Bandák háborúja

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 27. 15:45

"Toreno személy..." Érted, nem? Amikor egy emberről beszélünk nem írjuk, hogy "Egy bizonyos xy személy"
Csak egy bizonyos xy.
Guess who's back!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 05. 06. 20:36

NoxiousEnterprise írta:"Toreno személy..." Érted, nem? Amikor egy emberről beszélünk nem írjuk, hogy "Egy bizonyos xy személy"
Csak egy bizonyos xy.
Azt hittem, hogy a narancs az link XD. De azt hiszem már írtam egyszer a Cesar az nem Ceaser!!!
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 05. 13. 12:48

Tigrito írta:
NoxiousEnterprise írta:"Toreno személy..." Érted, nem? Amikor egy emberről beszélünk nem írjuk, hogy "Egy bizonyos xy személy"
Csak egy bizonyos xy.
Azt hittem, hogy a narancs az link XD. De azt hiszem már írtam egyszer a Cesar az nem Ceaser!!!
nem is úgy írtam le hogy Ceaser
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 13. 12:50

NoxiousEnterprise írta:"Toreno személy..." Érted, nem? Amikor egy emberről beszélünk nem írjuk, hogy "Egy bizonyos xy személy"
Csak egy bizonyos xy.
Én is linknek hittem! XD XD Pedig nincs elseje, de főképp nem április... XD

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 08. 25. 11:20

Sziasztok!
Bocsánat a hosszú késésért, de mióta nagyon sokat Xboxozok, nem nagyon kapom meg a PC-t. Segítséget köszönöm NikitaDragovichnak.

Bandák Háborúja 5. rész: A nagy csata

Niko: Na, most mi van? Szerintetek ez csak egy csapda?
Roman: Niko, mégis miért lenne csapda? Dimitri is csaliba csalt téged, mikor Hove Beachben az apartmanunkat és a taxi cégünket felgyújtotta.
Niko: Igazad van, Roman. De mit csináljunk?
Johnny: Nekem van egy tervem. Miután az elhagyatott reptérnél vagyunk, a jamaicaiak felmennek a hegyre és távcsövessel figyelik a terepet, az írek pedig felrobbantják a repülőket meg az autókat, hogy ne tudjanak Torenóék megszökni. Lényegében ennyi, azonban a Grove Street-i fiúkat még nem tudjuk, hogy ki fogja vezetni. Emellett, a csata közepén beavatkozunk és vérfürdőt fogunk rendezni.
Niko: Oké, de ki fogja megmenteni CJ-t?
Gerald: Majd én bevállalom, ti elterelitek a figyelmüket, én pedig CJ-vel, Sweettel és Cesarrel elmegyünk a reptérről és elviszem őket Gantonba.

Eközben, megszólalt dadogva az idős Buck is.

Buck: Gerald, én is… veellle....ddd ssz.eeeee.rrrr..eeettt.nééééé.....kkkkk meeeeeeee...nnnnnnniiiiiii.
Gerald: Te csak maradj itt a kórházban, mert súlyos az állapotod.
Roman: Gerald, majd én vigyázok rá.
Jacob: Niko, menjünk és hozzuk el a házból a fegyvereket, amelyekre szükség van és tegyük be a csomagtartóba.
Niko: Rendben.

Egy kis idő múlva, Jacob pakolta a fegyvereket egy barna Emperorba, Niko pedig unalmában rohangált a járdán, s véletlenül fellökött egy nőt.

Niko: Elnézést hölgyem.....
???: Niko?

Az ismeretlen személy megpillantotta a régi ismerősét, aki szokásához híven egy sötétbarna mellényt, szürke pólót és kék nadrágot viselt.

Niko: Michelle? Mit keresel itt? Megint ki akarsz velem cseszni?

Mérgesen kiabált rá a férfi, miközben megtörölte ingerülten az izzadt homlokát.

Michelle: Nem. Csupán szeretnék neked valamit mondani.
Niko: Mit?
Michelle: Szóval, eleinte nem akartam kicseszni veled, de U.L. Paper tudta jól, hogy együtt voltunk, ezért azt tervezte, hogy verjelek át tégedet és törjem össze a szívedet, ám én nem akartam ezt megtenni.

Niko: Akkor mégis minek csináltad?!
Michelle: Nos, megzsarolt engem, hogy, ha nem segítek neki, akkor egy ritka Photoshoppolt képet fog megosztani Liberty Cityben, hogy öltem rendőröket, meg biszexuális vagyok, illetve valójában férfiként nézek ki, és még sorolhatnám.

Ezek hallatán Niko majdnem összeesett, de Jacob megnyugtatta.

Niko: És csak ezért kerestél fel?!
Michelle: Valójában azért, mert azt szeretném, hogy bocsáss meg nekem, mert nem akartam, hogy ez történjen. Kérlek!

Könyörgött Michelle, s majdnem elsírta magát, mindazonáltal Niko megvigasztalta.

Niko: Megbocsátok.

Ebben a pillanatban a lány feltápászkodott, és szájba csókolta Nikót. Ennek köszönhetően, a fiú már majdnem elfelejtette a feladatát, ámde Jacob megzavarta a romantikázást.

Jacob: Niko, menjünk már!
Niko: Mi, mivan?! Ja, tényleg.
Michelle: Mi a baj?

Kérdezte a párjától tudatlanul.

Niko: Majd később elmesélem, de most nincs rá időm. Vedd meg ezt az eladó lakást, amelyik a strandon van Los Santosban és maradj ott. Tessék, itt van 10000 dollár.

Nyújtottá át a barátnőjének az összeget, aki szó nélkül elment megvásárolni a házat.

Elhagyatott reptér, 23:55

Niko: Gyorsan, mindenki a dolgára!
Packie: Niko, ki irányítja a Grove Street-i srácokat?

E pillanatban, Niko fütyült egyet.

Niko: Gyere ide, Luis!
Mindenki: Luis?

Lepődött meg a csapat, akik felfigyeltek a fekete öltönyt, fehér nadrágot és zöld bakancsot viselő Luisra.

Luis: Üdvözlök mindenkit. Igen, tudom, hogy Niko az ellenségem, de Roman szép zöldhasút fizetett, így segítek nektek egy kis ideig.

Az események után, hőseink elindultak Toreno irányába, aki kék öltönyt hordott, fekete nadrággal és cipővel. Toreno azonnal hívta a Ballasokat és a Vagosokat, és megpróbálta elhagyni a területet, mindazonáltal az írek felrobbantották a járműveket és a Maverickeket. Ennek eredményeképpen, egy hosszas tűzharc következett, Niko előrántott egy Micro-SMG-t, amellyel elkezdte gyilkolni a támadóit. Pár perccel ezután, hátulról megtámadta a szerbet egy Vagos, szerencsére Jacob leszedte egy távcsövessel. Ezután, a Grove Streetiek hátrányban voltak, így megérkezett a helyszínre a The Lost motoros banda, kik drámai belépővel tüzet eresztettek a megmaradt célpontokra. A küzdelem befejeztével, Toreno látta, hogy vesztésre állnak, így elfutott, amíg Luis nem figyelt rá.

Luis: Hova megyünk te rohadék?!

Luis öles léptekkel vágtázott Torenóhoz. Ezalatt, a kövér Gerald kiszabadította CJ-t és társait, s ellopott egy Stretch limuzint az úton, amivel gyorsiramban visszatértek a csatamezőre, ahol beszálltak egy Andromadába. Szerencsére, Gerald egykor pilóta volt, így tudta kezelni a gépezetet. Ezt követően, a "sárgák" és a "lilák" visszavonultak, Toreno pedig kegyelemért könyörgött, viszont Luis "elintézte" őt egy pisztolylövéssel.

Ettől a perctől, a jelenlévők örvendeztek a győzelemért. S nyugovóra tértek. A The Lost MC elfoglalt egy terültet Sandy Shoresban, ahol Trevor J. Phillips élt. Az írek is ugyanezt csinálták San Fierróban, a jamaicaiak pedig Las Venturasban. Luis ment a Grove Streetre, ahol az egyik bandatag befogadta a házába, hogy ott kipihenje magát. Niko pedig visszament a házba, amit Michelle vett. Mikor belépett a villába, figyelmes lett egy névtelen ürgére, aki rámászott Michellére.

Niko: Állj meg idióta!

Niko orrba vágta az ismeretlent, aki kiterült a földön.

Michelle: Köszönöm, Niko.
Niko: Te meg ki vagy?!
???: A nevem Henrique.

Válaszolta az idegen levegőért kapkodva.

Niko: És mégis, miért akartad megerőszakolni a csajomat?
Henrique: Keresem Luist, mert mondta, hogy idejött segíteni egy bandának, habár megláttam ezt a szép lányt, és késztetést éreztem, hogy megerőszakoljam, mert kanos vagyok.

Vajon Niko ott helyben megöli Henriquet vagy elviszi Luishoz? Kiderül a következő részben!

TO BE CONTINUED...
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 25. 11:22

Jó az új rész, nekem tetszik! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 08. 25. 11:27

Kösz dani sok időbe telt a gondolkodás hogy mi legyen de NikitaDragovich sokat segített.Tudom régebben nem írtam ilyen hosszút de mostantól jó hosszú részek fognak jönni tőlem
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 25. 23:43

Nagyon jó! Az új részt is küldd majd el, azt is szívesen kijavítom! :D
Már várom a folytatást.
Emellett, a Photoshoppos résznél jót nevettem. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 08. 26. 11:05

Egész jó,azért látszik,hogy jó segítőd volt,de gratulálok jól összehoztátok :)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 08. 26. 14:19

NikitaDragovich írta:Nagyon jó! Az új részt is küldd majd el, azt is szívesen kijavítom! :D
Már várom a folytatást.
Emellett, a Photoshoppos résznél jót nevettem. :lol:
Majd jön azért egy kis pihenő legyen már :D
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 03. 13:26

Stan98 írta:Egész jó,azért látszik,hogy jó segítőd volt,de gratulálok jól összehoztátok :)
Amúgy a sztori legtöbb része az enyém volt de adott pár ötletet és ő javította ki mert ha én kihagytam volna a jeleket meg helyesíráshibák (most is van helyesírás hiba) akkor csak erről szólna ez az egész téma és nem a sztoriról
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 03. 29. 23:08

Emberek elhatároztam hogy folytatni fogom a sztorit csak elromlott a billentyűzet már vagy 1 fél éve bevitelő progival írtam ami idegsítő lett volna ha azzal írtam volna a sztorit.Addig hogy ne heverjen itt ez a topik itt üresen addig leírtam ezt a kis bejegyzést hogy mindenkit emlékeztessen a sztori folytatódik
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 03. 30. 16:07

Kíváncsi vagyok a sztoridra... ugyan még nem olvastam, de várok folytatást!
Well look who's back

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 05. 23. 23:06

Elnézést azért a fél vagy egy éves késésért, de most elhatároztam, hogy újra nekiállok sztorizgatni. Segítséget köszönöm NikitaDragovichnak.

Bandák Háborúja 6. rész: Egy régen halottnak hitt személy

Miután a piros mellényt és kék farmernadrágot viselő Henrique Bardas megtámadta Michelle-t, Niko egy szempillantás alatt barátnője megmentésére sietett.

Niko: Figyelj ide, te szerencsétlen idióta! Azt hiszed, hogy most hagyom, hogy életben maradj!? Majdnem megerőszakoltad a csajomat, aztán bemeséled, hogy ismered Luist, s még azt kéred, hogy hagyjalak életben?! - mérgelődött idegesen Niko, miközben a szemüveges Henrique megpróbált feltápászkodni.

Ez idő alatt Niko félig-meddig végzett a földön heverő Henrique-vel, azonban Bardas minden dühtől fűtve háromszor megöklözte támadója hímvesszőjét, s erre az orosz pasi összerogyott, míg Henrique elhagyta a helyszínt, de oly hülye módon, mintha megnyerte volna az ötöslottót.

Niko: Amint megtalállak, halott leszel, te szarzsák! - ordított feléje Bellic felpaprikázva
Henrique: Te még nem tudod, kinek dolgozom. - nevetett fel a gazember gonoszan, mialatt köddé vált.

Nem sokkal ezután Niko felsegítette szerelmét, aki egy fekete melltartóban és egy kék rövidnadrágban pompázott. Ettől eltekintve hősünk rosszul érezte magát, hiszen nem tudta, hogy hogyan magyarázza el a történteket Luisnak. Bár félt is azért tőle, mert nagy volt rá az esély, hogy az elvetemült Henrique Luis haverja lehetett.

Niko: Vajon mit fog reagálni Luis? - gondolta magában Niko sokkolva, s lefeküdt pihenni kedvesével.

Eközben Henrique elment a főnökéhez, ki egy barlangban élt a Mount Chilliad környékén.

Henrique: Mester... Mester... - alázkodott meg Henrique dadogva vezetője előtt, aki egy katonai ruhában díszelgett.
???: Mit akarsz? Remélem, senki sem látott téged feljönni ide. - szólalt meg az ismeretlen öregember, midőn megvakarta két hüvelyk szélesre vágott precíz bajszát, mely az évek során eléggé megőszült.
Henrique: Senki, viszont próbáltam megkeresni haveromat, akiről meséltem neked. Habár nem sikerült megtalálnom, de azt tudom, hogy egy balkán hülyegyerekkel szövetkezett! Erre akkor jöttem rá, mikor meg akartam erőszakolni nőjét. Ellenben ő orrba vágott, s kifeküdtem, ugyanakkor sikerült elmenekülnöm előle. S most itt vagyok előtted. - mesélte visszaemlékezve
???: Értem. Kémkedj utána, hátha megtalálod barátodat, aki hozzánk tudna csatlakozni. Nagy segítség lenne. - válaszolt vidáman a krapek, ameddig Henrique el nem távozott a rejtekhelyről.

Ezt követően a kicsit megrémült Henrique épp a kijáratnál volt, csakhogy egy idegen tévedt be a helyiségbe, aki egy szakadt rendőregyenruhában tündökölt. Valószínűleg az eső miatt szállt meg a sziklaüregben.

Henrique: Te ki vagy? - kérdezte meglepődve
Cameron: Aaron Cameron vagyok a Dilimore-i rendőrkapitányságtól. - vágta rá a választ határozottan - Egy harc után eltévedtem. Se kaja, se ital, és még az eső is esik, úgyhogy megpróbálok elbújni valahol. Amint jól látom, egy medve sincs, szóval megszállok itten.

Henrique erre a reakcióra éppen hogy megkísérelte megállítani az elfáradt rendőrtisztet, ám már késő volt. Az üreg előtt egy fal zárta az utat a bejárathoz.

Cameron: Ez meg mi? - kérdezte magában remegve. - Itt van sok zászló, de nem látom, hogy milyenek. - felelte Cameron, ameddig megközelítette a lobogót, amitől megmásítatlanul sokkos állapotba került, de ha ez nem lett volna neki elég, akkor fontos kijelentés, hogy megspékelte az a tény Aaront, hogy összetalálkozott a régen halottnak hitt emberrel.

Cameron: Jaj ne, kérlek! - könyörgött életéért letérdelve - EZ LEHETETLEN! Te már meghaltál!
???: Igenis lehetséges. - mormolta a névtelen apó röhögve - Robotok, fogjátok el! - adta ki a parancsot
Cameron: NE! - óbégatott utolsó hangerejével, ezzel szemben elsötétült körülötte minden.

Másnap reggel szép, napos idő várta Los Santost. Minden békés volt, a tenger szép kék színekben virított, a madarak pedig repültek az égen, valamint mindenki kacagott, kivéve Niko Bellic, ki felhívta új haverját, Lusit. Luis és Niko villámgyorsan lebeszéltek egy találkát Niko tengerparti lakásában, mely a Santa Maria strandon volt található.

Pár perc elteltével Luis megérkezett az Ancelotti maffiacsalád tagjaival karöltve, míg hosszasan eltársalgott Nikóval.

Luis: Szevasz, Niko. Mizu? - érdeklődött a zöld pólóban és piros nadrágban rikító Luis.
Niko: Ők meg kik? - faggatózott elámulva
Luis: Gay Tony emberei. A biztonság kedvéért hoztam őket ide. - replikázott egyhangúan
Niko: Jó. - várt egy kicsit - Figyelj, Luis! El kell mondanom valamit.
Luis: Ki vele.
Niko: Hát az tört, hogy... - zavarta meg a piros bikiniben pompázó Michelle pasiját
Michelle: Drágám, segítesz nekem? - kíváncsiskodott Michelle, míg behelyezte szemeteit egy fekete kukába.
Luis: Most csönd legyen. Majd segít, de most nem! - szólt rá vérbe forgó szemeivel - Na mondjad, Niko. Mi történt?
Niko: Tegnap este, mikor jöttem haza, láttam egy embert, aki nekifogott Michelle megdugásának. A neve Henrique Bardas volt. - állt meg egy szösszenetre - Majdnem megöltem, de sikerült elmenekülnie.
Luis: Mi... MI CSINÁLTÁL? - hangoskodott mogorván, majd fellökte Nikót és egy Desert Eagle-t szegezett rá.
Luis: Segítek nektek meg minden, erre te megölöd haverjaimat? - vádolta meg - Most véged van! - fenyegette, közben pedig a ravaszon tartotta ujját, holott Michelle egy kővel fejbe dobta Lopezt, ki egy gyors mozdulattal embereivel együtt lelőtte a bátor leányt, ki a holtaknál is holtabban esett össze a földön.
Niko: Michelle! - rikoltozott Bellic feltüzelten, ily módon a fiú erőt vett magán, s kirúgta kedvese gyilkosának kezéből fegyverét.
Luis: Oh, Baszd meg! - káromkodott Lopez beszállva egy piros Infernusba.

Ekkortól fogva Niko előrántott farzsebéből egy kisebb uzit, mellyel likvidálta a jelenlévő őt maffiózót, s dinamikusan odarohant galambjához, azonban a hölgyemény lelkéből kiszállt a lélek, ilyen módon Bellic idegbajosan beloholt egy sárga Vaccába, amivel belevágott egy nagyobb terjedelmű üldözésbe, melynek során kilőtte Luis kerekeit, s így Luis Fernando Lopez nekihajtott egy villanyoszlopnak a Verona-i tengerpart területénél, s majdan egy árokba zuhant.

Niko: SOHA SENKI NE SZÓRAKOZZON A SZERETTEIMMEL! - rikácsolta teljes hangerővel

Pár óra befejeztével Niko közölte a híreket Romannak és Mallorie-nak.

Mallorie: Niko, én nagyon sajnálom. - sajnálkozott pityeregve Mallorie
Roman: Mindig is utáltam azt az alakot... - vallotta be őszintén a kövér Roman
Niko: De legalább halott. - vigasztalódott meg letörten
Mallorie: És legközelebb mi lesz? - informálódott mosolyt erőltetve magára
Niko: Nem tudom. - vett egy orbitális levegőt - Egyelőre eltemetjük Michelle-t, aztán meglátjuk.

Ez idő tájt Luis egy barlangban tért magához.

Luis: Hol vagyok? - tudakolt ásítozva
Henrique: A mesterem barlangjában. - mosolyodott el vidáman
Luis: Henrique, de jó újra látni té... - hebegett összezavarodottan
???: Csendet! Van fogalmad róla, hogy most hol vagy? - kérdezett vissza az öregúr
Luis: Nem, de te ki v... - vesztette el lélegzetét a srác - Mi a franc?
???: Ez lehetséges. Hiszen itt vagyok vagy nem? - vigyorgott köhögve
Luis: De te állítólag megh... - zavarodott össze
???: Most nincs időm erre. Kérek tőled valamit. - adta ki a parancsot - Menj el ahhoz a balkánhoz és annak cimboráihoz, oszt csalogasd meg őket. Mert meg kell halniuk!
Luis: Értem én. - vont vállat Luis elhagyván a helyszínt

Az események végezetével Niko és Roman épp a templomból jöttek ki, mikor is egy érdekes SMS-re lettek figyelmesek.

Niko: Ez nem lehet igaz! - kérte ki magának morcosan
Roman: Mi a baj? - csodálkozott el
Niko: Kaptam egy üzenetet. Azt írja, hogy: "Gyere egyedül az elhagyatott repülőtérre pontban éjfélkor. - Luis"
Roman: Nem az volt, hogy meghalt? - képedt el tátott szájjal
Niko: Én is azt hittem. De biztos, hogy valami csapda az egész. Inkább hívok mindenkit.

Ezek után beesteledett, s Nikóék elérték a célállomást, ahol nekifutottak Lopeznek.

Niko: Féreg! - rágalmazta meg zavartan
CJ: Áruló kis patkány. - zsörtölődött a fehér izompólós és kék farmeres néger
Sweet: Soha nem leszel olyan nigga, mint én. - undorodott el a zöld inges Sweet.
Cesar: És mi még hittünk neked... - nézte le szánakozva
Luis: Szarok vagytok. Niko, a ribancod él és nálam van fogságban. - hazudozott megjátszva magát
Niko: Baromság! Meghalt!
Luis: Az kábító lövedék volt. Namaste, amigo! - köszönt el futásnak eredvén egy szürke JB 700 segítségével.
Niko: Nem menekülsz meg még egyszer!

Ezután Luis elcsalogatta a csapatot, ahol elkapták őket azok a bizonyos robotok.

Luis: Na, kedves kollégáim! Hadd mutassam be az új mesteremet, Adolf Hitlert a világegyetemi urbanisztika egyetlen, s igaz királyát! - mutatta be büszkélkedve
Hitler: Köszönöm, Luis. Milyen rég mondta valaki a nevemet. - kuncogott nagyképűen
Niko: De hát te meghaltál Berlinben! - mondta megilletődve
Hitler: Kamu. Miket mondanak a sajtóban... Az nem én voltam. Hanem az ikertestvérem. - tért vissza a tárgyra - Na mindegy, elég a bájcsevegésből! Most sajnos meg kell halnotok. Először Ti, aztán az egész világ! Robotok, támadás! - rendelkezett el beképzelten

Vajon túlélik főhőseink Hitler aljas robotseregét? Kiderül a következő részben.

TO BE CONTINUE...
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 25. 15:37

Jó lett, s örülök, hogy tudtam segíteni! :)
Várom a folytatást! Emellett, ha gondolod, küldd el a következő részt is, szívesen kiírom a hibákat ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése