekete szmokingomat viseltem és a piros Infernusomban ültem, azonban megcsörrent a telefonom. Meglepődve tapasztaltam, hogy az anyám, Catelyn keresett engem. - Remélem, hogy a születésnapom miatt hív - gondoltam magamban felvéve zöld iFruitomat.

- Helló, anya. Hogy vagy? Régen beszéltünk - köszöntöttem remegő hangon.
- Gyilkos! - kiáltott fel idegesen.
- Te meg miről beszélsz?
- Te voltál az! Te raboltad ki azt a bankot és te gázoltad el szerencsétlen embereket! Gyilkos! - vádolt meg idegesen. Hangján éreztem, hogy eléggé mérges rám.
- Anya, figyelj rám! Idővel mindent megmagyarázok, ígérem! - nyugtattam. - Ma van a születésnapom, azt hittem, hogy azért hívsz fel.
- Hát tévedtél! Tudom, hogy ma lettél tizenkilenc, viszont nem érdemled meg, hogy felköszöntselek! Hülye apád mondta, hogy hívjalak fel és a testvéreid, nagyapád és az ő nevében is köszöntselek fel. Az egész falu rólad és a bűntetteidről beszél! Ezt a szégyent megélni... - szégyenkezett elsírva magát.
- Anya, nyugodj meg! Hidd el, én nem akartam bűnöző lenni, de rávitt a kényszer!
- Rávitt a kényszer? Miért is?! Mi nem így neveltünk téged! Szégyelld magad! - ordította a telefonba fülsértően.
- Jó, én leteszem.
- Nehogy megtedd!
- Akkor ne vádoljál már! Épp a bulimra megyek, ugyanis vannak barátaim! S képzeld, barátnőm is van - vettem egy nagy levegőt. - Sőt, hamarosan nagymama leszel. Fiam fog születni.
- Tessék? Hogy merted megtenni? Még csak tizenkilenc éves vagy!
- Mit sírsz már? Te tizennyolc évesen szülted Jamest!
- Igen, de az más volt.
- Anya, nem is ismered még a jegyesemet.
- Jegyes?! Miről beszélsz? Már eljegyezted?! Istenem! - üvöltött erős hangvétellel.
- Ne ordíts már! Jesszusbasszus, keresztbe lenyelem a telefonomat, hagyd már abba! - kiabáltam vissza felpaprikázva.
- Mibe keveredtél, te bolondházi?! Minek rabolsz bankokat és minek gyilkolsz maffiózókat?!
- Hogy minek? Kíváncsi vagy rá?! - kérdeztem vissza gúnyosan. - Akkor elmondom neked! Majdnem két hónapja megölték Achillest, elrabolták Leandrost, viszont megismertem egy nagyon rendes családot, s az ő keresztlányukba lettem szerelmes, aki gyereket vár tőlem! Aztán felkeresett engem egy rendőrtiszt, László Hiller, aki a legjobb barátom lett, s megkért engem, hogy segítsek kifizetni az adósságait a maffiának. Megszereztem a lóvét, csakhogy a maffia átvert bennünket, később pedig elraboltuk Mary Valvona fiát, csakhogy Valvona visszaszerezte a sarját és lelőtte Hillert, továbbá találkoztam György Petersonnal, aki még beárult engem a tanárnőnek. György egyik barátja, Brendon elvitt engem Lester Cresthez, akivel elkezdtünk rablásokat kitervelni, hogy elég pénzt szerezzünk ahhoz, hogy Lester lefizesse a Merryweathert és hogy kijussunk Amerikába, hogy megöljük Valvonát a bűne miatt - vártam egy kicsit. - Most jelenleg ott tartok, hogy megvertem Gyurit, mert összejött a csajommal és kiraboltunk egy bankot, továbbá az FIB-nak fogunk dolgozni még és hamarosan meglopjuk a Merryweathert és a Denaro családot. Most boldog vagy? Tudod már az igazságot! Nyugodtan szidjál csak le... - meséltem neki mérgelődve.
- Úristen! Nem tudom elhinni, hogy a fiam egy gyilkos! De Isten megadja neked ezért a büntetését! Sajnálom, hogy ennyire züllött lettél... Erről is az ATG sorozat tehet...
- Anya, ne fogd erre az ATG-t! Semmi köze hozzá! Inkább hagyjál békén. Amint megtalálom Leandrost és végzek a rablásokkal, hazajövök és megbeszéljük a dolgokat, oké? Ja és meglepő hír még, hogy katona leszek. Károly Tóth rábeszélt engem, hogy az legyek.
- Ostoba! Károly Tóth azt se tudja, mit beszél! Minek találkozol vele? Ő amúgy is börtönben van.
- Igen, de neki van rá engedélye, hogy pár napra elhagyja a fegyházat, érted?
- Értem - állt meg egy szösszenetre. - Amúgy azért hívtalak, mert elválok apádtól... - vallotta be őszintén.
- Tessék? - lepődtem meg tátott szájjal. - Hogyhogy elváltok?
- Erre te is tudod a választ. Elegem van már a nagybátyádból és annak a feleségéből is!
- Anyu, kérlek, felejtsd már el Jeffet és Lucy-t.
- Hogyan felejteném már el őket?! Nagyanyád halála után megloptak bennünket és pletykálgatnak mindenféle baromságot rólunk a cigánytelepen! Elegem van belőlük és a cigányokból is! Elköltözöm a bátyádhoz Angliába.
- Anya, nem mehetsz még el Jameshez! Mi lesz Gerryvel? Ő még nem fejezte be a gimnáziumot.
- Nem érdekel! Ügyes gyerek ő, feltalálja majd magát...
- Anya, kérlek. Ne légy hülye! Várd meg, amíg befejezi az iskolát, utána elmehetsz.
- Épp eleget vártam, fiam. Nem teszem magam tönkre... Jó bulizást és érezd jól magad a bulin és a családoddal. Ami egyedül vigasztal, az az, hogy nagymama leszek. Remélem, egyszer megismerem az unokámat... Emellett pedig arra kérlek, hogy sohase élj Bongohazéban! Undorító egy falu, tele van irigy cigányokkal! December végén elválok apádtól, újév után pedig Angliába megyek...
- Anya, ne!
- De. Megteszem. És fogadj meg még egy tanácsot: menj el nyugodtan Amerikába, ne legyél katona! Megölnének téged... Add ki a regényeidet Amerikában és élj! Ég veled! - bontotta a vonalat elbúcsúzva.
- Anya? Picsába! - dühöngtem nekivágva mobilomat az anyósülésnek. A gyönyörű iFruitnak szerencsére nem lett semmi baja, hisz az ülés puha volt, akárcsak egy párna, azonban szerelmem rögvest észrevette, hogy baj van velem.
- Hát te? - érdeklődött Liza kinyitva az Infernus ajtaján. A lány csodálatos volt. A száját finom rúzs borította, a szemeit pedig a megmásíthatatlan kék szemsmink. Egy fekete szőrmekabátot és egy vadítóan fekete-fehér alkalmi ruhát hordott.
- Örülök, hogy látlak, gyönyörűm - üdvözöltem betéve zsebembe mobiltelefonomat.
- Már megint mi történt veled?
- Semmi. Te viszont gyönyörű vagy! Te vagy a legszebb nő az egész világon! - tértem el a témától megdicsérve galambomat.
- Robert, ne flörtölj nekem. Attól még, hogy ma van a születésnapod, még nem bocsátok meg a múltkori miatt - közölte becsukva az ajtót.
- Bébi, én nagyon sajnálom a múltkorit, DE most sokkal nagyobb gondom van...
- Már megint a maffia vagy a KG Team Gang, esetleg a mexikói haverjaid, mi?
- Nem.
- Merryweather?
- Nem.
- Akkor meg mi? - értetlenkedett kíváncsian.
- Semmi. Nem érdekes... - vállat vontam. - Menjünk inkább.
- NEM! Mondd el, hogy mi bánt. Színésznő vagyok, látom rajtad, hogy gondod van. Mondd el! - követelőzött megfogva kezemet.
- A szüleim elválnak - vágtam rá a választ morcosan. Erre életem a kezét a szájára helyezte.
- Ó, de hát miért?
- Régóta veszekednek sokat, hála a nagybátyámnak és a nagynénémnek... Kihasználtak csak bennünket. Nagyanyám halála után meglopták az öregapámat és a szüleimet is. Rengeteg pénzük lett! Sőt, a tárgyaláson a nagymamám örökséget is megnyerték! Kurvaélet! - regéltem beleverve ötször az öklömet a kormánynak a dudájába.
- Jó, nyugi - csendesített simogatva hátamat.
- Egész gyerekkoromba a veszekedésüket kellett hallgatom! Ne tudd meg, hogy mennyire örültem, amikor Wintershoréba jöttem... Unokatestvéreimet sem láthattam sokáig! Baszd meg, Jeff és Lucy!
- Ők meg kik?
- A nagybátyám és a nagynéném. Jóllehet Jeff-fel már kibékültünk, azonban ez a k**va Lucy folyton szidta az anyámat! Irigy volt rá... Hülye k**va! Remélem, hogy hamarosan megdöglik a sok cigizésbe! Mindenki utálja őt a családunkba, mert egy kurvára irigy nő! Trevor hozzá képest egy szent!
- Sajnálom.
- Ugyan, te nem tehetsz róla. Amikor találkozott anyámmal a boltban, lekurvázta őt! Trágár szavakat használt, ez a beszívott ribanc! Apám meg bezzeg nem védte meg az anyámat, mert neki a családnak a békéje fontosabb volt... Ó, hogy de utálom én is az összes cigányt Bongohazében! Anyámat és apámat kibeszélik, holott a bátyám mégis barátkozik velük... Talán ezért kezdett el dohányozni a tesóm... - szedtem össze megtört gondolataimat. - Anyám mennyi pénzzel támogatta Lucy-t és a gyerekeit is! Annyira sajnálom őt, hiszen kihasználták! Meg is értem, hogy elhagyja ezt a tetves országot... Jobb neki Angliában...
- Robi, nyugodj meg. Hamarosan elmegyünk Los Santosba, ott jó lesz neked!
- Bébi, attól tartok, hogy nem megyek veletek - fordultam feléje. - El kell mennem Afganisztánba! Ez a sorsom!
- Sors? Miféle sors?! Ne legyél már hülye! Los Santosban lesznek új barátaid. Találkozhatsz az ikrekkel is, akikért annyira rajongsz! Nagyon jó színészek ők... Régóta ismerem őket, és Solomon Richards is rendes producer! Találkoznod kell velük!
- Nekem nincsen helyem Los Santosban... Nem szeretem a városokat! Én Schlitzbe vagy Afganisztánba akarok menni - ismertem be.
- Robb, te megvesztél? Megölnének téged Afganisztánba!
- Bébi, nem láttad, hogy hány embert öltem már meg? A maffia sem tudott megölni! Okkal történnek ezek a dolgok... Valami oka biztosan van... Rá kell jönnöm az igazságra... Az Obszervatórium segíteni fog a válasz megtalálásban!
- A fiadat hordozom a hasamban! - nyilatkozott kifogásként.
- Mégis megcsaltál Gyurival... - vágtam vissza csipkelődve.
- Gyuri egy pöcs! Normálisan sem tud csókolózni... Undorítóan nyálkás a nyelve! Gusztustalan... Bánom, hogy smároltam vele... - nevetett fel.
- Nekem úgy tűnt, hogy élveztétek... Gyuri szerint véresre kúrt téged... Lehet, hogy Riley mellett lesz még egy gyereked, aki Gyuritól fog származni?
- Ez hülyeség! Nem keféltem vele... Még a gatyáját sem tudja levenni, annyira kretén!
- Van neki amúgy csaja. Flóra a neve. Azt kérte tőlem ez a szardarab pár napja, hogy adjalak neki oda, mert ő szívesen átnyújtja nekem Flórát, akit annyiszor dughatok meg, amennyiszer csak akarok... Természetesen megvertem ezért és kidobtam az ablakon. Jelenleg kórházban van - fabuláztam teátrálisan.
- Szép. Örülök, hogy nem mondtál le rólam.
- Liza, megcsaltál vele. Tudod, mit jelent ez?
- Csak egyszer csókoltam meg! Na jó, ötször - ismerte el viccelődve.
- Te számolod?
- Nem! Csak megjegyeztem... Tiszta büdös a szájszaga - undorodott el Liza.
- Mégis nyelveztél vele! - emeltem vádat ellene.
- Jól van, elkapott a vágy.
- Hagyjuk. Nem érdekel az a szarzsák. Hamarosan megölöm őt... Sok kárt okozott az életemben... - motyogtam depressziósan.
- Mi lett amúgy Lucyvel és Jeff-fel? - kérdezősködött.
- Megnyerték a vagyont. Bár hamar elcseszték a lóvét, mert minden héten cigarettát vettek és sok kaját az embereknek, tudniillik sokan élnek náluk. Nem is értem, hogy hogyan férnek el. Lucy a férjével, Jeff-fel és a gyerekivel, na meg a rokonaival él együtt. Egyfolytában cigiznek és hisztiznek! Gusztustalan! - replikáztam fájdalmasan. - Sajnálom azért Jeff bácsit. Ő tartja már csak el őket. A pénzüket elbaszták pár hónap alatt és nincs mit enniük... Jeff ezért is kénytelen dolgozni Németországban! Majd' megszakad a munkában!
- Ez durva, viszont neked már nem kell őket látnod! Anyukád is megszabadul tőlük. Minden jóra fog fordulni, meglátod - ölelt át lelket öntve belém.
- Az öcsémet sajnálom. Ha anyám elmegy, akkor egyedül marad az apámmal és a nagyapámmal. Ő még gimnáziumba jár! - mormoltam abbahagyva az ölelkezést.
- Ez így tényleg nem jó.
- Mindegy. Inkább induljunk - szakítottam meg a trécselést elindítva a járgányt.
- Robi, várj - állított meg. - Ne haragudj Gyuri miatt!
- Nem haragszom. S bocs a fojtogatásért! Én nem akartam... - szégyelltem el magam megbánva tettemet.
- Semmi baj, harcosom - nézett bele barna szemeimbe megcsókolva ajkamat. Abban a pillanatban újra szerelmes lettem Lizába. Nem is érdekelt már Rebeka és Anita sem.

Ezt követően elértük a kínai negyedet, ahol leparkoltam a verdámat megfogva barátnőm mancsát. Lassan beléptünk a kajáldába, ahol munkaadóim és barátaim rostokoltak. Meglepve tapasztaltam, hogy amint benyitottuk a helyiségbe, mindenki vidáman felköszöntött engem. Oly nagy kő esett le a szívemről, s eme percben éreztem, hogy végre szeretnek engem. Ott volt a jelenlévők közül Michael, Franklin, Amanda, Jimmy, Tracey, Martin, Izabella, Lester, a kínai Ming Wei, Niko, Roman, Jacob, Packie, Noél, Brendon, az orosz Vladimir Borodin, az unokatestvérem, Tess és az ő pasija, a szőke Raleigh Wayne, továbbá az autókereskedő, Ronald Lerman és az idősödő Tom, aztán Elvis, Rickie Luckens, a szépséges Paige Harris, Christian Feltz, Mami, a hippi Truth, az Angels of Death egykori vezetője, azaz Lester Arnold, sőt még Nigel, Mrs. Thornhill, a drogos Barry, Patricia Madrazo a múmiának öltözött Trevorral, a nagydarab néger, akit Kyrie Pearce-nek hívtak, ezenfelül még a bajuszos Jon Genovese, Gracie és Giovanni Ancelotti, Billy Colombo, Wade Johnson, avagy ismertebb néven Fixer, az FIB tagjai, Dagobert, Dárius és Talabor Self, valamint az ikrek, Adam és Scott Taylor és Adam barátnője, Amber Adams is részt vett az összejövetelen. A férfiak öltönyökben, a nők díszes alkalmi ruhákban virítottak. Trevor hasonlított egy múmiára. Arca tele volt kötszerekkel az égési sérülések miatt. Mindemellett Ming Wei egy kicsit kövér volt. Rövid, fekete haja és kövérkés arccsontja volt. Sárgás bőre a kínaiakra és a triádokra emlékeztetett, bár maga Ming Wei is kínai származású. Emellett Jon Genovese kereken hetvenéves volt, akárcsak Talabor Self. Genovese számomra szimpatikusnak tűnt, merthogy bírtam az öregembereket, még akkor is, ha az illető egy maffiózó. Genovese-nek ősz bajsza és őszülő haja volt. Salvatore Leone hasonmásaként tekintettem rá. Ezenkívül Talabor Self egy igazi úriember volt. Haja és rövidke, őszülő körszakálla finoman tündökölt azt est hátralevő része alatt. Tökéletesen ábrázolta a halált és az elmúlást. Ennek ellenére mégis élvezte valamennyire az életet, pedig rákban szenvedett. Ugyanakkor Adam Taylor barátnője, Amber Adams a fiatalságot és a szerelmet képviselte. Még Lizánál is szebb volt! Hosszú, barnásfekete haja és zöld szemei tükrözték a szépségét. Adammel szerették egymást, s már tervezték az első gyermeküket is. Adam, Scott és Amber 1994-ben születtek, tehát három évvel voltak nálam idősebbek. Ambernek mégis csodaszép orca volt. Érdekes módon a fülében volt piercing és egy fülbevaló is. Eléggé evidens, hogy rossz kamaszlány lehetett, de Adammel való kapcsolata megváltoztatta őt. Biztos voltam benne, hogy sok fiúba volt szerelmes, és azok az ifjak nem olyanok voltak, mint Adam vagy Scott. Az ikrek kedvesek és lököttek voltak, de mindenképpen jól nevelték őket! Ezt megmagyarázva az ikerpalánták jellemzése valamennyivel bonyolultabb. Egypetéjű ikrekként látták meg a napvilágot. Scott hét perccel volt idősebb Adamnél. Adam balkezes, míg ikertestvére jobbkezes volt. Scott százhetvennyolc centiméter, bár Adam mégis egy öt centivel magasabb volt nála. Ugyanakkor felettébb frappáns, hogy én sokkal termetesebb voltam, mint ők. Kétszáztíz centimmel feléjük tornyosultam. Nevetve köszöntöttek fel engem, annak ellenére, hogy nem is ismertek. Első látásra félni kezdtek, majd lekezeltek velem a megismerkedés szempontjából. Kellemes volt velük találkozni, hiszen mindig is nagy rajongójuk voltam. Egy álmom vált valóra! Végre találkozhattam a kedvenc filmsztárjaimmal, akik kétségtelen, hogy jó pasik voltak. Mindkettőjüknek barna szeme és barna haja volt, akárcsak nekem. Noha alacsonyabbak voltak nálam, ennek dacára kedveltek engem. A frizurájuk vicces szisztémával ugyanúgy nézett ki. A hátsó és az oldalsó oldalon rövidre volt vágva a sérójuk, míg középen meghagyták hosszúnak és sűrűnek. Kerek pofijuknak mindenképpen megfelelt ez a hajviselet, mivelhogy a frizkójuk egyenletesen rugalmas és egy kicsit hátra is volt fésülve, de nem annyira, mint Gyurinak vagy Noélnak. A felköszöntés elteltével Ming Wei, Mami és Gracie berohantak a konyhába előkészítve a levest, a főételt és a desszertet, ami egyenlő volt a tortával. Ekkortájt sajnos Nigel és Mrs. Thornhill megszakította az ismerkedésemet a két ikergyermekkel.

- Adam és Scott Taylor, mi nagy rajongói vagyunk maguknak! Az én nevem Nigel, ő pedig mellettem Mrs. Thornhill - mutatkozott be Nigel a fiúknak, akik mosolyogva elcsodálkoztak, de én mégis mérges voltam a vénekre, mert elvették előlem a példaképeimet.
- Helló! - köszöntötte őket Mrs. Thornhill szégyenlősen. - Csinálhatnánk képeket a hasizmukról, fiúkák? Emléktárgyként akarjuk megőrizni őket!
- Hát persze - egyezett bele Adam levéve fekete öltönyét és fehér ingét Scott-tal egyetemben. A bolond Mrs. Thornhill és az idióta Nigel egy régi fényképezőgéppel nekikezdtek lefotózni bálványaik kockás hasát és kidolgozott izomzatukat, csakhogy amint Amber meglátta őket, villámgyorsan elloholt az őrült fanok irányába, akik már nem bírtak érzelmeikkel, így kénytelenek voltak simogatni a srácok pocakját, mely annyira erőteljes és izmos volt, hogy rögvest erekcióm lett. Persze Adam és Scott viccként kezelték a dolgot Amber és Tracey kivételével. Tracey két évvel ezelőtt Scott csaja volt, de most végre újra találkozhattak Lesternek köszönhetően, tudniillik, ha Lester nem keresi fel a legényeket a rablások miatt, akkor valószínűleg nem is láthatták volna egymást. A fiatalemberek Lizával, Michael De Santával és Solomon Richardssal forgatták a Meltdown folytatásait. Mi több Liza mutatta be keresztszüleinek és Traceynek az ikreket, akik nem olyan régen fejezték be az USALS színművészeti képzését Los Santosban.
- Hagyják békén a fiúinkat! - kiáltotta a két nőszemély ellökve Nigelt és Mrs. Thornhillt. Mindkét matuzsálem elesett a parkettán, mégis sikerült elejteniük a fényképezőt, mely ripityára törött az esés végett. Erre a reakcióra a lányok átölelték kedveseiket, mígnem az aggastyánok sírásba fojtották le dühüket. Sajnáltam őket, mivel jókedvűek voltak, hogy ők is megismerhették a Taylor ikreket, de a leányzók tönkretettek mindent. Mindeközben Liza, Michael, Amanda, Franklin, Trevor, Patricia és Jimmy is odasuhantak hozzánk.
- Scott, annyira hiányoztál! - karolta át Tracey az ex-pasiját, aki mindössze csak vigyorgott.
- Adam, hányszor megmondtam neked, hogy ne csinálj hülyeségeket! Szégyent hozol a vendégekre és az ünnepeltre! - lamentált a meseszép Amber dühösen.
- Ugyan, nem hoztak rám szégyent - szóltam közbe megvakarva a megnagyobbodott hímvesszőmet.
- Robi, neked erekciód van? Úristen! - képedt el Liza rácsapva fejére, mondván, hogy én fiúkra izgultam fel.
- Robert, hogy lehetsz már ilyen?! Férfiakra izgultál fel? - bosszankodott Michael.
- Michael, ezek az én testvéreim! Nem tehetek róla, hogy felállt.
- Ja. Igaza van, Robinak! - büszkélkedett Scott.
- Ja. Mi hárman ikertestvérek vagyunk - értett egyet Adam átfogva Scott és az én nyakamat.
- Normálisak vagytok?! IDIÓTÁK! - visongott Amber megpofozva Adamet, ki úgy nevetett, mint egy sakál.
- ELÉG! - kotnyeleskedett bele Michael. - Hagyjátok ezt abba! Húzzátok vissza a ruháitokat és üljön le mindenki a helyére!
- Összetörték a fényképezőgépünket, a kis szarosok... - sírdogált Nigel Mrs. Thornhill-lel karöltve.
- Nem vagyunk méltóak, hogy részt vegyünk a bulin - pityergett Mrs. Thornhill levéve szemüvegét.
- Robi kutya, ez nagyon durva volt! Haver, te tényleg b*zi vagy? - élcelődött a túlsúlyos Jimmy heherészve.
- Hagyjuk. Igaza van Michaelnek. Úgyis hozzák mindjárt a kaját. Ha nem baj, akkor az ikrek mellé ülök - hagytam rájuk.
- Dehogy baj, Robi! Gyere csak hozzánk nyugodtan, beszélgetünk majd jókat - kacagott Adam, ámbár Trevor csakhamar megzavart bennünket tönkretéve ezzel a kommunikációmat az új cimboráim között.
- Adam és Scott! Istenem, régen láttalak benneteket, ikerpalánták! Adjatok egy ölelést T bácsinak - fogta át az ikreket a fáslis Trevor.
- Trevor, jó téged látni! - örömködött Scott ráütve Trevor vállára.
- Ja. Már nagyon hiányoltunk. Régóta nem láttuk egymást - vidámodott meg Adam felidézve az emlékeket.
- Hát ja.
- Apropó, Ron hogy van? - tudakolt Scott érdeklődően, s erre Trevor dadogni és könnyezni kezdett.
- Hát... izé... Ron... jól van... Remekül - morogta Trevor izzadva. Látszott rajta, hogy hazudik. Legnagyobb balszerencséjére Franklin elárulta az igazat.
- Ez nem igaz! Trevor, Ron már három éve meghalt Lamarral együtt! Monk megölte őket, nigga - vallta be Franklin mérges tekintettel megspékelve, így Trevor teljesen kifordult magából.
- Monk, k**va Monk! Megöllek még százszor a pokolban ezért! Bassza meg! - Trevoron annyira eluralkodott az indulat, hogy megkísérelte megfojtani Scottot. - Mi a fasznak kérdeztél rá Ronra, ha? k**va anyád, te ikerpalánta! - Ezt látva Michael és Franklin megpróbálta lefogni az őrült hipsztert, ameddig Amber, Tracey, Liza és Amanda sikoltottak, ámde én egy hatalmas ütést leadtam neki, majd többször is megütöttem az öklömmel.
- Hogy mersz kezet emelni a testvéremre, te mentálisan instabil paraszt?! Dögölnél már meg! Gázolajjal foglak megölni, te szar! Johnny-t is megtámadtad és megölted Ashley-t, Terry-t és Clay-t, hülye seggfej! - Abban a minutumban Patricia egy táskával megcsapta a fejemet, ennek ellenére nem figyeltem, s Trevor valamilyen oknál fogva fellökött és egy késsel próbált meg meggyilkolni engem, melyet a farzsebéből rántott elő, ugyanakkor Talabor Self egy sokkolóval lelőtte támadómat, aki kifeküdt a padlózaton.
- Jól vagy? - informálódott Talabor felemelve engem a földről.
- Igen, jól. Köszönöm.
- Szívesen - válaszolta Patriciához fordulva. - Mrs. Madrazo, hívjon egy mentőt. Súlyos sérülései vannak Mr. Philipsnek. Sajnálom, hogy bevetettem a sokkolómat, de nem hagyhattam, hogy megölje Mr. Bockot. Bocsánat.
- Köszi, Franklin, hogy szóltál Trevornak. Temiattad tönkrement a partim és majdnem meghaltam... Kösz. - hisztiztem dörmögve.
- Kutya, ne haragudj. Én tényleg nem akartam... Nem tudtam, hogy ez lesz, nigga.
- Már mindegy. Hívjatok egy mentőt ennek a baromnak - utasítottam a társaimat. - Scott, jól vagy?
- Igen. Robi, hálás vagyok, hogy megmentettél! Köszönöm.
- Ez csak természetes, Scott. Mi hárman amúgy is testvérek és barátok vagyunk.
- Robi, ne haragudj, de ez nekünk egy kicsit sok volt. Trevor, akit az egyik legjobb barátomnak tekintettem, majdnem megfojtotta a fivéremet, aztán a barátnőm mérges, hogy levetettük a ruháinkat. Bocsi, de nem vehetünk részt a partidon. Boldog születénsnapot előre is - szomorodott el a félmeztelen Adam.
- Adam, ezt most nem mondhatod komolyan! Lesz jó kaja, el ne menjetek már. Trevor elmegy kórházba, s minden a legnagyobb rendben lesz - mentegetőztem kiábrándulva.
- Robi, szégyent hoztunk rád és a családodra.
- Dehogy hoztatok szégyent! Trevor volt a hülye, nem pedig Ti. El sem hiszitek, de nagyon szimpatikusak vagytok nekem, sőt rajongok irántatok!
- Mi is kedvelünk téged, Robi. Rendes fiú vagy, de értsd meg, hogy ez sok volt. Ennek ellenére a rablásokban segíteni fogunk neked, mert Lester hívott minket Adrwingtonba - felelte Scott védve tesója álláspontját.
- Nézzétek, ha elmentek, akkor lefújom a partit. Nem akarom, hogy távozzanak a vendégeim! Foglaljatok helyet és eszünk egy finomat. Mindjárt beszólok Mamiéknak, hogy hozzák már a levest.
- Robi, ez nem fog menni... - manifesztálta Adam mélyen belenézve szemeimbe.
- Fenébe. Hülye Trevor... - kurjantottam, ellenben az ikrek egykettőre mosolyra váltottak.
- Mármint csak egy rövidke időre megyünk el a partiról veled együtt, hogy pingpongozzunk egy kicsit. Tanítunk neked egy-két trükköt az asztaliteniszhez. Gyere el velünk! - kérlelte Adam felnevetve.
- Ez most komoly? Úristen! Jövök azonnal.
- Mi? Dehogy mész! Mindjárt hozzák a kaját. Hová akartok este hatkor pingpongozni? Október vége óta korábban sötétedik. Nem engedlek el benneteket ilyenkor, mert bárki megtámadhat benneteket. Ott vannak Martin emberei vagy a KG Team Gang, esetleg a Rascalsok és a Crushersek, sőt még orosz maffiózók és triádok is mászkálnak az utcákon! Nem mehettek sehová! Trevornak nem lesz semmi baja. Rendben van? - tartott minket vissza Michael bölcselkedve.
- Holnap attól még pingpongozhatunk Robival? - kérdezett vissza Scott.
- Felőlem.
- Ez az! - nyerítettem Scott-tal és Adammel csoportosan.

Az események befejeztével Trevort elszállították a mentősök Patricia nénivel vállvetve. Azért szomorú is voltam, mert megvertem Trevort, ezzel szemben kénytelen voltam megtenni, mivelhogy megölte volna Scottot. S emellett talán az fájt legjobban, hogy Patricia mérgesen nézett rám a távozása alatt. Trevor pusztán annyit motyogott nehézkesen, hogy Gyurinak igaza volt. Ezután Mami, Ming Wei és Gracie kihozták az ínycsiklandozó kínai erős-savanyú levest, mely sárgarépákat, tofut, fafülgombát, bambuszrügyet és egyéb zöldségeket foglalt magában. Szokatlan, hogy Gracie és az apja, Giovanni nem bántottak amiatt, hogy harcoltam ellenük pár hete és hogy kidobtam a házamnak az egyik ablakán Gracie-t, jóllehet a nőcinek semmi baja sem lett, merthogy a konténer megszámlálhatatlan mennyiségű hulladékot tartalmazott, ilyen módon a szemét tompította Gracie becsapódását. Valószínűleg Lester egyezhetett meg Giovannival és Jon Genovese-vel kiengesztelésként, hogy jöjjenek el megünnepelni a tizenkilencedik születésnapomat. Ez idő alatt már a főételnél tartottunk, mely a híres Gong Bao csirkéből és a szezámmagos-mézes csirkemellből állt. Az evészet ideje alatt fecserésztem legújabb haverjaimmal, kik felöltötték öltözékeiket. A csacsogásaikból kiderült, hogy Chicagóban születtek, de a szüleik elváltak és az apai nagybátyjuk, Mario Taylor nevelte fel őket. Adam mindeközben megismerkedett Amberrel, akibe beleszeretett, de a kiscsaj nem érdeklődött az udvarlója iránt, aki már rengeteg lányt visszautasított csakis Amber miatt. Aztán tizennégy-tizenöt évesen a Lake View-i Gimnáziumban folytatták a tanulmányaikat, ahol Amber osztálytársaivá váltak, s így már több esélye volt Adamnek, hogy meghódíthassa álmai nőjének a szívét. 2011-ben pedig Adam és Amber megcsókolták egymást, mert a lány rájött, hogy ő Adamet szereti, nem pedig Nicket. Nickről csupán annyit, hogy egy jóképű fiú volt, aki mindenféle lányra ráhajtott, s Amber teljesen belezúgott, de Nick Amber legjobb barátnőjét dugta meg egy buliban, s ekképpen Amber mindenféle érzelmét megszüntette Nick iránt, majd szerencsére ráébred arra, hogy Adam tényleg szereti őt, ugyanis a fiú rendszeresen verseket írt neki, akárcsak én Anitának, habár abból nem lett semmi. Ennek tetejében Scott-tól megtudtam, hogy 2011 és 2012 között ismerkedtek meg Trevorral és Ron Jakowskival Amber legidősebb bátyjának köszönhetően, hiszen Amber húszéves bátyja Trevornak dolgozott Blaine Countyban. Mindamellett, hogy Amber apja Steve Haines és Dave Norton kollégája volt az FIB-nél, volt egy homoszexuális tesója is, aki tizennyolc évesen Gay Tony egyik testőre és barátja volt, de 2013-ban kénytelenek voltak elhagyni Chicagót Mami fia, Rodrigo Burner miatt, mivel Burner Henry Platz és csapata segítségével elfoglalta Chicagót és megszállta a várost. Chicago a gengszterek és bűnözők otthonává vált, talán még Carcer Citynél is rosszabb volt! Ezt a tényt figyelembe véve már érthető volt számomra, hogy az ikrek miért is költöztek át Los Santosba, s hogy miért is lettek színészek. Ezek után már majdnem a tortám következett, csakhogy Gyuri váratlanul berontott a terembe megzavarva ezzel az étkezést. György egy kórházi ruhát hordott magán.

- Tiltakozom! - rontott be Gyuri a kórházi rucijában. Szinte kivétel nélkül az összes meghívott felriadt és Györgyre helyezték a figyelmüket.
- György? Te meg mi a francokat keresel itt?! - állt el szemem-szájam felkelve székemről.
- Nem engedem, hogy összeházasodj Lizával! Ő az enyém!
- Idióta! Itt nincsen semmiféle esküvő. A születésnapi partimat tartjuk! De ez mindegy is neked - hangoztattam darálva a szavakat. - Ming Wei, mondd meg az embereidnek, hogy vigyék ki innét ezt az embert!
- Igenis, Mr. Bock. - Ming Wei felállt és megparancsolta a triádoknak, hogy tüntessék el innét a betolakodót, aki mégsem akart elmenni.
- Nem, nem megyek sehová! Itt maradok - ellenkezett a triádoknak.
- Gyuri, nem is értem, hogy hogyan engedhettek ki téged a kórházból. Habár szerintem te sem akarod úgy végezni, mint Trevor. Megvertem őt és Te leszel a következő! TAKARODJ!
- Faszfej! Tehát ez volt az a mentősziréna. Ezt hallhattam az utcán.
- Gyuri, távozz. Ne tedd tönkre Robert buliját - dirigált neki Michael jó szándékból.
- Dehogy megyek! Nem hagyom, hogy megcsókolja Lizát.
- Hülyegyerek. Kibékültem már Lizával. Sőt, azóta csókolóztunk is egyszer. Menj és foglalkozz Flórával! - oktattam ki.
- Picsába. Kérlek, Michael, hadd maradjak. Nem csinálok semmit. Nem bírom már a kórházban.
- Ja, hadd maradjon. Addig is beszélget velem - védte meg őt Mami. Furcsa, hogy a boszorka az eredeti ételekbe nem tett drogot.
- Robert, maradhat?
- Maradjon - egyeztem bele megindulva Lizához, aki Amberrel dumcsizott a kisbabánkról, Rileyról.
- Hány hónapos a csöppség? - tájékozódott Amber fürkészően.
- Kettő - reflektált Liza bazsalyogva.
- Hölgyek - hajoltam meg előttük udvariasan. - Megbocsátana nekem drága Miss Adams, ha elrabolnám a jegyesemet egy-két percre?
- Ugyan, csak nyugodtan. Hallom, kisbabátok lesz. Én is annyira szeretnék egyet Adamtől, de ez a fatökű mindig pingpongozni akar.
- Szeret ő téged, hidd el. Látszik rajta, s ő is vágyik egy kisbabára. Meglásd, hamarosan nektek is lesz - békítettem.
- Scottnak is lehetne már valakije. Nem értem, hogy miért nem marad Traceyvel - rimánkodott Amber tehetetlenül.
- Szerintem Scott és Tracey nem illenek össze annyira.
- Drágám, ne húzzuk az időt. Miről akartál beszélni? - kotyogott bele Liza otthagyva Ambert egyedül.
- Liza, figyelj. Azt akarom, hogy gyere oda hozzánk, mert félek, hogy Gyuri rád hajt. Beszélgess te is az ikrekkel, sőt Ambert is magaddal viheted.
- Robert, nézz csak Gyurira. Mamival beszélget, miközben finoman vacsoráznak. Nem hiszem, hogy rám hajtana ilyenkor - mutatott rá Gyurira, aki Mamival ették szerelmesen az ételeket. Annyira gusztustalan volt. Viszont fontos megjegyzés, hogy Dagobert és Dárius megköszönte a múltkori süteményeket, mondván, hogy ízlett nekik és az FIB tagjainak is.

Ez idő tájt Ming Wei kikészítette a sütiket és egy monumentális feketeerdő tortát is, melyre egy tizenkilences feliratú gyertya volt rátűzve. Miután meggyújtották a tortán levő tűzijátékot, a látogatók tapsolásba kezdtek, midőn átnyújtották ajándékaikat. Michael, Franklin, Amanda, Tracey, Jimmy, Liza, Izabella és Martin közösen vásároltak nekem egy fotóalbumot, amelyben az új családomról és saját magamról találhattam képeket. Lester, Vladimir, Rickie, Paige és Christian kifejlesztettek nekem egy olyan programot a telefonomra, mellyel meghackelhettem egész Adrwingtont. Tehát irányíthattam a lámpákat, a közlekedést és az autókat is. Továbbá Noél barátságunk jelképeként megjutalmazott egy képpel, melyen mindketten selfieztünk a németországi utunk során. A háttérben a Reichstag volt látható. Ettől eltekintve Lester Arnold az Angels of Death motorosbanda egyenruhájával boldogított, míg Barry egy csomag marihuánával. Sajnálatosan ennél sokkal több felesleges ajándéktárgyat kaptam, ilyen volt például Nigeltől és Mrs. Thornhilltől egy olyan könyv, mely a Vinewood-i sztárokról szolgált információval vagy Mamitól és Truthtól egy taknyos zsebkendő, illetve egy használt kotongumi Kyrie Pearce-től. Hál' Istennek azért nemcsak rossza szuvenírekkel részesültem, hanem jókkal is, sőt nagyon jókkal. Erre jó példa Billy Colombótól és Fixertől egy pisztoly, melyre a nevem volt ráírva vagy Brendontól és Elvistől az ATG hatodik része, valamint Ronaldtól és Tomtól egy ingyen utazási lehetőség egy Maverick helikopterrel. Azonfelül, hogy ilyen remek és pocsék meglepetéseket kaptam, a szívemet virágzóan melengette, hogy Adam, Scott és Amber egy pingpongütőt szántak nekem meglepetésül "Boldog születésnapot, Robi!" felirattal. A többiekről pedig annyit, hogy Nikótól, Romantól, Jacobtól, Packie-től, Tesstől, Raleigh-től, Ming Weitől, Jon Genovese-től, Gracie és Giovanni Ancelottitól, Dagoberttől, Dáriustól és Talabor Selftől csokoládékat és bonbont kaptam, de a szeretet mégis benne volt, így nem is volt fontos maga az ajándék. Na jó, Maminál, Truthnál, a néger Kyrie-nél és Barrynél kénytelen voltam kiakadni annyira, hogy az ő meglepetésüket a kukába dobtam. Legalább komolyan vették volna, hogy születésnapom van, de a hülyeség tőlük mindig kitelik. Ettől a ponttól kezdve felvágtam a tortácskát és megízleltük mindnyájan a mennyei ízvilágot. Az ikrecskék csak falták a desszerteket, pedig ők rendesen diétáztak és sportoltak, s lehetséges, hogy ezért is voltak ennyire dögösen izmosak és szépek. Ó, milyen ikreket láttam én. Gyönyörűek voltak, akárcsak az akácméz - futott át agyamon a gondolat megemésztve az édességeket. A történtek elteltével megérkezett egy élő cigányzenekar tagjai Ladákkal és Trabantokkal, kiket Mami hívott meg a zenélés végett. Kis Guru, Joliney, Mária Nótárius, Gusztáv és Margaréta Bagoly elfogadta a meghívást. Kis Guru egy hájas cigányfiú volt, aki egy luxusvillában élt. Joliney egy harmincéves ürge volt, aki mellesleg Kis Gurúval énekelte el a "No Gyuri áj" című dalt. Anyámnak Joliney volt az egyik kedvenc énekese. Mária Nótárius szintén cigány előadó volt, aki olyan nótákat játszott, mint a "Baszd Meg Flórát", "Itt a Gyuri, hol a Gyuri" és a "Jaj de kígyó". Gusztávnak és Margaréta Bagolynak pedig korábban volt egy zenekarjuk "Fekete péniszek" néven, s ők olyan énekeket készítettek, mint az "Ezüsteső" és a "Hosszú ribanc Anita". Eközben előkészítették az énekesek a berendezést, ám Mami énekelni kezdte a Titanic főcímdalát egy mikrofonba. Természetesen hamis volt.

Every night in my drímsz
I szí you. I fíl you.
Der is nó you go on.


Fár ükrász d disztánc
And spaces between us
You have come to show you go on.


Nírr, fárr, werever you are
I bönliv dedzsd the heart gázgoon


- Ez nagy szar! - óbégatott az ördögfiúka, Martin, aki összefogva testvérével, Izabellával megdobálta tortákkal és aprósüteményekkel a még ép banyát.
- Odanézz, Robi! A törpék dobálják a boszorkányt sütikkel. Szálljunk be mi is! - hívta fel rá figyelmemet Adam elhajítva Mamira egy péksüteményt.

A vénlány produkciója csakis Gyurinak tetszett, de ennek ellenére mindannyian rárepítettük a desszerteket, s ily módon a hárpia zokogva a toalett felé vette az irányt, de útközbe sokkal több találatot szerezhetett magának. Adam és Scott egyenesen eltalálta a csoroszlya ráncos melleit, én pedig ráhajítottam a fejére egy epres ízű tortát. A boszi szégyenkezve behatolt az egyik illemhelyre, mégis György megvigasztalta őt, mert szerelmes volt titokban belé. Vicces, hogy kintről lehetett hallani, ahogyan itatta az egereket, s azt is, hogy Gyuri romantikusan istápolta. S ha ez még nem lett volna elég, akkor Jimmy megkísérelte betörni a nyílászárót és megízleltetni a két szerelmessel egy újabb tortaszelet fájdalmas csapását, mindazonáltal leállítottam őt, mert tudtam, hogy ez már több a soknál. Mindeközben Kis Guru és Joliney előadta a "No Gyuri áj"-t, ennek eredményeként a résztvevők vadulva táncolták át az éjszakát, sőt még Michael és Amanda is. Egytől egyig szerette mindenki a cigányzenéket és a mulatósakat is. Noél maga volt a táncparkett ördöge! A fiatal német lenyűgöző volt. Ő vitte a pálmát.

Jön a Joliney hazafelé, ismerik őt már mindenfelé.
Minden szép lány csak róla beszél, Joliney áj devla lé.
Ő beül, a Joliney egy Infernusba, mi kell a nőknek, azt mindig ő tudja.
Wiskyt rendel liter számra, mindenki vele mulat,
No Gyuri áj, Joliney itt a király.
A zenészek neked húzzák, azt éneklik, hogy te vagy a király,
No Gyuri áj, Joliney itt a király.


Jönnek hozzád a szép lányok,
Guru, ez a te kis világod,
No Gyuri áj, te vagy itt a király.


No Gyuri áj, Joliney itt a király.
A zenészek neked húzzák, azt éneklik, hogy te vagy a király,
No Gyuri áj, csak velünk mulat a világ.


Jönnek hozzád a szép lányok,
Guru, ez a te kis világod,
No Gyuri áj, tiéd a nagy világ.


Jön a Guru hazafelé, ismerik őt már mindenfelé,
Minden szép lány róla beszél, Kis Guru, devla lé.
Ő beül, a Guru egy Infernusba, mi kell a nőknek, azt mindig ő tudja.
Wiskyt rendel liter számra, mindenki vele mulat,
No Gyuri áj, Guru itt a király.
A zenészek neked húzzák, azt éneklik, hogy te vagy a király,
No Gyuri áj, Guru itt a király.


Jönnek hozzád a szép lányok,
Joliney, ez a te kis világod,
No Gyuri áj, Joliney itt a király.
Küldjük ezt a dalt a világegyetemi urbanisztika egyetlen, s igaz királyának, Robert Bocknak!


Nem sokkal a történések után levetkőztem követve Adam és Scott példáját, tudniillik őket is annyira felizgatták a számok, hogy kedvük volt vetkőzni, s én is így tettem. Hárman félmeztelenül farkasként ugattunk és énekeltük a fellépők számait, miközben Jon Genovese és Giovanni Ancelotti keringőztek egyet. Nem mindennapi, hogy Niko, Billy Colombo, Borodin és Talabor Self nem vettek részt a mulatságon, hanem borozgattak fenségesen. Bár nem bántam volna, ha Gracie, Jacob és Roman tartottak volna egy kis szünetet, mert részegen tangózniuk kellett. Nyilvánvaló szerintem, hogy Roman, Jacob és Gracie nem a táncolásra születtek, de hát legalább jól szórakoztak. Ez alatt az idő alatt berúgva danolásztuk az ikerpárokkal a "Baszd Meg Flórát" és Gyuri kínos szerzeményét is, melyet csak úgy emlegettünk, hogy Flóra Hajdú az ágyban, most jövök a tanyára. Ej, haj, Gyuri gyerek, vigyázz a csajodra!

- Megismertem Don Anita Creedet, ki összetörte a szívemet. Mondtam én néki, hogy szeretem őt, de ő nem hitt nékem, s elment ő örökre ám! - áriázta a közönség egyszerre. S erre hárman kizárólag csak annyit reagáltuk, hogy lerántottuk fekete nadrágunkat és egy alsónadrágban táncoltunk egymással. Azonban különleges és egyben buzis is volt, hogy egy röpke perc alatt a kukacunk megmerevedett és egymás testét fogdostuk. Viszont mindenképpen létfontosságú kijelentés, hogy becsíptünk a tömérdek bortól, ezért is részegedtünk le.
- Nézd azt a három buzit, Martin - szólította fel bátyját Izabella, ameddig egy széken pihentek.
- Látom. Egymást fogdossák, miközben fehér boxerben feszítenek. Furcsák a felnőttek. Remélem, hogy mi nem leszünk ilyenek... - tett ránk megjegyzést Martin.
- Nyugi, ezek csak buzik. A normális felnőttek sohasem ilyenek.
- Remélem is.
- Martin, nem kéne megviccelni őket? Szívassuk már meg ezt a két ikret és Robikát. Benne vagy? - állt elő az ötlettel Izabella gonoszan.
- Előbb lyukasszuk ki a cigányzenészek autóinak a kerekeit és a kipufogóban helyezzünk el egy krumplit. Sőt, ha már ott vagyunk, akkor Robi új autóját is tegyük tönkre. Mit szólsz?
- Jó. De előbb a buziknak kell tanulniuk. Szerintem keverjük bele Robiék borába Barry marihuánáját, amit a kukából fogunk kiszedni.
- Ez nagyon jó! Kezdjük el! - A mondat végére mind a ketten végrehajtották a csínyüket, s sajnos a bajtársammal megittuk az italt, ennek köszönhetően hallucinálni és képzelődni kezdtünk.

Figyelemfelkeltő, hogy hirtelen Gyuri Darth Vaderré, Adam Obi-Wan Kenobivá, Scott Luke Skywalkerré, én pedig Galen Marekké, azaz Starkillerré változtam át. Darth Vader gondosan megtámadott a piros lézerkardjával, de Obi-Wannak és Luke-nak sikerült elterelniük a figyelmét, amíg a kék fénykardommal nesztele léptekkel suhantam közelebb célpontomhoz, aki megtorpant és a kardját szegezte szembe velem. Vader elhárította a csapásunkat, de mégis hátrálni kényszerült egy lépést, ugyanis Luke megvágta a zöld lézerrel a kezét. A sebzés azt okozta, hogy Vader vehemensen megrázta egy káprázatos és erős árammal a csapatomat, akik lassacskán a halálnak a szelét észlelték magukon. Eme pillanat megengedte számomra, hogy belehasítsam Vader páncéljába a lézeres szablyát, mely a karja alatt lévő testrészét találta el. A főellenség felkiáltott a fájdalomtól és átázott vérrel megfejelve ellökött magától egy úgynevezett lökési kombinációval és egy ismeretlen energiával megpróbált megfojtani. Ezt látva Obi-Wan feltápászkodott és egy erőteljes mozdulattal felemelte két kézzel a pallosát, amelyet egyenesen ellenségem irányába lendített. A lézer átvágta Darth Vader koponyáját, mely inkább vajra hasonlított. A gazember összerogyott és a holtteste arccal lefelé hevert a földön. Végül, kijózanodtunk és a látványtól sokkot kaptunk: Gyuri a talajon feküdt jajgatva, de a siránkozása mégsem ért semmit, mert rajta kívül a többiek mind lerészegedtek már, s mi meztelenül feküdtünk rajta. György levertnek és fáradtan tűnt. A gyengeségét kihasználtuk azáltal, hogy megerőszakoltuk őt. Ez volt életemben az első és az utolsó alkalom, hogy közösen dugtam meg egy férfit, holott én a lányokat szeretem. Az idő megy tovább, semmi sem változik...
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2015. 07. 20. 13:16-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 24. 20:43

Gatyaúristen, mik történnek itt! :D Én is akarok egy ilyen szülinapi partit! Sok helyen szétröhögtem magam, nagyszerű poénok (és egyéb dolgok)! :D Ember, tőled van mit tanulni! Khmm, ATG... :roll:
Néhány helyen voltak elírások, de egy ilyen nagy mennyiségű betűfolyamnál ez normális. Csak azt tudom mondani: így tovább, sok ilyen részt! (Az ikrák, izé ikrek fenomenálisak voltak, ahogy a szülinapi ajándékok is! :D Egyébként Robinak mennyi barátja van... :D )
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 07. 25. 16:07

Köszi! Nagyon örülök, hogy tetszett :D.

Bejelölöd, hogy hol voltak az elírások? Kijavítanám őket :).
Ja, az ikrek voltak a legjobbak! Én is jókat röhögtem rajtuk, sőt... ők a legújabb regényemben is szerepelni fognak Amber, a homoszexuális gyerek, az FIB ügynök és a legidősebb fiú mellett.

Egyébként rájöttél, hogy milyen színészeket és előadókat parodizáltam? (Négyet olvashattál fentebb)
Azért felsorolom őket:

1.) Jüstin Bübür = Justin Bieber (Lehet, hogy megöletem majd az egyik bérgyilkos küldetésben.)
2.) Kis Guru = Kis Grófo
3.) Joliney = Jolly
4.) Mária Nótárius = Nótár Mary
5.) Gusztáv és Margaréta Bagoly = Bódi Guszti és Bódi Margó
6.) Fekete péniszek = Fekete szemek

Mindemellett észrevetted, hogy rengeteg részben van tanulság? Az egyikben az oktatásról beszél, míg a többiben a közlekedésről, a generációról, a depresszióról és a mostaniban pedig a rajongás pszichológiájáról?

UI: Bocs, hogy nem olvastam el még a tiédet. Ígérem, hogy ma este bepótolom. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 25. 19:37

Holnapra meglesz. Ma már túl fáradt vagyok hozzá.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 25. 20:01

Huu ez nagyon jó volt, Tetszett! Nagyszerű poénok, űtős sztori, 10-ből 100-as :D
Aztán hamarosan megirom a "BÉSA" új részét is, remélem tetszeni fog majd :D (már megirtam, csak még nem volt kész és anyum bezárta az ablakot és az egészet újra kezdhetem :D)
amugy a sztorid röviditését valahogy ugy hülyeségből mindig ugy olvasom, hogy:
IRBK- igy irják
Irok Bock Róbert- és mindig igy olvasom :lol: :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 26. 10:24

Mindössze két elírást találtam:
NikitaDragovich írta:- Nem vagyok méltóak, hogy részt vegyünk a bulin - pityergett Mrs. Thornhill levéve szemüvegét.

Johnny-t is megtámadtam és megölted Ashley-t...
Ezeket szerintem nem így akartad írni... :D
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 07. 26. 12:23

Franklin465: Ez megtisztelő! :D

Arminho: Köszi, hát tényleg nem így akartam. :) Természetesen javítva lettek a hibák. ;)

Emellett hamarosan megírom a Denarói balhét. (Valószínűleg kettő vagy három részből fog állni, utána pedig Merryweatheres rablás.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 26. 15:09

Várom a folytatást. :)
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 15. 20:42

Ciao!
Tessék, itt a folytatás. Remélem, tetszeni fog mindenkinek :).
Mindemellett még két fejezet, s kapunk öt hosszabb részt, mely bemutatja Róbert szerelmi életét. :P

25. Fejezet: Denarói balhé - I. rész
Egy nappal a születésnapom után az ágyamban feküdtem fáradtan. A bulizás teljesen kimerített, főleg, hogy az ikrekkel megfejelve megerőszakoltuk Györgyöt. Amber és Michael le is oltottak bennünket emiatt, de hát az alkohol és a drog megtette hatását hála a rosszcsontoknak, akik tönkretették az Infernusom és a cigányzenészek járműveinek kipufogóit. Sőt, ami még rosszabb, hogy az autók rongálásáért és a desszertek elpocsékolásáért Lesternek többet kellett fizetnie, hiszen ő állta a költségeket Michaellel együtt. Jóllehet Jon Genovese annyira jól érezte magát, hogy visszafizette a négymillió tnirofot, így Niko és Roman is részesülhettek a rablás jutalmából. Ezt letisztázva Adam, Scott és Amber beköltöztek egy hotelbe, míg György visszatért Acsóba. Ettől eltekintve Billy Colombo felhívott engem telefonon, mondván, hogy Fixer megtalálta a Denaro fiúk autóinak a lelőhelyét. Mindemellett arra kért engem, hogy Györggyel együtt válasszak ki négy-öt embert Lester csapatából, akik segítenek nekünk a balhéban, s a választás után látogassuk meg őt a villájában, Tulipándombon. Tulipándombról annyit, hogy ebben a kerületben éltek Wintershore híres sztárjai, avagy a Vinewood-i színészek is itt szálltak meg, ha épp Adrwington fővárosában jártak filmforgatások végett. Nem sokkal ezután megcsörgettem Adamet, Scottot, a sógoromat, a szőke Raleigh Wayne-t, Noélt és Gyurit is, akik elfogadták a meghívást. Noha Gyuri a tegnapi ellenére mégis részt akart venni a kalandban, ekképpen ráhagytam a dolgot. Kicsit később felöltöttem egy kék farmert, egy fekete bakancsot, egy fehér inget és egy téli bőrdzsekit, mely szintén fekete színű volt. Ettől a ponttól kezdve beültem sárga Vaccámba, mivel az Infernusom már másodjára is a biztosítónál volt, s már száguldottam is a havas utakon. Eközben figyelmes lettem rá, hogy kaptam egy üzenetet az iFruitomon Lestertől. Egyhangúan elővettem készülékemet leállítva a járgányt, s kezdtem bele az olvasásba.

- "Szia, Róbert. Hallottam Colombótól, hogy segédkezel neki a Denaro család ellen, így nem tudod megtervezni velünk a második rablást. Ennek ellenére Michaellel és Franklinnel épp azon vagyunk, hogy összegyűjtsük a rabláshoz szükséges járműveket és eszközöket. Kérlek, amint végeztél a Denarókkal, látogass el a rejtekhelyre, mert már biztosak vagyunk benne, hogy meglopjuk a Merryweathert. - Lester" - olvastam fel a küldeményt figyelve a hangsúlyokra.

Elolvasva az üzenetet rájöttem, hogy engem sohasem hagytak békén a munkaadóim, ugyanis egyfolytában zaklattak a megbízásaikkal, pedig az eredeti célom Haky meggyilkolása és Leandros megmentése volt, de hát a rablások befejezése mindenképpen fontosabb volt barátaim szerint. Ekkortájt beindítottam a személygépkocsimat, csakhogy telefonom újból jelezni kezdett. Sóhajtva vettem észre, hogy kaptam egy e-mailt. Idegesen megnéztem a tartalmát, mindazonáltal megmásíthatatlanul sokkot kaptam. Egykori titkos szerelmem volt a feladó. A lányt Juliet Collinsnak hívták, s különleges képességekkel rendelkezett. Tizenhét-tizennyolc évesek voltunk mindketten, mikor csókolóztunk Gyuri és Richárd tizennyolcadik születésnapi partiján, ezzel szemben bevallotta nekem, hogy az IAA-nél alkalmazzák nyolcéves kora óta, mert a szülei nem bírták tovább gondozni őt. Sajnáltam szegénykét. Egy igazi szépség volt tele szeretettel és szenvedéssel. Ő is depressziós volt, akárcsak én, annyi különbséggel, hogy neki rossz gyerekkora volt. Mégis talán ezért szerettem bele, mert ő más volt, mint a többi lány, s ha őszinte akarok lenni, akkor szebb volt még Lizánál, Anitánál és Rebekánál is. Úgy csókolt, mint senki más eme kegyetlen világban. Oly finom és szenvedélyes volt ajkának zamata, hogy állandóan erekcióm lett, mikor megízleltem szájának felemelő ízét. Puszijában valami egyedi érzés volt. Leginkább egy angyali csókhoz tudtam volna hasonlítani. Egy angyal, aki a mennyből jött, hogy kielégítsem vágyait és szebbé tegyem életét. Bizony, ilyen volt a mi románcunk. Szerelem, vágy, hűség, fájdalom, depresszió, szex, szenvedés, felszabadulás, szabadság, távolság és ígéret. Ezzel tudnám jellemezni gyümölcsöző kapcsolatomat Juliettel.

- "Szia, Róbert. Én vagyok az, Juliet. Tudod, a lány akibe beleszerettél, s ígéretet tettünk, hogy újra találkozni fogunk. Hiányoztál nagyon, hercegem. Sohasem fogom elfelejteni az első csókunkat. Te vagy az én hercegem, aki egy fehér lóval fog eljönni értem, felszabadítva ebből a gonosz világból. Bébi, oly régóta nem láttam már szép barna szemeidet és ízletes szádat, mely bearanyozta ragyogó szerelmünket. Mégis jó hírekkel tudok neked szolgálni: visszatértem Adrwingtonba. Kérlek, látogass el az IAA Wintershore-i főhadiszállására. S ne feledd: egyedül gyere, mert Talabor Self veszélyt jelent mindannyiunkra! Emellett nekem november 15. lenne a legmegfelelőbb időpont a találkozáshoz délután három körül. Várni fogok rád, szerelmem. - Szerelmed, Juliet"

"Ui: Boldog születésnapot utólag is. Bocs, hogy nem tudtam előbb jönni."

A levél elolvasása után sírni kezdtem. Zokogtam, mint egy kisgyerek. Nem tudtam mit mondani erre, mivelhogy szeptember vége óta nem is gondoltam Julietre. Sőt, teljesen elfelejtettem őt! Elfoglalt voltam, mert elrabolták Leandrost és megölték Achillest, aztán összejöttem Lizával is, mely ahhoz vezetett, hogy terhes lett tőlem. Abban a pillanatban egy világ dőlt bennem össze. Nem tudtam, hogy hogyan mondjam el neki, hogy már mással járok és hamarosan fiam fog születni. Szegény Juliet, évekig várt rám, de én nem voltam hozzá hűséges. Mindent elrontottam. Nem is értem, hogy hogyan felejthettem el őt... Érdekesség, hogy alig egy-két ember tudott a kapcsolatunkról. Még a szüleimnek és Károly Tóthnak sem mondtam el, hogy tizenhét évesen jártam egy velem egyidős leányzóval. Ezt követően nehézkesen megtöröltem könnyes szemeimet és már vágtáztam is Colombo kérójához. A kecó lélegzetelállító volt. Hatalmas ablakok és havas fenyőágak voltak láthatóak, s ha ez nem lett volna még elég, akkor Colombónak volt egy hóval borított medencéje és egy terasza is, ahonnan meseszép kilátás nyílott Wintershore-ra. - Szép. Jó lenne, ha nekem is lenne ilyen házam - gondoltam magamban, de a gondolkodásomat megzavarták az őrök, akik átkutatták zsebeimet. A motozás befejeztével beinvitáltak az udvarra, ahol Colombo és Fixer a feladatot magyarázta Adamnek, Scottnak, Raleigh-nek, Noélnak és Gyurinak. A kopasz Colombo a megszokott sötétkék pulcsiját és fekete nadrágját viselte, míg az öreg Fixer egy barna nadrágot és fekete bundás kabátot hordott. Ezt megmagyarázva csapattársaim fiatalosabban öltözködtek. Raleigh egy barna bőrkabátban, világoskék sálban és kék farmerben pompázott, míg György egy sárga csőnadrágban és egy piros 69 feliratú pulóverben. Noél ezenkívül egy fekete napszemüvegben, piros sapkában, fekete bőrkabátban és zöld naciban díszelgett. Végül az ikrek hasonlóan virítottak. Adam egy lila pólóban, szürke farmerben és egy halványbarna dzsekiben rikított, s tesója is ugyanezeket a ruhadarabokat viselte, habár mégis annyi volt közöttük az eltérés, hogy Scottnak rózsaszín pólója volt, nem pedig lila.

- Késtél - tett gúnyos megjegyzést Colombo.
- És? - vágtam vissza csipkelődve.
- Robi, mégis hogy mertél elkésni?! - kiáltott fel György. - Szégyelld magad! Te most kevesebb lóvét fogsz kapni Mr. Colombo üzletéből!
- Kurvára leszarom, pávagyerek. Hallgass inkább el!
- Nem is értem, hogy Liza hogy mert téged választani. Szánalmas.
- Akarsz egy ütést? Nem vagyok most jókedvemben, szóval fogd be! - ordítottam rá dühösen.
- Mi történt, Robi? Ki bántott? - kíváncsiskodott Adam rátéve kezét vállamra.
- Senki, testvérem. Nincs semmi bajom.
- Robi, az igazat mondd! Mi szeretünk téged, s a testvérünk vagy - vallotta be Scott.
- Jaj, ezek buzik! Mindhárman azok! Undorodok tőletek... Hogy mertetek engem megdugni tegnap?! - jajgatott hánykódva György.
- Hagyd békén az ikreket, Gyuri!
- Hadd kérdezzek már valamit, kérlek - vett egy nagy levegőt. - Ti buzik vagytok? Olyan farkatok van, mint egy száraz virslinek! Robi szerelmes az ikrekbe, haha! - darálta a megjegyzéseit beképzelten.
- Fogd be a szádat, te nyomorult hurkalé! - Lépett oda hozzánk Raleigh, aki ezzel a beszólásával meglökte rosszakarómat, ki beleesett a medencébe, mely hóval volt megrakva. György gusztustalanul nézett ki. Ruháját isten fehér köpenye szelte át, a szájából pedig hógolyó nagyságú havat bocsátott ki. Ezt látva mindnyájan nevettünk, még Colombo és Fixer is, illetve a biztonsági őrök is harsány nevetésbe kezdtek. Meglepő, hogy Colombo emberei valójában a Pegorino család megmaradt tagjai voltak.
- Fürdessük meg! - A két ikerpalánta beugrott Gyurihoz, akit teledobáltak hóval. A szőke pávának a frizurája tönkrement, miközben segítségért kiáltott. Colombóék újfent kacagtak, én viszont mobilomat bámultam, olvasva korábbi barátnőm irományát. Sajnos megint csak bőgnöm kellett, azonban Raleigh észrevette, hogy valami gond van velem.
- Schnee! (Hó!) - Noél egy szempillantás alatt hahotázva csatlakozott az ikrekhez, hogy megnehezítsék Gyuri életét.
- Robi, te sírsz? - lepődött meg Raleigh.
- Juliet... Juliet... Juliet... - dadogtam ismételve.
- Ki az a Juliet?
- Senki! - válaszoltam sógoromnak idegesen.
- Robi, mondd már el, hogy mi a baj!
- Raleigh, ez az én dolgom! Ne avatkozz bele!
- A barátod vagyok. Segíteni szeretnék.
- De most nem tudsz segíteni! Inkább állítsd le a többieket és kezdjük el a tervnek a megbeszélését.
- Ezzel egyetértek - motyogta Colombo karba téve kezeit. - Mi a baj, Robi cica? Csaj van a dologban, mi?
- Kussoljál, Billy! Mi közöd van hozzá? Úgyis megöllek hamarosan... - fenyegettem meg, ő erre nem szólt semmit.

Ezután Györgyék abbahagyták a hócsatát, s elkezdtünk foglalkozni a Denarókkal. Colombo és Fixer demonstrálták a rablásnak a cselekményeit, azáltal, hogy képeket mutogattak a Denaro fiúkról és az apjukról, Anthonyról. Kiderült, hogy hatféle sportautót tárolnak Simeon Yetarian Wintershore-i autóboltjában, a Premium Deluxe Motorsportban. Számomra ismerős volt Simeon Yetarian neve, tudniillik Franklin említette nekem, hogy három évvel ezelőtt Simeon a főnöke volt, s az ürge arra kérte Franklint és a nem olyan régen elhunyt Lamart, hogy a vevőitől lopják vissza a megvásárolt verdáit, s az is rendkívüli dolog, hogy Franklin belopakodott Michael házába, hogy elvigye Jimmy terepjáróját, viszont Michaellel együtt betörték Simeon vállalatának ablakát, majd meg is verték a gazembert. Mellesleg Simeon az örmény maffia egyik tagja volt, s az kétségtelen, hogy az örményeknek jó a kapcsolata a Denarókkal. A megbízatás megbeszélésével megindultunk a célállomásra. Én a Vaccámmal lódultam, míg bajtársaim a saját kocsijukkal. György a zöld Thrust motorjával vágott neki a kalandnak, Noél a fehér Phoenixével, az ikrek egy sárga Dominatorral utaztak, Raleigh pedig mellettem ült.

- Robi, tudom, hogy nincs semmi közöm hozzá, de mégis szeretnék segíteni neked. Kérlek, mondd el, hogy ki az a Juliet - könyörgött nyugtatva.
- Raleigh, nem is tudom, hogy kezdjem el... Tudod, ő... Juliet más, mint a többi lány... Te ezt nem értenéd, haver... - hezitáltam.
- Robi, hidd el, megőrzöm a titkodat, bármi is legyen az. Sohasem ártanék neked!
- Mit bánom én - sóhajtottam. - Gyuri tizennyolcadik születésnapján, amikor én tizenhét és fél lehettem, megismertem egy nálam pár hónappal idősebb lányt, Juliet Collinst. Leültem vele beszélgetni, mert láttam, hogy Gyuri és ikertestvére, Richárd kigúnyolták őt. Szóval megsajnáltam, aztán dumcsiztunk, végül pedig felkértem őt táncolni, s csókolóztunk táncolás közben. Akkor csókolóztam elsőnek... Annyira finom és óvatos csók volt az... Tudod, Gyuriék megtámadták őt, mert egy könyvet adott nekik ajándékként, azonban megmentettem szerelmem életét, s sok kalandunk volt. Például megmentettem őt a cigányoktól és még sorolhatnám, de mégis el kellett mennie. Egy éven keresztül csakis rá gondoltam egész nap, de miután megismertem Lizát szeptemberben, teljesen elfelejtettem Julietet. Nem is emlékeztem rá, hisz annyira lefoglalt és fáradt voltam - vártam egy kicsit. - Nos, azért jutott újra eszembe, mert mikor épp indultam hozzátok, írt nekem egy e-mailt, melyben az állt, hogy akar velem találkozni öt nap múlva az IAA épületénél. Gondolhatod, hogy teljesen megfagyott bennem a vér. Haver, hogy mondjam el neki, hogy már van egy másik csajom, aki terhes tőlem? Mit csináljak? SEGÍTS!
- Azta rohadt! - ámult el tátott szájjal. - Robi, ez nagyon durva.
- Mellesleg, Raleigh, ez a lány különleges képességekkel bír. Ha látnád, hogy mire képes...
- Mi? Különleges képességek? Ő valami mutáns?
- Nem. Csak valamiféle adottságokkal született. Például mások gondolatában olvas, avagy tárgyakat képes elmozgatni a gondolatával! Szeretem még mindig... Anita egy k**va, Rebeka nem érdekel, Liza meg megcsalt Gyurival, de mégis kibékültem vele - mondtam mindent fájdalomtól fűtve.
- Igen. Tess említette már nekem Anitát. Őneki írtál egy verset meg csokit adtál neki.
- Ja, így volt. Nem kellett volna! Julietnek tetszett volna, sőt neki sok verset írtam, mikor együtt voltunk. A miénk szerelem volt első látásra. Úgy érzem, hogy nem kellett volna lefeküdnöm Lizával. Julietnek kéne terhesnek lennie, nem pedig Lizának! Picsába! - Mérgemben ráütöttem a kormányra, s sírásba fojtottam dühömet.
- Robi, nyugi! Te egy nagyon rendes fiú vagy. Barátok vagyunk, így megígérem, hogy segítek neked. Mindent megteszek, hogy boldog légy.
- Ez nem fog menni, Raleigh. Elcsesztem mindent...
- Robi, bármit mondhatsz, én akkor is segíteni fogok neked.
- Azzal tudnál a legtöbbet segíteni, ha megölnéd Gyurit és a főellenfeleimet - komolyodtam meg lényegre törően.
- Gyurit? Tessék? - Raleigh abban a pillanatban nem hitt fülének. Nem tudta eldönteni, hogy most komolyan gondolom ezeket a szavakat vagy sem.
- Jól hallottad. Öld meg Gyurit. Tönkretette az életemet! Beárult a tanárnőnek és kihasznált! Halnia kell!
- Robi, az már régen volt. Gyerekek voltatok akkor!
- Megbaszta Lizát, érted? Hazudott nekem! Nem bírom már tovább! Meg akarok dögleni! Depressziós vagyok... - szomorodtam el.
- Ne mondj ilyeneket! Nem fogsz meghalni!
- De. Fiatalon fogok meghalni!
- NEM! NE BESZÉLJ ILYENEKET! - öntött belém lelket.
- Mindig a jó emberek halnak meg, Raleigh. Sohasem ártottam senkinek, s mégis engem ver a sors. Vagy várj, mégis ártottam másoknak! Embert öltem! GYILKOS VAGYOK! - hibáztattam magam megbánva bűneimet.
- Én is öltem embert! Ne hibáztasd magad!
- De én tönkretettem egy család életét tizenhét évesen. Énmiattam vetélt el egy nő...
- Mi?
- Raleigh, nem bírtam tovább. Meg kellett tennem... Megvertem egy KG-s tagot, de az asszonya elvetélt miattam... Tönkretettem mindent, de értsd meg, Julietért tettem, mert a KG Team Gang meg akarta őt ölni! Nem volt választásom... - meséltem fájdalmasan.
- Robi, ne okold magad! Önvédelem volt és a csajodért is meg kellett tenned.
- Igazad van. Csak most teljesen összezavarodtam. Juliet visszatérése miatt felkavart vagyok - közöltem vele az igazságot lecsillapodva.
- Elhiszem. De minden megoldódik, meglásd.
- Talán igazad van. Viszont most induljunk - tértem el a témától rátaposva a gázra.

Miután kiöntettem virágzó szívem Raleigh-nek, elkezdődött tízperces utazásunk tetőpontja, mely során jobban megfigyelhettük Wintershore autósboltjait. Csodálatos sportautókat és kupékat lehetett vásárolni. Jóllehet Adrwingtonban csakis szegénység volt, mégis a gazdagabbak szívesen vettek drága személygépjárműveket. Ettől eltekintve hamar megtaláltuk a Premium Deluxe Motorsportot. Egy Bluetooth Headseten keresztül megparancsoltam társaimnak, hogy parkolják le a Devus parkolóban a gépeiket, merthogy a Denarók automobiljaival fogunk távozni. Scott és Adam egy távcsövessel figyelték, ahogyan Simeon és Santino tárgyalnak bizalmasan, ameddig én, Raleigh, György és Noél Colombótól kapott karabélyokkal védekeztünk. Nesztelen léptekkel elbújtam egy fóliával letakart téglasor mellett, ahol előrántottam távrecsegőmet, mellyel feltörtem egy piros Zentornót, egy sárga Turismo R-t, egy szürke Infernust, egy kék Cheetahot, egy fekete Addert és egy narancssárga Entity XF-et köszönhetően Lestertől kapott hackeres programnak, melyet a telómra töltöttem le.

- Mehet - szóltam bele a headsetbe, jelezve az ikreknek, hogy támadhatnak.

Sajnálatosan Adam és Scott nem a fegyverhasználathoz értettek legjobban, pedig még ők kérték tőlünk, hogy szeretnének lövöldözni a mesterlövésszel. Az a keserű helyzet állt fent, hogy a két fivér félrelőttek, ekképpen észrevették őket az örmények és az olaszok. Idegbajosan kibújtunk fedezékeinkből, s eresztettük a lövedékeket a célpontok irányába. Egy gyors mozdulattal lelőttem négy-öt ipsét, majd egy hátrafelé vetődéssel elpusztítottam két olaszt és három örményt. Ez idő alatt Simeon befutott a boltjába, midőn a szürke szatén öltönyös Santino kiáltozta a nevemet. Valószínűleg nagy hírnévvel rendelkezhettem az Ifjabbik Jon Gravelli megölése és Mary Valvona megtámadása végett. Ez idő tájt szereztem kisebb lövéseket a kezeimbe, hál' istennek nem voltak annyira pontosak komáim védelmének eredményeként. Hangos visongások közepette belassult körülöttem az idő és sikeresen legyilkoltam a maradék támadót, ellenben Santino és testvérei, Vittore és Luciano tűzharcot kezdeményeztek velem. Elővigyázatosan leguggoltam az Addernél, ahonnét golyókat szórtam AK-47-es fegyveremből, közben a többiek betörtek Yetarianhoz, hogy megszerezzék a megmaradt autókat. Ezt megmagyarázva kezdtem érezni, hogy csak pocsékolom a lőszert, mert lassacskán kezdtek kifogyni töltényeim. Nagy levegővétellel kiugrottam az Adder mögül és a levegőben belassult körülöttem az idő. Belassítva kiszórtam a lőfegyverből a maradék töltényt, ügyelve arra, hogy ne hibázzam el. Izzadt tenyereim bizseregni kezdtek, ennek eredményeképpen elszúrtam a támadást. Sebezhetően földet értem. Éreztem, hogy eléggé rosszul teljesítettem. Majdnem egy végzetes hibát követtem el, ámde Adam és Scott megmentették az életemet, azáltal, hogy leölték helyettem Vittore-t és Lucianót. Mindkettőjük a földre esett a holtaknál is holtabban. A sors iróniája, hogy két testvér által esett el két másik testvér. Ezt látva a fekete hajú Santino előkapta pisztolyát, mellyel becélozta fivérei gyilkosait, ámbár ez az esemény megengedte nekem, hogy az alkarjától fogva belerántsam a hóba és bemossak az arcába egy erőteljes ütést. Santino mégis képes volt arcon köpni, de ez engem mégsem érdekelt, hiszen a terv eredetileg arról szólt, hogy az autókat szállítsuk le Bilynek, mégis úgy éreztem, hogy kell egy kis kitérő. Gonoszan belenéztem ellenfelem barna szemeibe, melyekben mély harag vegyült. Összeszedve erőmet a nyakától fogva megemeltem őt és nekihajítottam egy monumentális üvegablaknak, amely azonnal kitört a test becsapódásával. Santino Denarót üvegszilánkok lepték el és a vére beterítette Simeon méregdrága szőnyegeit. Öles lépésekkel megközelítettem és a pisztolyával fejbe lőttem. Pontot tettem az ügy végére. Vérvörös pontot. Részemre az volt a legdurvább, hogy a kopasz Yetarian láthatta, hogy kinyiffantottam üzletfelét és akár egy nyuszi, kegyelemért könyörgött. György, Noél és Raleigh megpróbálták eltenni őt láb alól, de én mégis úgy gondoltam, hogy ez kegyetlenség lenne, így megállítottam őket. Simeon Yetarian hálásan elhagyta a területet, annak ellenére, hogy szarkasztikusan közöltem vele, hogy Franklin Clinton és Michael De Santa az üdvözletét küldi. Befejezésképpen beszálltunk a gépkocsikba és már hagytuk is el a helyszínt mély tisztelettel, s megkülönböztetett szeretettel kiegészítve.
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2015. 07. 20. 13:20-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 15. 21:02

Hmmm, ez igen! Tetszett ez rövidebb rész is! Teljesen olyan, mint egy könyv egy-egy fejezete, és nagyon ínyemre van, mert kissé magamat is látom Robiban! Még több ilyet! És... hamarosan jön a Merryweather kirabalása!!! :D
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 16. 01:18

Köszi, ez megtisztelő, de tényleg! :)
Tehát magadat látod bennem? :P Viccet félre, hamarosan jönni fog a Merryweather is, csak ugyebár a Denarói balhé három részből áll, utána pedig jön egy ötfejezetes DLC Julietről és Robertről, mely 1-2 évvel ezelőtt játszódik az IRBK I előtt. Amúgy annyit elárulok, hogy Robiék nem tették jól, hogy megölték a Denaro fiúkat, mert... Kép

Mindemellett ez a szerelmi DLC hatalmas lesz tele romantikával és kisebb-nagyobb akciókkal, na meg humorral is, s ha előbb jól figyeltél, akkor Robi említi, hogy Julietet György és Richárd születésnapi partiján ismerte meg, ekképpen lesz benne még egy buli, de az nem lesz ilyen vidám, mint Robinál :D. Na jó, csak Robertnek lesz vidám, Györgynek és Richárdnak nem annyira. :P

Amúgy azt gondoltam, hogy augusztusban befejezem a rablásokat, de nem tudtam, így valószínűleg ősszel érünk véget a heistekkel, utána pedig jön egy hosszú szünet, mely a következő nyárig terjedhet ki. Jövő nyáron biztosan lezáródik az IRBK I Bevezetője a három végződéssel. Sajnos azért van szükség erre a szünetre, mert nincs még ötletem a Prison Break és az Epsilon Program DLC-khez. Viszont annyit ígérhetek, hogy a Prison Break DLC tele lesz fordulatokkal, mert rengeteg dologra fény fog derülni. Sőt a Talabor Self-szál pedig nagyon fontos lesz, mert... Kép
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 16. 06:57

Húú ez aztán nagyon jó :) tele akicóval, izgalomal, mindennel :D
Nagyon tetszett! :D
és annak is örülnék, hogyha az enyémet is olvasná valaki :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 16. 08:58

Nikita: Te hogy a fenébe tudsz ennyi történetszálat megjegyezni? Én lassan már a szereplőket sem tudom követni! :lol:

Franklin465: Ma elolvasom a tiedet is, és szörnyen röstellem, hogy le vagyok maradva, de tegnap érkeztem haza Ausztriából, és Chuck Norris még mindig figyel, így nem tudtam megnézni történeted. :lol:
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 16. 22:37

Franklin465: Köszi! :) Már elolvastam, bocs, hogy ennyire lemaradtam vele. :S

Arminho: Az idő megy tovább, semmi sem változik... :) Amúgy tényleg sok szereplő van az IRBK-ban, így kicsit nehéz követni a cselekményszálat, viszont hamarosan egy kicsivel kevesebb szereplő lesz. (Áh, nem. Dehogy. Egyre több lesz... Kép)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése