Under Control

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 01. 21:16

Stan98 írta:a mai nap kibaszott jó volt,hát még ez a történet :D
Köszönöm Stan, örülök, hogy tetszett :), amúgy lehetséges, hogy a következő részt holnap vagy holnapután fogom megírni :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

bodom26

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 02. 16:09

TheGTAKING írta:
bodom26 írta:TheGrandTheftAutoKING: Egyre jobb és jobb! Nem írtad az elejére, hogy most is segítségedre volt Nox. Ez már teljesen egyedül ment? :D Jó vagy! :D
Helló, igen egyedül írtam :), Nox mondta, hogy egyedül is írhatom, hát megpróbáltam, és örülök, hogy tetszik :), gondolom a végén lévő jeleneten nevettél, igaz? Mikor Monk hashajtót vett be :D.
Igen a vége is vicces volt. :D Igen, messze ez a legpoénosabb rész! :D Tudsz Te GTA Király! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 02. 21:00

bodom26 írta:
TheGTAKING írta:
bodom26 írta:TheGrandTheftAutoKING: Egyre jobb és jobb! Nem írtad az elejére, hogy most is segítségedre volt Nox. Ez már teljesen egyedül ment? :D Jó vagy! :D
Helló, igen egyedül írtam :), Nox mondta, hogy egyedül is írhatom, hát megpróbáltam, és örülök, hogy tetszik :), gondolom a végén lévő jeleneten nevettél, igaz? Mikor Monk hashajtót vett be :D.
Igen a vége is vicces volt. :D Igen, messze ez a legpoénosabb rész! :D Tudsz Te GTA Király! :)
Kösz Bodom :D, amúgy ma megírom a következő részt, és ha minden igaz, akkor holnapra kirakom :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

bodom26

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 02. 21:04

Oksz! :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 06. 21:35

Helló mindenkinek!
Elérkezett a nyolcadik rész, elnézést a késésért, de rengeteg dolgom volt, akkor térjünk vissza a történetre. Szóval ez a rész nem igen izgalmas, azonban ebben lesz a legtöbb rejtély, ami később a GTA Chicagóban is folytatódni fog, és szerintem ez sikeredett a legjobbra, hiszen ebben annyi fordulat és érdekesség, valamint megválaszolatlan kérdések is lesznek, kérem tartsatok velem :).

8. Küldetés: Tudatalatti jelenések
Miután felgyújtották Monk erődjét, Henryék kimenekültek az alagútból, és elloptak egy helikoptert, amivel elmenekültek a helyszínről. Henry boldog volt, hiszen visszaszerezték a társaikat, és megszégyenítették Monkot. George tábornok megparancsolta Trevornak, hogy vigye el őket az otthonába, a Kacc Military Fuelsbe, ahol nagyobb biztonságban vannak.
Mikor megérkezet, George tábornok bekísérte őket egy luxusvillába, ahol beszélgetni kezdett velük.

- Barátaim, ez itt az én lakásom, amint láthatjátok, nagy biztonságban vagyunk, hiszen a katonáim védenek bennünket, szóval Monk ide nem fog merészkedni! – kiáltott fel George
- Tábornok úr, nagyon szépen köszönjük az eddigi segítségét – hálálkodott John
- Szóra sem érdemes fiam – kacagott az öreg

Egy kicsit később, a srácok szépen elbeszélgettek és iszogattak, majd mikor beesteledett, Georgenek eszébe jutott egy remek időtöltés.

