GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 22. 16:29

Egyetlen dolgot szeretnék mondani= Sajnálom!
Sajnálom, hogy a legutóbbi rész valamivel több, mint egy évvel ezelőtt volt. Sajnálom, hogy cserben hagytam az olvasóimat, több mint egy évig. És sajnálom, hogy ezt minden ok nélkül tettem. Megjelent a GTAV, elkezdődött, és aztán véget ért az iskola. De ez mind nem számított, mert az igazi ok, amiért nem írtam, az én vagyok. A legnagyobb jellemhibámnak tartom, hogy szép, magyar szavakkal leírva, k*rva lusta vagyok. EZÉRT nem írtam, ezért maradt Maxwell bosszúja beteljesületlenül.
Viszont! Örömmel tudatom veletek, hogy a fórumra 100%-osan visszatértem (még van 137 elolvasatlan fórum), és Maxwell krónikája hétfőn új lendülettel folytatódik. Csak remélni tudom, hogy az olvasóim fele egyáltalán még a fórumon van, és újra olvasni fogja a történetem. Az újaknak üzenem, szeretettel fogadok mindenkit, kritikát is elfogadok, és nyugodtan visszaolvashatjátok a meglévő 23 részt, szerintem nem csalódtok majd.
Tehát, még 7 rész van hátra, melyek mind meg fognak jelenni. (Ahogy magamat ismerem, előbb, vagy főként utóbb mind megjelenik :D ) Megpróbálom hozni az eddigi színvonalat, és a cél, hogy ennél is jobb legyen. Szóval már van 23 elolvasható rész. (én is elolvastam, mert nem tudtam, hol tartottunk, és szerényen bevallom pozitívan csalódtam magamban :$ ) És jön a többi!

Hétfőn = 24. küldetés - Megkeresem! (I'll find him!)

És még egyszer, sajnálom, a megbocsátásotokért esedezem, és örülök, hogy újra itt vagyok köztetek!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 22. 18:00

Végre Kiscserko visszatért! nagyon rég láttalak a fórumon :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 22. 18:45

Éljen! Én feladtam a sajátomat.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 22. 19:55

Jó hogy végre visszatértél, hiányoztál ám az AC topikból is! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 23. 13:41

VÉGRE! Végre-valahára visszatértél, Kiscserko! :D Ma este elkezdem olvasni a sztoridat az első résztől, mert bevallom, hogy én sem emlékszem már dolgokra, viszont már nagyon várom a folytatást! :D Üdv újra! ;)

UI: A GTA V-ről íródott tesztedet is várom, mert azt is majdnem egy éve ígérgeted. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 23. 19:32

NikitaDragovich írta: GTA V-ről íródott tesztedet is várom, mert azt is majdnem egy éve ígérgeted. :P
Mindent csak szép sorjában ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 25. 14:38

24. küldetés - Megkeresem! (I'll find him!)

Harley a helikopter oldalának dőlve pihent, miközben Ernest állt mellette.
- Hogyan tovább? - kérdezte Harley - Nem várhatunk tétlenül, mikor a barátom bajban van! - mérgesen ütött bele a Maverickba.
- Az egyetlen dolog, amit tehetünk, hogy várunk. - jelentette ki Ernest, majd ő is nekidőlt a helikopternek.
- És mégis mi a francra várjunk?! Rendőrségi bejelentésre? "Szerb halottat találtak a robbanás helyszínén." Ja, remek lesz! Nem is vágyom másra! El sem tudom hinni, hogy csak úgy ott hagytuk! - dühöngött Harley, majd ismételten beleütött a Maverickba.
- Azt tettük, ami logikus volt. Ha nem így cselekedtünk volna, azzal csak azt értük volna el, hogy a helyzetünk még rosszabb legyen. - nyugtatta Ernest.
- Menj a fenébe a logikáddal! Mióta eljöttem Liberty City-ből, azóta nem láttam, és most, mikor szüksége lenne rám, nem teszek semmit! Pedig évekig a társam volt!
- Azzal, hogy magadat hibáztatod, nem jutsz semmire.
- Teljesen igazad van! - helyeselt Maxwell.
Hiába voltak a szavai értelmesek, tekintetéből ki lehetett olvasni, hogy elvesztette már józan ítélőképességét. Bepattant a Maverickbe. A rotor hangosan beindult.
- Hova mész? - próbálta Ernest túlordítani a helikopter zaját.
- Megkeresem!
- Hogyan? A város hatalmas, és több millióan lakják! Egyetlen nyom nélkül lehetetlen megtalálni!
- Semmi sem lehetetlen! - Harley nem hallgatott az ész érvekre. Felvette a fejhallgatót.
Ernest még próbálta meggyőzni, de ezt Harley már nem hallotta. Megfogta a botkormányt, és felemelte a helikoptert, mely ingadozva szállt pár méter magasra. Ekkor Harley telefonja megrezzent. Üzenetet kapott. Miközben egyik kezével a légi járművet próbálta vízszintesen tartani, másik kezével elővette az iFruit-ot, megnézte az SMS-t. Rögtön letette a helikoptert Ernest mellé.
- Szállj be! - kiáltott Ernestnek - Megyünk a dokkokhoz.
- Mi történt? - kérdezett vissza Frost, miközben beült a Maverick hátuljába.
- Ő üzent. Bajban van a dokkoknál, a segítségünkre van szüksége. - mondta Harley, miközben újra felemelte a járművet.
Olyan gyorsan mentek, ahogy csak lehetett, de még így is sokáig tartott. Ernest a helikopter hátuljának az alján ült, lábát kilógatta a gép bal oldalán. Élvezte a szelet, miközben kapaszkodott, hogy ki ne essen. Már ő is fejhallgatót viselt, és annak a mikrofonján keresztül beszélgettek.
- Igazad volt, a várás kifizetődő volt. - szólt Harley.
- Azért még ne igyunk előre a medve bőrére, még nem értünk oda. - válaszolta Ernest.
- Muszáj, hogy mindig igazat mondj? Legalább egyszer mondhatnád, hogy minden rendben lesz.
- Nem én voltam az, aki tíz perce még a helikoptert ütögette, mondva, hogy minden elveszett. De ahogy kívánod, minden rendben lesz.
- Köszönöm.
- De mondd, Harley, mikor volt utoljára, hogy minden rendben történt, mikor valaki segítséget kért? - mutatott rá Ernest.
- Ilyenre nem emlékszem... - mondta pillanatnyi habozás után Maxwell.
- Én viszont arra emlékszem, hogy legutóbb, mikor ilyet hallottunk, akkor két emberünk meghalt.
Elhallgattak. A kettejük közötti csendet csak a rotor zúgása törte meg. A távolban már látták a dokkokat.
- Az nem eshet meg többé. - jelentette ki Harley.
- Ezzel egyetértek. Pont ezért hoztam fel, óvatosnak kell lennünk.
Tovább közeledtek a célpontjuk fele. Fogalmuk sem volt róla, hogy mi fogja ott várni őket. Csak annyit tudtak, hogyha Harley régi társa valóban bajban van, akkor minél hamarabb ott kell lenniük, és mindent kockáztatva segíteniük kell. És hogy miért? Mert bíztak egymásban, egymás segítségében. Az együtt töltött évek alatt Harley és társa számtalanszor megmentették már egymást. Így természetes volt, ha egyikük bajban van, a másik jön. És a segítség már meg is érkezett.
- Látsz valami szokatlant? - kérdezte Harley.
- Semmi különös. - válaszolt Ernest - Szálljunk le.
- Rendben. - helyeselt Maxwell, és már el is kezdtek ereszkedni.
Tíz méter magasan lehettek, mikor Ernest meglátott valamit. Egy alakot a földön, aki feléjük célzott fegyverével.
- Harley! - ordította Ernest, de addigra már a pilóta is észrevette a páncéltörőt.
A földön lévő ember elsütötte a fegyvert. Harley elrántotta a botkormányt. A töltet fél méterrel mellettük süvített el. Bár a töltetet kikerülték, így is sikeres volt a támadás. Harley manőverének köszönhetően a helikopter sebesen közeledett egy daru felé. Maxwell későn vette észre. Még rántott egyet a kormányon, de hiába. A helikopter farka hatalmas zörejjel ütközött neki a darunak. Az egész jármű megrázkódott. Ernest alig tudta tartani magát, hogy ne essen ki. Harleynak már semmi irányítása nem volt a gép felett, a megroncsolódott Maverick repülésképtelen lett. A jármű a két utasával együtt zuhanni kezdett. Megpördült a helikopter. Ernest nem bírta tovább. A centrifugális erő kirántotta a zuhanó Maverickból. Harley még a pilótaülésen volt. A jármű hihetetlen csobbanással ért bele a vízbe, és vitte magával Maxwellt. Megállíthatatlanul húzta lefelé a pilótát a víz alatti koporsó. Harley akárhogy próbálta kinyitni az ajtót, beragadt. A roncs megtelt vízzel. Harleynak eszébe jutott, hogy a helikopter oldalán nincs ajtó. Elindult a hátsó ülések felé. Fojtogatta őt a víz, legszívesebben vett volna egy mély lélegzetet. Elérte a helikopter oldalát, sikeresen kijutott a süllyedő roncsból. De már túl késő volt. Felnézett. A nap alig sütött át a tenger vízén. Harley elkezdett fölúszni, de nem jutott sokáig. Minden elsötétedett körülötte...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 25. 14:40

Itt a 24. küldetés, egy év kihagyás után. Remélem tetszik nektek.

Holnap= 25. küldetés - Az alvás (The sleeping)

Azoknak, akik kicsit össze vannak már zavarodva, a sok karakter és a hosszú szünet miatt, összegyűjtöttem a még élő szereplőket=
A jók=
Ernest Frost
Harley Maxwell
Howard Howell
Theodor Jack Grant tábornok
Enzo Vezzoni
5 fő
+ 1 = Harley régi társa

Akiket árulás miatt kitiltottak a bandából=
Jullian "July"
Jerom
2 fő, ikertestvérek

A rosszak=
Marvin Robbins
Owen Henry Winchester
Samuel Moore
George Slymon
4 fő + a zsoldosaik

Remélem ez segít beazonosítani majd őket. Meg nekem is segít nyomon követni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 25. 19:22

Úgy emlékszem, ezek közül volt néhány, ami az enyém... Slymon György (George Slymon :D) sanszos, és asszem Grant tábornok is :) De most visszaolvasom a kommenteket és a leveleinket :D
SZERK.: NEEEEEEEEEEE! Kitöröltem helytakarékosság szempontjából. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 25. 22:00

Nekem megvan a teljes lista, kit kitől kaptam, minden leírással együtt. Majd ideírom, ha gépnél leszek.

Ernest Frost, a kedvencem Harley mellett is a te ötleted volt. Nem csoda, hogy ebben a részben is ők ketten vannak benne.

Igen, George Slymon és a tábornok is a tied. :) Rengeteg jó ötleted volt, kár, hogy abbahagytad az írást. Bár, hogy őszinte legyek, rég nem olvastam, de korábban még a Dirty Money volt az egyik kedvencem. De a te döntésed. Egyébként mi történt, én lemaradtam róla? :insecure:

Tehát a szereplők=

VoorstedelijkeViking(még a régi névvel) küldte=
Ernest Frost
George Slymon
Gianne-Luca Bartolucci(halott)
Owen Henry Winchester
Ariel Moore (halott)(testvérével együtt még más néven küldted át, eredetileg nem voltak testvérek, de valami okból, úgy emlékszem, hogy közös megegyezésként megváltoztattuk a nevét, meg talán néhány tulajdonságát, lehet, hogy azért, mert kellett a történetedhez, már nem tudom)
Samuel Moore
Theodor Jack Grant a "Tábornok"
7 fő, ebből 2 halott


NikitaDragovich(még a régi névvel) küldte=
Kitako Yamaguchi(halott)
Nitako Yamaguchi(halott)
Kaltako Yamaguchi(halott)(ő nem szerepel a történetben, csak egy beszélgetésben hallani róla, név nélkül, csak annyi, hogy Kitako öccse)
3 fő, ebből 3 halott


Hessa=
Jullian "July"(elbocsátva a bandából)
Jerom(elbocsátva a bandából)
Enzo Vezzoni
Kazim Nazaryan(halott)
4 fő, ebből 1 halott, 2 el van bocsátva a bandából


bodom26=
Wayne Mason(halott)
Lenny Benson(halott)
2 fő, ebből 2 halott


Remélem egyet sem hagytam ki. Így belegondolva elég nagy mészáros vagyok :ninja: 16 főből 8 halott, és még ott vannak az én karaktereim, akiket megöltem. És még van 6 rész...

Szóval holnap jön egy rész, és szerdán is. Eddig ennyi rész van kész, de tervezem, hogy ezen a héten befejezzem a sorozatot. Tehát, hogyha nem lustulok el, akkor lehetséges, hogy vasárnapig minden nap lesz rész, és vasárnap lesz a 30.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 26. 11:24

Jesszusom, ennyi karaktert öltél meg? Valami olyasmire emlékszem, hogy azt ígérted, három karaktert választasz be a történetbe :D Ehhez képest tizenhat :) Mindenesetre szereplőhiány nem volt, azt el kell ismerni. Megint elolvasom őket, elejétől a végéig!
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 26. 12:06

25. küldetés - Az alvás (The sleeping)

Mikor Harley fölébredt, még a tengerben érezte magát. Kiköhögte a torkában lévő vizet, majd elterült a földön. Ekkor vette észre, hogy már a parton van. Kinyitotta a szemét. A nap még mindig sütött. Egyedül feküdt a kikötő betonpadlóján. Körülnézett, de semmi különöset nem vett észre. Ekkor valamit hallott a víz felől. Nehezen feltápászkodott, és kiállt a part szélére. Ruhájából folyamatosan fojt a víz. Tekintetével pásztázta a vizet. Meglátta a hang forrását. Régi társa éppen úszott kifele az eszméletlen Ernesttel a kezében. Harley a segítségükre sietett. A vízparti létránál felhúzta Frostot. A földön az oldalára fordította. Ez alatt már a társa is felért. Arcát friss sebek borították.
- Mi történt? - kérdezte Harley.
- Idáig üldöztem a célpontomat. Mint kiderült, itt már várták őt a csatlósai. Egyenesen belerohantam a csapdába. Elkaptak, a megölésemet tervezték. De a helikopteretek lezuhanása elterelte a figyelmüket. Így aztán sikerült kiszabadulnom és megölnöm pár emberét. Utána menekülőre fogta, megint. Hagytam elmenekülni, hogy kihúzhassalak titeket a vízből.
- Köszönöm, de mi lesz a célpontoddal? Nem tudod hova mehetett?
- Már megtaláltam korábban is, nem kell aggódni. Még lesz alkalmam megölni. A lényeg, hogy ti éltek. - mosolyodott el Harley régi társa.
Ernest köhögve ébredt fel. Harley elégedetten látta, hogy jól van, majd újra régi társához fordult.
- Elmész Los Santos-ból? - kérdezte.
- Nem. Szerintem még nem lehet messze.
- Rendben, hol kezdjük a keresést?
- Még nem tudom, de egyenlőre nem is lényeg. Nektek pihenésre van szükségetek. Ma már csak egyetlen feladatunk van, az alvás.
- Tudok is egy erre alkalmas helyet. - szólt Harley. Egyet értett a társával, még mindig nem heverte ki a fulladás élményét.
Felsegítették Ernestet, majd elindultak az utak felé. Leintettek egy taxit, ami aztán elvitte őket Harley házához. Kifizették a taxit, majd benyitottak a mocskos házba.
- Ezt se gondoltam volna - képedt el Harley régi barátja - Mégis hogyan kerültél ide? A gettó közepén egy lerobbant házba? Nem ilyennek ismertelek.
- Tudod, ez egy hosszú történet. Ebben az ügyben kértem korábban a segítségedet. Egy bizonyos Marvin Robbinst bíztam meg, hogy indítson be nekem egy céget a pénzemből Los Santosban. - kezdte Harley.
- Marvin Robbins?
- Igen, miért?
- Ismerős a név, nem dolgoztunk mi neki korábban?
- Nem. - mondta rövid gondolkozás után Harley - Nekem se a név nem volt ismerős, se a kinézete. De már sohasem fogom elfelejteni. Elvette a cégemet, a pénzemet, a házamat, a kocsimat, számtalan barátomat, és emellett több ízben próbált már megölni. Mindenem, ami maradt, az a csapatom megmaradt tagjai és ez a ház, melyet egy jó barátomtól kaptam.
- És ő hol van?
- Meghalt.
Síri csend ült le közéjük.
- Nem tudom, hogy vagytok vele, de én ledőlök. - törte meg a csendet Ernest.
- Jó ötlet - értett egyet Harley.
Aznap este gyanútlanul aludtak mindhárman. Még nem tudták, hogy mit fog hozni a másnap reggel...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 26. 12:12

Megérkezett a 25. rész is. Ezek nem a leghosszabb epizódok, de ezeket is nagy kihívás megírnom, mert a hosszukhoz képest kb. semmi nem történik benne :$

Holnap jön = 26. küldetés - Kapjuk el őket! (Let's catch them!)

VoorstedelijkeViking= Igen, eredetileg három volt a cél, de végül mindben volt valami, amiért érdemes volt betenni. Ha végig tudod követni, hogy ki kicsoda, akkor szerintem csak javítottak a történeten. Mondjuk elég sokan vannak :insecure: De dolgozom rajta, hogy kevesebben legyenek :ninja: :D OFF=Egyébként hogy kell mondani a nevedet? Az én tippem Vőrsztedelijke Vájking. Ez így jó?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 26. 12:20

Passz. Én inkább Vúúrsztedelijke vagy Vúúrsztedelííke mellett voksolnék. A Viking meg marad jó magyarosan viking :D
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 26. 13:06

:D Beírtam Goggle fordítóba. Így nem tudom kiejteni :D Maradok a te verziódnál :lol: Fórstédlike Fíking? Mi a f...? :lol: De a jelentése is jó :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése