Under Control

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 22. 17:43

ez már tartalmas volt :D

ügyes munka ;)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 22. 22:27

Hessa és Stan: Nagyon szépen köszönöm :D, örülök, hogy többen is olvassák a történetemet, köszönöm :).
Következő rész, szerdán lesz, de előfordulhat pár napos csúszás, egyébként ha beleszámoljuk az utolsó DLC-t, akkor csak öt rész van vissza a történetből, és a Ghost Control fog következni, vagy a GTA Chicago kijavítva. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 02. 11:05

Helló mindenkinek! Elérkezett a következő DLC, ami egyben az utolsó is. Ez is elég hosszú lett, azonban nincs benne annyi izgalom, mint az előzőben, viszont humor az van :D. Köszönöm Hessának a segítséget, és felhívnám mindenki figyelmét, hogy még négy küldetés és vége lesz az Under Controlnak! Hamarosan elkezdem az "Ifjú Róbert Bock kalandjait", ami Afganisztánban fog játszódni :D. Jó olvasgatást.

3. Kiegészítő fejezet: The Tyranny of King James DLC
Mikor a csapat kimenekült a Kalifa-toronyból, Benedict másodszorra is összesz*rta magát az ejtőernyőzés közben.
- Arggggg, már megint ne!!!! Nem bírom, WC papírt! – kiáltozott Benedict
- Már megint besz*rtál? – gúnyolódott John
- Hagyjátok már abba! Fő, hogy megmenekültünk Henry apjától – szólt rájuk Peter
- Hmm.. Az apám mégis, hogyan süllyedhetett ilyen mélyre? Ő lett San Fierro alvilágának a vezetője, olyan, mint Monk. – meglepődve kérdezte Henry
- Hát az nem kifejezés, hogy milyen őrült az apád. Majdnem kinyíratott az embereivel, alig bírtam futni, pedig kb. 30 éve katona vagyok, viszont örülök, hogy végre kimenekültünk abból a felhőkarcolóból. – George egy kicsit megkönnyebbült, majd folytatta
- Barátaim, szerintem húzzunk haza, mert ahogy látom éppen felénk jön az idősebb Henry és az emberei – kiáltott fel George

Henry, Peter, John, Benedict, George és Phoenix beszálltak a helikopterükbe és visszaindultak a Las Venturas-i búvóhelyükre. Félórányi utazás után, megérkeztek a hőseink, akik azonnal lazítani és vacsorázni kezdtek.

- Na jól van, fáradt vagyok, csinálok nektek rántottát és megyek aludni, mert nagyon elfáradtam, azáltal hogy fegyveres őrök üldöztek engem. – George fáradtan, elővett egy tálat, és feltört 6 db tojást. Egy villa segítségével összekevert a fehérjét és a sárgáját. A gáztűzhelyt beállította ¾-es fokozatra, majd egy serpenyőbe öntött egy kevés olajat, amit feloszlatott, majd beleöntötte a tojást. – Nesztek egyetek! – George megevett egy szeletet és elindult lefeküdni.
- Fiúk, ez a rántotta nagyon jóra sikeredett, tud főzni ez a tábornok úr – mosolyodott el Benedict
- Nem azért, de tojásrántottát mindenki tud készíteni – fintorgott Phoenix
- Én nem – nevetett Benedict
- Figyeljetek, szerintem mindenki menjen pihenni, mert holnap Chicagóba kell utaznunk, és meg kell ölnünk James Westet. – komolyodott meg Peter

Pár perccel később, mindenki a szobájában tartózkodott, kivéve Henry és Phoenix, akik egy pár mondat erejéig beszélgettek.

- Phoenix várj. – megállította őt Henry
- Igen? – kérdezte Phoenix
- Phoenix mivel már csak Jamest kell megölnünk, gondolom el fogsz menni, igaz?
- Igen, elmegyek. Fontos dolgom van Nikóval.
- Kár érte, pedig együtt megölhettük volna Monkot és Rayt.
- Kérni akarsz valamit, igaz? – Phoenix rátért a tárgyra
- Pontosan, jól gondolod.
- Mi lenne az?
- Miután megöltük Monkot, fel foglak téged hívni és kérlek, hozd el a feleségemet, mert már nincs annyira veszélyben.
- Nyugodj meg, elhozom neked, de most tényleg megyek, mert holnap nagy nap lesz, jó éjt – vidámodott meg Phoenix.
- Jó éjt – Henry is elindult a szobájába.

Másnap reggel, a tábornok úr egy síppal felébresztett mindenkit hajlani 6-kor.

- Felkelni lustaságok! Gyerünk, mentsük meg Chicagót!
- Hagyj már békén öregember, csak 6 óra van – ordibált Henry
- Ha katona lettél volna, akkor tudnád a rendet, gatyába rázlak fiam! Azzal hogy alhatsz a házamban, az nem azt jelenti, hogy bármit is csinálhatsz. Szóval vedd a fáradságot és kelj fel! – parancsolgatott George
- Jól van, megyek már! – grimaszolt Henry

Mikor összegyűlt mindenki a konyhában, George elmondta a tervet.
- Na akkor, elmondom nektek a tervet, szóval elutazunk Chicagóba, a reptéren várni fog minket az egyik barátomnak, Bock úrnak a rokona Steven, aki elvezett minket James cégéhez, ahová bemegyünk, oké?
- Oké, de ki az a Bock úr? – kérdezősködött John
- Bock úr korábban a tanítványom volt a 80-as években, szolgált a hadseregben, valamint az egyik fiát, Róbertet hamarosan katonának fogja küldeni, már alig várom, hogy találkozzak az ifjú tanoncommal. – George egy kicsit boldogabb lett
- Róbert? Nem róla beszélt az apám az álmomban – villant át Peter agyán a gondolat.
- Tábornok úr, Róbert apja Afganisztánban szolgálta önt? – közbeszólt Peter
- Igen ott, egy nagyon jó katona, és feltehetőleg a fia is az lesz.
- Te jó ég, ő lesz az új hős? Ő fogja megmenteni a világot? – gondolta magában meglepve Peter
- Stevenről is tudna mesélni? Tudja szeretem tudni az emberek múltját. – kíváncsiskodott Henry
- Persze, Steven Róbert keresztapja, valamint Róbert nagyanyjának az unokaöccse, aki sajnos évekkel korábban meghalt rákban. Ő egy elég kedves öregasszony volt, rengeteg kolbászt csomagolt nekem, mert a 2000-es évek elején, sokat jártam Magyarországra. Na de akkor, térjünk vissza Stevenre. Sajnos Steven nem valami jó ember, nagy a szerencsejáték függősége és kihasználja az embereket, valamint Rodrigo Burnernek a jobb-keze, viszont megbízható. – mesélte George
- És akkor ilyen embertől vár segítséget? – mérgelődött Henry
- Megegyeztem vele, azáltal hogyha megöltük Jamest, Rodrigóé lesz Chicago, értsétek meg a maffia nélkül nem tudjuk elintézni Ray utolsó emberét.
- Jó nekem mindegy. – Henry egy kicsit egyhangúnak tűnt
- Akkor a terv megbeszélve, kaptok reggelit, és egyből elindulunk.

A reggeli után, belépett a házba George egyik embere, aki jelentette, hogy a gépet előkészítették az utazásra. E szavak hallatán, George és a társai összecsomagolták a szükséges tárgyaikat és a fegyvereiket, majd beszálltak a repülőgépbe. A repülőben, Henry beszélgetni kezdett Peterrel.

- Peter szerinted sikerülni fog? Elfoglaljuk Chicagót?
- Szerintem igen, ennyi jó kaland után. – nevetett fel Peter
- Jó te könnyen veszed a dolgot, de én nagyon félek. – szomorodott el Henry
- Mégis mitől?
- A maffiától, Rodrigótól és az apámtól.
- Rodrigo egy veszélyes ürge, vigyázni kell veled, az apád pedig jó barátom volt, de az anyád elvesztése után teljesen begolyózott, és emlékszek is rá, hogy én hoztalak el téged és az öcsédet, Thomast az apátoktól. – emlékezett vissza Peter
- Szegény Thomas, nem értem, hogy miért ment vissza az apámhoz San Fierróba, elhanyagolta a családját, csak azért, hogy az apjából jobb embert faragjon. Ez mutatja, hogy az öcsém nagyon szerette az apámat.
- Igen, ezt nem tagadom. Thomas egy jó gyerek, apropó, hogy van Thomas fia?
- Hogy lenne? Jól van, ott azon a betondzsungelen tanulja a hülyeségeket az idióta apámtól. – idegeskedett Henry
- Nagyon sajnálom azt a kisfiút, nem ilyen életet érdemelne, de mégis az unokaöcséd, foglalkozz vele – kacsintott Peter
- Thomas nem engedné, az apám pedig végképp nem a tegnapi miatt.
- Ja igaz – sajnálkozott Peter, és a fiú vállára tette a kezét.
- Mész valahová?
- Igen, mennek kell WC-re, pár perc és jövők.

Körülbelül 10 órányi utazás után, az utasszállító lelandolt a Midway International reptéren, ahol Steven már izgatottan várta az új csapatát.
- Oh, George, öreg barátom – Steven átölelte Georget
- Steven, már nagyon hiányoztál, bemutatom a barátaimat, Henryt, Johnt, Benedictet, Petert és Phoenixet. – George bemutatta a bajtársait
- Nagyszerű, én pedig a főnökömet, az úr Rodrigo Burner, Chicago igazi vezetője.
- Üdvözlöm önöket Chicagóban! – üdvözölte őket Rodrigo
- Köszönjük, szólíthatom Rodrigónak? – kérdezte Henry
- Természetesen, fiatalúr.
- Kérem foglaljanak helyet az én szerény limuzinomban.

Henryék beültek a járműbe, ahol Rodrigo megbeszélte velük a teendőket.

- Kérnek egy italt, vagy valami mást? – kínálta meg őket Rodrigo
- Nem, nem kell, köszönjük – válaszolt John
- És egy sört? – kacsintott Rodrigo
- Sört? Azt kérek – John elkezdte inni az alkoholt
- John! Tedd azt le! Elvonókúrán vagy! – figyelmezette Peter
- Ugyan már, egy kis sör nem árt meg senkinek – beleszólt Rodrigo
- Jó, de csak most az egyszer – beleegyezett Peter
- Egyébként, ha megengednék, akkor elmondanám a feladatukat. Szóval most James épületéhez tartunk, ő éppen egy partit szervez, ahol elegáns, öltönyös embereket és úri hölgyeket hívott meg, maguknak az lesz a feladata, hogy beöltöznek, Henry maga felveszi a zakómat, Phoenix ön pedig kap egy báli ruhát, és megpróbálnak megszerezni egy kódot James egyik emberétől, Ahmed Ambrosétől, az a maguk dolga, hogy hogyan szerzik meg. – magyarázta el Rodrigo
- Rendben, és mire jó az a kód? – kérdezősködött Henry
- Az nyitja Jamesnek a titkos széfjét, amiben Chicago koronája található, ez a korona az én tulajdonom, én vagyok Chicago királya! Csakis én lehetek az! Érte vagyunk, szóval vegyék fel a ruhákat, és szálljanak ki! – ordibált Rodrigo
- Oké, és nekünk mi lesz a feladatunk? – tudatlanodott Benedict
- Az nem a maga dolga! – Rodrigo kidobta a csapatot a limuzinból és elhajtott.
- Milyen egy f*szkalap! – jegyezte meg Henry
- Az, mégis hogyan mert engem kilökni, dögöljön meg! – idegeskedett Benedict
- Akkor én mit szóljak? Amióta csak Chicagóban vagyok, ez a sz*ralak egészvégig b*sztat, mert adósságokkal tartozok neki, és addig nem hagy békén, amíg ki nem fizetem a sz*rságait – mesélte Steven
- Ekkora egy gazembert! Hatalomra éhes! – ábrándult ki George
- Engem legalább megkínált. – kacagott John
- Jól van, te a „kis kedvence” vagy – irigykedett Benedict
- Phoenix te nem is szólsz semmit? – Henry csodálkozott, hogy a lánynak nem volt semmi reakciója
- Mit szólnék? Háborodjak fel, mint ti? Nélkülem is elég jelzőt találtok rá. – Phoenix felszedte a ruhát a földről, majd felvette.
- Most mi legyen? Alig vagyunk, ez a dagadt sz*r átvert minket, nem is hozott erősítést, nem gondoltam, hogy ilyent fogok mondani, de jobban örülnék neki, ha James maradna Chicagó „királya”. – beszélte ki Rodrigót George.
- Elég! Ez nem megoldás! Jamesnek halnia kell, ha tetszik, ha nem. Benedict te lekapcsolód az áramot, John lefoglalód az őrök figyelmét, Peter öld meg a járőröző embereket, George te a tetőről intézed az akciót, és hívod a katonáidat, én és Phoneix pedig megszerezzük a jelszót Ahmedtől. – osztotta ki a szerepeket Henry
- Én meg mit csinálok? – közbeszólt Steven
- Steven, te fedezel engemet és Phoneixet, oké?
- Oké.
- Akkor menjünk be!

Henryék elindultak a bejárat felé, azonban az egyik őr kérte a belépőt. Henry mérgében arcon csapta a férfit, aki az eszméletét vesztette. Mindazonáltal – Henry felvette a fickónak az egyik iratát, és ráírta, hogy „Kapd be” –. Nem sokkal ezután, beléptek az épületbe, ahol szétosztódott a csapat. Henry, Phoenix és Steven kifigyelték Ahmedet, aki éppen nevetgélt a civil polgárokkal. Steven és Henry elvegyültek a tömegben, majd egy bluetooth mikrofon adták a parancsot Phoenixnek, aki felhívta magára Ahmed figyelmét, azáltal hogy a lány elővett egy rumos golyót és a szájához illesztette. Mikor ezt meglátta a célszemély, azonnal megtetszett neki és megpróbált vele kommunikálni.
- Jó napot csini baba, hogy tetszik a parti? – udvarolt Ahmed
- Köszönöm, nagyon tetszik.
- Kivel érkezett? Ő ott a férje? – mutatott Henryre Ahmed
- Nem, csak az egyik barátom.
- Értem, nem lenne kedve velem jönni? Megmutathatnám magának a festmény gyűjteményemet.
- Jól hangzik, jövők – azonban egy férfi közbeszólt, aki kijelentette, hogy James hívatja Ahmedet. Ahmed azonnal elindult a főnökéhez.

- Phoenix, csinálj valamit.
- De mégis mit?
- Na jó, csak egy módja van, hogy sikeres legyen a terv, de kérlek ne üss meg. – Henry szájon csókolta Phoenixet.
- Tartozol eggyel. - Súgta Phoenix Henrynek.

Mikor ezt meglátta Ahmed, szólt az egyik pincérnek, hogy adjon oda egy telefont Phoenixnek, és felhívja őt.

- Hölgyem, ezt magának küldik. – szólt az egyik pincér – Phoenix felvette a mobilt
- Maga aztán tüzes nő, jöjjön az emeletre, ott találkozhatunk. – vidámodott meg Ahmed
- Máris. – Phoenix elindult felfelé

Eközben Henry és Steven követték őket.

Benedict, John és Peter elindultak lifttel a legfelsőbb emeletre, ahol az áramgenerátorokat tartogatták, mikor felértek, az ajtót elállták a biztonságiak. John nem akarta húzni az időt, ezért lefejelte az egyiket, a másikat pedig torkon szúrta a késével. A merénylet után, mindhárman elrejtették a hullákat a generátorok mellé, azonban mikor felkapcsolták a villanyt, megjelent James.

- Ti sz*rháziak! Megöltétek a húgomat! – kiabált James
- Uram, figyeljen nem mi öltük meg. A húga kiesett az ablakon. – nyugtatta Peter
- Kapd be! Az egyetlen testvérem volt, ti pedig megöltétek. A kurv* any*tokat! Nesztek gyökerek! – James egy ásóval leütötte Petert, Benedictnek pedig kiverte a fogát, John megfejelte Jamest, majd megpróbált kimenekülni az épületből, mindazonáltal körbekerítették őt, így mind a hármukat elkapták.

Ahmed ekkor felért Phoenixel a szobájába, ahol mutatta neki a képeit. Nem sokkal ezután, a férfi megpróbálta megcsókolni Phoenixet, Phoenix egy gyors mozdulattal hátrafordult, és lefogta őt a nyakánál. Henry és Steven beléptek a szobába, ahol faggatták a férfit.

- Mit akarnak? – kérdezte Ahmed
- A kódokat. – válaszolt Henry
- Miféle kódokat?
- Azokat, amik nyitják James széfjét.
- Azt nem adhatom meg.
- Jó, Phoenix törd el a nyakát!
- Ne! Ne! Várjon, elmondom! – könyörgött Ahmed
- Rajta.
- 43 39 19 N 75 27 42 W
- Köszönjük. – köszönte meg Henry
- Mi legyen vele? – Phoenix egy kicsit megkomolyodott
- Szerintem öld meg!– keményedett meg Steven

Henrynek megvolt rá az esélye, hogy megölje őt, azonban úgy döntött, hogy elengedi.

- Menj, minél messzebb innét! – figyelmeztette Henry
- Köszönöm, hálás vagyok. – Ahmed kifutott a szobából
- És most? – Steven egy kicsit megkönnyebbült
- Felhívjuk Johnékat, és elindulunk James felé. – nevetgélt Henry
- John, Peter, Benedict hallotok? Hahó!? Van itt valaki? – aggódott Henry
- A barátaidnak vége, és veletek is ez lesz – James kikapcsolta a mikrofont.
- B*ssza meg! – Henry mérgében nekivágta az adóvevőt a földnek.
- Tényleg, Georgeval mi történt? Hívd fel Henry. – rukkolt fel Steven
- Legyen. – George itt vagy?
- Ja, csak egy kicsit bepiáltam, és próbálok leugrani a tetőről, mert hó van lent. – rúgott be George
- Hallod, le ne ugorjál! Nincs ott hó! Azonnal menj vissza a tetőre, bárhol is vagy! – idegesítette fel magát Henry
- Nem, soha. Tudniillik torták is vannak lent.
- Na, ide figyelj te vén f*sz! Azonnal gyere fel a tetőre, vagy megbántod! A bajtársainkat elkapták, és te csak lustálkodsz a seggeden! Vedd a fáradtságot és kelj fel! – Phoenix elvette a mikrofont Henrytől, és kiabált az öreggel.
- Jól van, megyek már, figyelem Jamesékat. Most éppen valamilyen különleges szobába vannak, ahol ilyen gépet kapcsolgatnak.
- Francba! Az agymosás! Futás! – Henry a társaival felfutottak James szobájába, valamint berúgták a kaput.
- Mi a? – felnézett James
- Az erőszaknak vége. Nincs több vér. – Henry kihúzta az agymosónak a konnektorát.
- Henry ezt miért csináltad? Nem akarsz harcos lenni, egy hős? A barátaidat választod, gyerekeket és egy unalmas életet akarsz? Maradj velem. A dzsungel mindig veled van, és te leszel a király. És soha nem kell elmenned.
- Te b*zi vagy? – csodálkozott Henry
- Nem, csak Citrát utánoztam, nagyon illet bele ez a szituáció. Elfogni! – röhögött James
- Várjon, ki az a Citra?
- Az egyik prostim volt, csak sajnos sok adósságokkal tartozott nekem, ezért elmenekült egy szigetre, bár bosszúképpen ráküldtem az egyik emberemet, Jason Brodyt, aki egy késszúrással megölte a szajhát.
- Biztos… várjunk Benedict hol van? – lepődött meg Henry
- Hoppá, őt már átmostuk – kacagott James
- Szija, hojl vagyjok? – kérdezősködött a tudatlan Benedict
- Jesszus, Benedict szellemi fogyatékos lett! - kiáltott fel...
- Nekem nem tűnik másnak. Eddig is ilyen volt, csak nagyobb szókinccsel. – nevetett fel Phoenix
- Na elég! Megölni mindegyiket!

Azonban, az ablakból a tábornok úr lelőtte James embereit egy tápcsövessel, valamint átrepült egy jetpackkal.

- George tábornok? Maga meghalt! Ez lehetetlen, hiszen Brody megölte önt. – lepődött meg James
- Nem, fiacskám! Én élek, viszont a barátodról ez nem mondható el. – George katonái behoztak egy kék ruhás fickónak a holtestét.
- Megöltétek Jasont! Ne! Ezért most meghaltok! – James elővett egy pisztolyt, amivel becélozta a parancsnokot, mindazonáltal egy kutya leharapta James kezét.
- A kezem! Arggggg!!! – sírni kezdett James
- És ez még nem minden, úgy tudom gyűlölőd az állatokat, ezért hoztam neked állatocskákat a menhelyből, srácok jöhettek. – füttyentett George

Ebben a minutumban, a kutyáktól kezdve a patkányokig, mindenki ráugrott Jamesre, akinek szétrágták az összes csontját.

- Ejha, ez ám a durva halál. – Peter tátott szájjal nézte az állatok művét
- Mindegy, várjatok nyissuk ki a széfet. – Henry elindult a széfhez, majd beírta a kódokat, enne eredményeképpen megszerezték a koronát, amit magukkal vittek a kijáratig.

A kijáratnál, Henry felvette volna a koronát, azonban Rodrigo megérkezett az embereivel, aki elvette tőle.

- Kösz – elvette a koronát Rodrigo, majd folytatta.
- Barátaim, e nagylelkű embereknek hála, James és a csatlósai halottak! Chicago a miénk! És én vagyok Chicago új királya! – Rodrigo felvette a koronát
- Rodrigo ha nem bánja, akkor mi most elmennék. – közbeszólt George
- Álljanak meg! Hiszen maguk szabadították fel Chicagót! Jutalomban részesülnek, Steven adj nekik pénzt. – Steven átnyújtott nekik félmillió dollárt.
- Köszönjük szépen. – köszönte meg Henry
- Akkor most csapjunk bele a lecsóba! Mr. Bin Láden előjöhet – kiáltozott Rodrigo
- Ohh, Rodrigo, részvétem az édesanyja és az édesapja miatt – sajnálkozott Bin Láden
- Mi van? Meghaltak? Hogyan?
- Henry Platz és a társai felgyújtották a házát.
- MIÉRT!!!!!!!!!! – félbeszakította a Mami
- Rodrigóm itt vagyok. Nem haltam meg
- Mami! – Henry csapat egyszerre felkiáltott
- Sziasztok drágáim, örülök, hogy megszabadítottatok az idióta Papitól, utáltam vele lenni.
- Mamija… – dadogott Benedict
- Ohh, Benedicto, mi lett veled „vándorom”?
- Elég! Mi most menni készülünk! Benedictnek kimosták az agyát, most boldog? Léceljünk le. – Henry a helikoptere felé indult
- Álljatok meg, a tűzijátékot nézzék meg – állította meg őket Rodrigo
- Itt nekem valami gyanús, mindegy mi lenne az?
- Hát ez. – E szavak után, egy csoport maffia és al-Káida tag kihozták az épületből a túszokat, beleértve Ahmedet is, és mindegyiket agyonlőtték. Henry a látványtól meg sem tudott mozdulni a társai úgyszintén, Steven csak törölgette a szemeit, mert előre tudta, hogy mit tervez Rodrigo.
- Szent ég, maguk beteg állatok! – Peter elsírta magát a látványtól
- Húzzanak innét, vagy maguk is így járnak – figyelmeztette őket Bin Láden

Henry nem bírta nézni, ahogyan több millió nőt és gyermeket mészárolnak le, ezért Rodrigót fejbe vágta a pisztolyával, Bin Ládent pedig lábon lőtte, aki azonnal összerogyott, mikor ezt meglátták a terroristák, tűzet eresztettek Henryékre és George katonáira, Henry befutott a repülőbe és elmenekültek a helyszínről.

10 perccel később, a csapat leszállt egy Chicagó-i bázison, ahol ünneplés helyett, szomorúságba törtek ki.

- Ezek milyen állatok! Rengeteg épületet robbantottak fel, és még most is hallom a robbantásokat – mérgelődött John
- Ilyent én még soha sem láttam, ezek rémuralomra tőrnek, nem kellett volna megölni Jamest. – bánkódott Peter
- Én nem szólok semmit, az egész az én hibám, én miattam haltak meg azok az ártatlan nők és gyerekek, mert megöltem Jamest! Szörnyeteg vagyok! Monk után megölöm mindkettő terroristát, ha törik, ha szakad, és a Mamit is! – kiáltott fel Henry
- Fiúk, ne haragudjatok, de nekem mennem kell. Ideje indulnom, visszamegyek Liberty Citybe, és megígérem, hogy megöljük ezeket a bestiákat, de nézzétek a jó oldalát, Monk és Ray terve meghiúsult; így már csak két ellenfeletek maradt. – búcsúzott el Phoenix
- Phoenix, sokat segítettél nekünk, elviszünk téged Libertybe, és köszönjük az eddigi támogatásodat. – hálálkodott George
- Hagyja parancsnok, majd mi elvisszük őt, önök csak induljanak vissza Las Venturasba, pihenjenek – szólt az egyik katona
- Rendben, megyek veletek.
- Várj Phoenix, egy pár percre had beszéljek veled, négy szem közt. – Henry és Phoenix elvonultak a többiektől, és beszélgetni kezdtek.
- Phoenix, Monk halál után, felhívlak téged, kérlek hozd majd el a feleségemet, oké?
- Oké, elhozom, amúgy vigyázzatok magatokra, Rodrigo is veszélyes ellenfél, közvetve ő ölte meg a szüleimet. – mesélte Phoenix
- Tényleg?
- Igen, ő adta ki a parancsot, Rodrigo egy katona volt, kérdezd csak meg Georgetől.
- Majd megkérdezem, egyébként a csók miatt ne haragudj, a terv miatt volt.
- Tudom, nem haragszok. De tartozol eggyel.
- Akkor jó.
- Viszlát Henry, sok sikert – Phoenix elindult Benedict irányába
- Ja és Benedict…
- Igen, Miss. Holló – várta a választ Benedict
- Holló? Közeli, de nem talált... – Phoenix vállat vont, majd akkorát bevágott a férfinak, hogy az azonnal visszanyerte az öntudatát.
- Mi, mi történt? Rosszul érzem magam, James meghalt?
- Végre, visszatértél! Bevallom, hogy fogyatékosként idegesítőbb voltál, na sziasztok. – Phoenix felszállt a géppel és elindult Liberty Citybe.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 02. 12:48

Hát én ezt a részt is végig nevettem! XD Grat! ;)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 02. 19:11

Zsír lett :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 03. 12:58

Stan és Hessa: Örülök, hogy tetszett :). Egyébként nincs valamilyen tanácsotok, hogy szerintetek mit kéne javítanom?

Következő rész kedden lesz, de előfordulhat pár napos csúszás.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 10. 20:03

Helló mindenkinek! Megérkezett a 9-ik rész, ez egy picit rövidebb a DLC-nél! Viszont rengeteg dologra fény derül! Jó olvasgatást, utoljára is bocsánat a csúszás miatt! :)

9. Küldetés: Együttműködés az ellenséggel
Phoenix távozása után, a fiúk is beszálltak a helikopterükbe és Las Venturas felé vették az irányt. Az út közben, Benedict örömködött, hogy Phoenix végleg otthagyta őket.

- Srácok, hála az Istenek, hogy az a szajha végleg itthagyott bennünket! Ennyire még sosem voltam boldog, és főleg annak is örülök, hogy a Mami életben van; így megszerezhetem magamnak! – nevetgélt Benedict
- De egy perverz vagy – gúnyolódott John
- Phoenix nem szajha! Ő a csapatunk egyik legjobb tagja volt, ellenben veled – közbeszólt Henry
- Francba. – szomorodott el Benedict
- Hagyjátok már abba! Ne bántsa senki se Benedictet, hiszen majdnem elvesztette a memóriáját. – védte őt Peter
- Na jó, de akkor ne merje többé kritizálni Phoenixet. – egyezett bele Henry
- És miért is ne? Ohh te szerelmes vagy belé! Ez, de undorító! – undorodott el Benedict
- Nem szeretem őt, csupán a barátomnak tartom, és amúgy is feleségem van, Hoppá... ez rosszul jött ki. – szólta el magát Henry
- Aha! Te titkolsz valamit, a feleséged életben van, és te két nőbe vagy szerelmes, uh ez aztán a szerelmi háromszög. – kiáltott fel Benedict
- Hányszor mondjam, hogy nem érzek szerelmi viszonyt Phoenix iránt, és amúgy is szeretője van. – védte az álláspontját Henry
- Hazudsz! Látszik, hogy szereted őt. Ez olyan gusztustalan, és mesélj csak nekünk arról a csókról. – kíváncsiskodott Benedict
- Miféle csókról? És honnét veszel ilyen baromságokat? – kérdezte Henry
- Tudod te, hogy miről beszélek. George tábornok látott mindent a tetőről, és fel is vette videóra, na erre varrjál gombot. – válaszolt Benedict
- Menj a pokolba! Az csak a terv miatt volt, és George azt hiszem, letekerem a nyakadat. – mérgelődött Henry
- Jó bocs, de szeretek ilyen felvételeket készíteni. – kacagott George, majd egy kicsit nagyobb sebességgel irányította a repülőt.
- Elég! Van más dolgunk is! Inkább örüljetek, hogy meghiúsult Ray és Monk terve, és az engem rohadtul nem zavar, hogy Henry gyengéd érzelmeket táplál Phoenix iránt! Bárcsak velem is ez lenne, sose voltam még igazi nővel, csak kurv*kkal. – ordított fel John
- Nem vagyok szerelmes Phoenixbe! Én csak a feleségemet szeretem, de ő már meghalt. – emlékezett vissza Henry
- Dehogy halt meg! Lefogadom, hogy Phoenix és az a szerb fickó vigyáznak rá. – kételkedett Benedict
- Most aztán már mindenki fogja be azt a nagy pofáját! Henry nem szereti Phoenixet és Jeniffer már halott! Érte vagyunk? Úgyhogy parancsnok indítsd azt a sz*rt, mert szeretnék haza menni és aludni egy jót! – idegesítette fel magát Peter
- Rendben. – bólintott George

Pár órás utazás után, a csapat megérkezett, Benedict már alig várta, hogy befeküdjön az ágyába, ezért előre futott, mindazonáltal egy ismeretlen, piszkos, valamint szakadt ingű férfi várta őket a konyhában, aki George katonáival beszélgetett.

- Ki maga? – meglepődött Benedict
- Mi a tökömet ül a kanapémon, és miért beszélget az embereimmel? – komolyodott meg George
- Áhh! Henry Platz, John Wales, Peter O'Brian, Benedict Elliot és George már vártam önöket – szólt az ismeretlen.
- Jesszus! Ez Costo! – tátott szájjal kiáltott Henry
- Na mi van? Azt hitették, hogy meghaltam? Nem, nem. Én túléltem, azáltal hogy valami akvárium szerűségbe estem bele, amúgy Henry hogy van az apád? – örömködött Costo
- Húzzál innét te seggfej! Megölted az anyámat, ezért most azonnal kinyírlak! – Henry elővett egy pisztolyt, amit Costo fejéhez szegezett.
- Hé’ Hé’! Tisztázzuk, az véletlen volt, véletlenül meghúztam a ravaszt, mikor meglökött engemet Giuseppe, érted? – könyörgött Costo
- Giuseppe? Az a hippi gyökér? Akit pár hete vertünk meg? – lepődött meg Henry
- Igen az, ő már régóta a barátom volt, vele rengeteg piszkos üzletet csináltam, és csak hogy tudd, ő rabolta ki a széfedet, én bíztam meg őt! Kellett a pénz az unokámnak, nagyon beteg, és még most sincs elég pénzem, pár nap és meghalhat, remélem megérted. – mesélte Costo
- Ezt nem hiszem el! Szóval te miattad történt az egész, ha nem engemet raboltattál ki volna, akkor nem találkoztam volna Monkkal! – Henry mérgében felrúgott egy szemeteskukát.
- Nem azért, de honnét a francból tudtam volna, hogy Monktól fogsz kölcsönt felvenni!? – szólt vissza Costo
- Jól van, búcsúz el az életedtől! Kurv*ra nem érdekel a szarságait! – Henry megpróbálta meghúzni a ravaszt
- Henry, nehogy megtedd! Élve ő többet ér, mert segíthet nekünk megtalálni Monkot és Rayt, na meg az unokája haldoklik, nem érzel lelkiismeret furdalást? Hiszen te elvesztetted a fiadat, tudod te, hogy ez milyen érzés. – figyelmeztette Peter
- Ne befolyásolj! Rendben, de ha átversz minket, akkor szó nélkül megöllek, érte vagyunk? – egyezett bele Henry
- Oké, és köszönöm, hogy nem vetted el az életemet – hálálkodott Costo.
- Ne nekem köszönd, hanem Peternek, Peter adj neki pénzt, mert nem akarom, hogy azt érezze, amit még én éreztem 10 éve. – Henry kinyitotta a hűtőt és elővett egy üvegsört.
- Nekem is adnál belőle? – kérdezte Costo
- Nem kapsz! Örülj, hogy még pénzt adtam, de sört nem kapsz. – válaszolt Henry
- És én kapok? – közbeszólt John
- Te elvonókúrán vagy, úgyhogy te sem kapsz.
- Jó, engem már semmi sem érdekel, csak azt szeretném, ha mindenki venné a fáradságot és elhúznának járőrözni! Kifelé lustaságok! – parancsolgatott George az embereinek
- Ha nem lenne nagy baj, akkor segítenék önöknek, megkeresem maguknak Rayt, megölhetik, ha akarják, de Monknak egy hajszála sem görbülhet! Tudom, hogy hiányzok neki, ő a barátom, csak elborult az agya. – szólalt meg Costo, vidámabb hangon
- Legyen. – bólogatott Henry
- Akkor foglaljunk helyet, apropó tudták, hogy Benedict anyja egy disznó, szó szerint. – mosolyodott el Costo
- Mi van? Akkor azért ilyen kövér Benedict – nevetett fel John.
- Senki sem nevetheti ki Benedictet, nem tehet róla, hogy az apja egy beszélő disznóval kefélt. – védte meg a barátját Peter
- Beszélő disznó! Ha ezt hallaná Phoenix. – John röhögőgörcsöt kapott.
- Inkább mondja a terveit, Benedict te pedig meg ne szólalj – tért a lényegre Henry
- Oké, szóval Monk kaszinójának, a Caligulának az irányítását, Ray vette át, ő lett az új igazgató, likvidálni kéne őt, álcázzák magukat őröknek vagy törjenek be stb…
- Ez aztán a nagy terv – grimaszolt George.
- Van jobb ötlete? – kérdezte mérgesen Costo
- Nincs, de maga irányította korábban az épületet, csak tud valamit. – reménykedett George
- Hát… talán…, oké de erről Monk egy szót sem tudhat – bizalmaskodott Costo
- Tőlünk nem tudja meg, vágjon bele. – kacsintott John
- Monk prostikat szokott hívni a kaszinójába, akik kielégítik a testi vágyait.
- Felizgultam. – vidámodott meg Benedict
- Pofa be! – egyszerre kiabáltak a többiek Benedicttel
- Végig mondhatom? Na akkor, ezek a lányok este 6-kor indulnak el otthonról, és 6:30-kor érkeznek meg Monkhoz, Monk mindig bezselézi a haját, valamint fogat moss. Én azt mondom, hogy rakjanak a fogkrémjébe paprika sprayt, de vigyázzanak, ugyanis a fürdőben van a WC-je, úgyhogy többször is WC-re fog menni. Lényegében ennyi, valahogy vegyék fel az utcalányoknak a ruháit és férkőzzenek be. – mondta a tervet Costo
- Igen, és a címüket meg tudja mondani?
- Aha, mindkettő a Linden Station hotelben lakik, az egyiket Mackó Erzsinek, a másikat Klíma Ildikónak hívják, ők egyébként magyarok, piros és narancssárgás ruhákban járkálnak, valamint egy koponya van tetoválva a nyakukra.
- Köszönjük, szerintem induljunk is el, mert 10 perc és 6 óra lesz. – köszönte meg Henry
- Szívesen, magukkal tarthatok? – kíváncsiskodott Costo
- Persze, de ha átver, meghal. – fenyegetőzött Henry

A terv megbeszélése után, a csapat elindult a hotelbe, ahol bekopogtak a lányok szobájába.

- Nyitom! – Erzsi kinyitott az ajtót
- Jó estét hölgyem, én Yrneh Ztalp vagyok, ők pedig a barátai. – köszöntötte Henry
- Jaj ne nézzen ilyen naivnak, a West lányt ezzel át tudta verni, de engem nem fog, ugye igazam van Henry Platz. – leplezte le Henryt
- Nos, igaza van, csak a ruháját kérem, és hol van a barátnője?
- Csak akkor kapod meg a ruhám, ha… - beleszólt Benedict
- Én vállalkozok, tudom mit akar, beleegyezek.
- Oh, maga elég kövér, sebaj attól még jó lehet a farka – Erzsi megfogta Benedict farkát
- Hölgyem, nekem nincs… - dadogta Benedict
- Jesszus! Ez eunuch, Ildi hívd fel Monkot! – sikoltott Erzsi
- Nekem erre nincs időm! – Henry bevágott egyet a prostinak, a másik pedig megpróbált elmenekülni a házból.
- Elkaplak! – Benedict ráugrott Ildire, akit meg akart erőszakolni.
- Most játszunk egy kicsit! – szórakoztatta Benedict
- Hogyan ha nincs farkad? Ezt neked dagadék! – Ildi elővett egy sokkolót, amivel agyonrázta Benedict nyakát
- Benedict jól vagy? – aggódott Peter
- M.. mm… enjjtt… utá…nanah… - kábult el Benedict

Henry Ildikó után futott, azonban megérkezett az FIB, mert drogot találtak a területen. Ildi a menekülés alatt, belefutott egy rendőrbe, aki letartoztatta a lányt. Mikor ezt meglátta Henry, azonnal elbújt egy kuka mellé, majd visszafutott a házba, ahol értesítette a barátait a történtekről.

- Srácok! Ildikót elkapta az FBI! A területet bekerítették, menekülnünk kell! – kiáltozott Henry
- Erzsivel mi lesz? Megerőszakolhatom? – kérdezte John
- Mégis, hogyan mikor felénk tartanak?! Szedjétek le róla a ruhát, és húzzunk el, én pedig cipelem Benedictet.
- Nem érdekel! Most végre lehet csajom. – John megfogta Erzsit és berakta az autóba.

Nem sokkal ezután, a csapat többi tagja is elérte a kocsit, Henry nehezen begyömöszölte Benedictet a járműbe, majd elhúztak a helyszínről.

- Te jó ég! Most jól kifutottam magamat, de legalább szereztem egy csajt. – röhögött John
- Mégis mit fogsz vele csinálni? Ő egy örömlány, csak a pénzedet fogja szórni és kihasznál. – cáfolta meg Peter
- Na és? Legalább jó a mellei, erre innom kell. – John elővett egy piát
- Meg ne próbáld! Nem szabad! Tedd azt le! – Peter kidobta az ablakon a piát.
- Mégis miért? Elhiszed, hogy nem érdekel a hülyeségeid, inni akarok, jó sokat!
- Elrontja a májadat, esküszöm olyan vagy, mint Trevor vagy a Mami, és még hasonlítasz is Trevorra, nem lehet, hogy a testvéred? – kiáltott fel Peter
- Trevor a rokonom, pontosabban a féltestvérem, most boldog vagy? Én egy fattyú vagyok, ezért drogozok és alkoholozok, Trevorral sose akartuk nektek elmondani, hogy mi féltestvérek vagyunk, remélem most örültök. – John elővett egy szál cigit.
- Hát ez érdekes. Figyelj fiú, nem tehetsz erről, de változtathatsz az életeden, én azt mondom, hogy dobd el a cigit a kurv*val együtt, hmmm…? – vigasztalta Peter
- Igazad van! – John kinyitotta az ajtót és kidobta Erzsit az autóból, akit az esés közben elütött egy turismo.
- Uhh ez fájhatott… – undorodott el George
- B*sszus, a ruha! Rajta maradt a ruha; így nem tudunk bemenni Monkhoz! – ordított fel Costo
- Na ez fasza! Rendben, szembeszállunk velük, bemegyünk a Caligulába és kinyírunk mindenkit.
- De Henry, ez a terv… - kételkedett Costo
- Ez a tervem! Tudsz jobbat? Na látod, menjünk be!

Henryék elővették a fegyvereiket és kiszálltak a járműből, ezután beléptek a kaszinóba.

- Na lám, ki van itt? Henry Platz és a barátai, valamint az áruló Costo! – csodálkozott az egyik gengszter
- Nem vagyok áruló, csupán elegem van a sz*ros Rayból! – Costo egy sörétessel fejbe lőtte a férfit.

Pár másodperc múlva, megszólalt a riasztó, és mindenki fedezékbe vonult. Henry kibukfencelt majd lelőtt négy maffiózót. A merénylet után, egyre jobban tisztították a terepet, azonban a küzdelem vége felé, egy lifttel teli biztonsági őr robbanóanyagot dobáltak a hőseinkre, Henry egy lövéssel szétrobbantotta az olajoshordót, ennek eredményeképpen a lift szétrobbant; így nem tudott több őr felfelé haladni. A csata befejeztével, Benedict előbújt a rejtekhelyéből, majd örömködve kiáltott. John grimaszolt neki, hiszen semmit sem csinált, csak védte a seggét. Mindazonáltal Costonak rombolni támadt kedve, így egy baseballütővel szétütötte a játékgépeket, amiből kiszedte a pénzt. A többiek is követték a példáját, mindenki szétvert, amit csak lehetett, Benedict pedig félelmében eltorlaszolta a bejárati ajtót, hogy a rendőrök ne tudjanak bejönni. Végül körbelocsolták a területet olajjal, majd Henry egy öngyújtóval felgyújtotta a kócerájt, és megindultak felfelé.

Fent már nehezebb dolguk volt, ugyanis nagydarab néger fickók minigunnal lövöldöztek, mivel páncélozottak voltak; így semmi esélyük sem volt ellenük, mindazonáltal Henry három gránátdobással széjjelrobbantotta az ellenfeleit, akiknek ripityára törtek a páncéljaik. Mikor az emeleten kivégeztek mindenkit, megindultak Monk irodájába, ahol látszólag Ray és Monk tartózkodott. Costo megpróbált visszahúzódni, azonban Henry berúgta az ajtót és előrelökte Costot.

- Ray! Monk! Ti sz*rháziak most végetek, adjátok meg magatokat vagy Costo meghal! – Henry pisztolyt szegezett Costo fejéhez.
- Mr. Platz, úgy hiszem ezzel elkéstek, ugyanis Monk elmenekült Las Venturasból, mert a három ügyfél meghalt, de én maradtam és szembeszállok magukkal. – hátrafordult Ray
- Ray, te rohadék, mindvégig Monknak dolgozott, csak megjátszotta magát Monkkal, hogy megöljenek engem és az apámat, ugye? Milyen egy görény. – káromkodott Henry
- Maga és az apja sem különb, egyedül az öccse a normális, ő nem gengszter, ő egy családapa, én pedig egy politikus vagyok, aki a pénzért hajlandó mindent megtenni.
- Na és Monk? Ő mi?
- Ő egy őrült, viszont a pénze az nagyon kell. – nevetett fel Ray
- Szemét! Kihasználta a barátomat, ezért meghal! – Costo előrefutott, azonban Ray leütötte őt egy gumibottal.
- Henry most maga jön, nézzük meg, hogy mit tud. Tessék itt egy bokszer, én pedig egy kést használok, oké?
- Rendben, legyen!

Henry hátraküldte a bajtársait, majd felvette a bokszert, amivel képen törölte Rayt. Ray összeesett, és vért köpött. Azonban Henry megadta neki a tiszteletet, hogy felálljon és folytassa a harcot. Mikor feltápászkodott, idegesen feléje futott, Henry nem akart sokáig tökölni, ezért egy seprűvel fejbe vágta, valamint a bordáit megcsapkodta, és kiverte a fogát.

- Az anyád! – káromkodott Ray
- Kösz, a mennyben nyugszik. – gúnyolódott Henry
- Te is mindjárt ott fogsz! – vágott vissza Ray
- Te pedig a pokolban. – szólt vissza gúnyosan Henry

Raynek már nem volt esélye győzni, szerencsére egy rendőrhelikopter kilőtte az iroda vakolatát; így felfutott a tetőre, Henry utána futott, a társai pedig a helikopterrel foglalkoztak. Ray elővett egy vakítógránátot, amit Henry felé hajított, azonban George tábornok kilőtte a gránátot, ezáltal Ray megvakult, majd kifeküdt a földre.

- A játéknak vége Ray! – komolyodott meg Henry
- Mit tettél? Nem látok! Mi ez?! Megvakultam! – sírdogált Ray
- Ha nem gránáttal támadtál volna, akkor nem jártál volna így, de már mindegy. Mondj el mindent, hová ment Monk? És miért kellettek az ügyfelek? – a válaszra várt Henry
- Nincs hozzá közöd!
- Figyelj, legalább legyen értelme annak, hogy meghalsz. Egy nemes célért halj meg, hisz tudod, hogy miről beszélek, te úgyis politikus vagy, érted te ezeket. – nyugodott meg Henry
- Mit bánom én, a harmadik tervnek volt egy b része, amiben kiterveltük Monkkal, hogy a Rockshore East-i építkezési területen egy találkozót rendezünk, ahová a negyedik ügyfél, Winston Wilmer meg fog titeket hívni, azonban az üzlet közben, felrobbantja az épületet és mindannyian odavesztek, mert tele pakolták bombákkal. Monk pedig elindult San Fierróba, ahol az apáddal vívja a csatáját, nagy harc van ott, nekem mindegy, hogy melyiket választod, ha Monk felé mész, akkor az utolsó ügyfél Wilmer megszerzi tőled az atombombatáskát és azt lepasszolja Izraelnek. Atomháború lesz, ha Izrael megtámadja Iránt, érted fiú? Az ügyfeleket, beleértve Monkot is megbízták az izraeliek, hogyha megkaparintják az apád táskáját és elküldik nekik, akkor rengeteg pénz fognak kapni, több milliót, nem is milliárdokat. Ez a világ a pénz és az olaj körül forog, leginkább a pénz, ha vége lesz az atomháborúnak, akkor a harmadik világháború fog következni Bin Láden és Rodrigo Burner miatt. – rázkódott meg Ray
- Köszönöm, hogy elmondtad, Wilmerhez megyek, Monk várhat. Meg kell állítani az atomháborút! Utolsó kívánság, mit tegyek érted?
- Ölj meg, kérlek, így nem tudok élni. – könyörgött Ray
- Rendben, nyugodj békében. – Henry megfogta Rayt, a támadó helikopter éppen feléjük tartott, majd mikor a gépezet már füstölt, beledobta az áldozatot a propellerbe; így Rayból csak cafatok maradtak. Ennek eredményeként, a repülőgép felrobbant és lezuhant a földre.

- Ez aztán a durva halál. – tátott szájjal nézte Benedict az eseményeket
- George hálás vagyok, hogy megmentetted az életemet.
- Szóra sem érdemes Henry, de szerintem most tényleg menjünk el. – George felhívta a katonáit, akik elszállították őket a rejtekhelyre.

A rejtekhelyen, John kidobta az összes alkoholt a hűtőből.

- John örülök, hogy megfogadtad a tanácsomat, látod sokkal jobb ember vagy. – büszkélkedett Peter
- Igen, csak még alkoholhiányom van. – szomorodott el John
- Ne búsulj, hoztam neked valamit, egy citromos sört, nagyon finom, nincs benne alkohol, kóstold meg. – ajánlotta Peter
- Hát jó. Aszta nincs többé alkoholhiányom! Leszoktam, mától csak ilyent fogok inni, köszönöm Peter. – kacagott John
- Elnézést, hogy közbeszólok, de nagyon szépen köszönöm, hogy segítettetek megölni Rayt, nem is vagytok annyira rossz fejek. – vidámodott meg Costo
- Nincs mit Costo, amúgy most elmész? – kérdezte Henry
- Még nem, maradok, addig amíg meg nem öltük Wilmert, ha nem lenne tolakodás kaphatnék egy szobát?
- Persze, fent az emeleten találsz egyet. – válaszolt George
- Oké. – mosolyodott el Costo.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 26. 16:46

Helló mindenkinek! Elnézést, hogy ilyen rég nem volt új rész, ugyanis a gépem tönkrement, és a régi gépemről írok, ha minden igaz, akkor április 2-án megírom a következő részt, de megpróbálom minél hamarabb a régi gépről.
Úgy gondoltam, hogy addig is leírom a szereplőket, és a jövőbeli történeteimet, fontos: Még három rész és vége az Under Controlnak, utána pedig következik "Az ifjú Róbert Bock kalandjai".

Történetek
1.) GTA Under Control - Henry Platz, Peter O'Brian, John Wales és Benedict Elliot kalandjai.
a: Battle of Los Santos DLC - Csupán csak egy egyrészes kiegészítő fejezet.
b: Bonfire of San Fierro DLC - Csupán csak egy egyrészes kiegészítő fejezet.
c: The Tyranny of King James DLC - Csupán csak egy egyrészes kiegészítő fejezet.
2.) GTA Ghost Control - Henry Platz, Peter O'Brian, John Wales és Benedict Elliot kalandjai San Fierróban.
(DLC-k később lesznek)
3.) GTA Under Protocol - Henry Platz és barátainak a legutolsó kalandjai Los Santosban, ahol a feladatuk lesz leszámolni a Stich családdal.
(DLC-k később lesznek)
4.) Az ifjú Róbert Bock kalandjai I - Róbert katonás évei Afganisztánban. 12 részes.
(DLC-k később lesznek)
5.) Az ifjú Róbert Bock kalandjai II - Róbert katonás évei Irakban. 12 részes.
(DLC-k később lesznek)
6.) GTA Chicago - Róbert kalandjai Chicagóban, ahol a feladata lesz megölnie Rodrigo Burnert és Necrosmoke hadnagyot.
(DLC-k később lesznek)
7.) Az ifjú Róbert Bock kalandjai III - Róbert a harmadik világháborúban, ez a történet összefolyik a Tommy, CJ és Niko kalandjaival.
a: Father and Son DLC - Róbert és az apjának a kalandjai. 5 részes.
b: The Revenge of Snow brothers DLC - Róbert fiainak, Rileynek, Lyonelnek és Matthosnak a kalandjai.
c: The Tyranny of King Róbert DLC - Egy alternatív történet, Róbert a harmadik világháború után, meghódítja a világot és zsarnokként uralkodik, azonban a fiai szembeszállnak az apjukkal.
8.) GTA Chicago 2 - Róbert megöregszik, a két legidősebb fia családot alapítanak; így a legfiatalabb fiú, Matthos megtudja, hogy az apja súlyos betegségben szenved, ezért elhatározza, hogy vigyázni fog rá, azonban újabb gonosztevők érkeznek, akik megkeserítik Róbert utolsó napjait.

Lényegében ennyi, a lista még bővülhet! Később leírom az Under Control szereplőit is.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 26. 17:10

Kicsit feleslegesnek érzek ennyit így előre eltervezni, inkább ajánlanám, hogy válassz ki hármat, amit igazán kidolgozol és megírsz, de persze, ha te fejben fogsz tudni tartani ennyi történést és ötletet, és jó minőségen lehozni, akkor hajrá ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 26. 17:26

Kiscserko írta:Kicsit feleslegesnek érzek ennyit így előre eltervezni, inkább ajánlanám, hogy válassz ki hármat, amit igazán kidolgozol és megírsz, de persze, ha te fejben fogsz tudni tartani ennyi történést és ötletet, és jó minőségen lehozni, akkor hajrá ;)
A nagy részét már elterveztem, igazából az öreg Róbert kalandjaihoz még nincs ötletem, de a többihez igen :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 26. 17:29

Nekem is megy, pedig nekem is kb. ennyi ötletem és történetem van! Neki is menni fog, hidd el nekem!
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 26. 18:00

Hiszek neked, csupán annyit akartam mondani, hogy pl én úgy csinálom, hogy hiába van már kész a RoM története, még mindig el sem kezdek gondolkozni máson, csak annak a részletein. És így minőségibb, mintha már kigondoltam volna húsz történetet, és mindegyik csupán vázlatszerű. Persze, ha sikerül jól átgondolnia, akkor hajrá, és azt mondta, hogy sikerül. Szóval én nem kételkedem, várjuk meg, hogy mi sül ki belőle :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 26. 19:10

Tutira veszem, hogy bírni fog ennyivel! :D Bár azért bevallom, csodállak titeket, hogy ennyi történetre van energiátok. Bár nekem is lenne... :S Ha győzném, talán már megszületett volna a B-projectem is... XD Na de nekem elég ez az egy is egyelőre. King, csak így tovább!
Ja, és ezer bocsánat, hogy nem írtam a múltkori részhez! El is felejtettem, hogy nem írtam nyíltan is, csak priviben... :S Szóval imádtam ezt is, mint eddig mindet! XD Jót nevettem, főképp a Madárkámról szóló részen. XD Csak így tovább! :roll: ;)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 26. 21:02

Köszönöm mindannyiótoknak, bírni fogom, mivel ezt már hónapokkal korábban kigondoltam, és szinte ezeket megszoktam álmodni :), pl: megálmodtam az utolsó pályát az Ifjú Róbert Bock kalandjaiban. Hessa lehetséges, hogy a The Tyranny of King Róbert DLC-ben a Mami is benne lesz :D, mivel az egy alternatív sztori, nincs összefüggésben a többivel; így ami ebben a DLC-ben történik meg, az valójában nem történik meg :). Bár ekkor a Mami már kb. 110 éves lenne, de simán megélheti, mivel a GTA 1-ben Uncle Fu 130 éves :D.
http://gta.wikia.com/Uncle_Fu

Bár Róbert itt gonosz ember, szóval meglehet, hogy szövetkezik a Mamival és Rodrigóval is :D, Rodrigo 80 éves ekkor :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 26. 23:37

Mami? XD XD Neeee... XD Az a karakter most sem mai csirke, de 110 évesen... XD Kell írnod róla egy komoly leírást! XD Mármint a külsejéről. XD XD XD XD

Válasz küldése