Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 04. 26. 15:34

CJ: -Hát jó lesz! Amúgy mi van Nikoval?
Tommy: -Ott hagytuk a francba...Trevor bemosott neki egyet,aztán hagytuk megdögleni a szarházit....majd mesélek ha odaértünk! Addig rúgd szét Ryder p*csáját!
CJ: -Oké! Csá.

csak ezért kérdeztem mert azt hittem hogy Niko halott
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 26. 20:08

a megdögleni szót csak metaforikusan írtam mert igazából arra gondoltam hogy hagyták sorsára tehát felőlük meghalhat... :)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 04. 26. 20:35

ja akkor oks
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 27. 09:25

Jöhet az új rész! Köszönöm a fantasztikus segítségeteket Hessa és TheGTAKING!!! :D Hát meg kell hagyni szerintem ez az egyik legjobb epizód! ;)

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 31.rész: Mi van Nikoval?
By: Stan98 & TheGTAKING & Hessa

Este 18.00: Robert gépe már felszállásra készen volt. A csapat egyik része könnyes búcsút vett a férfitól aki most már végleg elhagyta Vice Cityt,talán többet nem is fognak találkozni vele....
A többiek ez idő alatt szintén könnyezve temették el a bátor harcosnőt,Fergiet.

Liberty Cityben:

Niko,miután a banda ott hagyta őt a sorsára, úgy gondolta hogy visszamegy régi házához a Hove Beachre,amit sajnálatos módon a kubai gengszterek porrá égettek. Niko tudta,hogy a ház már használhatatlan,de valami miatt úgy érezte,hogy "haza kell térnie". Amikor megérkezett a házhoz,leült a lépcsőre és gondolkodóba esett. Nem tudta mit tegyen,hogy folytassa tovább...Amíg ült a lépcsőn visszaemlékezett azokra a szép pillanatokra amelyeket barátaival töltött. Hosszas nosztalgiázás után úgy döntött,hogy felkeresi régi barátját Mickeyt. Hát hol máshol találhatta volna meg,ha nem Comrades bárban...
Mickey: -Niko?
Niko: -Mickey! :D
Mickey: -Barátom! Te hol a frászban voltál? Azt hittem eltűntél.
Niko: -Hát,barátom ez nagyon hosszú történet....
Mickey: -Én biza ráérek Niko!
Niko: -Nem akarlak untatni....
Mickey: -Meséld már!
Niko: -Rendben van,de előbb adj egy sört!
Mickey: -Máris!
Niko: -Na szóval az egész úgy kezdődött,hogy egy régi cimborám,Tommy Vercetti segítségemet kérte. Viszont a másik barátomat,Carl Johnsont is hívta,mert Tommy és Phil Cassidy,vagyis Tommy legjobb barátja benne voltak a pácban. Először csak a jól ismert Vice Cityben lévő Haiti bandákkal háborúztak.
Mickey: -Miért háborúztak?
Niko: -Mert Tommy egyik rokonát rendesen kinyírták a mocskos Haitisek és Tommy bosszút esküdött. Később kiderült hogy a Haitis bandát Tommy legnagyobb ellenfele,Sonny Forelli irányította. Sonny jóvoltából a kubai csapatok is együttműködtek a Haitisekkel. De csak azért hogy jó sok pénzhez jussanak.
Mickey: -Várj csak! De hisz a kubaiak vezére a jó öreg Umberto Robina! Ő sosem szövetkezne ilyen rohadékokkal!
Niko: -Sajnos Sonny megölte őt. Így nyerte meg a kubaiakat is. Aztán a háborúzás során sok ismerős és új arcokkal találkoztunk. Már rengeteg barátunk segített a csapatnak,de bizony voltak olyanok is akiket végleg elvesztettünk. Például Claude Speed. Kár azért a srácért. Nagyon értette a dolgát.
Mickey: -Amúgy ha te Tommyékkal voltál,akkor mit keresel itt?
Niko: -Hát igen ez egy másik történet. Emlékszel Johnnyra?
Mickey: -Persze. Mi van vele?
Niko: -Az a fickó egy undorító patkány. De persze ezt én is elmondhatnám magamról...A csapatunk a háborúzások alatt már nem csak arra törekedett hogy végezzen a Haiti és Kubai csapattal,hanemhogy sok régi arcot találjunk. Akit legfőbbképpen kerestünk az Michael volt.
Mickey: -Az meg ki?
Niko: -Nem ismered. Na de a lényeg,hogy Michaelt annyira imádta mindenki,hogy én háttérbe szorultam. Önző módon én akartam lenni a vezér. De ehhez Michaelt el kellett tüntetnem a képből. Johnny felajánlotta,hogyha segítek neki egy drogüzletben,akkor bármit kérhetek cserébe. Mondtam hogy súlyosan sebesítse meg Michaelt,de ne ölje meg. Meg tette,és én azt hittem hogy mostmár végre én leszek a vezér. Később viszont mindenki megtudta hogy mit követtem el,és így megfutamodtam a barátaim elől.
Mickey: -Niko! Rád sem ismerek....
Niko: -De már megbántam...Viszont Johnnyval felszámoltam. Egy robbantással végeztem vele.
Mickey: -Igen ez jó tett! De azért kicsit gyerekesen viselkedtél.
Niko: -Tudom! De mondom már megbántam....bármit megteszek hogy újra a banda tagja lehessek.

Ekkor jelent meg az ajtóban Niko 3 legjobb barátja: Patrick McReary, Little Jacob és Bruce Kibbutz. Niko rettentően örült,hogy rég nem látott barátaival ismét találkozhatott:
Patrick: -Niko,öregem! Már mindenütt téged keres az egész város. Te hol a szarban voltál?
Niko: -Nagyon hosszú sztori,nincs kedvem mégegyszer elmesélni. Majd talán később. Ti amúgy mit csináltok itt?
Little Jacob: -Hát először úgy volt,hogy téged keresünk fel,ám amikor már a város legkisebb zugában sem találtunk meg,úgy gondoltuk,hogy bejövünk egyet inni. De mivel itt vagy,így már más a helyzet. Segítened kéne nekünk...
Niko: -És miben?
Bruce: -Liberty City egyik részét elfoglalták a szaros kis szovjetek. Ideje lenne megtanítani őket kesztyűbe dudálni...
Niko: -Segítek,persze. De amúgy ebből lesz valami hasznunk is?
Little Jacob: -Igen. Mivel már világszerte ismertté vált,gondolom te is tudod ki az a Sonny Forelli...
Niko: -Igen. Tommy Vercetti barátom legfőbb ellensége.
Patrick: -Nos vele meggyűlt már a bajunk. Szerencsére már rég nem hallottunk felőle,ha jól tudom ki is nyiffant.
Niko: -A barátaimnak és nekem hála igen. Az egész Forelli családot a sírba küldtük.
Bruce: -Ember te hol jártál? :lol:
Niko: -Most fáradt vagyok. Mickeynek már elmeséltem,majd ő elmondja. De amúgy mit akart itt Forelli?
Little Jacob: -Valójában világszerte sok banda irányítója a Forelli család és ezekbe a bandákba tartoznak az oroszok is. Próbáltuk őket megállítani,de nélküled semmi esély nem volt rá.
Niko: -Jó segítek. De várj a haszon akkor mi is lesz?
Patrick: -Hát egyrészt megszerezhetjük az orosz csapatokat magunknak,másrészt pedig támogatunk téged mindenben.
Niko: -Megállapodtunk! :)
Mickey: -Hozok fegyvereket!
Niko: -Rendben!

Amíg Mickey elment hátra,addig Patrickék egy csomó cuccot bepakoltak a furgonba. Little Jacob volt a sofőr,Niko ült mellette,a többiek hátra ültek. Pár perc múlva indultak a szovjetek felé.
Ez idő alatt Vice Cityben Catalina beosont Tommy villájába. Nem vette észre őt senki. Odalopódzott Mercedeshez a konyhába,majd egy kés szorított a torkához és befogta a száját.
Catalina: -Na te kis k*rva! Most szépen velemjössz és elmondod hol tárolja a Tommy a lóvét!

Az idegbeteg nő bevonszolta Mercedest Tommy kinti bokorlabirintusába és kérdezősködött tőle:
Catalina: -Na hol van a pénz?
Mercedes: -Nem mondom el.
Catalina: -Én meg nem mondom el kétszer! Hol van az a kibaszott pénz????!!!!!

Mercedes nem szólt semmit,hanem egy bicskát előrántott a farzsebéből majd Catalina vállába dobta. Catalina-t a düh fogta el is Mercedes fel rohant. Tommy barátnője beszaladt a házba és szerencséjére Phil állt az ajtóban:
Phil: -Mi ez a nagy siettség?
Mercedes: -Vigyázz!! Emlékszel arra az őrült Catalina-ra?
Phil: -CJ volt csajára? Az egy nem normális.
Mercedes: -Most itt van és Tommy pénzét akarja!
Phil: -Mi? Na azt nem hagyom! Gyertek fiúk!

Mindenki rohant az ajtóhoz. Ekkor odaért Catalina és fegyvert szegezett Tommyra:
Catalina: -Ha most nem adjátok oda pénzt,szétloccsantom az agyát ennek a majomnak!
Trevor: -Én a helyedben nem tenném kis k*rva!

Trevor nem is vacilált. Fogott egy golfütőt és szétverte az őrült lány fejét. Addig ütötte még a koponyája teljesen szét nem tört. Megölte Catalina-t,de olyan brutális módon,hogy a többiek is kezdtek félni Trevortól.
Tommy: -Azt a rohadt :o
Néhány perc múlva CJ telefonja megcsörrent. A Sharks banda egyik tagja hívta fel őt azzal kapcsolatban,hogy látták Nikot és a barátait. (Tommy megbízta a Sharks bandát néhány nappal ezelőtt azzal,hogy figyeljék Niko minden lépését és ha valami fontos történik,akkor hívják fel vagy Tommy, vagy pedig CJ-t.) CJ dühöngött,hogy miért nem ölik meg Nikot,ám a Sharks nem teheti meg,míg Tommy ki nem adja nekik a parancsot.

Közben Liberty Cityben Nikoék már leszámoltak a szovjetekkel,akik megadták magukat és hűséget fogadtak Nikoéknak. Niko nem akart vezér lenni ezért kinevezte vezérnek a másik 4 férfit,vagyis Patrickot,Little Jacobot,Bruce-t és Mickeyt. A Sharks ismét felhívta CJ-t és elmondta hogy Nikoék megszerezték az orosz bandát. CJ már forrt a dühtől,de Tommy nem akarta még hogy meghaljon Niko,ezért csak további kémkedést javasolt a bandának.
Ezt követően Nikoék visszamentek a kocsmába,ahol Niko bátyja,Josef Bellic várta őket. Niko teljesen le volt döbbenve,hiszen úgy tudta,hogy bátyja már régen meghalt egy bandaháborúban.
Niko: -Te? Mit keresel itt?
Josef: -Hát édesöcsém, tudod nagy nehezen nekem,Floriannak,Darkonak és neked sikerült túlélni azt a veszedelmet...
Niko: -Hát hála az égnek hogy te is életben vagy!

Niko át akarta ölelne bátyját,ám Josef egy pisztolyt szegezett rá. Ekkor a többiek is a fegyvereikért nyúltak de Josef emberei elfogták őket.
Niko: -Mi a?
Josef: -Nos Niko,tudod a látszat néha csal!
Niko: -Miért teszed ezt?
Josef: -Ray Bulgarin-nak hála túléltem a csapdát. Megfogadtam,hogy segítek neki,és ő azt mondta,hogyha a túlélőket kinyírom,akkor megkíméli az életem és ad sok-sok pénzt....viszont ha nem,akkor nekem kampec.
Niko: -Te rohadt áruló!
Josef: -Hát ahogy elnézem te sem vagy különb....a barátaiddal is mit műveltél...tudok mindent rólad öcsi!

Niko nem szólt semmit,de gyorsan fogott egy tömör üvegpoharat és Josef fejéhez vágta. A többiek is kiszabadultak és néhányukat szétlőtték. Josef azonban kiadta a parancsot:
Josef: -ELKAPNI AZOKAT A SZEMETEKET!!!!!

Néhány perc múlva a Sharks felhívta Tommyt:
Tommy: -Igen?
Sharks vezére (Stanley): -Nikot üldözőbe vette Niko bátyja és az emberei! Mit csináljunk?
Tommy: -Intézzétek el Niko bátyját!
Stanley: -Biztos?
Tommy: -Igen.
Stanley: -Rendben van. Máris intézkedünk!

Azzal letette a telefont és követni kezdték Josefet és a bandáját....

TO BE CONTINUED....

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 27. 11:51

Mickey meg Niko "régi barátok"? Tényleg?
Guess who's back!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 04. 27. 15:44

ez egy fiktív történet szóval írjon azt stan amit akar
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 27. 15:52

Aki még egyszer ráírja valami logikus érvre azt a hihetetlen marhaságot, hogy ez egy fiktív történet, azt esküszöm megfejelem valahogy...
Emberek, egy értelmes dolgot hozok fel, erre az összes tudás az ellenérvekkel kapcsolatban abban merül ki, hogy azt a szót lobogtatjátok, hogy "fiktív"?! Hány évesek vagytok, hogy egy épkézláb hozzászólást, választ, ellenérvet nem tudtok összeszedni?!
De akkor tessék, hogy végleg tisztázzuk a fiktív szó jelentését: (koholt;) kitalált; képzelt; képzeletbeli; (állítólagos; feltett; de nem bizonyított; nem közvetlen mérésen alapuló)

Magyarul, ha valaki fog egy már MEGLÉVŐ témát, akkor arra véletlenül sem alkalmazható az a kifejezés, hogy FIKTÍV! Persze használhatjuk, csak értelmetlen! Tehát egy meglevő témát megváltoztatni nem a fiktív történet, hanem a lopott, vagy jobb esetben az átírt történet szókapcsolatával meríthetjük ki.
Remélem érthető volt!
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 27. 19:11

NoxiusEnterprise írta:Aki még egyszer ráírja valami logikus érvre azt a hihetetlen marhaságot, hogy ez egy fiktív történet, azt esküszöm megfejelem valahogy...
Emberek, egy értelmes dolgot hozok fel, erre az összes tudás az ellenérvekkel kapcsolatban abban merül ki, hogy azt a szót lobogtatjátok, hogy "fiktív"?! Hány évesek vagytok, hogy egy épkézláb hozzászólást, választ, ellenérvet nem tudtok összeszedni?!
De akkor tessék, hogy végleg tisztázzuk a fiktív szó jelentését: (koholt;) kitalált; képzelt; képzeletbeli; (állítólagos; feltett; de nem bizonyított; nem közvetlen mérésen alapuló)

Magyarul, ha valaki fog egy már MEGLÉVŐ témát, akkor arra véletlenül sem alkalmazható az a kifejezés, hogy FIKTÍV! Persze használhatjuk, csak értelmetlen! Tehát egy meglevő témát megváltoztatni nem a fiktív történet, hanem a lopott, vagy jobb esetben az átírt történet szókapcsolatával meríthetjük ki.
Remélem érthető volt!
Igazad van Nox, egyetértek, de ez az én hibám volt. Ugyanis, én írtam Stannek, hogy rakja bele a történetébe Mickey-t, bár Mickey csak egy mellékszereplő a GTA 4-ben, így biztos, hogy nem volt Niko barátja.

Őrá gondolok: http://gta.wikia.com/Mickey_%28GTA_IV%29
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 28. 18:10

Nos Noxius már nem tudom hányszor kell még elmondani de én a GTA IV-vel SOHA NEM JÁTSZOTTAM NORMÁLISAN! Niko és Roman kivételével senkiről nem tudok semmit,csak a Gtaplaceről merítettem néhány ötletet a szereplőkhöz de még így is megváltoztattam sokszor az életüket. És mivel a gépem már régi ahhoz hogy GTA Iv-vel játsszak,konzolt pedig nem fogok venni mert egyrészt meg vagyok elégedve a PS2-vel,másrészt nem is nagyon tetszik a GTA IV ezért nagy valószínűséggel soha nem is fogom megtudni,hogy a GTA 4-ben mi hogyan van.
És mivel már előttem leírta TheGTAKING,így már te is érted hogy miért lettek barátok Nikoval. Ha kijátszottam volna ezt az epizódot is,akkor biztos hogy a sztorim is teljesen máshogy nézne ki,de őszintén szólva nem akarok rajta változtatni :) nem nagyon érdekel a GTA 4....

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 11. 09:31

Kedves olvasók! Bocsi,hogy mostanában nem volt rész,de valószínűleg jövő héten már egy új epizód fog várni titeket! Kárpótlásul még csinálok egy képet is a sztorihoz,plusz egy GTA 5-öset is,de azt majd a GTA V általános társolgóba teszem ki :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 11. 11:29

Várj, van egy tippem: KÉRDEZZ!
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 11. 11:43

Noxious, manapság nagyon nem vagy jó passzban, legalábbis nekem ezt tükrözik a manapság írt hozzászólásaid.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 11. 12:07

Miért? Általában nem vagyok ilyen, de már régebbi vita, vagy inkább párbeszéd is lezajlott pontosan emiatt, és ott átbeszéltük ezt a dolgot. Amúgy most veszem észre, hogy Mickey nincs is felsorolva a IV -es karakterek között. Stan, honnan ismered/hallottál róla, ha nem játszottad? (Amúgy gyakran beleérzitek az agresszivitást a hozzászólásaimba, a "kérdezz" szót is azért emeltem ki, mert legutóbb is az volt a konklúzió, hogy ha valamelyik karakterről többet akar megtudni, akkor hajlandó lesz kérdezni róla. Tehát nem agresszivitás volt, csak kiemeltem, hátha emlékezetébe tudom idézni azt a párbeszédet.)
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 12. 08:55

Noxius! TheGTAKING-től vettem.... xd

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 14. 16:02

Íme a legújabb epizód, a hagyományos Stan98 stílusban xD.

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 32.rész: Kéne egy kis segítség?!
By: Stan98

Miután Josef üldözőbe vette Nikot, a Sharks titokban,feltűnés nélkül egy furgonnal követte az üldözőket. Nikoék egy lopott Taxival, Josefék egy fekete limuzinnal száguldoztak. A Sharks banda furgonja elég lassú lett volna eredeti állapotában,de szerencsére Romanék autószalonjában kipofozták a verdát,és akár egy sportautóval is felveheti a versenyt. Nikoék hosszas üldözés után végre lerázták Josefet és csapatát,és egy kis hotelben húzódtak meg. Stanley felhívta Nikot:

Niko: -Ki az?
Stanley: -Niko! Emlékszel rám? Stanley vagyok,a Sharks banda vezetője.
Niko: -Igen. Mit akarsz?
Stanley: -Hát segítséget ajánlanék neked és a haverjaidnak.
Niko: -Mégis miért segítenél nekem? Tommy barátja vagy,ő meg már ki nem állhat engem....
Stanley: -Nos nem utál téged. Na de ez most nem lényeges. Adunk nektek néhány nehézfegyvert Josefék ellen.
Niko: -De az az állat megállíthatatlan.
Stanley: -Majd kiderül. Ha kell a fegyver,várunk titeket a városháza előtt..
Niko: -Megyünk!

Niko letette a telefont,és már indultak is ki a hotelből. Azt viszont nem vette számításba,hogy Josef egy igen csak fanatikus ember,és bármit képes megtenni azért,hogy leszámoljon ellenfeleivel. Josef limójában van egy olyan berendezés,amivel le tudja hallgatni a telefonbeszélgetéseket 300 méteres körzetben,plusz a mobilhívásokat is be tudja mérni. Josef természetesen be is mérte Nikot,és a telefonbeszélgetést is hallotta. Ő és az emberei azonnal a Városházára siettek. Ez idő alatt Vice Cityben órási katasztrófa történt. Rosenberg meghívta Tommyékat vendégségbe. Éppen kávét főzött barátainak,amikor hirtelen lángralobbant a konyha. A tűz gyorsan terjedt,Mallorie ezért hívta a tűzoltókat. Pár perc múlva kiértek a házhoz,már több mint a fele leégett. A tűzoltók szerint,ezt a merényletet valaki elkövette,és nagy valószínűséggel egy detonátorral aktíválható Molotov-koktéltól égett fel minden. A banda értetlenül hallgatta a tűzoltókat. Kicsit később visszamentek Tommyék villájába és elkezdtek töprengeni azon,hogy ki követhette el a merényletet:

Tommy: -Hmm....szerintem Niko keze van a dologban...
CJ: -Én is őrá tippelnék.
Rosenberg: -Oda a házam!! :(
Tommy: -Tudjuk Ken, és nagyon sajnáljuk....megígérem,szerzünk neked új házat,de előbb ki kell deríteni,hogy ki akart minket megölni.
Rosenberg: -Köszönöm,barátom! Köszönöm! Bárki is volt az,elég rafinált lehet. Nem is vettem észre a Molotov-koktélt.
Roman: -Nem szeretném védeni,de ez biztos hogy nem Niko társainak műve. Egyrészt mert a Molotov-koktél nem Niko stílusa,másrészt,mert Nikonak szerintem van jobb dolga is,mint velünk kicseszni.
Tommy: -Igazad lehet. De akkor ki volt? Sonny összes nagykutyáját a földdel tettük egyenlővé.
Roman: -Fogalmam sincs.....várjunk egy percet! Hol van Victor?
Phil: -Baszki,tényleg. Hol van?
Mercedes: -VICTOR!!!!!

A csapat azonnal Victor keresésére indult. A többség már őt gyanúsította,hiszen,amikor a koktélt aktíválták,Victor kiment a házból "levegőzni".
Michael: -Na ha Victor volt az,akkor egy életre megbánja a tettét!
Trevor: -Beaprítom,kicsinálom,SZÉTVEREM!!!
Franklin: -nyughass Trevi...

Mindenki kiment a ház udvarára és Victor ott állt Tommy garázsa előtt néhány Liberty Cityben dolgozó rendőrrel. (Mivel Tommyék barátságot kötöttek a Vice City-s zsarukkal,így Victor hozzájuk nem fordulhatott)
Victor: -Bocs skacok,de számotokra itt bevégeztetett.
Trevor: -Mi a hugyomért csináltad ezt te kétszínű n*gger f@sz?!! Kitépem a beleidet és azzal akasztalak fele egy fára!
Rendőr (Jeff): -Nyughasson vénember! Maga már nem köt fel senkit?
Trevor: -Tudod ki a vénember te mocsok!
Victor: -Most azt kapjátok,amit érdemeltek. Olcsó kis gengszterek vagytok...
Michael: -Ó igen? És akkor te mi vagy,drága barátom? Egy csomó akcióban te is résztvettél....és el akarsz minket árulni? Előbb elkéne gondolkodnod azon,hogy te is mennyi mindent elkövettél velünk együtt..
Victor: -Ez hazugság biztosurak!
Tommy: -Micsoda egy féreg vagy te! Undorító patkány!
Jeff: -Na most szépen mind velünk jönnek a kapitányságra......
CJ: -Megy ám a szar!

CJ behúzott egyet Jeff tizedesnek,majd a többiekkel együtt verekedni kezdett a többi rendőrrel. Az egyikőjük adó-vevőn erősítést kért. Közben Michael észrevétlenül belopódzott a házba és felhívta Jimmyt.
Michael: -Helló,Jim!
Jimmy: -Szasz! Mi a helyzet?
Michael: -Kéne egy kis segítség....
Jimmy: -Miért? Mi történt b*szki?
Michael: -Tudod hol van a régi Diaz villa Vice Cityben?
Jimmy: -Ja emlékszem rá.
Michael: -Na az a hely egy régi barátomé,Tommy Vercettié már.
Jimmy: -Aha,biztos. De miért kell segítség?
Michael: -Mert a zsaruk idejöttek és le akarnak minket tartóztatni!
Jimmy: -TRACEY FOGD MÁR TE HÜLYE P*CSA!.....nem hallom a telefont.
Michael:- ..... -.-
Jimmy: -Na mondd mégegyszer!
Michael: -Le akarnak minket csukni a rendőrök.
Jimmy: -Miért,mit műveltetek?
Michael: -Hosszú sztori,de majd elmesélem. Most viszont hívj néhány régi arcot ide Vice Citybe,hogy elintézzük a rendőröket.
Jimmy: -Ok. Indulok!......TRACEY A F***OMAT MÁR!!
Tracey: -Mit kiabálsz hájfej?!!

Michael letette a kagylót,majd sietett ki a házból az udvarra. Mire kiért,már körülbelül 50 rendőr fogta közre Tommyékat. Michaelt nem vették észre,így ő el tudott menekülni. Mivel nem akarta cserbenhagyni barátait,határozott döntéshez folyamodott. Felkeresi Nikot...

Liberty Cityben a városháza előtt Stanley már kissé ideges volt. Félt,hogy elkapják Nikot. Ám ebben a pillanatban megérkezték Nikoék.
Stanley: -Na végre!
Little Jacob: -Köszönjük,hogy segítetek nekünk!
Stanley: -Rá se ránts....Tommy miatt kell segítenem. Különben nem érdemelné meg Niko...
Niko: -Hát azért rendes tőle,hogy nem ölt meg engem. Hálás vagyok érte. Majd ezt mondd meg neki,kérlek!
Stanley: -Rendben...
Mickey: -Na megkapjuk a fegyvereket?
Stanley: -Persze. Gyertek oda a furgonhoz.

Stanley felnyitotta a furgon hátulját és volt ott minden olyan fegyver,amivel a legnagyobb pusztításokat lehet végezni: lángszóró,rakétavető,páncélököl,dinamit,minigun,ak47,detonátoros bomba,Molotov-koktél és sniper. Niko csapata néhányat eltett a saját furgonjukba és nagyon hálásak voltak a Sharks bandának a fegyverekért. Mickey egy kis pénzzel díjazta Stanley-éket,aminek pedig a Sharks örült. Pár másodpercen belül Josef limuzinja érkezett a helyszínre. Ő és 6 M4-es,napszemüveges,öltönyös,kigyúrt 30 év körüli férfi szállt ki az autóból.
Josef: -Ha nem akarjátok,hogy szenvedéses halálotok legyen,akkor azonnal adjatok át nekem minden fegyvert és csatlakozzatok a csapatomba :lol:
Bruce: -Előbb nyalnám meg egy szamár seggét... -.-
Josef: -Ó igen?

Josef odaállt Bruce elé,majd képentörölte. Bruce orra elkezdett vérezni. Ekkor a többiek fellázadtak Josef ellen. A 6 testőrrel is szembeszálltak,de mindannyiukat elkapták a testőrök,és megkötözve bevágták őket a limóba. A Sharks bandából egy valaki megfutamodott és azonnal telefonált Tommyéknak,ám hiába,mert Tommyékat a rendőrök elfogták és ezenkívül minden tárgyukat elkobozták. Amikor éppen ültették be Tommy csapatát a rendőrautókba,megérkezett Jimmy egy motorosbandával:
Jimmy: -Engedjétek el őket!
Jeff: -Te is hozzájuk tartozol? Na megállj,te sem úszod meg!
Jimmy: -Velem nem szórakoztok. Skacok! Uzikat elő és bumm a fejbe nekik!

A motorosok az uzijaikkal elkezdték sorozni a rendőröket. Viszont a fakabátok sem tágítottak és sortüzet nyitottak Jimmyékre. Tommy és a többiek addig eltudtak menekülni,de Jeff tizedes észrevette,hogy szökni próbálnak. Azonnal utánuk küldött egy 5 fős osztagot. A többi rendőr Jimmyékkel csatázott.
Mindezidőalatt Josef elvitte a Sharksot és Nikoékat egy húsüzembe,ahol meg akarják őket fagyasztani. Nikoék nem tehettek semmit,mert mindenük meg volt kötve,sőt a telefonjaikat is elcsórta Josef. A megmenekült Sharks tag mivel nem érte el Tommyékat,kersett egy fegyverboltot. Útközben ellopott egy Infernust. A legközelebbi bolthoz 50 perc alatt ért oda. A boltban Michael volt ott és ő is fegyvereket vásárolt. Michael felismerte a tagot és megszólította:
Michael: -Hé! Te egy Sharks tag vagy ugye?
Tag: -Igen,te meg Michael!
Michael: -Pontosan! Hol vannak a többiek?
Tag: -Elvitték őket Nikoékkal együtt,meg kell mentenem őket! :@
Michael: -Várj segítek neked!
Tag: -Rendben,szükség lesz pár keményebb fegyverre.
Michael: -Egyetértek.

Amikor befejezték a vásárlást,beszálltak az Infernusba és Josef húsüzeme fele vették az irányt. Közben Jimmy felhívta Michaelt:
Jimmy: -Hol a szarban vagy?!
Michael: -Segítenem kell Liberty Cityben a Sharks bandának!
Jimmy: -Libertyben vagy?! B*szki miért nem szóltál? :@
Michael: -Mert nem volt rá időm.
Jimmy: -ja mert nem.... Mi meg itt küzdünk a zsarukkal....segíthetnél ember!
Michael: -Intézzétek el őket! Különben hol vannak Tommyék?
Jimmy: -Azok elmenekültek -.-
Michael: -Hova?
Jimmy: -Honnét tudjam? Most van nagyobb gondunk is....
Michael: -Keressétek meg őket!
Jimmy: -A seggedet ne töröljem ki? .....Na jól van megyünk.

Jimmy idegesen letette majd Tommyék után sietett megmaradt embereivel. A rendőrök közül már csak Jeff tizedes és 2 alacsonyabb rangú tiszt maradt állva. Ők is bepattantak a kocsijaikba és padlógázzal követték Jimmy csapatát.

*A húsüzemben*
Josef: -Édes öcsém! Mondd meg,mit tegyek veled? :lol:
Niko: -Mocskos féreg! Fordulj fel!
Josef: -Hát a féreg nem én vagyok,édestestvérem,hanem te! És most szerintem az lesz a legjobb,ha kibököd,hogy hol van a zsozsó amit elvettél tőlem!
Niko: -Milyen zsozsóról beszélsz te?
Josef: -Hát amit évekkel ezelőtt elvettél tőlem....
Niko: -Azt már elköltöttem.
Josef: -Leszarom! Akkor szépen visszaszerzed nekem. Mert ha nem...
Niko: -Akkor mi lesz,ha?
Josef: -Ez ni!

Egy henteskést elővett,majd Niko arcán lágyan végighúzta.
Niko: -Sosem fogok neked dolgozni te szemétláda!
Josef: -VELEM TE NE FELESELJ!

Josef arconrúgta testvérét,majd mondta az embereinek,hogy kezdjenek hozzá a kínzáshoz. Nikot,Stanleyt és a többieket is a legdurvább eszközökkel kezdték el kínozni. Közben az ajtót berúgva megérkezett a Sharks tag és Michael:
Michael: -Kéne egy kis segítség?!
Niko: -Michael?! Te vagy az?
Josef: -Te meg ki a f*szom vagy?!
Michael: -A rémálmaid egyike. :lol:
Josef: -Haha. Nagy szavak...

Michael nem is tétovázott. Egy MP5-össel megsorozta Niko bátyját. A Sharsk tag közben a "nagyfiúkkal" kezdett el verekedni. Hosszas küzdelem után Michael megölte Josefet,ám a nagydarabok még mindig bírták a strapát. Plusz mivel golyóállómellény is volt rajtuk,így Michael nem tudta őket a szokásos módon megölni. Amikor az egyik testőr Michael felé vette az irányt, a Sharks tag elvágta a torkát. Már csak 5-e kellett leszámolni. Michael odasietett Nikoékhoz és elkezdte kioldozni őket:
Niko: -Michael! El se hiszem,hogy te vagy az! Mit keresel te itt?
Michael: -Nem érted teszem te gyalázatos kis senki....Tommyék bajban vannak,és kell a segítséged! Ha segítesz,talán visszafogadunk a csapatba!
Niko: -Számíthatsz rám! Mindent megteszek ;)
Michael: -Remélem is.

Amikor mindenki szabad lett,azonnal megtámadták a nagydarabokat. Bruce egy hatalmas állast kapott az egyiktől,Niko a padlóraterült Mickey-vel együtt. Viszont a nagydarabok is kaptak jó nagyokat. Little Jacob nem akarta húzni az időt,felkapott a földről egy pisztolyt és fejenlőtte az ellenfeleket. Ezután távoztak a gyárból. Mindenki megköszönte a segítséget Michaelnek és a Sharks tagnak,majd indultak vissza Vice-ba.

TO BE CONTINUED....

Válasz küldése