- Fiúk, támadt egy remek ötletem, amivel eltölthetjük az est hátralevő részét – mondta vidáman George.
- Igen, és mi lenne az? – kérdezte Henry
- Hát, mivel ma nagy harcunk volt, ezért arra gondoltam, hogy felvidítalak benneteket, azáltal, hogy hívok pár prostit, akik kellemes perceket okoznak nekünk.
- Király vagy öreg, már alig várom! – felnevetett Trevor Johnnal együtt
- Na és te Benedict? Te nem akarsz egy kicsit szórakozni a lányaimmal? – kíváncsiskodott George
- Nem, mert kiheréltek, így semmi értelme sincs – szomorodott el Benedict.
- De vibrátorom is van – kacsintott az öreg
- Tényleg? Akkor meggondoltam magam – elmosolyodott Benedict

Nem sokkal ezután, telefonáltak az örömlányoknak, akik pár perc alatt odaértek, és szórakoztatni kezdték a hőseinket. Peter megkérdezte a keresztfiától, hogy ő miért nem megy szórakozni, azonban Henry rávágta, hogy felesége és gyermeke van. Amikor meghallotta ezt Peter, azonnal gyanús lett neki valami, és csodálkozott, hiszen ők már meghaltak. Henry véletlenül elszólta magát, és próbált kifogásokat keresni, majd azt válaszolta, hogy félrebeszélt. Peter pihenni küldte őt, és jobban felmerült benne az a kérdés, hogy lehet, hogy Henry hazudott nekik, és a családja mégis életben van, a fia kivételével, hiszen ő halva született, bár ebben is kételkedett, és arra gondolt, hogy Henry szándékosan elrejti a családját, hogy nagyobb biztonságban legyenek. E töprengések után, nem bírt a gondolataival, és felment Henryhez, hogy beszéljen vele. Eközben Trevor, John, Benedict és George felvitték a szobájukba a lányokat, akikkel eltöltötték az éjszakát.

Peter bekopogott az ajtón, szerencsére Henry nem aludt, így tudott vele beszélni.

- Mi van? Hagyj aludni! – mérgelődött Henry
- Henry beszélhetnénk? – könyörgött Peter
- Rendben, gyere be.
- Nos, mit akarsz? – Henry megkomolyodott
- Szeretnék beszélni veled a családodról. – Peter megpróbált higgadt maradni
- Hagyj már békén, semmi közöd hozzájuk! – kiabált Henry
- De van, ugyanis jól ismertem a feleségedet, és szerintem nem halt meg, ahogy a fiad sem, most lenne 10 éves, igaz?
- Ők meghaltak, értsd meg, a szerbek… - Peter félbeszakította
- Ah, szóval a szerbek, szóval innét fuj a szél, akkor ők ölték meg a feleségedet, de én ezt nem hiszem el! Ne hidd, hogy ilyen naiv vagyok, a fiad is él, tudom, érzem. – Peter védte az álláspontját
- Hát akkor rosszul érzed – idegeskedett Henry
- De miért nem vallod be?
- Mert nincs közöd hozzá, ha eljön az ideje, akkor elmondom az igazat – próbál megnyugodni Henry
- Szóval élnek, tudtam, ha ezt az apád megtudja… - próbált fenyegetőzni Peter
- Nem, és el ne mond neki – Henry nem bírta tovább
- Na, és miért ne?
- Mert nem akarom, hogy megtudja, utálom őt, gyűlölöm; sokszor megvert az öcsémmel, Thomassal együtt. – visszaemlékezett Henry
- Na, jó nem mondom el neki, de ha megöltük Monkot, az lesz az első, hogy elmondod az igazat, rendben? – Peter megsajnálta őt
- Rendben. – beleegyezett Henry
- Én megyek aludni, jó éjt – Peter ingerülten bevágta az ajtót, és a szobájába futott, ahol elővette a laptopját.

Peter bekapcsolta a gépét, és feltörte Henry eyefindjét, és egyből a postafiókjában olvasgatta az üzeneteit, percekkel később, Peter egy érdekes levelet talált, amit egyből el is olvasott, mikor elolvasta, azt hitte, hogy a szívroham viszi el, hiszen Henry feleségének és a fiának a hollétéről talált információkat, és még sok másról…

Amikor az óra már a 11-est ütötte, Peter elálmosodott, és elindult lefeküdni, közben nagyon megviselte őt a hírek, és ezen gondolkozott míg el nem aludt. Peter rejtélyes dolgokat álmodott meg, éppen a fekete homályban sétált, miközben találkozott az apjával, Michael O'Briannal.

- Helló fiam! – Michael felnevetett
- Apa? Te hogyan kerülsz ide? És én hol vagyok? Meghaltam? – Peter tátott szájjal kérdezősködött
- Nem haltál meg, ez a tudatalattid, te most álmodsz, viszont ez olyan; mint a valóság, teljesen más világban van a tudatod, érdekes mi?
- De ezt nem értem, és mit keresek én itt?! – Peter a válaszokra vált
- Egyszerű a kérdésed fiam, anyád nem jött, de én jöttem, hogy megmutassam neked a múltat, a jelent és a jövőt, tarts velem! – Michael megfogta Peter kezét és visszavitte őt 1963-ba, mikor Peter megszületette.

- Mi a sz*r ez? – meglepődött Peter
- Ez a születésed, ekkor születtél meg – Michael mesélni kezdett
- Te jó ég, én a mennyben vagy a pokolban vagyok? Ez lehetetlenség, te időutazó vagy. – Peter összezavarodott
- A tudatalattidban vagy, és nem vagyok időutazó, csupán egy kóborló lélek vagyok, aki azért jött hozzád, hogy megmutassam a múltat… – Peter közbeszólt
- A jelent, s a jövőt, tudom, már mondtad.
- Figyeld, éppen most vesznek ki anyád hasából, és az egész család ott van – vidáman mesélte Michael
- Jesszus, így néztem ki, és ezek az emberek, a ruházat, az autók, és minden fekete-fehér – Peter nem hitt a szemének
- Mi, miről beszélsz, semmi sem fekete-fehér, csak ez olyan, mintha egy videofelvételben lennénk, oda néz, most próbálunk nevet adni neked, vajon mi sül ki ebből…
- Apa, ne légy már ennyire hülye, nyilvánvaló, hogy Peter lesz a nevem – Peter bolondnak hitte az apját.
- Nem, eredetileg nem ez lett volna a neved, amikor éppen próbáltam ki mondani a nevedet, a nagyapád beleszólt, és átnevezett téged Peternek, saját magáról nevezett el.
- Ezt még nem is tudtam, amúgy mi lett volna a másik nevem?
- Erre most nincs idő, induljunk! – kiáltott fel Michael.

Az apalélek elvitte őt Monkhoz, ahol éppen figyelni kezdték Monk és Costo újabb tervét.

- Hová vittél? – fáradozott Peter
- Fiam, ez itt Monk és Costo kaszinója.
- Costo, mármint Henry anyjának a gyilkosa? – Peter arcát szomorúság és fájdalom töltötte el.
- Igen, de ő véletlenül ölte meg, majd azt is megmutatom, hogy az hogyan történt, de most ezt figyeld.

- Costo! Costo! Már megint elkú*tuk! Azok a seggfejek – Monk megfogott egy vázát, amit nekivágott a földnek.
- Mi történt már megint? – Costo felidegesítette magát
- Henry, John, George tábornok és valami kopaszodó csicska átvertek engemet, és a titkos molekula, valójában hashajtó volt; s mikor WC-re mentem, azok a nyavalyás gyökerek megölték az embereimet, kiszabadították Benedictet és Petert, valamint felgyújtották az egész erődöt! - mesélte kissé őrülten Monk
- Ez már a második elcseszett terv volt, hát ezt nem hiszem el, édes istenem, nem bírunk megölni hat nyomorult embert! – Costo elszégyellte magát
- És nem ez ám a legviccesebb, hanem hogy a méregdrága turismomat a vízbe eresztették! – Monk sírógörcsöt kapott
- Micsoda?! Ezt mégis hogyan képzelték, most aztán kurv*ra felcsesztem magamat, na de ebből elég! Hívjuk a kámikázékat és az elit embereinket, valamint Rodrigo Burner embereit is! – felordított Costo
- Nem, én attól a csicskától nem kérek segítséget, nem akarom, hogy egész San Andreas azt gondolja rólunk, hogy Rodrigo nélkül semmit sem tudunk elérni!
- Inkább veszítsünk? – fintorgott Costo
- Nem érdekel, ha törik, ha szakad, attól a balfasz maffiáktól nem kérem segítséget, hanem egy profi, bérgyilkostól kérek, aki egyben egy politikus és az álcázás nagymestere, valamint az idősebb Henrynek dolgozik vonakodva, ő nem más; mint Ray McGregor!
- Mi a franc? Ez nem lehet, hisz ő az ellenségünk és a vén Henrynek a legjobb embere!
- Tévedsz! Ő mindvégig velem volt, és Henryt csak kihasználta, hogy megtudjon róla infókat, és Henry egy támadásra készül, ellenünk akar vonulni, a San Fierrói maffiózóival együtt, hiszen a Platz család, egy nagy bűnvállalat, akik San Fierro urai! Ray fáradj be! – óhajtotta Monk
- Helló főnök, helló lúzer és elbukott Costo – Ray röhögni kezdett
- Te p*cs, meghalsz! – Costo elővette a pisztolyát, és le akarta lőni Rayt, azonban Monk közbelépett, azáltal, hogy lefegyverezte őt és nekivágta a fejét az asztalának.
- Ezt neked, többé nem vagy a barátom, kotródj innét! – Monk elárulta a barátját

Costo sírva kifutott az épületből, és nem utolsó sorban, megmondta Monknak, hogy ő egy elkényeztetett seggarc, mikor ezt ő meghallotta, azonnal utána futott és kidobta őt az ablakon; Costo több métert zuhant, azonban túlélte az esést, hiszen beleesett egy vízzel teli nagy akváriumba, Monk pedig azt hitte, hogy ő meghalt.

- Uram ez rohadt jó volt! – gratulált Ray
- Köszönöm új haverom, mától te vagy a legjobb barátom, na de térjünk a lényegre! Kell egy új terv, mond el az ötletedet!
- Rendben, szóval az ötlet, a három legbefolyásosabb ügyfelem, éppen most érkeznek meg Los Santosból, San Fierróból és Chicagóból, mindegyikük nagy mennyiségű drogot, fegyvert, bombákat és egyéb hasznos dolgot szállítanak. Ha ezek megérkeznek felénk, akkor előnyben leszünk Henryékkel szemben, valamint az egyik emberem kiadja magát egy üzletembernek, aki elcsábítja Henryt egy robbanószerekkel megrakott épületbe, és az üzlet közben, felfedi magát, majd Henryvel együtt felrobbannak, na hogyan tetszik?
- Ray ez nagyon jól hangzik, ez lesz a harmadik csapda, és itt végre győzni fogunk! – Monk felnevetett Rayval együtt
- Aszta kur*a életbe, Henryék nagy veszélyben vannak – Peter aggódni kezdett
- Látod, mégis megérte, hogy elvittelek ide, na de most hallgass rám!
- Rendben, hallgatlak.
- Amit most mondani fogok neked, ezeket úgy jegyezd meg, hogy ez még az egész emberiség sorsát is veszélyeztetni foglya. Szóval, 2023-ban egy fiatal fiú, elfoglalja egész Chicagót, elpusztítja a zsarnokságot, megtisztítja a bűntől az embereket, azonban megtámadja a keresztapját, Stevent és egy Necrosmoke nevű rendőrtisztet is, akik valójában Rodrigo Burner jobbkezei. Mikor megölte őket, csatlakozik Trevor bandájához, akiknek segít elpusztítani a haiti és a kubai bandákat, mindazonáltal ki fog törni a Harmadik világháború, több millió áldozat lesz, ha ez az ember nem állítja le őket, mindannyian meghalunk, az arabok átveszik a hatalmat; Oszáma bin Láden lesz az új uralkodó, és vele együtt a világ is el fog pusztulni! Ne kérdezd, hogy Bin Láden, hogyhogy nem halt meg, nem tudom, azonban ez most nem lényeg, Henryékkel segítened kell ennek az új hősnek, hogy megöljék Rodrigóékat. Értesz engem? 2025-ben fog kezdődni a háború, Afganisztánban, ott megtaláljátok ezt az embert! Ennyi lenne, én megyek fiam, térj vissza a világodba, és hallgass a szavaimra, és a legfontosabb Henryéknek erről egy szót sem szólhatsz, csak miután Monk már halott!
- Várj, ne menj el! Hogy hívják ezt az embert? Kérlek, válaszolj, Neeee!!!!!! – Minden elhalványult és Peter felébredt az álmából.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 08. 15:09

FELHÍVÁS!
Mivel már csak négy küldetés maradt vissza az Under Controlban, ezért egy kicsit hosszabbítok, és rakok hozzá három kiegészítő részt (DLC-t), FONTOS küldjetek be karaktereket, max. három karakter fog bekerülni, és csakis gonosz karakterek lehetnek! Ray ügyfeleire gondolok, az egyik legyen Los Santosi, a másik San Fierrói és az utolsó Chicagói ügyfél legyen.

Megjegyzés, azok a karakterek, akik nem jutnak be a történetbe, őket félrerakhatom az Under Control folytatására, és 100%, hogy őket előveszem a következő történetbe, csak egy kicsit alakítók rajtuk. A határidő Szerda azaz február 13.

Feltételek:
Teljes név, nem, kor
-Személyiség
-Fegyverhasználati készség, kedvenc fegyverek
-Járműhasználati készség, kedvenc járművek
-Legyen háttérélete, múltja
-Írjátok meg, hogy melyik karakter melyik szerepre vállalkozik, lássátok alant:

Karaktereket várok:
Egy Los Santosi ügyfélt, egy San Fierrói ügyfélt, egy Chicagói ügyfélt.

PÜ-ben küldjétek el a szereplőket! Üdv
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

bodom26

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 12. 10:07

King: Ez tényleg egy különös, különleges rész lett!
Ez a bevetésed is jól végződött:) :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 12. 14:31

bodom26 írta:King: Ez tényleg egy különös, különleges rész lett!
Ez a bevetésed is jól végződött:) :D
Köszönöm Bodom :), amúgy szerdán lesz a következő rész, és köszönöm mindenkinek az eddigi beküldött karaktereket :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 12. 19:19

Én még gondolkozom, aztán lehet, hogy küldök karaktert, ha megszáll az ihlet ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 12. 19:29

Kiscserko írta:Én még gondolkozom, aztán lehet, hogy küldök karaktert, ha megszáll az ihlet ;)
Rendben, várom a karakteredet :). De siess, mert holnap délutánra már megírom ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 13. 17:23

Bepótoltam lemaradásom, és tetszett, de nem hiszem, hogy tudni fogok kreálni karaktereket. :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 13. 17:31

Kiscserko írta:Bepótoltam lemaradásom, és tetszett, de nem hiszem, hogy tudni fogok kreálni karaktereket. :(
Semmi baj, Stan már küldött karaktereket, meg lehetséges, hogy csak holnapra tudom kirakni a részt :(, úgyhogy bocs, de azért megpróbálom még ma. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 14. 00:11

Na ezt is kivégeztem... :P Nem rossz, nem rossz... Andy Warhol és Salvador Dali is készek lennének egy ilyen világtól. :P És igen, ez pozitív visszajelzésnek minősül. :P

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 14. 15:53

mikor lesz már új rész??

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 14. 17:15

Hessa írta:Na ezt is kivégeztem... :P Nem rossz, nem rossz... Andy Warhol és Salvador Dali is készek lennének egy ilyen világtól. :P És igen, ez pozitív visszajelzésnek minősül. :P
Köszönöm Hessa, örülök, hogy tetszik :).

Stan, ma lesz új rész, és Hessa is segít benne :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése