GTA Chicago

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 19. 16:34

Akkor bocs MarkeXBOX360, csak nagyon ideges lettem, akkor Szenta béke!
Én egyébként nem akarok veled veszekedni Marke! @Toni: Én örülök neki, hogy tippeket adsz nekem, én nem akarok senkit sem sértegetni! Amúgy Toni azt hogyan érted, hogy te nem tudod milyen érzés ez, mert te nem voltál ebben a korba? Ezt nem értette, akkor te még nem vagy 13? És még valami légyszi ne Off-oljuk tele a témámat, ez a topik a GTA Chicagoról szól, köszönöm a megértéseteket.üdv
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 12. 19. 17:05

Nem... sztem arra gondol, hogy neki nem volt az a korszaka, hogy "hogy hibátlan vagyok, tökéletes, szóval nem fogad el az ember semmi segítő szándékot még, ha a tényleg okosabbb is a másik".
Judit: Szerintem nem off, hisz a GTA Chicagoról dumáltunk, illetve arról hogy lehetne jobb :) a 10. küldit ha gondolod elküldheted nekem PM-ben.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 19. 17:07

Én sem vagyok tökéletes, meg hibátlan, Oké akkor elküldöm neked :D .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 19. 17:29

csaba292: Pontosan.
TheGTAKING: Esetleg, ha nekem is elküldenéd tudnék valamiben segíteni… Talán. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 19. 18:12

Oké holnapra elküldöm! És köszönöm, hogy akarsz segíteni :) :D ;) .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 12. 19. 19:21

GTAKING: Az írói élet útja kemény kritikákkal van kikövezve ;)
Csak az nyer akinek nem törik ki rajta a lába :D ;)
Nobody fucks with my family!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 19. 22:51

Igen ezt én is tudom, hogy az írói élet kemény kritikákkal jár Pl: a költőknél, amikor kritikázzák a versüket, cenzor stb....... Na, de mindegy ezen a héten megint írok újabb GTA Chicago küldiket! Amúgy a GTA Chicago 2-őt jövőre fogom írni, mert még a GTA Chicago 1 sokáig fog tartani! 60 küldiből fog állni és a 2 többől!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 19. 22:59

Minek bontod ketté? Történeteket játékoknál egyrészt azért bontanak ketté, hogy többet fizess, másrészt fejlestési ütem és korlátozások miatt. Szerintem ezek téged nem érintenek

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 20. 16:23

Ebből én annyit értetem, hogy miért akarom ketté bontani a GTA Chicagot, hát azért, mert nagyon hosszú lenne ha a GTA Chicago 1-et meg a 2-őt egyberaknám! Szerinted rakjam őket egybe?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 20. 17:30

Igen, ha a történetek egymáshoz kapcsolódnak.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 20. 20:11

Hát nem is tudom, mondjuk tényleg jobb lenne amit te mondsz majd még meggondolom!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 24. 12:07

Phil Collins küldetései:

21. Küldetés: Adios Forelli (Adios Forelli)
Robi bekopogott 8-Ball ajtaján, senki sem nyitotta ki az ajtót, Robinak itt valami gyanús volt és hangokat is hallott. Robi berúgta az ajtót és ott voltak a Forelliék, az egyik Forelli felfutott a tetőre és magával vitte 8-Ball-t, Robi a többi Forelli-t kinyírta. Felfutott a tetőre, Robi fejbe lőtte a Forellit és 8-Ball megköszönte neki, hogy megmentette az életét, és ezért ingyen adott neki bombákat. Robi elment a reptérre és megint elutazott Ghost Townba, Robi megérkezett Ghost Townba és látta, hogy az egész utcában Forelli tagok vannak. Robi beszállt egy autóba, megérkezett a Forelliék törzshelyére, a Saint's Mark Bristro Forelli kaszinóba. Robi kinyírta az őröket, bement a kaszinóba elővette az M4-et és vérfürdőt rendezett a kaszinóban, utána elhelyezte a C4-eket a kaszinóban, a kaszinót felrobbantotta és vissza ment Chicagóba. A Forelliék kiirtódtak örökre!
Jutalom: 200000$

Jeff Lynee küldetései:
22. Küldetés: Liberty City üzlete (Liberty City bussiness)
Robi megérkezett Chicagóba, elindult Phil lakásába és elmesélt neki mindent. Phil megköszönte Robinak a segítségét és azt mondta Robinak, hogy Jeff-nek is van pár feladata, amit meg kéne csinálnod. Robi elfogadta a kérést és beszélt Jeff-el, Jeff mondta Robinak, hogy megint vissza kéne utaznia Liberty City-be, mert a Leone szövetkezik a Chicagói maffiával és lehet, hogy a keresztapád is ott lesz és Bálint-ott is vidd magaddal, mert ő nagyon ismeri Liberty City-t. Robi mondta, hogy oké, magával vitte Bálint-ott és elindultak LC-be. 1 nap múlva megérkeztek, Bálint megmutatta Robinak, hogy hol fognak üzletelni a Leone-k a Chicagói maffiával. Robi és Bálint figyelték az üzletet, Robi keresztapja nem volt ott csak Rodrigo Burner a maffiák egyik vezetője. Robi nem bírta tovább nézni az üzletet elővette az AK47-ét és fentről lelőtte őket, Rodrigo már megint meglépet Robi nagyon fel ídegesűlt, Bálint megnyugtatta és Jeff felhívta telefonon Robi-t, Robi közölt Jeffel a rossz hírt, Jeff azt mondta, hogy semmi baj majd legközelebb megöljük Rodrigo Burner-t, addig menjenek el egy hotelbe és pihenjék ki magukat.
Jutalom: ellenség: Leone

23. Küldetés: Leone bosszúja (Leone's revenge)
Másnap reggel Robit felhívta Jeff, és Jeff mondta neki, hogy a Leone maffia egy bulit rendez Portlandban, és a buliban ott lesz a Leone maffia egyik vezetője Toad Leone, akit meg kéne ölni. Robi mondta, hogy este elmegy ebbe a buliba és megöli Toad Leone-t, úgy, hogy senki sem veszi észre, hogy megölte. Robi lerakta a telefont és estéig várt. Utána elindultak ebbe a buliba Bálinttal, megérkeztek és Bálint mondta, hogy ő most egy kicsit bulizik, mert fel akar szedni egy csajt. Robi mondta, hogy óké, ő addig kinyírja Toad Leone-t. Robi előbb elindult WC-zni, amikor bement a WC-re akkor valaki leütötte. Kicsit később Robi felkelt és meg volt kötözve, a szája le volt kötve. Toad Leone ütötte le Robit, Toad lánc fűrészel kínoztatta Robi-t le akarta vágni a kezét meg a lábát, de előbb egy másik ember lábát vágta le, Robi nagyon undorodott a látványtól, Toad most Robit akarta megölni, de Bálint arra járt és Bálint hallotta a láncfűrész hangokat, ezért elővette az Uziát és mindenkit kinyírt a WC-ben, Toad kiugrott az ablakon. Robi utána ugrót, amikor az utcára érkeztek Robi pisztollyal lelőtte Toad-ott és az emberek felhívták a zsarukat, Robi meg Bálint beszálltak egy autóba és elmenekültek. ( A jelenet a Scarface c. filmből való :D)
Jutalom: semmi

24. Küldetés: Egy új maffia (New Maffia)
Robi és Bálint visszamentek a hotelba. Megint elmondták Jeff-nek telefonon, hogy mi történt, amikor megölték Toad-ott. Jeff azt mondta, hogy a Leone maffia most biztos, hogy támadni fog ezért kéne embereket toborozni, akik segíteni fognak nekünk. Robi lerakta a telefont és létre akarta hozni a saját bandáját, toborzót, embereket a világ minden pontjáról! Bálint mondta, hogy Shoreside Vale city-ben nagyon sok a bajban jutott ember és meg kéne, őket menteni majd beállnának a bandákban. Robi azt mondta, hogy ez jó ötlet elindultak Shoreside Vale-be, rengeteg ember volt, akit az utcán meg vertek, Robi megmentette őket és megalapította a saját Maffia csoportját. Aminek RB Maffia lett a neve.
Jutalom: RB Maffia

25. Küldetés: St. Mark's Bristro elfoglalása (St. Mark's Bristro occupation)
Robi és a bandája elindultak elfoglalni St. Mark's Bristro-t ami Leone terület volt. A Leone-k nagyon sokan voltak, de Robiék többen voltak, a két banda tűzharcot kezdtek és sikerült elfoglalni Robiéknak St.Mark's Bristro-t. Robi azt mondta, hogy most érzi, hogy nagyon erős a bandája és, hogy holnap elfoglalja a Leone-k egész területét!
Jutalom: St.Mark's Bristro, 80000$

Remélem tetszik ;), és mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok! Sok GTA-val :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 27. 12:51

26. Küldetés: R.I.P. Leone (Nyugodj békében Leone)

Másnap Robi fegyvert fogott és elindult a Leonek utolsó területére a Gentleman’s clubba, ami még Salvatore háza volt, Robi és a bandája tűzharcot folytatott a Leonekkel, ilyenkor fussunk be a házba és ott lesz egy ismerős személy, az a fickó van ott, akivel még Robi beszélgetett a Forellikről.
Robi:- Te rohadék!
Zeke Leone: Helló Robi! Látom, már erős bandád van és a Forelliéket is ki irtottad meg Toad-ott is ki nyírtad, de most csalódni fogsz, de engem nem fogsz megölni!
Robi: Majd meglátjuk, te seggfej!
Nyírjuk ki a csávót, és mennyünk vissza Bálinttal Chicagóba.
Jutalom: Gentleman’s club, $2000

Fidel Castro & Pogo küldetései:

27. Küldetés: Kommunista (Communist)

Robi és Bálint vissza érkeztek Chicagóba, és elmentek Jeffhez. Jeff-nek elmesélték, hogy mi történt Jeff gratulált Robiéknak, Jeff mondta, hogy Fidel Castro épp egy kórházban van és haldoklik, azért mert elrabolták és megverték, és segíteni kéne neki, mert segíthet nekünk a Maffiák elkapásában Robi elfogadta a feladatót és elindult a kórházba. Castro nem nagyon örült neki, hogy valaki meglátogatta.

Castro: - Ki az?

Robi: -Jó napot Mr.Castro, Róbert Bock vagyok szólítson Robinak

Castro: - És ez hol érdekkel engem mennyen innét, hadd éljem nyugodtan az utolsó napjaimat a majmommal Pogoval.

Robi: - Figyeljen Mr.Castro én szeretnék magának segíteni, megkeressem azokat akik megverték magát és maga pedig segít nekem megtalálni a Chicagoi maffiát.

Castro: - Hallottam a történetét, hogy magával mi történt az egész világ hallotta, jó felőlem, segítek neked, (Castro rágyújt)

Robi: - Héj, dobja el a cigit! Megakar halni? (Robi elveszi a cigit Castro-tól és bedobja a cigit a kukába)

Castro: - Héj ezt most miért

Robi: - Mert nem akarom, hogy meghaljon azért

Castro: - Na jól van szólok a kommunistáknak, hogy végezzenek magával

Robi: - Haha maga már nem parancsolhat a kommunistáknak, hiszen maga lemondott a posztjáról, mindegy inkább mondja, hogy mi lesz a feladatom

Castro: - Oké, végezz azokkal a gyökerekkel akik elraboltak engemet, Chicago határánál vannak, mindjárt elhagyják Chicagót

Robi: - Rendben, viszlát.

Menjünk el a határhoz és nyírjuk ki az el rablókat.

Jutalom: $1000, barát: Fidel Castro & Pogo

28. Küldetés: Little Haiti vs Little Havanna (Little Haiti vs Little Havanna)

Robi visszament a kórházba, és mondta Fidel C., hogy akiket megöltünk a határnál azok nem az elrablói voltak, hanem pár pitiáner rabló. Ezért mennyünk el a Little Havanna-i bandához és kössünk velük szövetséget, mert biztos, hogy támadni fognak még az elrablók. Robi elindult Little Havannába, és ott voltak a Havannaiak. Kössünk velük szövetséget és nyírjuk ki a Havannaiak ellenségét a Haitiket.

Jutalom: szövetséges: Little Havanna, ellenség: Little Haiti, $1000

29. Küldetés: Jerry tábornok (Jerry general)

Fidel Castro megint megbízott bennünket egy feladattal mégpedig, hogy még a 60-as években a vietnami háborúkban volt Kubának egy tábornoka akit Jerry tábornoknak hívtak, és Fidel barátja volt, most a tábornok Chicagóban a Trump International Hotel and Tower-ben pihenni ki magát, mert már nagyon öreg és hamarosan meghalhat öregségben. Látogassunk el hozzá és kérdezzük meg, hogy nem tud valamit Fidel elrablóiról. Robi elindult a tábornokhoz, a tábornok nem tudott semmit, de Robi látta, hogy hazudik és később a tábornok bevallotta, hogy igen tudja, hogy ki rabolta el Fidel-t, Fidel öccse vagyis Raúl Castro az elrabló, ő intézte, hogy elrabolják Fidel-t, mert a családi vagyon kell neki, és ha meghal Fidel, akkor övé lesz a vagyon. Én is benne vagyok ebben az ügyben, mert megfenyegetek, ha merek köpni Fidelnek, akkor, kinyírnak a családommal együtt, kérem, Mr.Bock ne mondja ezt vissza senkinek csak Castro-nak köszönöm. Robi megígérte, hogy nem mondja el senkinek csak Fidelnek és Robi visszament a kórházba.

Jutalom: $0

30. Küldetés: Tony Montana rejtélye (Tony Montana mystery)

Robi elmesélte Castronak, hogy mit mondott a tábornok, Castro azt mondta az a nyavalyás öccsé ezért holnap meg fogom verni, mert tudom, hogy itt van Chicagóban és rám vadászik.
Robi: - Értem és most mit tegyek?
Castro: - Az Elmwood parkban van egy fegyver bolt, a bolt pincéjében lesz egy csomag, amiben van 10 millió dollár, ez az én vagyonom 5 millió a tiéd fiam, a másik 5 az enyém érted?
Robi: - Igen és köszönöm Mr.Castro
Castro: - Várjál, még a csomagban van, egy rakétavető ezt oda adom neked örökbe, mert holnap ketten elmegyünk Raúl búvóhelyéhez és elkapjuk őt rendben?
Robi: - Rendben
Castro: - Fiam hallottál Tony Montánáról? Aki még ellenem volt 1983-ban?
Robi: - Nem
Castro: - Tony M. egy kubai ember volt, aki Kubából megszökött Miamiba és ő elfoglalta Miami-t, de a legnagyobb ellenfele Alejandro Sosa egyik bérgyilkosa megölte Tony-t
Robi: - Aha
Castra: - Na, akkor mehetsz gondoltam elmeséltem neked ezt a történetet, sok sikert fiam! Mond a fegyver boltosnak, hogy F. Castro küldött
Robi elment a fegyver boltba, felszedte a pénzt és a rakéta vetőt.

Jutalom: 5 millió dollár, rakétavető

Most nem olyan sok a szóismétlés, remélem most tetszik! :D :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 27. 13:57

irreálisak a pénzösszegek
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 27. 17:18

Ja valahogy úgy :D A GTA 3-ban is sok volt a pénz összeg ;) .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése