Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 10. 16:46

Törölve...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:25-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 10. 16:54

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:26-kor.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 10. 16:56

NoxiusEnterprise írta:Én csak annyit mondhatok (minthogy bár levélben már kommentáltam ugyan, de azt senki sem látta rajtunk kívül), hogy bár nem vagyok a morbid történetek rajongója, ez a történet mégis megragadta a fantáziámat.
Jól ki van dolgozva, ezért mindenképp megérdemli az elismerést!
Gratulálok, Hessa!
Köszönöm az ajánlást. :)

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 10. 17:27

Nagyon tetszik. ;)
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 10. 19:47

Nagyon tetszik nekem is! :) Gondolom akkor a vágott verzió kétszer ilyen hosszú! :D Durva a kiscsaj, olyan lehet, mint Victoria a Hitman absolution-ból, félkézzel legyilkol bárkit! :D Az bisztos, hogy az a műsor menne a tévébe, amit Ő akar, nem lenne jó gondolat vitába szállni vele! Nagyon szeretheti a munkáját, ha még munkaidő után is dolgozik, bár jobban fizet, mint a legális! :D Pazar lett, mégegyszer Grat!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 10. 20:25

Ez nagyon jó lett! :)
Most neked is nagy rajongód lettem :D, amúgy folytasd! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 10. 20:33

Hessa:Remek munka,de tényleg!Imádom a horrorkönyveket,nagy Darren Shan rajongó vagyok,és annyira jól elkészített már az első fejezet is,mintha ő maga írta volna! :) Tényleg csak gratulálni tudok,ja és még ösztökélni arra,hogy folytasd,mert nagyon érdekes és ügyes! :) :D
Szerk.:Amikor először olvastam a bevezetőt,azt hittem,ez lesz írva: Figyelem! Filmünk szereplői kitalált lakok,a műsorban csúnya szavak hangzanak el,megtekintését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk!XXXXXDDDDDD :P :P :P (csak vicc volt).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 01. 10. 20:36-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 10. 20:35

Király!

Jó kis[nagy] történet és jól összefűzött mondatok. :D
Meséltem már neked Trevorról?

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 10. 20:42

Először is! Köszönöm, hogy olvassátok a történetem! :) Örömmel látom, hogy bírjátok az ilyen sztorikat. :) Azért ne ringassátok magatokat álomvilágba, ez a leglazább rész és terveim szerint. Innentől csak erősödik.

Bodom, képzelheted, mekkora a vágatlan... Próbáltam a csonkításokat és a hasonló brutalitást kivágni. XD

Dani, Ez nem South Park, bár brutalitásában szeretnék néha hasonlítani rá. XD Nagyon köszönöm a bókot. :) Engem nagy íróhoz hasonlítani? Szuper és váratlan! :D Szavam is elakad, még jó, hogy írnom kell és nem beszélni! :D XD

A folytatás már készen van, szóval némi hatásszünet után, megtudjátok, mivel jár az új élet. :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 10. 20:55

Hessa:Ne!Ne kínozz!!!Nem bírjuk ki a "hatásszünetet"! :D Amúgy tényleg nagyon ügyes vagy,és első olvasásra tényleg,mintha Darren Shan tolla alól jött volna ki,szóval büszke lehetsz magadra! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 10. 21:00

Büszke majd akkor leszek, ha az összes részre ilyen pozitív visszajelzést kapok. :) Esetleg megadjátok majd az engedélyt, hogy a következő részt is megírjam, vagy épp az előzményekre is kíváncsiak lesztek. :)
Nyugi, az első hatásszünet mindenképpen rövid lesz, mert már holnap felteszem a folytatást. ;)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 10. 21:13

Amúgy, szeretnék valamit kérdezni?
A történet mikor játszódik? Azért kérdezem, mert Jon Gravelli a GTA 4-ben 85 éves, és ebben a történetben benne van a fia is, aki 1968-ban született.
Akkor a történet 1982 körül játszódik?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 10. 21:34

TheGTAKING írta:Amúgy, szeretnék valamit kérdezni?
A történet mikor játszódik? Azért kérdezem, mert Jon Gravelli a GTA 4-ben 85 éves, és ebben a történetben benne van a fia is, aki 1968-ban született.
Akkor a történet 1982 körül játszódik?
Nos a pontos dátum igazából az előzményekből derült volna ki, de mivel az nem most lesz publikálva, így a holnap debütáló részben fogom megírni. És később az is ki fog derülni, hogy a fiú nem Gravelli vér szerinti fia volt... De nem lövöm le a poént. :P

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 10. 21:48

Hessa írta:
TheGTAKING írta:Amúgy, szeretnék valamit kérdezni?
A történet mikor játszódik? Azért kérdezem, mert Jon Gravelli a GTA 4-ben 85 éves, és ebben a történetben benne van a fia is, aki 1968-ban született.
Akkor a történet 1982 körül játszódik?
Nos a pontos dátum igazából az előzményekből derült volna ki, de mivel az nem most lesz publikálva, így a holnap debütáló részben fogom megírni. És később az is ki fog derülni, hogy a fiú nem Gravelli vér szerinti fia volt... De nem lövöm le a poént. :P
Értem :D, már nagyon várom.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 11. 04:47

Mindamellett, hogy elég beteg az egyik jelenete, nekem tetszik. Várom a folytatást.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése