Bandák háborúja

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 08. 19:29

Teljesen egyetértek veletek. A karakterlopás az más, ha egy hivatalos GTA szereplőről lenne szó, hisz ez a GTAPlace-en belül a fiktív történetek topic, fura is lenne GTA emberek nélkül. Az egy másik dolog, hogy igazából a karakterek a Rockstar Games tulajdonai...
Visszatérnék illetve arra, hogy "mindenki lop". Én se karaktert, se történetet, se tulajdont még soha az életben nem loptam. Még egy tollat, vagy valami hasonlót se. Semmit! Így aztán ez egy elég elhamarkodott kijelentés volt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 08. 19:49

Figyelem

A következő részhez küldhettek be karaktereket
PL neme hajszíne milyen családból származik stb.

Aki küld karaktert az pü-be írjon
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Niko Bellic1300 2013. 03. 08. 20:09-kor.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 08. 19:55

Ezt aztán jól kifejtetted! Tessék itt egy karakter= férfi, kék hajú. Boldogulsz vele? :lol: Persze ez csak vicc volt, ne törődj vele. Mindenesetre lehet, hogy így is kapsz karaktereket, de több esélyed van, ha az olvasóidnak adsz paramétereket, amiken elindulhatnak.

És előbb nyomd meg a színt, aztán írd be a Figyelmet, nem is tudom, hogy hoztad össze a Figyelemcolor-t. :D
Figyelem - így.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 08. 19:55

de nem tom hogy hogy kell
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 08. 20:06

Melyiket? A szereplőset, vagy a színeset.

Nos, a színeset úgy, hogy itt lenn van egy táblázat szerűség. Itt rákattintasz a kívánt színre. pl erre. Ekkor a kurzor rögtön a két zárójel közé ugrik, melyek így néznek ki: [szöveg]itt a kurzor[/szöveg]. Ezután csak beírod a kívánt szöveget, és, ha végeztél, akkor a [/szöveg] mögé kattintasz, és írod tovább a szövegedet. Mindig az színeződik be, vagy arra hat a kívánt formázás, mely szöveg a két zárójel közt van. [szöveg]itt[/szöveg].

A szereplősnél szerintem vegyél példát a Dirty Money-ból, a Revenge Of Maxwell-ből, a Tommy, CJ és Niko kalandjaiból, vagy az Under Control-ból. A Hamvaiból a Főnix-et azért nem ajánlom, mert ott nem karaktert lehetett beküldeni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 08. 20:09

köcce Kiscserko
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 08. 20:12

Jó végülis igazatok van.....

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 08. 20:40

NoxiusEnterprise írta:Amúgy Hessa, nekem is megvan a kellemetlen emlékem Mr. Klein felhasználásával! :@
Szerintem itt rám gondoltál, ugyanis még én akartam felhasználni, bár nagyon szégyelltem magamat emiatt, és még bocsánatot is kértem, úgyhogy utoljára is bocs.

Bár Hessa megengedte, hogy felhasználhassam Phoenixet, aminek én nagyon örültem :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 08. 21:35

Mindenfajta szellemi terméknek automatikusan jogvédettséget kéne adni. Vagy legalább legyenek olyan egyenesek az emberek, hogy nem használják fel saját céljaikra az alkotó megkérdezése nélkül. Na, de a világ olyan amilyen. igazságtalan, mint az élet...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 09. 14:22

Igen, rád, de nem haragszom, hiszen az ember nem mindig gondol más történetére, amikor a sajátjával foglalkozik!
Meg aztán azért sem haragszom, mert szépen bocsánatot kértél, megbántad, stb. És a tanítványom voltál, nem haragudhatok egy ilyen emberre komolyan! :)
De ne offoljuk szegény NB témáját tovább.
Guess who's back!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 04. 26. 20:35

Bandák Háborúja 5. rész Támadás az oroszok ellen

Amikor Cesart a kórházba vitték CJ,Niko és Sweet kimentek levegőzni,ám látják hogy egy embert vernek az oroszok.Cj,Niko és Sweet épp segíteni akartak,ám egy idegen megöl pár darab ruszkit

CJ Niko és Sweet:Mi a f*sz?
Niko:Mindegy,csak öljük meg őket.

CJ,Niko és Sweet kiiktatták a ruszkikat,ám Niko meghal egy ismerős hangot.

???:Niko te meg mi a f*szt keresel itt a fekákkal?
Sweet:Kussoljál már el,de ha jól látom akkor te ír vagy.
Niko:Packie jó látni téged.
Packie:Téged is jó látni Niko.
Niko:Te meg mit keresel itt?
Packie:Liberty City üres nélküled,megkérdeztem Romant,hogy hol lehetsz és ő elmondta hogy ide jöttél San Andreasba.Azon belül láttalak egy házból kijönni egy fekával.Arra gondoltam,hogy követlek titeket,és láttam a kalandodat azzal a fekávalte voltál.Utána elveszítettelek titeket,de mázlimra a rádióban bemonták,hogy egy rendőr helikopter a San Fierroi kórházban szállt le,és én arra gondoltam hogy csak Niko lehet az és voltál.
Ám ha már itt vagyok ti kik vagytok?
CJ:Én Carl Johnson vagyok,de csak szólíts CJ-nek.
Sweet:Én Sean Johnson vagyok de csak szólíts Sweetnek.
Packie:Niko,ki volt az a feka akivel mentél autóval?
Niko:Ő Cesar Vialpando.
Packie:És ő most hol van?
Niko:Itt bent a kórházban.
CJ:Skacok,most inkább törődjünk ezzel a csókával.
???:Köszönöm hogy megmentettetek.Az én nevem Gerald Elliot a haveromat Buck Stewartot elrabolták az orosz maffia.Tudtok segíteni?
Niko:Tudunk.
CJ:Niko,Packie és Gerald keressétek meg Buckot,mi itt maradunk,ameddig fel nem épül Cesar,de mielőtt elmentek vigyetek Grove Streeti fiúkat nehogy legyőzzenek az oroszok.
Niko:Láttam azért nem vannak annyian felépülve,hogy mindenki harcoljon.De van még három banda akik tudnak segíteni.
CJ és Sweet:KIK?
Niko:Nincs idő erre,bármikor megölhetik Buckot.

Amikor Niko,Packie és Gerald kimentek,akkor Niko megbeszélte Packivel,hogy amennyi ír tud jönni akkor gyorsan jöjjenek a San Fierroi reptérre.Niko előre küldi Packiet és Geraldot.Niko felhívja Jacobot.
Niko:Jacob,eljöttem San Andreasba és banda ügyekbe keveredtem,szóval amilyen gyorsan tudtok jönni a San Fierroi reptérre?
Jacob:Nem probléma Niko,megyünk amennyien csak tudunk.
Niko:Kösz Jacob.Csá.

Niko felhívja Johnny-t.

Niko:Johnny segítség kéne.Gyertek gyorsan San Fierroba repülővel.
Johnny:Soha.
Niko:Kösz nagy segítség vagy.
Johnny:Mármint repülővel soha,de motorral megyünk.
Niko:És hogyan értek ide hamar?
Johnny:Csak bízd ránk.
Niko:Rendben.Na csá.

Eközben Johnnynál

Johnny:Na fiúk gyorsan mennünk kell Romanhoz.
Mikor Johnny elment Romanhoz a bandájával az új taxi cégbe,ami Algonquinban található.Roman megijedt,mikor megládta a The Lost bandát.Amikor Johnny bement Roman ráfogta Johnnyra a pisztoly.

Roman:Takarodj,nem fogsz mégegyszer elrabolni.
Jhonny:Nem azért jöttem.
Roman:Akkor meg miért?
Jhonny:Segítenünk kell Nikonak.

Roman a zsebébe tette a pisztolyt.

Roman:Na mi kell?
Johnny:Illegális turbó,amivel elég hamar eljuthatunk San Fierroba.
Roman:Már is.

Roman és a The Lost banda a turbókat.Mielőtt elmentek volna Johnny beszélt Romannal.
Johnny:Roman,gyere velünk San Fierroba.
Roman:Csak egy pisztolyom van.
Johnny:Nesze húzd fel a golyóállómellényt és tedd a hátadra az AK-47-et és a kezedbe tartsd az MP5-öt.
Roman:Köszi na de menjünk.

Mind a három banda a San Fierroi reptéren volt.Látták Nikot és oda mentek.Kérdezősködtek Nikotól,hogy miért kellet jönniük.Niko elmesélte a történetet.Azt is,hogy mielőtt megérkezdték a banda tagok hogy mi történt,Niko kifaggatott egy orosz embert,akinek köze van Buckhoz.A főnök Niko,Roman,Jacob,Packie és Johnny.Niko meglepődött,hogy eljött Roman is.Akkor a cél az Ocean Docks.Amikor odaértek,egy ember kiáltozott hogy eresszenek el.A bandák betörtek a raktárba,de Niko Roman és Jacob látták azt az embert,akit utálnak a legjobban.

Niko,Roman és Jacob:DIMITRI RASCALOV.
Dimitri:Helló kis p*ncik gondolom érte jöttetek.
Buck:Segítség!!!
Gerald:Megyünk érted Buck.

Az írek,a jamaikaiak és a The Lost banda darálta az oroszokat.Addig Niko felosont Dimitrihez.Dimitri látta Nikot így
elmenekült de Buckot addig püfölte,míg nem tudott lábra állni.
Niko:Gerald gyere fel.
Gerald:Megyek.

Gerald volt az aki csak hallotta Nikot,mert ő volt a legközeleb hozzá és a többiek nem hallottak a puffanások miatt semmit.

Niko:Gerald vigyázz Buckra mindjárt jövök.

Niko Dimitri után ment,látta hogy felszáll a helikopterbe.Niko ugrik és belekapaszkodik a helipoketbe.Niko kidobja Dimitrit a helikopterből.Niko azt hitte hogy Dimitri halott,de a tengerbe esett és kiúszott a partra.Niko visszament a raktárhoz és azt vette észre,hogy az oroszok meghalltak.

Niko:Gyorsan mindenki vissza a kórházba.

A Bandák visszamentek a kórházba.Niko bement a kórházba.Az egyik ember szól neki.

Átlagos ember:Elnézést,ön Niko Bellic?
Niko:Igen.
Átlagos ember:Ezt a papírt küldi önnek,egy bizonyos Toreno személy.

Niko majdnem elájult a levél láttán.

Niko Bellic

Ha azért jöttél,hogy közöld a híreket CJ-nek,Ceaser-nek és Sweet-nek akkor elkéstél.
Találkozzunk az elhagyatott reptérnél pontban 24 órakkor.


Niko kimegy a kórházból.

Niko:Mindenki dolgunk akadt.

Vajon sikerül elhozniuk CJ-t,Ceasert és Sweetet Toreno markai közül?Kiderül a következő részben.

TO BE CONTINUED
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Niko Bellic1300 2013. 04. 27. 15:35-kor.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 27. 11:54

Én azt nem hiszem tudom, hogy ilyen hejesírás mellett akkor pont szerintem nem.
De Jhonny név nincs, csak Johnny meg aztán ott pont. De fogalmam sem mert nem tudom...

Bocs, de így írsz.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 27. 12:47

Jó lett, de figyelj oda: Jhonny-t Johnnynak kell írni.
Amúgy, leírtam a hibákat PÜ-ben, javítsd ki, és jó lesz ;).
Egyébként, biztosan jön még utánam egy halom hozzászólás, és ajánlom, hogy fogadd meg a tanácsaikat, hiszen a Rockstar is azért olyan jó, mert rajongói kedvére próbálja a játékait csinálni.
Sok sikert! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 27. 12:52

Azért még lenne két darab kérdésem:
A Toreno személy valamilyen nemzetség, egy tészta, egy vonat, vagy a GTA -s Toreno akar lenni?
A 24 óra a te olvasatodban az éjféllel azonosítható? Csak mert nem életszerű.
Guess who's back!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 04. 27. 15:27

a Toreno a GTA-s ki írta volna egy motor vagy mi?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése