GTA Big City Stories

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 22. 19:49

Szerintem neked az elején is jó volt a történeted. Tetszett, mert igazából csak párbeszédek voltak benne. :) Ez is egy tök új dolog volt a fórumon.

Persze azóta fejlődtél is. Néhány tanácsot nem árt megfogadni... :)

szerk: Ne offoljuk tovább a témát. A srác majd meggondolja, hogy mit fogadjon meg, és mit nem. Meglátjuk. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 01. 25. 15:45

Köszönöm a jó tanácsokat. Ezt szerintem most mér így fejezem be, de a legközelebbi történetem tartalmasabb lesz. :) :ninja:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 01. 25. 16:00

6. 10 minute

Ebben a küldetésben el kell lopnunk egy autószállító kamiont amin 5 sportkocsi van. Ha megvan, el kell vinnünk a főnöknek és mindegyik csomagtartóba elrejt egy-egy hullát. (a hullákat nem tudjuk honnan szedte) El kell vinni a kikötőbe és ledobni a kamiont. Ezt egy emelő daruval fogjuk megtenni. Amikor a főnök emberei bepakolták a hullákat, elindul egy számláló. 10 perc alatt kell a kikötőbe érni és bedobni a járgányokat.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 25. 22:16

Kriss írta:6. 10 minute

Ebben a küldetésben el kell lopnunk egy autószállító kamiont amin 5 sportkocsi van. Ha megvan, el kell vinnünk a főnöknek és mindegyik csomagtartóba elrejt egy-egy hullát. (a hullákat nem tudjuk honnan szedte) El kell vinni a kikötőbe és ledobni a kamiont. Ezt egy emelő daruval fogjuk megtenni. Amikor a főnök emberei bepakolták a hullákat, elindul egy számláló. 10 perc alatt kell a kikötőbe érni és bedobni a járgányokat.
Jó lett :), nekem ez azért tetszik, mert a GTA Chicago is ilyen volt, várom a folytatást! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 01. 27. 16:12

Íme a folytatás:

7. Ennek a nevét magyarul írom: Holttest az elhagyatott alagútban
Ebben a küldetésben megölték a főnök egyik fiát. A holttestét elrejtették egy régi metró alagútban (ez eddig le volt zárva). El kell menni érte egy furgonnal, amikor egy nagy robbanást hallunk és elkezd beomolni a mennyezet. Gyorsan be kell raknunk a holttestet a kocsiba és elhúzni a csíkot. A teljes beomlásig 30 másodpercünk van. Vagy ki kell menni az alagútból vagy áthajtani az egyik elágazásnál (amiből 2 van) a működő metró vonalára.
Ki kell vinni a holttestet és el kell vinni a főnöknek. Jutalom: 5000$ és a beomlott alagút kapuját ki lehet nyitni.

8. Money
A főnököt kirabolták. Meg kell keresni a városban 5 fekete furgont. Meg kell ölni a körülötte lévő embereket és elvinni a furgont. 2 furgont a parkológarázsban találunk meg. Ugyanúgy meg kell ölni az embereket és át kell pakolni a furgonunkba a pénzt. A negyedik egy erdőben van. Arra nem vigyáz senki. Amikor meglátja, hogy ki van pakolva a furgon, felhívja a rendőrséget, de ők csak az ötödik furgon után erednek a nyomodba. Az ötödik a gátnál van. Ugyanúgy mindenkit meg kell ölni és átpakolni. Ekkor jönnek a zsaruk. 2 csillagot kapsz. Vissza kell vinni a főnöknek. Az emberei leszedik a zsarukat és a pénzből 8000$-t kapunk és még egy garázst.

9. Easy
Ez csak amolyan kiegészítő küldetés, de kötelező megcsinálni.A főnök ad egy üzenetet. El kell menni a főhadin egy emberhez és odaadni az üzenetet. Jutalom: 100$

10. Emberrablás
Ebben el kell lopni egy buszt és fel kell vele venni 20 kijelölt személyt. El kell vinni a főhadi hátsó udvarához a buszt és felrobbantani. 5000$ a jutalom.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 18. 16:01

Kriss nagyon jó tetszik nekem a történeted
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Niko Bellic1300 2013. 02. 19. 09:42-kor.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 18. 18:15

Megy a reklámozás ezerrel :D Ez ajánlás volt, vagy burkoltan felhívtad a figyelmét, hogy a tied jobb? :D

Szerk.: Nagyon ügyes módon levágták a hozzászólás végéről azt, amire én reagáltam. Gratulálok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 06. 26. 15:36-kor.
Guess who's back!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 18. 18:24

csak reklámozok én 1 szóval se mondok hogy jobb ez annál
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 18. 23:31

Hagyjátok már a reklámozást, ez már ciki. Egy ilyen klassz és érdekes topikban is csak magatokat villogtatjátok? :P
Kriss, engem lenyűgözött ez a feladatokkal teli világ. :D Mond csak, nincs pár ötleted számomra is? :)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 06. 24. 16:28

Folytatás:

11.Változások
Rossz hírekkel fogadnak minket. Egy Red boys csapat elleni támadásban egy csomó társunk meghalt és a főnök is megsérült, ezért bosszút kell állnunk az egész csapaton. Először egy házhoz kell mennünk, ott van 3 ellenfél Micro SMG-vel. Ha őket legyőztük mehetünk az egyik gettóba ahol 8 tagot kell elintéznünk, 5 Micro SMG-t és 3 AK-47-t. Ha itt végeztünk kapunk egy hivást: ,,elég már a játszadozásból, menjünk a Red boys központi épületéhez és intézzük el a főgórét.'' El kell menni a központi épületükhöz, 2 őr van az ajtónál AK-47-el, ha megöltük őket menjünk be. Bent a kanapén ül egy tag, (nem vesz észre minket), öljük meg. Menjünk fel a lépcsőn, fent 2 ember ránk támad, de fegyver nincs náluk. Ha megöltük őket, jön még egy ember, csak nála van egy shotgun. Ha megöltük menjünk fel a következő és egyben utolsó emeletre, ott 5 ember ránk támad AK-47-el. Ha őket is megöltük menjünk be kijelölt szobába. Ott van a főgóré és 2 embere pisztollyal. Az embereit öljük meg, közben a góré kiugrik az ablakon. Beszáll egy bandatag mellé a kocsiba. A szobában van egy rakétavető, azt vegyük fel és lőjük ki a kocsit. Ezután a Red boys banda tagjai eltűnnek az utcákról. Jutalom:10.000$ és a banda háza.

12.Egy túlélő
Egy Red boys bandatag megúszta. Elmenekült a régi elhagyatott gyárba. Oda kell mennünk, de nem csak őt találjuk ott, hanem pár zsarut is. Elkezdünk beszélgetni az egyik zsaruval és egyszer csak lecsap minket a botjával. Beraknak a rendőrautóba és elvisznek a börtönbe. De a csapattársaink nem hagyják ennyiben, betörnek a rendőrségre és kiszabadítanak. Beszállunk az ott álló teherautó hátuljába és kicsempésznek. A főhadiszállásnál kitesznek és vége a küldetésnek. Nem kapunk semmit.

13.Egy túlélő 2
Megint elmegyünk a régi gyárhoz és látjuk, hogy épp elmegy 2 rendőr haverjával. Kövessük őket, hogy ne vegyenek észre. Egyszer csak megállnak és felvesznek egy embert. Még kövessük őket. Megállnak egy útszéli vendéglőnél és kiszállnak. Felnyitják a csomagtartót és kivesznek egy párologtatót (az egy olyan fegyver ami több száz golyót tud kilőni egyszerre és az emberből csak egy vérfolt marad, ha lelövik vele.) és beviszik a vendéglőbe. Nagy sikítás, aztán rohannak ki. Nekünk le kell lőni őket (a párologtató már nem üzemel.) és el kell vinni a fegyvert a főnökünknek. Jutalom: 7000$

14.A motor
El kell menni a szemközti benzinkúthoz és ellopni a motort. Azért kell mert ez az utolsó Red boys jármű a városban. El kell lopni és át kell vinni a főhadiszállás garázsához. Jutalom: 500$
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 24. 22:34

Szuper lett, néha ilyent is jó olvasni :). Sőt, én szeretem az ilyenfajta történeteket, hiszen az enyém is ilyen volt.
Egyébként, isten bizony; ha ez lenne játékban; egyből megvenném! :D A küldetések jól le vannak írva, lényegében ez egy kézikönyv! Szerintem folytasd, nem is baj, hogy nem olyan; mint a többi ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 06. 26. 14:50

Folytatás:

15.Baleset a felhőkarcoló tetején
A hírek szerint egyik társunk leesett az egyik felhőkarcoló tetejéről. A főnökünk szerint pedig nem véletlen volt. Épp egy üzletet kötött a Baseball bat masters csapattal. Ki kell derítenünk az igazat. El kell mennünk a felhőkarcolóhoz. Lifttel fel kell mennünk a tetejére. Fent viszont nem leszünk egyedül. 3 Baseball bat masters tag vár minket. Le kell őket lőni. Természetesen baseball ütő van náluk, úgyhogy nem jelentenek nagy veszélyt. Aztán megjelenik még 1 tag, nála shotgun van. Ha megöltük, menjünk a felhőkarcoló azon pontjára, ahol a ''baleset'' történt. Egyből kiderül a vérnyomok alapján, hogy leütötték. Ezt le kell fotózni a kamerával amit még a küldetés kezdésénél kaptunk. El kell vinni a főnöknek a képet, ahol már két rendőr is vár minket. Oda kell adnunk a fényképet és már intézkednek is. Ez a küldetés után az egész Baseball bat masters klán eltűnik. Jutalom: 5.000$ és a banda háza.

16.Első és egyben utolsó találkozó Mr.Vald-al
Új emberrel ismerkedünk meg, Mr.Vald-al. El kell őt fuvarozni 2 helyre, a régi összedőlt hídra és az autóbontóba. A hídnál felveszünk még egy személyt, akit el kell vinni a bontóhoz. Ott mindenki kiszáll. Az ismeretlen személy megy a dolgára. Mr.Vald visszaszáll a kocsiba, amikor megcsörren a telefonunk. A főnök az. Azt mondja, hogy Mr.Vald kirabolta őt, intézzük el de semmi feltűnés nélkül. Vigyük el a dokkba, ott motozzuk meg aztán állítsuk a part széléhez és lőjük a vízbe. Jutalom: 3.000$

17.Öngyilkos merénylet
A főnök elhatározza, hogy öngyilkos lesz. Le akar ugrani a TV torony tetejéről. Le kell állítanunk. Menjünk oda és menjünk fel a tetőre. A főnök már ugrani készül, amikor meglát minket. Beszélünk vele egy sort: azért akar öngyilkos lenni? mert már belefáradt az egészbe és ha csak egyszerűen kilép akkor levadásszák. Vége a beszélgetésnek. Indulnánk visszafelé a lifthez, de ő visszarohan és leugrik. Vissza kell térnünk a bázisra a rossz hírrel. Így a főnök fiát, Steve-t választják meg vezetőnek. Amiért próbáltuk megállítani a főnököt, kapunk egy kis jutalmat: 1000$ és a volt főnök garázshelyét a főhadiszálláson.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 26. 15:14

Hmmm... ezek érdekes küldetések voltak :). Bár, egy kicsit furcsa, hogy a főnök ilyen hamar meghalt :D. Ennek ellenére, tetszett! :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 26. 15:35

Mr. Vald? Dokk? Vízbe lövés?
Játszottál már a GTA IV -el?
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 26. 17:14

NoxiousEnterprise írta:Mr. Vald? Dokk? Vízbe lövés?
Játszottál már a GTA IV -el?
Tökéletes észrevétel :lol:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése