Bandita élet- San Aztecasban

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 02. 21:12

No, elolvastam, de a véleményem még mindig nem változott. Olvasható, néha mosolygok rajta (bár a mekis vicc elég sablonos volt), de még mindig vannak benne helyesírási hibák, szóismétlések, az elrendezés, még mindig szúrja a szemem, de lényegében elfogadható. Négyes alá (az ötből). ;)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 02. 21:14

A mekis viccet csak azért irtam, mert pont akkor olvastam :D köszönöm
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 06. 09:39

Na jó régóta nem volt új rész, de most itt van, Jó olvasgatást! ;)

In the Family DLC

2. rész: Nagy verseny part 2


Reggel kilenc óra felé jár, Johnny épp törülgeti a csipát a szeméből, amire egy hajléktalanra lesz figyelmes, aki az ablakon kukkol:
- Húú pofás kis kéró!- mondta nyálat csorgatva a hobó
- Na takarodjál! Tudod engem csöves gyilkosnak hivnak, ne akard megtudni miért....- fenyegette meg Johnny
A munkanélküli egyből elfutott. Ezután Steve nyitott be Johnny-hoz:
- Cső Johnny!!- kiáltotta Steve, kezét nyújtva
- Cső, na hallod akkor mi lesz a mai program?- kérdezte ezt Johnny, miközben kezet fogott Steve-vel
- Na mivel ma van a nagy verseny... kocsikáznunk kell, de előtte! Ugorjunk be kajálni valahova.- kiéhezett hasára csapva mondta ezt Steve
- Oké, na menjünk is.- szólt vissza Johnny miközben Steve átnyújtotta a Dodge Charger kulcsait
Áthaladtak a garázsba ahol ott lapult a fém szörnyeteg, belepattantak, elindultak a legközelebbi étkezdéhez.
A kajálda az Union Street-en volt, nem messze Thomas házától, erre Johnny-ban fel idézőtek a régi pillanatok. Nos bementek enni, hamar végeztek, egyből mentek is kicsit megturáztatni a járgányt. Először egy kicsit farolgattak a gettó környékén, Johnny ugy vezette a fém csodát, mint valami vér profi versenyzős. Ezek után felmentek az autópályára, ahol tövig taposva a gázt, a sok kocsi közt manőverezve eresztették. Kihajtottak egészen vidékre, a falukig, ott kicsit lemosták az autót, mert eléggé póros lett. Kezdett esteledni... Johnny-ék visszatartottak a városba, hogy részt vehessenek a versenyen, félúton, Johnny egy kommandó-s kiképző bázist látott meg, ahogy jobban megnézte, ott látott egy férfit aki Thomas-ra hasonlitott:
- Héé az ott Thomas? Nem... képtelenség...- zajlottak le ezek a gondolatok Johnny fejében
Fél óra kocsikázás után beértek a verseny helyszinére, a belvárosban. Volt egy néger fazon, aki osztogatott GPS-eket, ami mutatta az összecsapás útvonalát. Johnny kicsit körül nézett, megszemlélte a kocsikat. Összesen nyolcan voltak, de csak négyen akik kész nagy erő művekkel indultak. Ezután Johnny vissza szált a Dodge-ba. Elkezdődött a nagy futam. Johnny az utolsó helyről kezdett, de amire a szép csajok rajtot intettek hamar első helyre küzdötte magát. A belvárosi utakon felértek a gazdag negyedbe, ahol ketten kiestek, mert a hegyekben nem ajánlatos gyorsan hajtani. A Gazdag negyedet elhagyva kiértek vidékre, ahol Johnny-t ki akarta lökni a második helyen tartozkodó fekete Aston Martin. Ez nem jött össze, Johnny a saját csapdájába csalta, a fekete gépezett az árokba borult. Hárman kiestek, ötön maradtak. Áthaladva a sivatagon, Johnny-ék még mindig az első helyett tartották. Ketten behozhatatlanul lemaradtak, és harmadik meg a negyedik helyen levő autók nagyon kezdték utolérni Johnny-ékat, egyik egy neon zöld porchse-val, a másik meg egy vörös Lamburghini-val sietett előre. Ezek ketten közös erővel akarták kilökni Johnny-t, egyikük pisztoly-t rántott. Ezen Steve ideges lett és ő is viszonozta a golyókat:
- Ezek őrültek! Majd én lővök pár töltényt a fejükbe!- mondta ezt Steve szörnyen dühösen
- Rendben, de inkább csak a gumit lődd! Ne legyen rendőr hajsza ebből- utasitótta Steve-t, miközben nagyon erősen taposta a gázt.
Steve már ki is lőtte az egyiket, ketten maradtak. Johnny, meg a vörös Lamburghini. A véghajrában a vörös veszedelem nagyon tőrt előre, de Johnny kegyetlenűl kilőkte, és ezzel megnyerve a versenyt, és a 10 millát.
Ezt át is adták nekik, és ezután nyúgovóra tértek

És ezzel befejeződött az In The Family DLC, ezután már Thomas-al foglalkozunk. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 16. 21:12

Na, végre rávettem magam, s kiolvastam. Hát... izé... :D most is ugyanaz a véleményem, mint eddig. Jó, DE sok benne a szóismétlés meg a helyesírási hiba, illetve az elrendezése is érdekes. :D

Amúgy 10 millió dollár egy versenyért? :o Kép
Milyen jól megy San Aztecasban az élet! :P

Ettől eltekintve várom már a folytatást, DE kérlek, küldd át nekem, s én kiírom a hibákat, te pedig kijavítva kiteszed a fórumra, ok? :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 17. 13:59

Rendben van :P :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése