Bandák háborúja

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 18. 20:13

Hát itt a történetet nem tudom kommentálni, mivel igazából semmi sem történt. Kivéve egy dolog: Most akkor 2013-ban ünnepelnek meg egy 1992-es győzelmet?!

Írásjelek használatát ajánlom, illetve lehetőség szerint valamilyen szövegszerkesztő programot(pl. MicrosoftOfficeWord) Ha ezt nem lehet, számítógépről itt is aláhúzza a helytelen szavakat, bár szerintem az Office megbízhatóbb, és ott könnyebben írhatod meg, akár több részletben, több nap alat is, mentéssel. Amiket eddig mondtak, azt is érdemes megfontolni, nem tanácsoltak hülyeségeket.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 18. 20:40

bocs csak még azt is gondoltam hogy Niko és Tommy is szerepet kaphat de most hogy értesítettél így csak a GTA San Andreas néhány szereplője fog csak szerepet kapni
remélem egyhamar a Bandák Háborúja 2 részét megcsinálom TheGTAKINGel.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 18. 22:07

FONTOS!!!!!!!!!

Az 1 részre panaszok jöttek az ékezetekről meg a dátumról így hát ezeket kijavítottam.
Mielőtt meglenne az 2 rész azelőtt ha lehet olvassátok el újra az 1 részt


Megértéseteket köszönöm
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 18. 23:19

Ezek szerint én már jókor olvastam, mert már a hiányzó írásjelek bekerültek a kérdéses szövegbe. Hogy mit szólok a történethez? Szerintem válts stílust, mert Stan-ből és a stílusából is csak egy az igazi. :P Előre leszögezem, nem vagyok SA fan. Viszont érdekesen oldottál meg egy elég lehetetlen eseményt. Voltak helyek, ahol az agyam valóságért kiáltott, mert a fikciód eltért a lehetségestől. Ez elég pongyola megfogalmazás volt részemről, dehát ez van. Madárkámra hagyom a fogalmazás részt. :P XD Na szóval ezzel azt akartam mondani, hogy figyelj kicsit jobban a karakterek személyiségére. Bár nem a best nálam a játék, azért eléggé ismerem a szereplőket, hogy a személyiségbeli éles eltéréseket észrevegyem. Főleg Truth esetében volt feltűnő ez az apró hiba.
Mindenesetre folytasd és meglátjuk, meddig növi ki magát a történet. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 19. 00:02

Na, ez már jó :), ez sokkal jobb lett, ügyes vagy :), még pár helyről hiányzik a vessző, de amúgy nagyon okés :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 19. 09:18

köaz de azért nem vagyok annyira olyan,hogy hova tegyem a vesszőket.De Hessa csak amúgy a Truthosat viccként szántam, amúgy én is tudom hogy Truth egy hippi.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 19. 15:39

Hessa,köszi az elismerést :) csók neked xd amúgy niko bellic1300! Remélem nem azért akarod Nikot és Tommyt beleszőni a sztoriba,hogy engem utánozz. Ha 1-2 rész erejéig lesznek bent,akkor okés,de nem szeretném viszont látni a saját ötletemet más történetében. ;)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 19. 16:04

nyugi már nem lesznek benne
eleinte még benne lett olyan hogy VC-ben meg LC-ben is vannak bandaháborúk de aztán meg 2013 lett volna a dátum csak Hessa szólt hogy 2013-ban megünnepelni egy 1992-es háborút?
azért nem raktam bele őket
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 19. 16:43

Végre megírtam a 2. részt köszönöm a segítséget TheGTAKING-től

Bandák háborúja 2. rész: A háború kezdete

Amikor Los Santos felett jártak CJ-ék látták, hogy a Ballas egyesítette az erejét a Vagosokkal. Lerombolt házak, felrobbant járművek, és a sikátor pedig összeomlott.

CJ: Úgy tudtam, hogy a Ballas és a Vagos végleg befuccsolt.
Sweet: Lehet, hogy maradt pár ember, akik toboroztak tagokat.
CJ: A f*szomat.

CJ-ék elhatározták, hogy leszállnak a Grove Streetre, csakhogy egy Ballas bandatag lőni kezdte őket. Szerencsére nem zuhantak le, mert nem találták el őket. Amint leszálltak, Kendlet biztonságba kellett helyezniük; így Ceaser vele ment, mert kellett, aki megvédje őt. Kendl és Ceaser a híd alatt futottak át a stadionhoz, onnan pedig megfogtak egy taxit, és elmentek Ceaser házához, ahol már nem fenyegetett őket a veszély. Addig a Grove Streetnel a Ballas és a Vagos darálta a Grove Street Families bandát. Csakhogy CJ látta, hogy nem bírnak el a Balassal és a Vagossal, ezért erősítést kért Woozietól. A triádok se jártak nagy szerencsével, mert a helikopterekből a Vagososok kilőtték a pilótákat. A Hydrákat, pedig hőkövetős rakétával.

A csata vége felé, a Ballas és a Vagos épp leszámolt volna a Grove Streeti fiúkkal, és a triádokkal, mikor megérkezett a rendőrség. A Ballas és a Vagos azonnal elmenekült a helyszínről. CJ, Sweet és a többi Grove Streeti fiúk pedig nagyon megsérültek, ezért a zsaruk letartóztatta őket. CJ-t és Sweet-et a Los Santosi rendőrkapitányságra szállították, a társaikat, pedig különböző helyekre. 5 nap múlva, CJ és Sweet állapota jobb lett, de egyszer csak jött egy rendőr.

Rendőr: Na, jól van elmehettek. Nem vagytok a körözési listán.

CJ és Sweet nem tudta, hogy mi történik itt.
Ceaser és Kendl várta őket a kapuba, mikor nagyot csodálkoztak. Felbukkant Toreno.

Egyszerre: TORENO?

Vajon Torenonak köze van mindenhez? Kiderül a következő részből
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 19. 17:34

Elég rövidke, és az utolsó Los Santosi küldetést másolja, amit a vidék előtt csinálni lehet az SA -ban. De amúgy nem rossz.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 19. 17:49

Van még némi fogalmazás beli hibácska, de egyre jobb. :) ;)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 19. 19:06

Igen, egyre jobb, örülök, hogy tudhattam segíteni, csak így tovább ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 19. 20:15

köszönöm mindenkitől a dícséreteket
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 20. 16:47

Na máris jobb :D menni fog ez :)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 21. 08:09

kösz
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése