Under Control

Kitalált GTA sztorik.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 12. 20:35

Sajnos velem mostanság sűrűn előfordul, hogy semmire sincs időm, nemhogy gép elé egyen a fene. Ha meg van időm, telóról olvasom. :P De azért ilyesmire próbálok időt szakítani. :)
Hát várom már a folytatást és várom az előzeteseket is! :D Jöhet minden, ahogy az ablakon befér. :D
Ja, amúgy már akartam kérdezni... Miért Róbert lett a neve és nem Robert? :P Lehet, hogy elsiklottam felette, de ez egy ideje érdekel... :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 12. 20:47

Hessa írta:Miért Róbert lett a neve és nem Robert? :P Lehet, hogy elsiklottam felette, de ez egy ideje érdekel... :)
Örülök, hogy megkérdezted. Nos azért Róbert lett a neve, mert én magyarul jobban szeretem írni, de leginkább azért, mert ő magyar származású, ezért írom hosszú ó-val.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 04. 12. 20:58

De akkor a vezetéknevét hogy mondjam? Nekem ez fontos az olvasásnál.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 12. 21:00

Tigrinél a pont! :D Eddig reflexből angolul ejtettem én is. :S

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 12. 21:22

Na jó, legyen, de a történet címénél Róbert lesz :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 13. 23:40

Helló mindenkinek, elérkezett az utolsó rész! Remélem, hogy tetszeni fog. Fontos: Szerdán vagy Pénteken megérkezik Robert kalandjainak az első bevezetős része, összesen 4 bevezető rész lesz.
Köszönöm Hessának a segítséget, jó olvasgatást :).

12. Küldetés: Under Control
A terv megbeszélése után, Peter és Henry a ház közelében eltemették Bradet, Ront, Lamart és Georgének a katonáit. Nem sokkal ezután, visszamentek a konyhába, ahol Henry felhívta Phoenixet.

- Igen? – kérdezte Phoenix
- Phoenix, én vagyok az; Henry.
- Mik a fejlemények? – mosolyodott el Phoenix
- Kiderült, hogy Costo túlélte az esést, és felajánlotta, hogy segít nekünk, megöltük Rayt, azonban Costo átvert minket, csapdába csalt bennünket. – mesélte Henry szomorúan
- És utána mi történt? – kíváncsiskodott a lány
- Összefutottunk a negyedik ügyféllel, Wilmerrel, aki kikötözte a Mamit egy rakétához, majd felküldte a Marsra; így meghalt.
- Meghalt? Na, végre egy jó hír. – nevetett Phoneix
- Nem igazán, mivel felrobbantotta az épületet, csak Én, Peter és Costo éltük túl.
- Benedict is meghalt?
- Meg, de Trevor is, mindazonáltal egy hosszas üldözés közepette, Costót megöltük.
- Az kizárt! Trevor nem halhat meg! Nem halhatott meg…– kételkedett
- Én is sajnálom őt, de ez még nem minden! Mikor hazaértünk, a rejtekhelyen megöltek mindenkit, valamint Franklin barátjának, Lamarnak megtaláltuk a holttestét, kicsit később, Peter észrevett egy üzenetet, amit Monk küldött. Váltságdíjat ajánlott az életben maradt társainkért, 500000 $-ért cserében. Kérlek segíts!
- Azonnal Las Venturásba repülök, holnapra odaérek.
- Holnapra? Addigra késő, még ma kell neki a pénz! – kiáltott meglepődve Henry, majd megtörölte a homlokát.
- Figyelj, siettek ahogyan csak tudok! Ti addig készítsétek elő a pénzt, én addigra hívok erősítést! Együtt győzni fogunk! – kiáltott fel
- Együtt! Légy óvatos, a reptéren várunk téged, és kösz. – Henry letette a telefont.
- Na, mit mondott? – kérdezte kíváncsian Peter
- Azt, hogy holnapra ideér, addigra elő kell készíteni a félmilliót. Szóval, kéne pénz.
- Rendben, tessék, vedd ki a bankszámlámról. – nyújtotta át neki a jelszót Peter
- Köszönöm, akkor holnap kiveszem a bankból.
- Szívesen, addig csinálok valami vacsorát, te tedd rendbe Chopot.

A beszélgetés után, Henry kivette a szekrényből a kutyakaját, majd adott belőle Chopnak. Eközben Peter készítette az ételt. Pár perccel később, Henry felment a szobájába és gondolkodott.

(A Henry-s jelenet alatt, ez a zene megy: http://www.youtube.com/watch?v=xx7K42uyrts )

- Ki vagyok én? – kérdezte magától, miközben a tükörbe nézett
- Csak egy közönséges gyilkos. - Tegyek úgy, mintha nem érzem az emberek szenvedését.
- Ezek az ártatlan emberek, akiket megöltem, most a pokolban vannak.
- Ki vagyok én? – gondolkodott, majd kinyitotta az atombomba táskáját. – Nem tudom magam elrejteni mindörökké; hiszen Henry Platz fia vagyok.
- Tegyek úgy, mintha nem én vagyok az az ember, aki azelőtt voltam? – Henry megtörölte a könnyes szemét
- Én csak szabadságot akartam, de Necrosmoke letartoztatott, az öcsém pedig egyedül maradt. – Az anyámat és fiamat is elvesztettem, kell nekem ez az élet? – kételkedett
- Hogyan is tudnék szembeszállni az apámmal vagy Monkkal?
- Hogyan is tudnék szembeszállni saját magammal?
- A lelkem az Istenné, de embert öltem, s aki embert öl az a pokolba kerül. – Bárcsak visszacsinálhatnék mindent!
- Ő reményt adott nekem, amikor a reményem elveszett! – Ő erőt adott nekem, hogy új életet kezdhessek!
- Ki vagyok én? – Ki vagyok én? – kérdezte mérgesen, majd összetörte a táskát.
- Én vagyok Henry Platz! – kiáltott fel Henry, és kifutott Peterhez.
- Henry, történt valami? – lepődött meg Peter
- Igen! Én Liberty City foglya vagyok!
- Ezt az embert nem terheli tovább a bűn, mint téged Monk! – Ki vagyok én? 10642! – énekelve kiabált Henry
- Öhh… biztos, szerintem elgurult a gyógyszered, várj adok neked egy kis nyugtatót. – Peter nyújtotta neki a gyógyszert, azonban Henry kiütötte a kezéből.
- Nem kell nekem gyógyszer! Csak Monk, Freddy Stich, Necrosmoke és az apám halála!
- Biztos végezni akarsz velük?
- Igen! Mert én vagyok a 10642-es fegyenc! – Henry elővett egy AK-47-et és kifutott a házból.
- Most hová mész? – ordibált Peter
- Megölöm őket! – vidáman futkorászott, azonban egy erős fény meglökte őt, és elvesztette az eszméletét.
- Jesszusom! Henry! Ne!!! – sikoltozott Peter

(És eddig tart)

Másnap reggel, Henry az ágyában ébredett, majd kiment a konyhába, ahol Peter izgatottan várta őt.
- Henry! – ölelte át őt Peter
- Történt valami? – kacagott Henry
- Hát azon kívül, hogy összetörted az apád által kapott atombombát és kifutottál a házból, nem történt semmi más. – vidámodott meg Peter
- Igen, emlékszek rá! Tudod, hogy ki lökött meg engemet?
- Ki?
- Egy szellem volt, aki évekkel ezelőtt segített nekem kijutni Liberty City börtönéből. – mesélte Henry
- Egy szellem? – tátott szájjal figyelte Peter
- Igen, nagyon jó barátom volt, de meghalt! Tudom, hogy ő volt, érzem.
- Aha, na de most egyél, csináltam finom levest és szendvicseket, jó étvágyat keresztfiam.
- Jó étvágyat, keresztapám.

A reggeli után, Henrynek megcsörrent a telefonja, Phoenix kereste őt, mert megérkezett Las Venturásba egy csomó zsoldos kíséretével. Mikor ezt meghallotta, azonnal beszálltak az autóba Choppal együtt és a reptér felé vették az irányt. Az út közben, kivették a pénzt a bankból, azonban Necrosmoke éppen a bank területén tartózkodott.

- Basszus, Peter ez Necrosmoke. – súgta neki Henry, miközben megpróbáltak kimenni a bankból
- Tessék, vedd fel a kalapomat. – adta át neki a kalapját Peter
- Állj! Ellenőrzést tartunk! Egy Henry Platz nevű férfit keresünk. – szólt egyhangúan Necrosmoke
- Elnézést, de mi nem hallottunk róla. – szólt neki Peter
- Biztos? Így néz ki a férfi. – mutatta neki a fényképet a rendőr
- Még sose láttam.
- És maga? – ránézett Henryre
- Én se.
- Hogy hívják magát? – gyanakodott Necrosmoke
- Yrneh Ztalp.
- Aha! Henry Platz! Maga Henry Platz! – leplezte le a hadnagy
- Igen, hogyan jött rá?
- Nem azért, de ezt már két emberrel is megjátszotta! Most pedig letartoztatom! – A tiszt megpróbálta letartoztatni őket, azonban Henry fejbe könyökölte és mindketten elfutottak. Természetesen Necrosmoke üldözőbe vette őket.
- Francba, Henry most végünk! – mérgelődött Peter
- Peter, bírnod kell a tempót! – bíztatta Henry
- Nem lehetne visszaülni a kocsiba?
- Nem! Mert elkapnának, nincs rá idő. Látod azt a hidat. – rámutatott Henry
- Igen, menjünk fel oda?
- Pontosan, kövess!
- A törvény nevében álljanak meg! – Necrosmoke megpróbálta lelőni őket.

Egy hosszas üldözés közepette, Henryék befutottak egy kertes házba, ahol rájuk támadott egy kutya. Szerencsére kikerülték; így Necrosmoke-ot harapta meg az állat.

- B*ssza meg! – Necrosmoke azonnal lelőtte a kutyát, majd folytatta az üldözést, azonban Henryék felfutottak a Blackfield Chapel-i hídra, sajnálatos módon Necrosmoke elkapta őket.
- Álljanak meg! – kiáltott Necrosmoke
- Jól van! Megálltunk! Most boldog? – gúnyolódott Henry
- Már évek óta erre vártam, Henry Platz. Csak szerencséje volt, hogy kiszabadult az Alderney State Correctional Facility börtönből.
- Csak egy kenyeret loptam! Az öcsém éhezett! – védte az álláspontját Henry
- És? Bűncselekményt követett el!
- Maga is! Összeállt a maffiával, erre varrjon gombot Necrosmoke.
- Egy nemes cél érdekében tettem. – a tisztviselő letette a fegyvert és felállt a híd tetejére.
- Most mit csinál? – kérdezősködött Henry
- Véget vetek a szenvedésnek. – Necrosmoke elkezdett énekelni.

(Necrosmoke öngyilkossága alatt, ez a zene megy: http://www.youtube.com/watch?v=KsUvYYVq_o0 )

- Ki ez az ember? Milyen ördög lakozik benne? Ahhoz, hogy engem csapdába csaljon, és úgy döntött, hogy szabad lesz. Ez az én utolsó percem, hogy megpecsételjem a sorsomat. Kitörlöm magamat a múltból, és tiszta ember leszek. Emlékszek rá, hogy nem ölt meg engemet Henry Platz, csupán csak bosszú volt, de életben hagyott, viszont három ujjamat elvesztettem.
- Még választhat, nem kell meghalnia, segítsen, kapjuk el Monkot. – vigasztalta Henry
- Nincs olyan dolog a Földön, amiért segítenék magának! Ez Platzról és Necrosmokeról szól. Én csak repülni akarok a szabadság szárnyán. Van bocsánat a bűnökért? A bűnökért kegyelmet kapunk…? Én sok mindent elértem az életben, de rengeteg mindent veszítettem. Válasszam a csillagokat, vagy a fekete és a hideg halált? Ahogyan bámulom a semmit, a világ nem képes engemet befogadni. És most elmenekülök a világból, Henry Platz világából. Nincs arra mód, hogy válasszak. Nincs arra mód, hogy elmenjek a… - Azonban megjelent Phoenix a társaival, akik félbeszakították a hadnagyot, így a férfi a mélybe vetette magát, a víz pedig elsodorta a holttestét.
- Ne!!!!!! – kiáltott Henry
- Henry, hagyd, meghalt. – Peter Henry vállára tette a kezét.
- Legalább lezárta a múltat, ahogyan én is. – Henry ránézett Phoenixre

(És eddig tart)

- Mikor leszálltunk, Chop befutott a reptérre, és követtük őt; így rátok találtunk. – mesélte Phoenix
- Phoenix, hálás vagyok, hogy idesietettetek, a pénzt kivettük a bankból, úgyhogy menjünk és öljük meg Monkot, ki van velem?! – Ebben a pillanatban, mindenki éljenezett, és megindultak a Tierra Robada partjához, ahol Monk már várta őket.

Egy fél órás utazás után, a zsoldosok, köztük Peter és Phoenix elhelyezkedtek a Bayside-i alagútnál, ahol pontosan rá lehetett látni a Bayside Marinára. Eközben Henry lesétált Monkhoz, aki az egyik mólónál állt, fegyverrel a kezében.

- Ahh, Henry, milyen rég láttalak. – üdvözölte Monk
- Ne finomkodjál, inkább térjünk a tárgyra. – undorodott el a férfi
- Rendben, hoztad a pénzt? – rukkolt elő vele Monk
- Igen, itt van a táskában, pontosan félmillió dollár.
- Akkor add át! – parancsolgatott a gengszter
- Rendben. – Henry óvatosan átnyújtotta neki a táskát.
- Köszönöm, az együttműködést.
- És a társaim? – kérdezte ingerülten Henry
- Hoztad az atombomba táskát?
- Nem.
- Akkor meghalnak! – verte át Monk
- Rohadék! Nem is kérted tőlem! – Henry annyira ideges lett, hogy levette a napszemüveget a szeméről, és mérgesen ránézett Monkra.
- De ugye még megvan? – Monk egy picit megijedt
- Nem hazudok, nincsen meg, eltörtem, mert nem volt rá szükségem. Azért, mert én vagyok Henry Platz és nekem nem kellenek ilyen hülyeségek.
- Kár érte, fiúk öljétek meg őket! – Monk kiadta a parancsot, azonban az egyik zsoldos föntről lelőtte a fogva tartókat, Henry pedig orrba vágta Monkot, aki összeesett.
- Most véged van, Monk! – Henry elővett egy pisztolyt, azonban hátulról az egyik maffiózó leütötte őt egy sodrófával; ennek eredményeképpen Monk elfutott.

Phoenix megmentette Henry életét, azáltal, hogy a tápcsövessel kilőtte a támadót; így Henry kiszabadította Amandát, Tracyt, Jimmyt és Franklin barátnőjét. Nem sokkal ezután, megérkezett egy furgon, Henry gyorsan beinvitálta Amandáékat, és üldözőbe vette Monkot.

Eközben, a zsoldosok leértek az alagútról és felvették a harcot a gengszterekkel. Henry fedezékbe állt egy Bodhi jármű mellett, majd megvárta; hogy kifogyjon a támadóinak a lőszere. Mikor a lőszerek elfogytak, Henry kifutott a fedezékből, és egy gyors mozdulattal, agyonlőtte az ellenfeleit egy SMG-vel. A harc vége felé, mindenki letette a lőfegyvereket és átváltottak ökölre. Hősünk a nagy tömegben nem látott semmit, szerencsére elővett egy kést, amivel megszurkálta az előtte lévő embereket. Kicsit később, Henryt valaki megütötte hátulról egy feszítővassal; így a férfi a fájdalomtól kifeküdt a földre, valamint szerzett egy heget a hátán. Nem sokkal ezután, Henry úgy érezte, hogy a teste feladta a küzdelmet, - mindazonáltal Phoneix beszállt egy tűzoltóautóba, és meglocsolta a jelenlévő embereket, majd egy lángszóróval megégette őket -.

- Henry, kelj fel! – Peter segített Henrynek feltápászkodni, majd leültette egy székre.
- Köszönöm, mindkettőtöknek, de a harcnak még nincs vége, Monk életben van; meg kell őt találnom.
- Nem mész így sehová. A sebed el kell látni! – aggódott Phoenix
- De esküt tettem, hogy megölöm őt! Megölte a barátaimat, ezért bosszútálin fogok! – kiáltott fel Henry, és felállt a székről, azonban a fájdalomtól visszaesett.
- Nem mehetsz sehová, vagy meghalsz! Egyedül nem tudod megölni őt! – figyelmeztette Peter
- Nem vagyok egyedül, még maradtak embereink.
- Kimerültek a sok harctól. 50 kifulladt ember nem nagy segítség. – ábrándította ki Phoenix
- 50 bőven elég, kérlek, értsétek meg, ez a férfi tönkre tette az életemet, halnia kell! – könyörgött Henry
- Jó. De mi megyünk előre. – belegyezett Phoneix
- Köszönöm, akkor menjünk.

Ezután, elfoglalták a területet, Monk pedig befutott egy hotelbe, ahol megpróbált elmenekülni egy helikopterrel, mikor ezt Henry meglátta, nem törődött a fájdalommal, befutott az épületbe, ahol hidegvérrel megölt mindenkit. A gyilkosság után, Henry leült egy székre és felvett a földről egy M4-et, majd megvárta a bajtársait.

- Henry, mondtuk, hogy ne csinálj hülyeséget. – oktatta ki Peter
- Nem esett semmi bajom.
- Be kell kötni a sebet, szerencsére itt van egy orvosi rendelő.
- De erre nincs idő! Monk elmenekül!
- Meg akarsz halni? Őt később is el tudod kapni, de ha meghalsz, akkor nem. – csillapította Peter, mindazonáltal a Mami megérkezett egy ufóval, aki begyógyította Henry sebét.
- Fiúk! Itt a Mami és bemutatom a legújabb barátomat, ufót.
- Mami! – szólt egyszerre a három barát
- Igen, én vagyok, de most nincs erre idő, ufó segíts neki, gyógyítsd meg! A váratlan vendég, egy takonyszerű itallal begyógyította a férfi sebét.
- Kösz.
- Várjatok, Mami maga hogyan élte túl? Nem volt a Marson? – kíváncsiskodott Peter
- Az úgy volt, hogy… - közbeszakította Henry
- Nincs erre idő, gyerünk Monknak halnia kell! Majd elmeséli később.

A csapat felfutott a hotel tetejére, ahol Monk beszállt egy helikopterbe, szerencsére az idegen fütyült egyet, és megérkezett a helikoptere.

- Az ufóknak nem csészealjuk van? – meglepődött Peter
- Nem, helikopterük van, amit a hírekben mondanak az hülyeség. – nevetett a Mami
- Jó, szálljunk be!

Mikor felszálltak, Henry egy gépkarabéllyal elkezdte lőni Monk repülőjét, természetesen Monk is lőtt pár tárat. Azonban kifogyott a lőszer a karabélyban; így nem volt sok esélyük; mindazonáltal egy kövér fickó és társai beszálltak Henryhez egy jetpack segítségével.

- Benedict, Michael, Franklin, Trevor, George és John ti nem haltatok meg? – Henry nagyon megörült a látványnak
- Nem, túléltük a robbanást, majd később elmeséljük, hogy hogyan, de most végeznünk kell Monkkal. – szólt Trevor vidáman
- Egyetértek. – Henry egy kicsit vidámabb lett
- Várjatok, srácok. Átszállok Monkhoz. – Benedict beindította a jetpackot, azonban John kicserélte az üzemanyagot; így nekiesett Monknak, Monk mérgében, lelökte a férfit, aki beleesett a San Fierró-i öbölbe.
- Öröké kísérteni foglak! – kiáltott Benedict
- Hupsz, kicseréltem az üzemanyagot. – nevetett fel John
- Állj, én megyek! A jetpack nem jó semmire, gondolom nektek is elfogyott az üzemanyag; Mr. Nem tudom kicsoda, menjen közelebb Monkhoz, én pedig beugrok a repülőbe, rendben? – bólogatott az űrlény, és közelebb ment a repülőhöz, Henry egy gyors mozdulattal beugrott Monkhoz, akivel ökölviadalba keveredett.
- Henry, már régóta várom ezt a pillanatot, pont a szülővárosodban, San Fierróban foglak elverni. – keménykedett a gengszter
- Majd meglátjuk.


Henry akkorát bevágott neki, hogy Monk kifeküdt a földre, a vezetőt pedig fejbe lőtte; így a járművet senki sem vezette. Ebben a pillanatban, Monk tökön rúgta Henryt, aki összeesett.

- Most én győzök! Ég veled, Henry Platz! – Monk megpróbálta őt megölni, azonban Henry észrevette, hogy a helikopter a Big Pointy Building-i felhőkarcoló felé tart, ezért egy nagy lendülettel meglökte Monkot, akinek a keze beleragadt egy kapcsolótáblába; Henry pedig elővett egy ejtőernyőt, amivel kiugrott a repülőből. - Ég veled, flúgos nyomozó! – gúnyolódott a hősünk
- HENRY! – Monk mérgében Henry nevét ejtett ki, azonban a repülő belecsapódott a felhőkarcolóba; ennek eredményeként Monk meghalt.

8 nappal később, a csapat megünnepelte a győzelmet az Esplanade North-i Pizzázóban, ahová Niko Bellic-et is meghívták, azonban egy beszélgetés közepette, a Mami elárulta az ufónak az igazi nevét.

- Szíveim, valamit el kell mondanom, ő itt ember, nem pedig ufó, igazam van Truthom?
- Igen! – Az űrlény levette az álarcát.
- The Truth! – lepődött meg egyszerre a csapat
- Pontosan, én vagyok az Igazság! – nevetett fel az öregember
- És csak szólok, ő lett az Epsilon Program új vezetője! Szóval köszöntsétek az Igazságot! – dicsekedett a vénlány
- Jól van, ki nem sz*rja le! – mérgelődött Trevor
- Jaj, Trevorom, irigy vagy, igaz?
- Igen! Minek cseréltél le ilyen hülye öregemberre?
- Mert öregasszony vagyok, és hamarosan meghalok, kell egy férfi, akivel a másvilágra fogok menni. És az csak az Igazság lehet!
- Ezért mérges vagyok rád, banya! – Trevor egy üdítővel leöntötte a boszorkányt
- Hogy a! – A Mami ráugrott a férfire, akivel birkózni kezdett.
- Jaj a szerelem… - nevetett fel George
- Egyébként, George a katonáidat megölték, beleértve Bradet, Ront és Lamart is, de tisztességesen eltemettük őket. – szomorodott el Henry
- Tudom, Peter mesélte. Mindegy én elmegyek Afganisztánba, ott van nekem az otthonom, és nekem ott nagyon jó lesz.
- Biztosan ezt akarod?
- Igen.
- Értem, ja és Niko a feleségemet elhoztad?
- Persze, Phoenixel van, éppen ruhát vásárolnak.
- Értem, és köszönöm, hogy vigyáztattok rá, már biztonságban vagyunk, már csak az apámmal kell beszélnem, és talán visszaköltözök San Fierróba.
- Fiúk, hálásak vagyunk nektek, amit értünk tetettek, de nekünk mennünk kell, hiszen Los Santosban rengeteg dolgunk van; szóval mi már most indulunk, mert Freddy Stich és a családja uralmát meg kell törnünk. – közbeszólt Michael
- Akkor sziasztok, és köszönjük a segítségeteket. – Henry kezet fogott Michaellel, Franklinnel és Trevorral. – Azonban Benedict beesett az ablakon egy jetpackkal.
- Fiúk! Bejártam egész San Andreast! Ez a jetpack vízzel is működik! – kiáltozott Benedict
- Király. – gúnyolódott John
- Szerencse, hogy ezt nem látja Phoenix.
- Hát, éppenséggel láttam, szóval menekülj! – ilyezgette Phoenix

Pár perccel később, Benedict éppen ette az ebédjét.

- Nagyon szaftos, és nagyon omlosz. – nevetett fel Benedict
- Omlós. – javított ki Phoenix
- De én úgy mondom, hogy omlosz. – Ebben a pillanatban, Phoenix akkorát bevágott Benedictnek, hogy a férfi nekiesett az asztalnak és kitört a felső fogsora.
- Mostmár mondhatod úgy. – nevetett fel Phoenix.
- Ezzel bearanyoztad a napomat; Phoenixem. – Niko megcsókolta Phoenixet
- Na, akkor szerintem menjünk.

A csapat kilépett az étteremből, és mindenki ment a dolgára, csak Peter és Henry maradtak, akik egy pár percig beszélgettek.

- Henry, mondanom kell valamit.
- Tessék.
- Mikor veszekedtünk, lefeküdtem aludni, és álmomban az apámmal beszélgetem, aki megmutatta nekem a múltat, a jelent, s a jövőt.
- Hiszek neked.
- Örülök, hogy elhiszed. Azonban, megmutatta, hogy mi fog történi 2025-ben.
- Tényleg? Valami fontos dolog?
- Igen, apám szerint ekkor fog kitörni a harmadik világháború, szenvedés és fájdalom lesz. Azonban, egy fiatal fiú, megmenti a világot, felszabadítja az embereket, és megöli Rodrigót, Bin Ládennel együtt.
- És, hogy hívják a fiút?
- Szerintem, George tábornok barátjának a fia, Robert Bock. És nekünk is segíteni kell neki, Afganisztánban megtaláljuk őt.
- Segítünk neki, akkor 12 év múlva elutazunk Afganisztánba.
- Úgy legyen, fiam, na menj, a feleséged már vár! – kacsintott Peter

Henry, vidáman kilépett az ajtón, és figyelte a feleségét, ahogyan bemegy egy ruhaboltba, mikor a nő észrevette a férfit, megölelték egymást; és elindultak haza.

THE END!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 13. 23:42

MEGVAN! :D Első olvasó lévén illik, hogy elsőként kommentáljam! Hatalmas befejezés, igazi Happy end! Közben pedig Happy time. XD Ismét jókat nevettem, feldobtad a napom. Csak sajnálom, hogy vége. :S Na de, ha valami véget ér, valami jó követheti. :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 19. 16:33


Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 19. 20:29

Stan98 írta:Na TheGTAKING! Itt vannak a képeid! Hát nem kevés munkám volt benne,remélem jók lettek...

http://kepfeltoltes.hu/130419/csoprot_w ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130419/csopORT2_ ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130419/csoport3_ ... es.hu_.jpg
Nem csalódtam! Nagyon jó lett :D, hálás vagyok! Köszönöm, ezer köszönet :D, nagyon kreatív és ügyes vagy ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 20. 09:17

Köszi,nincsmit :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 04. 22:26

Helló mindenkinek! Ígéretemhez híven, megírtam az Under Control szereplőlistáját.
FONTOS ma elkezdem megírni Robert kalandjainak az első bevezetős részét, összesen négy bevezető rész lesz, aztán tényleg jönnek az igazi részek :).
Jó olvasgatást!

Spoilert tartalmaz, csak saját felelősségre!

Under Control szereplők
Jók:
Henry Platz: A történet főszereplője. A 90-es évek végén, az öccsével, Thomas Platzzal elmenekültek Liberty Citybe, azonban elszegényedtek; így Henry rákényszerült, hogy kenyeret lopjon, ennek eredményeképpen letartoztatták, az öcsét pedig árvaházba vitték. Érdekes módon, Henry apja kihozta Thomast az árvaházból, azonban Henryt a börtönben hagyta. Pár hónappal később, Henry és egy ismeretlen férfi, megszöktek a fegyházból, mindazonáltal a menekülés közben; Jack "Necrosmoke" Hudson rendőrtiszt megölte Henry barátját, viszont Henry sikeresen elmenekült. Nem sokkal ezután, Henry elutazott Las Venturásba, ahol a keresztapja, Peter O'Brian nevelte fel. 2003-ban, Henry megházasodott, mindazonáltal a fia halva született, így a férfit nagy lelki teher gyötörte.
Peter O'Brian: Nyugalmazott lelkész, aki Henry keresztapja, és mindenben segít Henrynek. Szívesen vesz részt tűzharcokban, fegyverklub tagságija is van.
Michael O'Brian: Peter apja, aki öregségben meghalt a 80-as években. 2013-ban, találkozik Peterrel a tudatalattijában, ahol megmutatja neki a múltat, a jelent, s a jövőt.
John Wales: Trevor Phillips féltestvére, valamint Henry iskolatársa, aki később katonának állt. Részegessége miatt kidobták, ezután a maffia elől elbújt. 2013-ban, Henry segített neki talpra állni, cserében megölték Monkot.
Benedict Elliot: Gerald Elliotnak és Mrs. Elliotnak (aki egy disznó) a fia. Benedict jó kapcsolatot ápol Peterrel. 2013-ban, elhagyta Los Santost, és átköltözött Peterhez, azonban Monk emberei kiherélték őt.
George tábornok: Az 50-es években született, az apja Londonba küldte, ahol csatlakozott az ISAF haderőhöz. Az 1970-es években, parancsot kapott, hogy utazzon el Afganisztánba, és képezze ki a magyar katonákat. 10 évvel később, kinevezték tábornokká. Nem sokkal ezután, találkozott Robert Bock apjával, Bock úrral, aki a legjobb barátja lett; később George visszavonult, és a Bock családot szolgálta. A 40-es éveiben, tehát a 90-es években, visszaköltözött Afganisztánba, ahol megismerte Trevor Phillipset és John Wales-t. Mindazonáltal, 2010-ben, Bock úr anyja rákban meghalt; így visszatért Magyarországra, ahol részt vett az öregasszony temetésén, eközben megismerte a középső fiút, Robertet, s megígérte, hogy ha az ifjú nagykorú lesz, kiképezi és katonát csinál belőle. 2013-ban, meglátogatta Trevort a Blaine County sivatagban, ahol találkozott Henry Platzzal és Johnnal.

Rosszak
Monk: Henry Platz legfőbb ellenfele, valamint Las Venturas egyik bűnözőcsaládjának a vezetője. 2013. november 10-én, Henry kölcsönt kér tőle, azonban Monk csapdába csalja; mivel az apja gyilkosának a fia. Pár héttel később, Henry bosszútál; azáltal, hogy megtámadja a bázisát, ahol Monk megpróbál elmenekülni egy helikopterrel. A menekülés közben, Monk keze beragad egy kapcsolótáblába, miközben a gép egy felhőkarcolónak zuhan. Szerencsére, Henry egy ejtőernyővel kiugrik a repülőből, Monk pedig meghal.
Idősebb Henry Platz: Az ifjabb Henry Platz édesapja, valamint a Platz család vezetője. 2009-ben, Henry az albániai maffiával üzletelt, azonban a legnagyobb ellensége, és annak a fia, Monk megtámadta őket. Henry mérgében, agyon szurkálta az öregembert, a fiút pedig életben hagyta. Egy évvel később, Henry megtalálta a felesége gyilkosát, Costót, akit megpróbált megölni, szerencsére Rodrigo Burner megmentette Costo életét, Henryt pedig leütötte.
Carl hadnagy: A korrupt rendőr, aki lefüleli Henryt. A harmadik küldetésben meghal.
Cris Formage, ismertebb néven Costo: Monk embere, a kaszinó másik igazgatója. A rajtaütéseket ő vezeti, míg az utolsó csapdába ő maga esik bele. Henry öli meg, az utolsó előtti részben.
Ray McGregor: Egy politikus, aki a Caligula kaszinóban szokott tartózkodni, később egy sikertelen merénylet készül ellene. A történet végén, Henry Platz és a társai megölik őt.
Tony Sindacco: A néhai Sindacco-család vezetője, valamint egy adóbehajtó. 2013-ban, John Wales adósságokkal tartozik neki; így meglátogatja a férfit; azonban John egy AK-47-el fejbe lövi.
Giuseppe Northon: Costo egyik legjobb barátja, valamint a bűntársa. A 80-as évek közepén, Costo és Giuseppe egy bankrablás közben, véletlenül megölték Kate Platzot. 2013-ban, Monk felbéreli, hogy ölje meg Henryéket, azonban legyőzik őt; és megkímélik az életét; így Giuseppe San Fierróba menekül.
Winston Wilmer: Monk negyedik ügyfele, valamint Costo bűntársa. 2013-ban, elraboltatja a Mamit, akit kikötözz egy rakétára. Ezt követően, Henryék az öregasszony megmentésére sietnek, azonban Wilmer megnyom egy távirányítógombot, ami elküldi Mamit a Marsra az épületet pedig felrobbantja. Az esemény után, Wilmer és az emberei belehalnak a robbanásba.

Említett karakterek:
Kate Platz: Az idősebb Henry Platz felesége, valamint Thomasnak és Henrynek az anyja. A 80-as évek közepén, egy bankrablás áldozata lett, azáltal hogy Giuseppe Northon és Costo véletlenül megölték őt.
Thomas Platz: Henrynek a kisöccse, Thomas a bátyjával együtt elmenekültek Liberty Citybe, azonban rablás vádja miatt, letartoztatták őket, Henry börtönbe került; míg Thomas árvaházba, szerencsére az apja kihozta őt az intézetből.
Jeniffer Platz: Henry Platz felesége. 2003-ban hozzáment Henryhez, akitől született egy gyermeke, azonban a fia halva jött a világra. 2010-ben, ismeretlen okok miatt, Henry elrejtette a feleségét, majd azt hazudta, hogy a szerbek megölték őt.
Idősebb Peter O'Brian: Az ifjabb Peternek a nagyapja. Az unokája születésekor, magáról nevezte el a fiút. Azonban kevesen tudják róla, hogy katonaként szolgált az első és a második világháborúban.
Gerald Elliot: Benedict Elliot apja. 1955-ben született egy parasztcsalád gyermekeként. A 20-as éveiben, meghúzott egy beszélő disznót, ennek eredményekében megszületett a fiúk, Benedict. Nem sokkal ezután, Gerald elköltözött a családjával Los Santosba, ahol még a mai napig is ott élnek.
Mrs. Elliot: Benedict anyja, valamint Gerald felesége. 1978-ban, összejött Geralddal, akitől született egy gyermeke. 1993-ban, elhagyták Texast és letelepedtek Los Santosba. Costo szerint, ő egy beszélő disznó, bár lehetséges, hogy hazudott, mindazonáltal Benedict megerősítette, hogy az anyja egy sertés.
Monk apja: A neve nem derül ki, csak annyit tudunk róla, hogy 2009-ben, az egyik legnagyobb vetélytársa, Henry Platz az albániai maffiával üzletel, ennek eredményeképpen, Monk és az apja megtámadják az idős Henry-t. – Mindazonáltal Henry, agyon szurkálja az öregembert, a fiút pedig életben hagyja -.
Mr. West: Mercedesnek és Jamesnek az apja, valamint Mrs. West férje. A történetben nem szerepel, viszont Trevor Phillips említést tesz róla.
Mrs. West: Mercedesnek és Jamesnek az anyja, valamint Mr. West felesége. A történetben nem szerepel, viszont Trevor Phillips említést tesz róla.
Mr. Phillips: Trevor Phillips apja. Körülbelül, 10 évvel Trevor születése után, megcsalta a feleségét; és született egy fattya, John Wales. A történetben nem szerepel, viszont John említést tesz róla.
Mrs. Phillips: Trevor Phillips anyja, valamint Mr. Phillips felesége. A történetben nem szerepel, és nem is említik.
Bock úr: Ő csak egy említett karakter. George tábornoknak nagyon jó barátja volt a 80-as években. Nem szerepel a történetben, viszont az kiderül, hogy a középső fiát, Robertnek hívják.
Robert Bock: Ahogyan a nevéből is ered; német és magyar származású, az ősi német, Bock családnak a tagja. Nem szerepel a történetben, viszont George tábornok és Michael O'Brian említik őt. Michael szerint, Robert részt fog venni a harmadik világháborúban, és a csapataival együtt győzni fog. Emellett, 2025-ben megöli Rodrigo Burnert és Oszáma bin Ládent. Az alternatív sztoriban, a gaztettei miatt, Őrült Királynak fogják hívni; s egyben ez okozza a halálát is.
Mike Toreno: A történetben nem szerepel, viszont John Wales említi őt. 2013-ban, Mike kölcsönadja Johnnak a házat, a Mike Toreno’s Ranchot, mindazonáltal Monk emberei felgyújtják a farmot. 2014-ben, hazatér a Tierra Robadába, azonban a villáját romokban találja; ennek eredményeképpen megesküszik, hogy bosszútál Johnon.
Claude Formage: Costo fia, 2014-ben, Henry Platz befizeti Claude lányát egy műtétre, ami sikeresen végződik.

Semleges karakterek:
Jena: Carl hadnagy titkárnője, akinek Henry Platz megkíméli az életét, viszont a hadnagyot megöli. Ezután, nem derül ki, hogy mi történt Jenával, viszont lehetséges, hogy a történet végén, a bankrablásos jelenetkor, ő értesíti a rendőröket, valamint őt verhette meg Henry.
Hector Burner (Papi): A Maminak a férje, valamint Rodrigo Burner édesapja. 90-es éveiben, Henry Platz és a társai meglátogatják a házában. Azonban megtudja, hogy a felesége egy prostituált, ezért mérgében megpofozza a boszorkányt és odaadja Henryéknek a SPANK-et, mindazonáltal a rendőrség megtámadja őket; így felgyújtja magát a házával együtt.
Madeleine Burner (Mami): Lánykori néven Madeleine Stewart. San Andreas állam legnagyobb drogdílere. 2013-ban, Henry Platz és társai meglátogatják őt, miközben Trevorral "romantikázik". Nem sokkal ezután, a férje megjelenik, aki megpofozza az asszonyt, és felgyújtja magát, szerencsére az öregasszony kimenekül a hátsókijáraton. A történet végén, állítólag összejön Truthhal. 2016-ban, munkát vállal az afganisztáni magyar katonáknál szakácsként. A legfinomabb főztje a bauxit főzelék lesz, ami Robertnek nagyon fog "ízleni". Az alternatív sztoriban, Riley Snow megöli őt.
The Truth: A Mami új "pasija". 2013-ban, részt vesz Monk üldözésében. Egyesek szerint ő egy ufó, azonban ez nem igaz.
Niko Bellic: Phoenix szeretője, valamint Henry Platz barátja. 2013-ban, meglátogatja Henryéket, nem sokkal ezután, távozik Phoenixxel.
Michael: Trevor Phillips és Franklin egyik barátja. 2013 novemberében, Henryék segítettek nekik kirabolni egy bankot. Nem sokkal ezután, Michael és a társai látszólag meghaltak egy robbanásban, mindazonáltal rejtélyes módon túlélték a merényletet. Egy nappal később, megölték Monkot és a csapatait, majd visszautaztak Los Santosba, ahol folytatták a Stich-család legyőzését.
Franklin: Michael és Trevor Phillips egyik barátja. 2013 novemberében, Henryék segítettek nekik kirabolni egy bankot. Nem sokkal ezután, Franklin és a társai látszólag meghaltak egy robbanásban, mindazonáltal rejtélyes módon túlélték a merényletet. Egy nappal később, megölték Monkot és a csapatait, majd visszautaztak Los Santosba, ahol folytatták a Stich-család legyőzését.
Franklin barátnője: Ő Franklin barátnője, a teljes neve nem derül ki. 2013-ban, megmenti Franklin életét, azáltal, hogy Chopot ráuszítja Necrosmoke hadnagyra, akinek leharapja az ujjait. Nem sokkal ezután, Ron bepróbálkozik a lánynál; így Franklin kiveri az öregembernek a fogait. Egy nappal később, őt és Amandáékat elrabolja Monk emberei, valamint Lamart, Ront és Bradet megölik. Ezt követően, Henry Platz, Peter és Phoenix kiszabadítják Monk kezei közül.
Chop: Franklin rottweilere. 2013-ban, Franklin barátnője ráuszítja Chopot Necrosmoke hadnagyra, akinek a kutya leharapja az ujjait. Egy nappal később, Ront, Lamart és Bradet megölik Monk emberei, Chopot pedig bezárják egy pincébe, ahol szájkosarat raknak rá. Ezt követően, Henry és Peter kiszabadítják Chopot.
Lamar: Franklin legjobb barátja, valamint a Grove Street egyik tagja. 2013-ban, Rodrigo Burnert lelöki egy daruról, ezt követően Monk leszúrja őt egy késsel.
Ron: Trevor legjobb barátja. 2013-ban, bepróbálkozik Franklin barátnőjénél, azonban Franklin kiveri a fogait. Egy nappal később, Monk megöli őt.
Brad: Trevor és Michael egyik barátja. 2013-ban, Monk megöli őt.
Amanda: Michael felesége, valamint Jimmy és Tracy anyja. 2013-ban, megcsalja a férjét. Ennek eredményeképpen, Michael üldözőbe veszi a szeretőt, azonban a férfi kiugrik az erkélyen. Pár nappal később, Michael megveri a fickót egy laptoppal Amanda szeme láttán.
1-2 hónappal később, Amanda segíti Henry csapatát, valamint lelövi egy sörétessel Vasquezt; így megmenti a Mami életét. Ezt követően, kibékül Michaellel, azonban Monk elrabolja őt. Nem sokkal ezután, Henry megmenti az életét.
Jimmy: Michael és Amanda fia, valamint Tracy bátyja. 2013-ban, Monk elrabolja őt, azonban Henry megmenti az életét.
Tracy: Michael és Amanda lánya, valamint Jimmy húga. 2013-ban, Monk elrabolja őt, azonban Henry megmenti az életét.
Mackó Erzsi: Monk egyik prostituáltja. 2013-ban, meglátogatja őt és a barátnőjét, Klíma Ildikót, Henry Platz és a csapata. Mindazonáltal, megérkeznek az FIB tagjai, akik letartoztatják Ildikót, Erzsit pedig John elrabolja, azonban meggondolja magát; így a férfi kidobja Erzsit az autóból, aki nekicsapódik egy turismónak. Ezt követően, nem tudjuk, hogy mi történt Erzsivel, valószínűleg meghalhatott az esésben, de az is lehet, hogy túlélte.
Klíma Ildikó: Monk egyik prostituáltja. 2013-ban, meglátogatja őt és a barátnőjét, Mackó Erzsit, Henry Platz és a csapata. Mindazonáltal, megérkeznek az FIB tagjai, akik letartoztatják Ildikót.
Marcus Snow: Ő egy ismeretlen személy, csakis egyszer jelenik meg a történetben, mikor kiüldözi a házából Benedict Elliotot.

DLC-s karakterek:
Trevor Phillips: John Wales féltestvére. A 90-es években, pilótaként szolgált George tábornok oldalán. Évekkel később, Trevor megőrült, majd 2013. szeptember 17-én, találkozik Michaellel és Franklinnel. November végén és december elején, segédkezik Henry Platz csapatának.
Phoenix: Henry Platz egyik régi ismerőse, valamint Benedict Elliot legnagyobb ellenfele. 2013-ban, Phoenix segédkezik Henryéknek megöli Monkot és az ügyfeleit. Monk halála után, visszautazik Niko Belliccel Liberty Citybe.
Duncan Storm: Ő egy 22 éves férfi, Los Santosban született, de a szülésbe édesanyja meghalt. Apja egy alkoholista volt. 8 éves korában, az apja belehalt az ivásba. Az utcán nőtt fel sok hasonló helyzetű gyerek közt. Leginkább a négerek társaságát kereste, de a fehérekkel is barátkozott. A graffiti-spray segítségével megalkottak egy logót a bandának, ami a gyerekek 12 éves kora óta van érvényben. A bandájának a neve Stormy Parrots, piros, citromsárga színű, valamint egy papagáj van a logón. A csapata először nem követett el semmi rosszat, de később bűnözök lettek, mivel egy új banda tűnt fel a környéken: a Los Riots, akik fajgyűlölők. A két banda gyerekekből tevődött össze, de az idő múlásával már felnőttek. 16 évesek voltak a Stormy Parrots tagjai, amikor először háborúztak a Los Riots-al. Ekkor mindkét banda rendőrségi ügybe keveredett, és végül kibékültek egymással. Így meglóghattak a zsaruktól és elhagyták Los Santost. Külföldön nem tudni mi történt Duncan-el, de 5 év múlva (tehát 21 évesen) visszatért Los Santosba, és az egész várost ki akarja nyírni. 2013-ban, Phoenix öli meg őt egy machetével.
Mercedes West: Egy 20 éves, elkényeztetett nő, akit már kiskora óta, szülei elkényeztettek, ezért nagyképű volt szüleivel szemben. Próbálta őket kihasználni, és ez sokszor sikerült neki. 18 évesen, otthagyta őket, és a barátnőivel lógott. Egy buliban rossz társaságba keveredett, és drogfüggő lett. Később egy San Fierró-i illegálisan működő szervezet titkáraként dolgozott. Van egy testvére, James, aki egy Chicagó-i cég igazgatója. 2013-ban, Phoenix megöli őt, azáltal, hogy kirúgja a Kalifa-torony ablakából.
James West: Ő a West család első gyermeke. Apja szigorúan bánt vele, megkövetelte tőle a tanulást rendesen. Anyja viszont inkább próbált mindent megadni neki. Amikor testvére, Mercedes megszületett, elpattant az agya és lelépett. Nem sokkal ezután, egy haverjához költözött Chicagóba. Ketten felépítettek egy céget, amit minden ember csodál (persze senki sem tudja, hogy mire megy ki a játék a cégnél...) James és a haverja mindenkitől elszedi a vagyont, de erre a vásárlók azért nem figyelnek fel, mert a cég raktárába vezetnek minden ügyfelet és ott olyan technikával mossák ki az emberek agyát, amit el sem tudnánk képzelni. James barátja egy idő után megunta a cég vezetését és otthagyta a haverját. James ettől annyira begurult, hogy kinyírta barátja családját és egyre mocskosabb dolgokkal tette tönkre az embereket. Testére különösen odafigyel, és naponta gyúr 1-2 órát. Az állatokat nagyon utálja, ezért szokott akár az utcán is kibelezni macskákat, madarakat, kutyákat. 2013-ban, George tábornok ráuszítja a kutyáktól kezdve a patkányokig, minden állatot; így James meghal.
Oszáma bin Láden: Az al-Káida vezetője, sokan úgy hitték, hogy meghalt, azonban az Epsilon Program hívei megmentették őt; így csatlakozott az egyházhoz. 2013-ban, Rodrigóval meghódítja Chicagót. 2025-ben, Robert Bock megöli őt a harmadik világháború utolsó csatájában.
Rodrigo Burner: 1996-ban a Ballasok egyik vezetője volt, később látszólag megölte őt Jack Anderson. Pár évvel ezután, átállt az al-Káidához. 2013-ban, Henry Platz és barátai segítségével elfoglalta Chicagót. 2025-ben, a harmadik világháború sorsdöntő csatájában, Robert Bock megöli őt, Bin Ládennel együtt. Az alternatív sztoriban, Robert meghódítja a világot, és királynak nevezi ki magát, ennek eredményeként, egyes országoknak, városoknak helytartókat biztosít, természetesen Rodrigo is helytartói szerepet fog betölteni a Mamival és Necrosmokeal együtt; mindazonáltal 2044-45 körül, Robert második fia, Lyonel Snow megöli Rodrigót és Necrosmokeot.
Freddy Stich: A Stich család és a Los Riots vezetője. 2013-ban, Henry Platz és a társai megpróbálták őt megölni, azonban elmenekült. Nem sokkal ezután, elfoglalja Los Santost, és rettegésben tartja az embereket. 2015-ben, Henry bosszúból megtámadja őt.
Ahmed Ambrose: James West egyik embere, 2013-ban, Phoenix és Henry megszerzik tőle a széf jelszavát; kicsit később, az al-Káida tagjai, köztünk Bin Láden és Rodrigo megölik őt.
Steven: Robert Bock keresztapja. A 80-as 90-es években, Chicagóba költözik, ahol megismeri Rodrigo Burnert. 2013-ban, Henry Platz és társai segítségével elfoglalják Chicagót. 2023-ban, elárulja Robertet, így Robert megöli őt.

Az Epsilon Program hívei:
Samantha Muldoon - Egy színésznő, 26 éves, Los Santosban született, foglalkozása pop énekes. Férje Krik Simplex, akivel esküvőjükre $50 millió dollárt költöttek. A válása után egy hét alatt három vallásra is áttért, először buddhista lett, majd a Kabbalah keltette fel az érdeklődését, végül pedig csatlakozott az epsilonistákhoz. Összesen 14 gyermeket adoptált különböző országokból, legutóbb a Szahara-alatti Afrikából.
Brendan Roberts - Egy Vinewood-i színész, akcióhős, valamint a Mami egyik szexpartnere.
Jezz Torrent - A Love Fist együttes skót származású frontembere. A "weboldala" szerint hisz az Epsilon programban.
Maccer - Angol származású, a The Gurning Chimps énekese. Dalaik gyakran tabu témákról szólnak. Dadogós és hiperszexuális, különösen szeret maszturbálni. 1992 őszén kitiltották Ausztráliából, és rehabilitációra ment - az Epsilon programtól várt segítséget.
Billy Dexter - A West Coast Talk Radio házigazdája volt, míg Jack Howitzer le nem lőtte, és Lazlow át nem vette a helyét. Nyíltan az Epsilon program követője volt, gyakran hallható volt tőle a "Kifflom". – Azaz a "Mami".
Jonas Ackerman - Blueberryből származik, és a program segített az életében, megváltoztatta azt. Régebben remek állása, családja, és remek lehetőségei voltak, de mindezt otthagyta, de végre megtalálta az igazi vallását.
Jeremy Smith - Egy epszilonista. San Fierróban él. Korábban inverziós terápián vett részt, de szerinte ez a program sokkal jobb. Az anyja is jobban alszik, mióta csatlakozott a szövetségbe.
Brian Van Ginsberg - Carcer Cityben él. Elmondása szerint a vallás sohasem segített rajta, ezidáig.
Jane Pole - Ohioában él. Elveszett volt, de szerencsére most már találkozókra jár, és rengeteg pénzt adományoz a programnak.
Mary Fortune - Liberty City lakosa, az Epsilon program híve, aki ezek után örömlány lett. Bevallása szerint eleinte feszengett amiatt, hogy azzal a sok férfival kellett együtt lennie, de most már ő is élvezi.
Morgan August - Los Santosban él. Szerinte Cris Formage egy zseni, és az epsilonizmus egy vallás házi feladatok nélkül.

Rendőrök:
Vasquez: Egy Los Santos-i rendőrnő. 2013-ban, üldözőbe veszi Henry-t és a csapatát, azonban Amanda lelövi őt egy sörétessel.
Jack "Necrosmoke" Hudson: Avagy a törvény embere. A 90-es évek végén, Henry Platz és egy ismeretlen férfi megpróbálnak megszökni az Alderney State Correctional Facility fegyházból, mindazonáltal a menekülés közben; Necrosmoke megöli Henry barátját, viszont Henry sikeresen elmenekül előle. Ezt követően, Necrosmoke évekig nyomozz Henry után; míg 2013-ban, meg nem találja Los Santosban, ahol megpróbálja őt megölni, azonban Chop ráugrik a rendőrre, akinek leharapja az ujjait. Pár nappal később, Necrosmoke üldözőbe veszi Petert és Henry-t. Az üldözés vége felé, a hadnagy megadja magát és énekelve leugrik a Blackfield Chapel-i hídról; így öngyilkosságot követ el. 2016-ban, Necrosmoke holttestét Chicago partjainál megtalálja Rodrigo Burner. Ezt követően, Rodrigo robotot csinál Necrosmokeból, majd megpróbálja klónoztatni is. 2023-ban, Robert megöli őt. Az alternatív sztoriban, Lyonel Snow megöli őt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2013. 07. 08. 12:22-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 05. 19:27

Na végre kiírtad a szereplőket :D remélem majd a képeket is kidobod xD

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 05. 20:54

Stan98 írta:Na végre kiírtad a szereplőket :D remélem majd a képeket is kidobod xD
Igen, végre megírtam őket :D. Képek? Hoppá, elfelejtettem, na majd keresek hozzá :D. Egyébként, hogy tetszett a szereplők leírása?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 05. 21:04

Olyan klassz volt így összegezve olvasni! :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 06. 15:51

TheGTAKING! xD én azokra a képekre gondoltam amiket küldtem neked,azaz amiket csináltattál velem. Vagy azt már kitetted? o.o xd nem emlékszem :D

Válasz küldése