GTA Chicago

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: GTA Chicago küldetések 1-10

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2011. 12. 18. 12:37

Egy tipp: Ezt inkább ne küld be a Rockstarnak! :)
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago küldetések 1-10

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 12. 18. 13:40

trolololo xD
Viccen kivül, szerintem se nagyon esélyes, hogy ezt megcsinálják rendes GTA-nak. Esetleg te modifikálhatsz, ha van időd rá. Őszintén megmondom, nem olvastam el, csak bele olvasgattam, és épp ezért nem mondom, hogy ne küldd be. Beküldheted, a nevedet nem tudják, de ne csalódj, ha nem fognak válaszolni, mert elég jó ötletei van a Rockstar-nak, és elég esélyes, hogy bele sem olvasnak. Én is voltam 13 éves, akkoriban találtam én is ki GTA sztorit, de hamar el is távolitottam a gépemről, mert rájöttem, hogy 0 egy GTA szintű történethez képest, pedig mindig 5-öst kapok azokra a dolgozatokra, amikor egy saját sztorit kell kitalálni. Ja, mielőtt még átforditanád angolra, ami nem lesz könnyű munka, előtte egy kicsit javits rajta helyesirásilag is, mert:
Robi elfoglalta a területet és be ment a konditerembe és elkezdet gyúrni 30 percet gyúrt és megnövekedet az izma és azt gondolta, hogy kihívja ezt a bokszolót gyakorlásra
Meg a mondatok után lehetőleg legyen pont
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2011. 12. 18. 15:28

Szerintem meg akkor kezdje el fordítani Angolra, ha már Magyarul tud rendesen, tehát, még nem most...
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 18. 15:44

Lehet most szidni a sztorimat! Akkor ti csináljatok egy kitalált GTA sztorit, ha azt hiszitek, hogy olyan könnyű! Majd szépen dolgozatok rajta 3 órákat... majd akkor megváltozik a véleményetek, mert rá fogtok jönni, hogy milyen nehéz! Szinte csak 2 ember dicsérte meg a munkámat MasterP meg Cube Head! Mert ők biztos, hogy tudják, hogy milyen nehéz egy kitalált GTA sztorit csinálni! Legalább volt olyan ember aki megdicsérte a munkámat! És hiába mondjátok akkor sem fogtok engem lebeszélni a GTA sztorik írásából, mert ezt szeretem csinálni!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 18. 15:45

MarkeeXBOX360 írta:Szerintem meg akkor kezdje el fordítani Angolra, ha már Magyarul tud rendesen, tehát, még nem most...
[kozeprezar]Kép[/kozeprezar]
TheGTAKING írta:Lehet most szidni a sztorimat! Akkor ti csináljatok egy kitalált GTA sztorit, ha azt hiszitek, hogy olyan könnyű! Majd szépen dolgozatok rajta 3 órákat... majd akkor megváltozik a véleményetek, mert rá fogtok jönni, hogy milyen nehéz! Szinte csak 2 ember dicsérte meg a munkámat MasterP meg Cube Head! Mert ők biztos, hogy tudják, hogy milyen nehéz egy kitalált GTA sztorit csinálni! Legalább volt olyan ember aki megdicsérte a munkámat! És hiába mondjátok akkor sem fogtok engem lebeszélni a GTA sztorik írásából, mert ezt szeretem csinálni!
Bocsi, de akár egy óra alatt is össze lehet dobni egy ilyet. A Rockstar Games szintjén pedig napi három óra édeskevés. Mi lenne, ha a negatívumot is elfogadnád?

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: GTA Chicago küldetések 1-10

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 18. 20:04

TheGTAKING írta:de azért örülnék neki ha nem csak Cube Head segítene hanem te is vagy Visali stb.....
Mintha pár hozzászólással ezelőtt tippeket adtam volna, vagy rosszul emlékszek? Történetírásra kevés az időm, de megpróbálok segíteni más dolgokban. Azzal, ha kinyalnám a segged és azt mondanám, hogy hibátlan a történet nem segítenék, hanem pont, hogy rosszat tennék.
Az igazság nem feltétlenül kellemes, de hasznos dolog.


ui.: Szerintem csinálhatnád azt, hogy megnézel pár kultusz gengszterfilmet és azokra alapoznál.

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2011. 12. 18. 20:17

Ezzel nem értek teljes mértékben egyet, mert ha meg is néz több kultusz gengszterfilmet, attól még nem tanul meg helyesen írni, fogalmazni. Ha mindenképp publikálni szeretné a történeteit, akkor inkább a nyelvtan könyvét nézegesse, ne gengszterfilmeket.
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 18. 20:26

MarkeeXBOX360 írta:akkor inkább a nyelvtan könyvét nézegesse
Suliban mit csinál szerinted? :)

UPD8:
Előbb-utóbb biztos lesz eredménye is.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 18. 20:59

MarkeXBOX360 bocs, hogy ezt mondom, de te baromira hülyeségeket képzelsz rólam! Jó tanuló vagyok, szorgalmas, ezt miért nem lehet elhinni? Egész végig tanulok rohadtul nem érdekkel ha nem hiszed el! Egy kicsit tényleg idegesítő vagy jobb dolgot nincs, mint folyton ezt mondod, hogy ez a gyerek nem tud írni sem fogalmazni, úgy csinálsz mint ha te tudnál! Minek feltételezel dolgokat rólam ha nem is ismersz? Egy kicsit vegyél vissza, mert elégél idegesítesz és most lehet támadni, de ti nem ismertek engem, nem tudjátok milyen vagyok valójában! Akkor mondjátok már el, hogy minek feltételeztek rólam dolgokat, ha nem is ismertek? És bocs, hogy írtam Off hsz.-t, de ezt nem hagyhattam, elégé idegesít már, hogy minden baromságot képzeltek rólam ami nem is igaz!
Tisztelet a kivételnek!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2011. 12. 18. 21:05

Ezt most te sem gondoltad komolyan, amit írtál, ugye? Ki feltételezi, hogy rossz tanuló vagy? Azt, hogy nem tudsz fogalmazni, onnan tudjuk, hogy látjuk, amiket írsz. Abba meg már bele sem kötök, hogy "te(én) sem tudsz fogalmazni", ez azért kicsit hirtelen kijelentés volt, nem?
Részemről téma lezárva.
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 12. 19. 10:15

Elég egyszer leírnotok amit akartok ha okosnak tartjátok magatokat, aztán vagy tanul belőle vagy nem az ő dolga, de tik is ezzel a civakodással lesüllyedtek, nem kell ezerszer mindenbe belekötni. Én például nem írtam hsz-t a GTA V trailer óta mert azóta nem volt sok értelmes téma és fölösleges beleavatkozni mindenki jobban jár, ha a hülyeségek alá nem raknak még lovat.
GTAKING: ne hagyd abba az írást csak nyelvtanilag ellenőrizd le, amikor kész, mert ha nincs amibe belekössenek nem fognak beléd kötni.
Nobody fucks with my family!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 19. 10:29

Hannibal: Ugyan én mibe kötöttem bele? Nem fikáztam, hanem tippeket adtam, úgy látszik ezt sem szabad.

TheGTAKING: Annyit tudunk rólad amennyit mutatsz, ha kizárólag jót mutatsz, akkor kizárólag jót tudunk rólad. Én személy szerint csak annyit feltételeztem, hogy suliban nyelvtant is tanulsz, ha ez akkora tragikus lépés volt, akkor ignoráld a hozzászólásom. A lényeg, hogy a leírt történeteidre kértél kritikákat, kaptál. Ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toni Cipriani 2011. 12. 19. 11:56-kor.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 19. 10:56

Toni Cipriani írta:Hannibal: Ugyan én mibe kötöttem bele? Nem fikáztam, hanem tippeket adtam, úgy látszik ezt sem szabad.
Akinek nem inge, ne vegye magára. ;) Szerintem nem rólad beszélt... :)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 12. 19. 10:58

Nem feltétlen így kell értelmezni amit írtam, főleg, hogy nem a kritikád ellen irányul az veszi magára aki jogosnak érzni önmagával szemben. Derék dolog kritizálni, de én is voltam fiatal tudom olyan érzés, hogy hibátlan, vagyok,tökéletes szóval nem fogad el az ember semmi segítő szándékot még, ha a tényleg okosabbb a másik, ezért sem kell a másikat hergelni úgyse hagyja, hogy segítsenek neki ( ha meg igen tisztelet a kivételnek, de általában az ember a saját kárán tanul)
Nobody fucks with my family!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 19. 11:52

> szóval nem fogad el az ember semmi segítő szándékot még
Vagyis TheGTAKING (mert ez alapvetően nevelési kérdés, ill. van aki korán érő), ha nem fogad el, akkor oké, csak írja le, hogy vagy feltétlen pozitív értékelést kér vagy semmilyet. Ilyen egyszerű.

UPD8:
Mellesleg mentségemre szóljon, hogy nekem nem volt meg az általad említett korszak, szóval nem tudom milyen most GTAKING-nek.

Válasz küldése