Dirty Money

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 14. 21:55

VoorstedelijkeViking írta:Csak hogy senkit ne zavarjak meg, a NoxiousEnterprise (Régebben NoxiusEnterprise) nevű felhasználó azonos a VoorstedelijkeViking nevűvel (vagyis velem), tehát nem kell meglepődni, ha ezentúl tőlem jönnek a dolgok. és akkor sem, ha véletlenül mondjuk az aláírásba "Nox" -ot írok még. Hamarosan ígérem, átkompatibilizálom magam a SU-Viking aláírás-generátoromra, addig a kellemetlenségekért elnézést kérek mindenkitől!
Isten bizony, ha te nem szólsz, akkor észre sem veszem, hogy nevet változtattál. :lol:
Bár, nekem akkor is Nox maradsz, mivel nem tudom kiejteni az új nevedet :D.
Egyébként, nem te vagy az egyetlen, Dave is "újjászületett" :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 14. 22:29

Bocsi Nox, de már annyira megszoktam a régi nevedet meg annyira nem tudom kiejteni meg becézni az újat, hogy nálam maradsz a jó öreg Noxious Enterprise. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 15. 10:19

Valahogy megleszek így is :D
Cseszneki írta:Ez már például egész jó munka (tapsoló smiley)
Nagyon köszönöm. A krónikás mindig örül, ha művét dicsérik. Amúgy az elején még éreztem benne a tüzet, azóta viszont már egy szenvedés az írás. Az eleje az én érzéseim szerint színvonalasabb volt, mint a vége. Ezért is írok olyan ritkán. A másik történetet jobban élvezem.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 21. 11:53

Viking, mi lelte a profilképedet? :D
Esküszöm, Vlad 10 évet fiatalodott. :lol: Jót nevettem, mikor megláttam. :ninja:

Emellett, te is fiatalabb lettél a profilképed alapján :P.

UI: Bocs, hogy ide írtam, de ennek nem találtam jobb témát. :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 08. 01:14

Viking, érdeklődnék, hogy mikor lesznek új DLC és Chronicle from the Messina részek? :) Már nagyon várom a folytatást; bár annyira szomorú vagyok, hogy az utóbbi időben nagyon rég írtad a regényeidet :(.

Emellett, folytattam a blogod olvasását, tetszett, remek történet! :D Basszus, annyira megszerettem Vladot, pedig a GTA IV-ben utáltam :lol:. Azonban, Sergei is kedvelhető karakter! :ninja:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 12. 26. 19:16

Nos, történtek dolgok, és nem történtek dolgok, de levonhatjuk a tanulságot: Ha van legalább egy rajongód, aki a lustaságot legyőzve vágyik az olvasásra, akkor az addig-addig fog téged rugdosni, hogy írd tovább a történetedet, hogy egyszer el fogod újra kezdeni. na, hát ez is megtörtént, velemi is megtörtént, bár fogalmam sincs, hogy ki ez a "Nikita" (:D), tudtommal sosem volt még ilyen nevű kommentelőm, de így némán is nagy olvasóm lehet.
Amin elcsodálkoztam, hogy theGTAKING nem írt rám... Határozottan furcsa, azt hittem, hogy ő lesz az első. Hát tévedtem. MINDENKI MEGTEHETI! Semmi közötök hozzá, hagyjatooooook. Oké, ami miatt írtam ezt a kommentet, az az volt, hogy bejelentsem: rugdostak.
Ja, nem, nem is ezért. Azért, mert be akartam jelenteni, hogy újra megnyitom a történetet, és hacsak nem vagyok iszonyúan lusta, akkor holnap meg is jelenik egy - valószínűleg még rövid - epizód. Remélem jó lesz.
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 12. 26. 22:46

Nikita=theGTAKING :))

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 26. 23:23

VoorstedelijkeViking írta:Nos, történtek dolgok, és nem történtek dolgok, de levonhatjuk a tanulságot: Ha van legalább egy rajongód, aki a lustaságot legyőzve vágyik az olvasásra, akkor az addig-addig fog téged rugdosni, hogy írd tovább a történetedet, hogy egyszer el fogod újra kezdeni. na, hát ez is megtörtént, velemi is megtörtént, bár fogalmam sincs, hogy ki ez a "Nikita" (:D), tudtommal sosem volt még ilyen nevű kommentelőm, de így némán is nagy olvasóm lehet.
Amin elcsodálkoztam, hogy theGTAKING nem írt rám... Határozottan furcsa, azt hittem, hogy ő lesz az első.
Hát tévedtem. MINDENKI MEGTEHETI! Semmi közötök hozzá, hagyjatooooook. Oké, ami miatt írtam ezt a kommentet, az az volt, hogy bejelentsem: rugdostak.
Erős iróniát érzek ;).
Egyébként, örülök, hogy végre-valahára lesz folytatása a DM-nek! :D Már alig várom a holnapot! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 12. 27. 13:20

Surprise, bitches!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2015. 07. 29. 18:37-kor.
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 12. 27. 13:20

Rövid, de megmondtam, hogy az lesz. Majd a folytatást hosszabbra eszközölöm.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 27. 15:18

Elolvastam, és tetszett! :D Szuper vérfrissítő volt, főleg a legvége lett a legjobb :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 12. 27. 19:39

Ah, jó hallani a biztatást, örülök, hogy tetszett. Bár nyugodtabb lennék, ha néhányan még írnának hozzá véleményt, de idővel talán visszatér a vér ebbe a majdnem elhalt testrészbe is.
Holnap, talán holnapután újra írni fogok. De csak mert ilyen pozitív volt a fogadtatás :D Ja, és mert máris százötvennel nőtt a téma nézettsége.
Guess who's back!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 12. 27. 22:23

Hmmmmmmmm... Jó rész lett. Csodálkoztam, hogy újra írtál ide :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 12. 28. 10:11

Miért kell ezen csodálkozni? Ne bántsatok már folyton ezzel, lusta vagyok néha, és kész! :)
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Dirty Money

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 12. 28. 15:01

Surprise, bitches!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2015. 07. 29. 18:38-kor.
Guess who's back!

Válasz küldése