Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 20. 15:35

Luszie: A fiktív történet milyen olvasatban jelenti azt, hogy bármit ír, az jó? Tehát ha mondjuk Catalina nő volt a játékban, akkor itt férfi lesz?! ÉS persze ez elfogadható, mert ez egy fiktív történet?
Szerintem így kissé értelmetlen. Valamilyen határ is van egy fiktív történet, és egy azonos nevekkel írt történet között, nem?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 20. 15:45

Van de itt szinte mindent ő talál ki.
Szóval, ha én írnám ezt a történetet, akkor nem fogadnék el ezzel kapcsolatosan negatív kritikát, mert én döntöm el hogy az én történetemben milyenek lesznek a GTA-s hősök.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 20. 16:18

Pont itt a probléma, amit meg akartam fogalmazni. Ezek így nem GTA -s főhősök, hanem hasonló nevű karakterek :)
Természetesen mindenkinek joga van arra, hogy hogyan határozza meg a történetében a karaktereket, de már csak a GTA iránti hagyománytiszteletből sem "ildomos" mondjuk az, hogy Claude beszél. Érted, hogy mire gondolok?
Szóval egy GTA -s karakter elgtasítlanítva. Gondolom, hogy érted mit akarok mondani.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 20. 16:38

Persze, értem. :)
Hát kinek mi végülis. Én ha csinálnék, valószínűleg én is mindnek adnék valami meghatározó tulajdonságot, ami bár maga a játékban nem volt rá jellemző, de az én történetemben az lenne.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 20. 18:30

Mivel nem volt pár napig Gtaplace ezért nem tudtunk új részt írni! De most itt van! összedobtuk a 8.részt nektek! :)

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 8.rész: Don James Pegorino és Sonny Forelli
By: Stan98 & TheGTAKING


Niko: -Ezek vajon mire készülhetnek? :S
Phil: -Nem tudom,de jobb lesz ha odamegyünk!

*Los Santosban Trevornál*

Trevor elment Micheal házához,reménykedve,hogy nyomokat talál.Azonban nyomok helyett egy 5 tagú kubai bandával futott össze a házban.A kubaiak azonnal rávetették magukat Trevorra,aki persze nem hagyta magát kinyiffantani:

Trevor: -A jó édes muterodat azt,te gyökér!
Kubai (1): -Mi van tata? Asszed megijedünk tőled? :lol:
Trevor: -Igen,azt!

Trevor az 5-ből 3-at azonnal megölt. A másik 2 tagot egy székhez kötözte és vallatásra kényszerítette őket:

Trevor: -Na most szépen kibökitek,hogy hol a francban van Micheal!
Kubai (1): -KI??
Trevor: -Micheal! A ház tulaja te csicska!
Kubai (2): -Sosem fogod megtudni!
Trevor: -Ó tényleg?

A korosodó Trevor egy AK-47-est szorított a kubai férfi fejéhez,de ő nem még mindig nem akart beszélni.

Trevor: -Utolsó szó joga?
Armando Mendez: -Pápá Trevor!
Trevor: -Te meg honnan a szarból jöttél hülyegyerek?! És honnét tudod a nevem?
Armando: -Én? Hát öregapám te nagyon szerencsétlen lehetsz ha nem hallottál a nagy Armando Mendezről! Drogbáró vagyok öcsém! És jó barátságban vagyok Sonny Forellivel! A nevedet pedig nem volt nehéz kitalálni! Minden lépésedet figyelem,ahogy Franklin és Micheal-ét is! Ti vagytok az új csávók a környéken és
az új fiúkat mindig megkímélem.....
Trevor: -Engem nem kell kímélni!
Armando: -Teszek egy ajánlatot neked! Csatlakozol a bandámhoz és akkor nem halsz meg! Plusz ajánlok neked 1 millió dollárt! De ezért meg kell találnod és ki kell nyírnod Michealt!
Trevor: -Soha! Nem fogom elárulni a haverjaimat....bár az az 1 milka elég csábító!
Armando: -24 órád van,hogy eldöntsd mit akarsz! Utána pedig vagy meghalsz vagy új életet kezdesz....

*Az ajánlat után Armando és a 2 kubai távoztak a házból,Trevor pedig tétlenül ült le a földre. (Az ajánlat alatt Trevortól elvetette a fegyvereit és a telefonját és a kubaiakat is kioldozta a fogságból Armando) . A ház elé Armando kihívatott egy Mendez Cartel csapatot,hogy Trevornak esélye se legyen elmenni*

*Eközben CJ-nél Little Italyban*

Don James Pegorino: -Nem beszélsz?!
CJ: -NEM!
Don James: -Fiúk! Intézzétek el ezt a kis pancsert!

*Ekkor Dwayne Forge rontott be az ajtón és szétverte a 3 shotgunos fickót. Don James elmenekült,Dwayne pedig odament (idegesen) CJ-hez*:

Dwayne: -Asszed majd a zsaru jön ugye,te kis köcsög? Azt hitted,hogy majd lerázhatod a rendőr bácsit,mi? Hát nagyot tévedtél! Amikor megtaláltam a mocimat a garázs előtt,már tudtam,hogy itt vagy hülye gyerek! De most megfizetsz!
CJ: -Mennyit adjak? Csak 100 dolcsim van!
Dwayne: -Te még viccelődsz is velem? A boxerrel olyat behúzok a pofádba,hogy rögtön megdöglesz,úgyhogy úgy játsszál velem öcsém!
CJ: -Nem hagyom annyiban! Nálam is van boxer!
Dwayne: -Akkor bunyózzunk! Egyikünk megnyeri a játszmát,a másik meghal! Ha csak fel nem adja....
CJ: -Vágjunk bele debella állat!

*Dwayne és CJ minden felesleges cuccot kiszórtak az ablakon és neki álltak a bunyónak. CJ adta be az első jobbost,de Dwayne felhúzta magát és CJ-t kiütötte. Azonban CJ túlélte,viszont feladta a meccset*

Dwayne: -Tudtam én,hogy csak egy lúzer vagy! Nem vagy te kemény,mint én vagy régi jó haverom,Niko!
CJ: -Te ismered Nikot?
Dwayne: -Igen! Régi haverom!
CJ: -Nekem is barátom,most viszont segít Tommy expedíciójában! A kubaiak és a Haitisek feladták nekünk a leckét,ráadásul most Don James Pegorino és Sonny Forelli is visszatértek! Jó sokan segítünk Tommynak,de ő kórházban van,de már nem sokáig...
Dwayne: -Így már más a helyzet....akkor sajnálom ami történt öcsi! Mesélj el mindent!

*1 óra múlva Nikoék is megérkeztek a helyszínre*
Niko: -CJ! CJ! CJ! Itt vagy?
CJ: -Igen itt vagyok! És a barátod is!
Niko: -Ki?
Dwayne: -Hát szevasz öregem! Mit keresel te itt?
Niko: -Sonny Forelli Little Italyban van,ahogy Don James Pegorino is! El kell intéznünk őket,mert.....
Dwayne: -A haverod elmondott mindent! Segítek nektek!
Niko: -Honnan ismered te CJ-t?
Dwayne: -Hosszú sztori....
Phil: -Hé gyerekek! Meg van Sonny pontos helye! Gyertek utánam! Csak pár sarknyira van.

*Miután a fiúk megtalálták Sonnyt*
Sonny: -Na van csóró brigád? Hát megtaláltatok? Azt hittem sose jöttök rá,de ha már így alakult.....uraim! Kapjátok el a seggfejeket!
Phil: -Tudod kivel szórakozzál a k****a any**at! Golyót a tökeitek közé!
Niko: -Egyetértek!

*Dwayne habozás nélkül a boxereivel szétverte Sonny embereit és Sonny után futott Phillel*
Dwayne:-Állj meg söpredék!
Phil: -Már nem érjük utol....
Dwayne: -Akkor lőjjünk!

Persze Sonnyt nem találták el...Pár perc múlva visszamentek Nikoékhoz,ahol Don James Pegorino várta őket (közben egy embere meghozta Franklint is,mint áldozatot)*
Don James: -Nem kellett sok idő,mire megtaláltalak titeket! Niko,Franklin és Claude pedig hamarosan a drog áldozatává fognak válni! És ha ti kis pancserek meg próbáljátok megakadályozni,hogy teleböködjem a megkötözött haverjaitokat,akkor játszhattok az embereimmel ;)
Dwayne: -Te rohadék!
Phil: -Baszki ezek vannak vagy 100-an! Nekem nincs fegyverem,csak az Uzi,de azzal a felét se tudjuk kinyírni...a boxereddel meg nem megyünk sokra...
Dwayne: -Nem baj! Meg kell próbálni!
Don James: -Ne sugdolózzatok parasztok! Nézzétek,ahogy kinyírom ezt a 2 pancsert!
Dwayne: -Én elmegyek és keresek egy mesterlövészt amivel fejbelőhetjük ezt a b**it!
Phil: -Rendben! Én megpróbálok elintézni pár tagot!

*Dwayne elhúzta a csíkot,de ez feltűnt Jamesnek is aki utána küldött 50 embert*

*Micheal házában*
Trevor: -A büdös a francba! Mit tegyek?! Mit tegyek?!! Nincs fegyóm,telóm se és itt élet vagy halál lesz a választás....keresnem kell valamit a házban különben meghalok!

Trevor keresett-kutatott,míg rábukkant 1 nyomra amivel megtalálhatja Michealt és Micheal szekrényében talált egy shotgunt és néhány Molotov-koktélt:

Trevor: -Na végre valami használható,hehehe! És várjunk csak! Mi ez itt? Egy levél....

*kibontotta az üzenetet,amiben ez állt:

"Drága feleségem!
Ha ezt az üzenetet olvasod,akkor már nem vagyok itthon és túl élted a kubaiak támadását! Nem bírok veled tovább élni,elegem van belőled! Elköltöztem Kínába és a Kínai negyedben lakok mostantól! A lányunkat üdvözlöm! Ha az üzenetet nem olvastad,akkor valószínüleg meghaltál. Biztos érdekel honnét tudtam a támadásról! Egy beépített embertől....neked direkt nem szóltam! Ha 1 haverom olvassa az üzit és nem te,akkor azonnal égesse el a levelet! Ha egy ellenség,akkor csak mondom,hogy most már nem tudtok elkapni engem sohasem! Új emberekre tettem szert,akiket még Trevor se tudna elintézni! :lol:

ÜDV: Micheal

Utóirat: a levélben találsz egy képet is,amin én vagyok az egyik bandatagommal és az egyik prostijával,mert ő egy strici! szóval a money most is dől a zsebembe és sokkal jobb életem van nélküled! Soha viszont nem látásra!

............
Trevor: - Mi a szar? A kínai negyedben???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 01. 04. 19:00-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 20. 19:56

Stan98 és TheGTAKING:Az igen!Ti újfent felülmúltátok magatokat! :D Nagyon tetszik a folytatás,egyre csavarosabb,fordulatosabb a sztori,ami nekem nagyon tetszik.Én csak egy személyes kritikát mondanék(mivel személyes,ezért nem gond,ha nem javítasz rajta,de azért leírom):amikor leírod a harcokat,pl. hogy "Dwayne elővette a boxert és szétvert mindenkit",ilyenkor szerintem ez kicsit túl spontán,irreális és unalmassá teszi az adott akciójelenetet.Szerintem úgy kéne az ilyet megoldani,hogy kicsit részletesebben írjátok le a harcokat,persze nem kell egytől egyig végigrészletezni pl hogy "Dwayne xy módon ölte meg mind a száz embert"és akkor felsorolod 1-től 100-ig,hanem mondjuk csak egy-két ember megölésénél írhatnátok részletesebben,hogy ne csak annyi legyen benne h xy szétvert mindenkit és kész,hanem mondjuk így:"Dwayne berontott,és szétverte a három shotgunost,az egyiket először gyomron rúgta,a másikat háromszor tarkón ütötte,majd amikor a harmadik le akarta lőni,akkor villámgyorsan maga elé rántotta az ütéstől legyengült shotgunost,és a harmadik meg saját társába lőtt.Dwayne kihasználta a harmadik őr eltántorodását,és miután eldobta magától a szétlőtt őrt,a harmadiknak futott és bemosott neki a boxerrel."
Mondom még egyszer,hogy ez csak az én véleményem,csak ötletnek adom,nem azt mondom,hogy írj áriát minden akciójelenetről,csak egy cseppnyivel lehetne részletesebb,persze nem kell annyira,mint ahogy azt én fentebb felvázoltam,de valami olyasmi megoldás nekem jobban tetszene. :)
Szerk:Nem piszkálódásból,de a Michael nevet Michaelnek írják,nem pedig Michealnak. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 20. 20:11

Igen, ez mindenképpen jobb, mint az elődök. Látjátok, van az elején az a kis bevezető, és máris mennyivel jobb! Még egy kicsit több olyat belevinni, és már egészen jó lesz. És ez szerintem nem fogja egyáltalán elrontani. :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 20. 20:24

dani: rendben megfogadjuk a tanácsodat :D nagyon jó ötlet és így tényleg jobb is! Amúgy azért Micheal-nek írom,mert van akik úgy írják (mint pl én is)...már megszokásból,bocsi :S

Bodom: rendben igyekszünk többet belevenni :) így jobb lesz mint ha csak párbeszédekből állna,úgyhogy az ötleteket mindenkinek köszönöm :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 20. 20:30

Ő nem Micheal, hanem Michael, nem ám, nem akarok kötekedni, csak gondoltam azért szólók!.:D
Amúgy k&rva jó lett, kedvenc részem, még annyit nem értek, hogy ha letett egy levelet az asztalra akkor, hogy lehet benne egy olyan kép ami már Kínában készült, de amikor ő írta a levelet akkor még Los Santosban volt.:D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 20. 20:41

Stan98:Hát én még nem láttam,hogy úgy írják,de ez lehet,hogy csak az én hiányosságom,de én mindig Michaelnek láttam,minden filmben,könyvben. :S De ez most a te fiktív történeted,szóval lényegtelen! :) És örülök,hogy fontolóra vetted a tanácsomat,örülök,hogy kicsit tudtam segíteni ezzel! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 21. 13:52

Dave: a levél nem los santosban írodott....azt hittem egyértelmű xddd Michael már kínában írta meg a levelet és feladta postán...és ha érdekel,hogy hogy került az asztalra,hát akkor annyit mondok,hogy még a kubaiak támadása előtt micheal csaja megtalálta és letette,de nem bontotta ki.....xdd ;)

Szerk: Amúgy vasárnap vagy hétfőn (de inkább hétfőn) megírjuk a 9.részt,amiben lesz egy kis meglepetés is,mivel Karácsony lesz.....

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 21. 14:03

Melyikbe nincs meglepi? :lol:
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 24. 11:35

Nos Karácsony alkalmából megírtam nektek a 9.részt,ami talán az eddigi legjobbra sikeredett és reméljük tetszik majd :) Lesz benne egy Gta-ra nem jellemző jelenet is,de nem lövöm le a poént :lol: Jó szórakozást hozzá

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 9.rész: Furcsa Karácsony
By: Stan98 & TheGTAKING


Trevor: -A kínai negyedben???

Trevor keresett Michael szobájában egy táskát,ahol talált néhány használható fegyvert is. Éppen igyekezett az ajtó felé,amikor benyitott Armando egyik testőre. Trevor azonnal leszámolt vele.....egy golyót lőtt a tokába.

Trevor: -tudod kivel szórakozzatok pancserek....


*Don James-nél*
Phil: -Ne öld meg őket!
Don James: -Tudod mit? Van egy ajánlatom....Ha leszállítotok nekem pár járművet a búvóhelyemre,akkor elengedem a barátaidat! De ha Dwayne-nek nem szólsz telefonon keresztül most azonnal,hogy segítsen neked akkor az embereimmel megöltem őt is!
Phil: -Rendben! De ha megölöd a barátaimat,én esküszöm szart fogok darálni belőled!
Don James: -Jól van csak szólj már annak a feka állatnak...

*Phil felhívta Dwayne-t,aki belegyezett munkába. Don James embereivel együtt jött vissza a néger férfi. Az idő 13.00 körül járhatott már,és elkezdett beborulni az ég is*

Don James: -Remek-remek! Most pedig elmondom milyen járműveket akarok! Kell egy Hunter, egy Hydra, egy Sanchez, egy Infernus, 2 Bloodring Banger és egy limuzin! A határidő ma 23.00! Szóval van 10 órátok! Ha megvan minden,a haverjaitok szabadok....

*Tommy-nál a kórházban, Vice cityben*

Róbert: -Tommy! Nagyon rossz hírem van!
Tommy: -Mi az?
Róbert: -Armando Mendez tart Vice citybe egy bandájával. Ki akar nyírni téged!
Tommy: -Azt a rohadt! Ez biztos?
Róbert: -Igen! Trevor hívott,hogy hallott egy beszélgetést Michael házának udvarán,amelyben Armando és a bandája társalogtak rólad....
Tommy: -És mit keres ott Trevor?
Róbert: -Állítólag elfogták,de már kiszabadult és követi Armandot!
Tommy: -Segítenem kell neki!
Róbert: -Hát már nem vagy annyira vészes állapotban....elmehetsz! Amint tudok én is segítek!
Tommy: -Rendben doki! Kössz...

*Tommy visszakapta a portán a fegyvereit,majd a házához sietett a Sea Sparrowért. Amikor odaért,megcsörrent a telefonja*

Tommy: -Haló ki beszél?
Sonny: -Én vagyok az te kis seggnyaló! Karácsony alkalmából megkeserítem az életedet!
Tommy: -Mit akarsz tőlem!
Sonny: -A 3 gurigát! Don James Pegorino és Armando Mendez segítségével elintézlek téged és a bandádat! Ma 24.00-ig hozd a Filmgyárhoz az összeget,különben felgyújtalak!
Tommy: -Menj a f*szba! Nekem jobb dolgom van....

*letette a telefont,majd újra megszólalt*
Tommy: -Mi a tököm van már megint?
Phil: -Helló,itt Phil! Figyu,hogy vagy? Kiengedtek már?
Tommy: -Ja,most jöttem ki pár perce...
Phil: -Segítség kéne! Don James Pegorino elfogta Niko-t,Claudet és Franklint! Csak akkor élik túl,ha leszállítunk Don James garázsába pár verdát! Segítenél nekünk?
Tommy: -Természetes! Mi kéne?
Phil: -Kéne az Infernusod, a limuzinod,meg egy Hunter! A többit beszerzem én is Dawyne...
Tommy: -Ok,meg lesz! Amúgy ki az a Dwayne?
Phil: -Ő Niko haverja és most már a bandánk tagja.....jó sok mindenről lemaradtál....CJ elment Trevor után megkeresni Michealt. Ja és rossz hírem van...Candy meghalt....
Tommy: -Micsoda?!!!!!!!!!
Phil: -Sajnos igen...Sonny megölte :( Sajnálom Tommy....
Tommy: -Na most aztán k*rvára felszívtam magam! Kinyírom ezt 3 görényt!
Phil: -3? Hisz csak Don James és Sonny akiket lekell gyilkolni...
Tommy: -Sajna nem! Trevor értesítette Róbertet,hogy Armando Mendez engem akar kinyírni! Ráadásul Sonny-nak le kell virítanom 3 millát....
Phil: -A rohadt életbe....akkor ez kemény dió lesz...Először számoljunk le Don James-el!
Tommy: -Rendben! Viszem az embereimmel az Infernust és a limót! A Huntert csak utána....
Phil: -Ok...

*Letették a telefont,majd Tommy beszállt az Infernusba, az egyik embere pedig a limuzinba. Elindultak Don James garázsához,azonban útközben Összefutottak CJ-vel*
CJ: -Tommy?
Tommy: -Szeva' Hát te?
CJ: -Megyek Trevor után!
Tommy: -Nem lehet! gyere szállj be! El kell vinni a verdákat Don Jamesnek...
CJ: -Látom már mindenről tudsz....Candyt nagyon sajnálom....
Tommy: -Én is.....

16.00 Don James garázsainál

Tommy: -Hé seggluk! Itt van az Infernusod,meg a limód!
Don James: -Elég gyors volt....de még mindig nincs meg a Hunter,a Sanchez és 2 Bloodrig banger...
Tommy: -Majd érkeznek azok is! És hol vannak a foglyok?
Don James: -Az mindegy....kérem a járműveket!
Tommy: -Nem kapsz te járművet! Katana a pofádba te mocskos!

Tommy egy suhintással levágta Don James Pegorino fejét. Ekkor 10 kigyúrt fickó jött ki az ajtón! Volt náluk egy Pitbull kutya is,ám Tommyt ez nem érdekelte! CJ-vel együtt nekimentek az embereknek. Pár perc múlva megjött Phil és Dwayne,akik szintén beszálltak a küzdelembe:

Kigyúrt fickó (1): -Azt hiszitek van esélyetek a Pitbullal és velem szemben?
Dwayne: -Igen azt!

*Dwayne teljes erejéből képentörölte a kigyúrt csávót,aki menten meg is halt. A Pitbull ráugrott Dwayne,de Phil egy altatólövedékkel lábon lőtte a kutyát,aki helybe el is ájult. A többi férfi még bepróbálkozott a bunyóval,ám Tommy levágta egyikőjük kezét,CJ pedig tökönrúgott egy másikat. A maradék férfi fejvesztve menekült a helyszínről...*

CJ: -Szép akció volt!
Dwayne: -És leszámoltuk Don Jamessel!
Phil: -Akkor maradt Armando és Sonny!
Tommy: -Igen,de nincs értelme megkeresni őket! Ha el akarnak pusztítani,majd idejönnek!
CJ: -Igaz....most szabadítsuk ki Nikoékat!

A fiúk bementek a házba,ám ott ráleltek egy idegen félholtravert öregemberre. Azonnal megkérdezték tőle:

Tommy: -Uram jól van?
Öreg: -Mi...Mi...??? Ki beszél??
Tommy: -A nevem Tommy Vercetti. Ki tette ezt magával?
Öreg: - 3 férf...-férfi....
CJ: -Hogy néztek ki?
Öreg: -Az egyik kissé szakállas volt,a másik néger,a harmadik meg feketehajú é.....s....ééééé...............

Tommy: -remek...más nem tudjuk meg soha!
Niko: -Ó dehogynem. Mi voltunk azok...sajnos...
Tommy: -Mi? De miért?
Niko: Don James valami drogot tömött belénk,aminek a hatása most múlt el....nem tudtuk mit teszünk....
Tommy: -Most már mindegy....
Claude: -Amúgy te hogy-hogy itt vagy Tommy?
Niko: -Ja tényleg...
Tommy: -ÖÖÖ most engedtek ki....És te mióta beszélsz?
Franklin: -Ő csak időnként szólal meg! Csatlakozott hozzánk,mikor te megsérültél...
Tommy: -Rendben! Már csak Trevort kéne összeszedni,de ő most üldözi Armando Mendezt!
Niko: ARMANDO MENDEZ????????????????? A nagy drogbáró?????? Ne szivass....leszámoltatok Don Jamessel erre még 1 seggfej jön vissza maffiázni?? A rohadt .....ááá inkább megpróbálok higgadt maradni..
Tommy: -Igen! De felesleges nekünk keresgetni azt a gyökeret. Trevor kicsinálja úgy is.....

*Trevornál*

Trevor a motorjáról odaüvöltött Armando Mendeznek,aki a limuzinjából meghallotta a kiabálást:

Trevor: -Hé b*zi? Tegnap a muterod azt mondta jól nyomom az ágyban :lol:
Armando: -te aljas patkány! Meghúztad a muterom????
Trevor: -Hát ja... bocs!

Armando szólt a sofőrnek,hogy álljon meg és szinte vérvörös fejjel kiszállt a kocsiból:

Armando: -Te nyugdíjas kis ráncos paraszt! Most elvágom a torkodat!
Trevor: -Jaj de félek a kis Mendezkétől.....úúúú bekakáltam....Megkérem anyudat cserélje ki a pelust :lol:

*Armando már nagyon ideges volt,de hagyta inkább Trevort,mert tudta,hogy Trevorral nem bánhat el...legalábbis egyedül*

Trevor: -Hé pöcsös! Hagyd békén Tommyt és a bandámat,különben neked reszeltek....

Armando azonban nem fogadta meg Trevor szavait és a limuzinnal Tommy házához sietett. Trevor nem követte,mert azt hittem,hogy megfélemlítette a drogbárót,így elindult a reptérre,hogy elmehessen a Kínai negyedbe,ahol már végre találkozhat Michaellel......

*Tommyéknál*

Tommy: -Niko! Menjünk el egy másik házadhoz,most a tied van legközelebb.
Niko: -Sajnos csak az volt ami felgyulladt. A többit szétverték a Haitisek....
Dwayne: -Hát akkor,menjünk be a városba a NAGY Karácsonyfát nézzük meg. Trevor úgy is Armandez nyomában van,vagy már Micheal után kutat,szóval jobb dolgunk nincs...
CJ: -Csak Sonny levadászása....
Dwayne: -De őt nem tudjuk hol van....szóval nyomuljunk a városba,én azt mondom....
Niko: -Hát rendben van.

*a városi Karácsonyfánál*

Tommy: -Várjatok,ha már itt vagyunk,vegyünk egy gofrit meg valami szart...
Niko: -Most nincs kedvem gofrizni....
CJ: -én azért veszek valamit!
Tommy: -ja én is...
Niko: -Mekkora ez a fa...
Franklin: -ja bitang nagy!
A fa tulajdonosa (Mr. Forelli): -Miben segíthetek az uraknak?
Dwayne: -Köszönjük semmiben sem kell....csupán jöttünk megnézni a fát...
Niko: -Állj! Állj!

Niko elővett a zsebéből egy képet Sonny-ról és Mr. Forelli elé tette:

Niko: -Ismeri ezt a férfit?
Mr. Forelli: -Hát persze. Ő a fiam!
Tommy: -Maga Sonny apja?
Mr. Forelli: -Igen! De már évek óta nem láttam....azt se tudom mivel foglalkozik? Ti honnan ismeritek?
Phil: -Mi az ellenségei vagyunk. Ő egy Maffia vezér! A legfőbb ellenségünk!
Mr. Forelli: -Atyám uram! .....


TO BE CONTINUED :lol:

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK :D :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 01. 04. 19:01-kor.

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 24. 11:53

Stan: Ez is jó, és tetszik! ;) A te írásodat is felismerem majd ezután, mert te mindig röviden összfoglalod, milyen cselekmény várható. Okés! ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 24. 11:55

Stan98:Zseniális!Ez lett az eddigi legjobb rész,és nagyon látszik,hogy itt igyekeztél figyelni a "rajongóid" visszajelzéseire és egy mindenkinek megfelelő részt összerakni.Ez ebben a részben sikerült legjobban,büszke lehetsz magadra,mert nagyon jó lett. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése