GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 07. 12:43

Kérlek, már ne szavazzatok :D Azért írtam ki, hogy ezek jutottak be, ezek közül választom ki. És úgy kerültek be, hogy ti szavaztatok rájuk :D Így aztán TheGTAKING, hiába szavazol a 7-re, eleve is arra szavaztál. És NoxiusEnterprise, te meg az 1-re, így elég értelmetlen lenne még egy szavazást indítani, mert mindenki ugyanarra szavazna, mint eddig, és abból nem sülne ki sok minden :D Még az lenne a poén, ha jönne Hessa, és szavazna a 6-ra. Értitek :)

NoxiusEnterprise= És mi a véleményed a részről? Régóta nem írtam, nincs valami kritika?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 07. 12:54

Rövid és tőmondatos, de izgalmas :)
Legyen hosszabb, leíróbb, kevésbé velős :D
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 07. 12:56

NoxiousEnterprise írta:Rövid és tőmondatos, de izgalmas :)
Legyen hosszabb, leíróbb, kevésbé velős :D
Ok, következő részben megpróbálom ;) Köszönöm, ezek a vélemények segítenek igazán :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 07. 12:59

Persze, hiszen NoxiousEnterprise véleménye nem kritika, hanem kötelező útmutató! Be KELL tartani!
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 07. 14:04

Kiscserko: Basszus, azt hittem, hogy megint szavazni kell :D, bocs!

Nox: Bizony, egy nagyon jó útmutató :P.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 22:03

A következő részben egy olyan szereplő fog megjelenni, aki eddig névtelen volt, és ezen kívül se tudunk róla sok mindent. Csak múltjának kis darabját, és lakhelyének nevét. Vajon ki lehet az? Kiderül jövőhéten...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 12. 07:58

A neve Stephen Stephenson, egy hajón lakik, és abból él, hogy fogadásokat szervez, amikben csirkék kelnek át az úttesten. Eltaláltam?

Csak vicc :D
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 12. 18:58

Majdnem :D Honnan veszed ezeket? :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 12. 19:19

Csak úgy jött :)
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 22. 18:08

A következő részt most fogom elkezdeni írni, megpróbálom minél bővebben leírni. Ha Kedd este kb. 8-ig nem jönne ki a rész, az azt jelenti, hogy nem készültem vele el, és akkor szombat-vasárnapig nem is lesz kész. De remélhetőleg azért holnapra már olvashatjátok :)

Szerk.: 22. küldetés - Ott leszek (I'll be there)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 22. 20:52

22. küldetés - Ott leszek (I'll be there)
- Francba! - suttogta maga elé, miközben a földön fetrengett.
Olyan közel volt hozzá, hogy elkapja célpontját, de az elszökött előle. És most itt ragadt a szétesőben lévő kaszinó mocskos talaján. Kezét rászorította oldalára. A lőtt sebből ömlött a vér. Elvonszolta magát a ház egyik faláig, amihez nekidőlve lepihent. Levette bőrkabátját. Szorosan magára tekerte a kabátot, miközben sziszegett a fájdalomtól.
- Hajh, kell majd keresnem egy jobbat, ez nem ér sokat! - mérgelődött magában.
Körülnézett. Alig szűrődött be fény, a fadeszkák között. A kaszinó összes nyílását lezárták. Ő mégis tudta, hogy nem szökhet el az a szemétláda büntetlenül. Valahogy ki kellett jutnia, csak azt nem tudta, hogy hogyan. Fájdalmaival küszködve a falnak támaszkodva felállt. Sebe és fáradtsága se segítették a talpon maradásban. Reménytelennek tűnt a helyzete, de mégis volt egy hajszálnyi reménysugár, ami átütötte a sötétséget. Tudta, hogy merre tart a célpontja. Egészen a napos Los Santosig megy. Bezárva az öreg kaszinóba, úgy érezte, a feladat túlnőtt rajta. Segítséget kellett kérnie. És tudta az erre megfelelő embert. Nem vesztegette az idejét, már tárcsázott is.


Harley már nem tudta, mióta fekhetett a földön. Kinyitotta a szemét. A nap állásából arra következtetett, hogy dél körül lehetett. Felült, de rögtön vissza is esett. Fejébe fájdalom nyilallt, aztán őrjítően zúgott.
- Biztos beverhettem a fejem, mikor elájultam... Furcsa, nem szoktam elájulni. - gondolta.
Lassan felállt. Körbenézett. Wayne holtteste még mindig ott feküdt, ám a vére már rászáradt a kőre. Elvánszorgott a legközelebbi útig, majd megvárta, míg jön egy taxi, amit leintett. Beült, és bemondta az otthonának a címét.
- Hahó! Megérkeztünk! - ordította neki hátra a sofőr. Harley kábultan nézett körbe.
- Köszönöm. - ezzel belenyomott egy százast a taxis kezébe. Kiszállt, és kidörzsölte az álmot a szeméből. - Jó fáradt lehettem, ha így elaludtam! - gondolta.
Bevánszorgott RB régi házába, majd beledőlt az ágyba.
A telefonjának a csörgésére kelt.
- Igen? - kérdezte két ásítás közt.
- Harley! Nagy szarban vagyok! Segítened kell!
- Persze haver. Mondd, mi kell.
- Találkozzunk holnap délután kettőkor a Vinewood felirat dombjának tetején!
- Ott leszek. De mi történt?
- Majd ott mindent elmagyarázok. - ezzel le is tette.
Harley a napjának maradékát eseménytelenül töltötte, televízió bámulásával. Jó érzés volt neki egy kicsit kikapcsolni, bár foglalkoztatta a telefonhívás, amit régi társától kapott. Másnap fogott egy taxit.
- A Vinewood felirathoz!
- Rendben, uram. - szólt a sofőr, majd indított is. Harleynak nagyon ismerős volt a hang.
Tíz percig mentek a taxiban csöndesen, majd a sofőr újra megszólalt.
- És mégis miért szeretne a Vinewood felirathoz menni, Mr. Maxwell?
- Hogy micsoda?! - Harleyban megállt az ütő. Honnan tudná a taxisofőr, hogy hogyan hívják?
- Tán nem hallotta a kérdést, Mr. Maxwell? - Ezután a taxis hatalmas röhögésben tört ki.
- Mr. Security?
- Hát ki más? - nevetett Ernest.
- Mit keresel itt?
- Ugyanezt kérdezhetném tőled is, Harley. Napok óta eltűntél, mióta elkezdted üldözni azt a gyilkost. Már azt hittük, bajod esett. Így aztán megkerestelek. És azt érzem, hogy a Vinewood felirathoz se a táj csodálása miatt mész, hanem biztos valami veszélyes dolgot tervezel. És miután megmentetted az életem, tartozok azzal, hogy párszor én is megmentselek.
- Rendben, gyere. Még én sem tudom pontosan, mi is fog történni, de jól jöhet egy segítő kéz.
Leparkolták a taxit a felirat egyik betűje mögött, majd felmásztak a domb tetejére. Harley ránézett az órájára. Kettő múlt tíz perccel.
- Hol lehet? - kérdezte Maxwell.
Ekkor halk zúgást hallottak meg...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 22. 20:54

El is érkezett ez a roppant rövid rész. Azért remélem a hossz nem vesz el az élvezetből, és tetszeni fog nektek ez a 22. rész.
A LC-ben játszódó jelenetferdén van írva.
És kivételesen ebben a részben nem hal meg senki. :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 22. 23:16

Elolvastam, tetszett :).
Egyébként, az LC-ben levő férfi kicsoda volt?

Emellett, mostanában azon szoktam gondolkodni, hogy Maxwell kalandjai után, lesznek-e még történeteid?
Remélem, hogy igen; mert imádom ezeket a GTA V előtti DLC-ket, vagy kisebb fiktív epizódokat. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 22. 23:37

TheGTAKING írta:Elolvastam, tetszett :).
Egyébként, az LC-ben levő férfi kicsoda volt?

Emellett, mostanában azon szoktam gondolkodni, hogy Maxwell kalandjai után, lesznek-e még történeteid?
Remélem, hogy igen; mert imádom ezeket a GTA V előtti DLC-ket, vagy kisebb fiktív epizódokat. :)
Örülök a kérdéseidnek, mert ezek csupa olyan dolgok, amiket direkt nem akarok megválaszolni, csak, hogy rejtélyes legyek :ninja:

A LC-ben lévő férfi(a sérült) az Harley régi társa.

Amit meg tudok erősíteni, hogy GTAV előtti történet már nem lesz. ( :( ) Ez direkt úgy készült, hogy a GTAV előtt, főleg a hírszünetekben legyen valami nagyon GTAV-höz kapcsolódó, ami elvonja a figyelmünket. Mellesleg az 1. trailer után elképzeltem, hogy mi lenne, ha ez alapján a monológ alapján, amit Michael (Albert Da Silva :lol: ), az öltönyös csávó szemszögéből lenne a történet. Gyakorlatilag elképzeltem, hogy milyen lehetne a GTAV, és az alapján csináltam egy történetet. Ha megjelenik PC-re a GTAV, tervezek majd egy filmet csinálni erről a történetről, a remélhetőleg beépített video editorral, ha még mindketten itt leszünk, akkor szívesen fogadok akármilyen segítséget ;) Szóval a GTAV előtti dolgokkal ezzel vége is lesz, főleg, hogy két hónap, és megjelenik a játék :roll: Remélem Szeptember 17-ig befejezem, mert elég furcsán nézne ki, ha eddig csinálnám. Korábban az volt a terv, hogy Májusra vége lesz :D

Amúgy ez a rész "direkt"kinda szól ilyen kevésről, mert ez a cselekmény több részből fog állni, csak szét van szeletelve, hogy kijöjjön a 30 rész :D De azért megpróbálom tartalommal feltölteni.
Ja, és az utolsó 2 rész majd egybe jön.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 25. 00:56

Talán Stephen Stephenson lehet a sérült fickó? :)

Szinkronos is lesz a film? Szívesen segítek :).

Aha, azért örülök neki, hogy Maxwell után még lesznek történeteid :D.

Az utolsó két rész egyben? :o Erre kíváncsi leszek... :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése