GTA Big City Stories

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 06. 28. 16:11

A GTA 4-el még nem. Miért?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 06. 28. 16:27

Csak annyi, hogy van benne egy Vlad nevű fickó, akit pont egy dokknál kell megölni, de amúgy semmi! XDDDDD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 28. 16:29

NoxiousEnterprise írta:Mr. Vald? Dokk? Vízbe lövés?
Szerintem nem kötelező a GTA IV-s Vlad-re asszociálni, mivel az a neve hogy "Mr. Vlad" tehát.. a Vlad jelen esetben a vezetékneve. Köze nincs ahhoz a Vlad-hoz. (Mondjuk nem rosszul tippelt. Szerintem utánaolvasott :D )

Hát igen ezen én is meglepődtem. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 28. 18:33

Figyelj, láttam már olyat, hogy egy angol ember keresztnevét vezetéknévnek nézte egy magyar. És az asszociáció és inspiráció nyilvánvalóvá teszi a lényeget: Attól még, hogy Vlad (ami ugye Vladimir) keresztnév, simán kijön belőle egy Vald. A "mr" nem jelent semmit sem. A dokk és a vízbe lövés pedig... Hát, ez bizony Vlad Glebov; esetleg Gelbov Vald :D
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 09. 18. 17:36

Fojtatás:

18. Az elfeledett város

A küldetés elején megjelenik egy fekete autó és abból kapjuk meg a küldetést. Lopnunk kell egy autót és követni a feketét. Amikor elérünk egy bizonyos pontig, ott a fekete autóból kiszáll 2 férfi és szólnak, hogy álljunk meg. Aztán követni kell őket egy hegyre vezető ösvényen. Amikor felértünk, ott egy régi, romos, kihalt város van. Itt meg kell szereznünk egy autót ami egy összedőlt garázsban van. Le kell szednünk róla a törmeléket, aztán beszállni és elmenni egy összedőlt hídhoz és itt kiszállunk. Itt elmondja az egyik férfi a város történetét, hogy egy tornádó pusztította el és, hogy ő is itt élt és ez az ő régi kocsija. Ezt követően felnyitja a csomagtartót és kivesz egy táskát amiben arról van bizonyíték, hogy ő ölte meg egy régebbi banda főnökét. Ezt a táskát beledobja az összedőlt híd alatti folyóba. Ezzel vége is van a küldetésnek. Jutalom: egy nem annyira romos ház a városban. (innentől abban a városban bandatagok fognak sétálni)

19. A romos várost elkezdték rendbe hozni. Segítenünk kell a törmeléket elszállítani egy teherautóval és beledobni a szakadékba. Jutalom: 2000$

20. A táska

Egy halász kihalászta a folyóba dobott táskát és el akarja juttatni a volt bandafőnök családtagjainak. Meg kell ölnünk a halászt mielőtt a házukhoz nem ér és el kell venni tőle a táskát. Ha megvolt telefonálunk, hogy megvan és azt az utasítást kapjuk, hogy pusztítsuk el és végezzünk alapos munkát. El kell mennünk a szeméttelepre és be kell dobnunk az égetőbe. Jutalom: 8000$
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kriss X 2013. 09. 29. 16:15-kor.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 20. 23:46

Nagyon jó lett :D.

Ám, van benne egy kicsi gépelési hiba, mégpedig:

"Ha megvolt telefonálunk? hogy megvan és azt az utasítást kapjuk? hogy pusztítsuk el és végezzünk alapos munkát. El kell mennünk a szeméttelepre és be kell dobnunk az égetőbe."

Szerintem ide vesszőt akartál tenni, amúgy; csak így tovább! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 09. 29. 16:16

Köszi hogy szóltál. Már ki is javítottam. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 29. 19:58

Szívesen :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 10. 31. 20:40

21. Az idő pénz

El kell menni egy társunk házához. Amikor bekopogunk egy rendőr jön ki és megkérdezi mit keresünk itt. Mondjuk neki, hogy a haverunkat és a rendőr abban a pillanatban el is megy. Bemegyünk. A haverunk ott ül a kanapén és a pénzét számolja. Amikor meglát gyorsan feláll és a kezünkbe nyomja a pénzt és így szól: tied mind a 20.000$, csak öljük meg a rendőrt, mert le akarj tartóztatni a főnököt. Ezután ad egy sniper-t és elindulunk. El kell menni a rendőrség előtti épülethez, be kell menni, aztán fel kell menni a képcsőn ki az erkélyre. Ott elő kell venni a sniper-t és kilőni a rendőrt. Ezután elkezdenek keresgélni a rendőrök, így hát el kell tűnnünk a helyszínről 1 perc alatt, hogy ne találhassanak meg. Egy motorral odamegy a haverunk hozzánk és ad egy kis bónuszt 20.000$ mellé. Jutalom: 25.000$

22. Tanár egy napra

Egy 12 éves fiú lefotózott minket, amikor lelőttük a rendőrt. El kell menni az iskolába és meg kell ölni a tanárát. Menjünk a tanterembe és keressük meg azt a gyereket. Ha megvan hívjuk ki a folyosóra. Amikor felismer minket, el kezd futni. Utána kell futnunk és el kell kapnunk, de nem ölhetjük meg, mert még gyerek. Ha elkaptuk, vegyük el a telefonját és vágjuk valamihez, hogy összetörjön és engedjük el a gyereket. Jutalom: nem buktunk le

23. BMX

Szereznünk kell egy BMX-et és ki kell menni a pályára egy versenyre. Mutassunk be pár trükköt, hogy megnyerjük a versenyt. Jutalom: 1000$ és egy kupa, amit le tudunk rakni a házunkban

24. Honnan van neki 10.000.000$-ja?

Egy hajléktalan ember élt a főhadiszállás mögött. Pár nap alatt háza, autója és felesége lett. A főnöknek meg üres a széfje és gyanakodni kezdett. Nekünk kell elmenni kideríteni, hogy tényleg ő lopott-e. Hát persze, hogy ő lopott. Felhívunk egy bandatagot, aki egy kis idő múlva hoz nekünk egy rakétavetőt. Robbantsuk szét a házát. Később megint az látjuk, hogy a főhadiszállás mögött koldul. Jutalom: 4000$

25. Segítség a tolvajnak

A hajléktalan, akinek az előző küldetésben megkeserítettük az életét, segítséget kér tőlünk.
Rendes munkát szeretne kapni, ezért bevisszük a főnökhöz, aki persze megpróbálja megölni. Megbeszéljük vele, hogy megbánt, amit tett és szeretne itt dolgozni. A főnök beleegyezik, de kiküldi próbaidőre és minekünk kell felügyelni. Először beszállunk egy bandakocsiba, amit ő akar vezetni. Mi beülünk mellé. Először elmegyünk egy ellenséges bandaépülethez és kér tőlünk egy fegyvert. Adjunk neki olyat, ami nekünk már nem kell (de persze ne közelharci fegyvert). Lelövi a ház előtt lévő bandatagokat és megyünk tovább. Megállunk egy másik ház előtt. Kiszállunk és felvesz egy földön talált boros üveget. A kocsiból önt bele át egy kis benzint és betömi a zsebkendőjével és meggyújtja. Bedobja az egyik nyitott ablakon és pár másodpercen belül lángokban áll az egész ház és égő emberek rohannak ki az ajtón. El kell húznunk, mielőtt jönnek a rendőrök. Beszállunk a kocsiba és visszamegyünk a főhadiszállásra. Mondjuk a főnöknek, hogy alkalmas a munkára és felveszi. Jutalom: 100$
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2013. 11. 02. 13:45

26. Teherautó

Bemegyünk a főnök irodájába, de a főnök nincs sehol. Bejön utánunk egy ismeretlen bandatag és megkér, hogy jöjjünk vele. Lemegyünk a parkolóba és ott van egy teherautó. Megkér minket, hogy vigyük el a szeméttelepre és semmisítsük meg. Elindulunk. Amikor odaérünk, egy bejátszás következik. Kiszállunk a kocsiból és megnézzük a csomagteret, mert kíváncsiak vagyunk, hogy mit kell annyira megsemmisíteni. Amikor kinyitjuk, látjuk, hogy a főnök fekszik bent megkötözve. Eloldozzuk és elmondja, hogy az a bizonyos bandatag kötözte meg és igazából egy új, ismeretlen banda tagja. Azt mondja nekünk a főnök, hogy semmisítsük meg a teherautót, nehogy valaki titokban figyeljen minket. Ráhelyezünk egy öntapadós bombát és felrobbantjuk. Jutalom: a főnök még él

27. Köd, eső, vértócsa
Rájönnek, hogy az az új banda tömegmészárlást hajtott végre a csapatainkon. El kell menni a főhadiszállásukra és bedobni pár gránátot. Ha kész csak élvezzük a műsort. Jutalom: 3000$

28. Green Men

El kell menni az előző küldetésben felrobbantott házhoz. Nyomozni kell az új banda után. Keressünk pár iratot és rájövünk, hogy a bandát Green Men-nek hívják és többnyire leszerelt katonákból, kirúgott rendőrökből és FBI-osokból áll. Amikor megyünk ki 2 kocsi megy el mellettünk és ránk lő. Elájulunk. Egy arra járó barátunk visz be a kórházba. Pár perc múlva kiengednek és el kell vinnünk az iratokat a főnöknek. Jutalom: 5000$ -100$ a kórházköltségért.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 02. 13:55

Nagyon jó, habár a "Tanár egy napra" c. rész egy picit morbid lett :P.
Ennek ellenére; tetszett :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 02. 15:39

NikitaDragovich írta:Nagyon jó, habár a "Tanár egy napra" c. rész egy picit morbid lett :P.
Ennek ellenére; tetszett :).
Tényleg jó lett csak így tovább....
Nikita:
Azt hittem hogy új forumozó vagy mert már megszoktam a régi profilképedet :P
Michael fején ugrálok!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 02. 15:50

apollo 12 írta:Nikita:
Azt hittem hogy új forumozó vagy mert már megszoktam a régi profilképedet :P
Ja, kellett a váltás, hiszen már nagyon untam a régit, így lecseréltem Steve Hainesre :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 11. 18. 16:48

jaaa nagyon élveztem Steveinek leadni azt a headsatot >:D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Big City Stories

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 03. 30. 08:09

29: Hol van a család?

Elmegyünk felkeresni a családunkat. Kiderül, hogy a régi házunkkal együtt felrobbantották őket (2 évvel ez előtt, amikor mi másik városban éltünk). Kimegyünk a temetőbe és megnézzük a sírt.

30: Robbanás

Mi és még 3 haverunk elmegyünk pár ellenséges bandatagot megölni. Ha a többiek bandatagot látnak, tüzet nyitnak. Nekünk csak a kocsit kell vezetni. Egyszer csak egy nagy robbanásra figyelünk fel. Az összes banda összefogott ellenünk és felrobbantották a főhadiszállást. Odasietünk és meglátunk egy embert távirányítóval a kezében. Rögtön tudjuk, hogy ő volt. Csapjuk el a kocsival és menjünk a romokhoz. Itt mondja a mellettünk ülő haverunk, hogy innentől a saját lábunkra kell állnunk. Innentől az egyik haverunk háza lesz a küldetés felvevő pont.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése