The Ballad Of Javier Gonzales

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 26. 14:51

Ja :D Szeretek olyan fegyverekről olvasni, amiket ismerek.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 26. 17:23

Én azt mondom, hogy ennek csak a fantáziád szabhat határt:)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 26. 18:56

Elolvastam én is a prológust. Nagyon tetszett, hogy engem is beleírtál Arminho mellé. :D (Roberto :P) Kicsit rövid lett, még ki lehetne egészíteni a leírói részeket, de ötletnek mindenképpen dicséretes. Nagyon tetszik a sztorid története, de azért egészítsd ki egy picit jobban. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 26. 22:09

Egész végig a te hozzászólásodra vártam.. :D megpróbálom majd hosszabban is leírni, meglássuk mit tudok tenni :P A kövi rész meg (román időben) ma, magyar időben pedig holnap lesz. :D
Elnézést csak... Ha Fesztivál, Feszt igyál. :P
Szerk: Viking, amugy azt a Revolvert olyannak képzeld el mint RDR-ből a double action revolvert, kicsit vastagabb és lefűrészelt csővel (via Last of us)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 27. 11:05

Amúgy nem bántásból, de a történeted alapján apád a legfelelőtlenebb apa az egész világon.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 27. 12:40

2.rész- 15 éve

Na szóval, 15 év... 15 éve, hogy a szüleimet megölték.. Pont az évforduló volt, a születésnapomon. 26 éves lettem. Megutáltam ezt a napot.. Amióta Ők meghaltak soha meg nem ünnepeltem a születésnapom. Na mindegy..
Reggel volt, kilenc-tíz óra, épp akkor keltem fel. Még mindig a szüleim házában lakok, még Apám vagyonát is elörököltem. Vettem belőle egy R8-as audit is pár éve. Nos épp az ágyból kikucmorokdtam nagy nehezen, hogy elmenjek a fürdőbe fogat mosni meg letusolni. Útközben áthaladtam a nappalin, ott ahol a gyilkosság történt. Még mindig ott vannak a megalvatt vérnyomok a hófehér falon. Csak a kanapét tisztitattam le, hogyha mégis csak jönne valaki vendég. Habár nem igazán fog... Mivel évek óta alig mozdulok ki a házból. Engem viselt meg a legjobban ez a dolog.. De elhatároztam, hogy ezen változtatok. Szóval épp mentem fogat mosni, be is értem a fürdőbe, fogtam a fogkefét meg a fogkrémet és elkezdtem nyomni a tubusnak a tartalmát a a fogkefémre. Kicsit beáztattam és el is kezdtem súrolni. Fent-lent, balra jobbra, még emlékszem, ahogy anyukám tanitott meg erre. Most feldühöttem. Feldühöttem arra az emberre aki ezt tette velünk.. Akibe 3 golyót eresztettem 11 évesen.. A heves gondolatok közben durván elkezdtem súrolni a fogaim, annyira, hogy elvágtam az ínyem vele. Egy kicsi seb lett. De nem is törödtem vele, csak köptem egyet, megmostam a számat meg a fogkefémet és elkezdtem levetni a ruháim, mivel tusolni is szeretnék. Be álltam a meleg zuhany alá és elkezdtem mosakodni meg gondolkodni..:
- De miért tette ezt az az idegen? Miért ölte meg az ártatlan szüleim? Ki küldte? Vagy talán csak egy idióta spanyol tolvaj volt? Ki fogom deríteni...
Amiközben ezeken a dolgokon tünöttem már be is fejeztem a zuhanyzást. Magamra kaptam egy törülközöt, hogy a nagy lompost meg ne lássa valaki is, és mentem a hálószobába felöltözni. Elővettem egy sötétkék boxert, egy fehér zoknit, egy fekete farmert meg egy laza "Santo Corra" feliratos polót. Átmentem a konyhába reggelit csinálni. Kinyitottam a hütőt, háátt sok minden nem volt benne.. 3-4 tojás, egy csomag kemencés sonka meg pár Churros. Kivettem a tojást meg a sonkát, hogy csináljak rántottát. Leraktam a púltra, a sütő mellé. Elővettem egy serpenyőt az alsó szekrényből, egy kést a fiókból, olajat meg egy lapitót. A serpenyőt elhelyeztem a nyílt lángon és olajat töltöttem bele. Hagytam, hogy az étolaj kicsit melegedjen meg. Addig felvertem a tojást és csináltam egy kávét, feketét és erőset. A sonkát beleraktam a tepszibe, ráöntöttem a felvert tojást és hagytam sülni. Párszor meg forgattam, hogy oda ne égjen. Amikor láttam, hogy már eléggé megpirult kiraktam egy tányérra, leültem az asztalhoz és elfogyasztottam a reggelit:
-Hmmmm... Vajon ma mit csináljak..? Észe elmegyek venni egy nagy csokor virágot a szüleim sirjához. Megiszom a kávém és indulok is.
Fel is pattantam az asztaltól, megint bementem a fürdőszobába, hogy lőjem be a hajam. Ezen túl is voltam, fogtam a ház, garázs meg a kocsi kulcsot is és elindultam az ajtó fele, hogy vegyem fel a cipőmet. Egy szürke 42-es méretű Konzerv Sneaker volt. Hamar bekötöttem, felvettem a bőrdzsekim és indultam is. Kiléptem az ajtón, bezártam azt és a garázs felé vettem az irányt ahol a a Fehér Német szörnyeteg pihent. Felpatintottam a motorháztetőt, hogy nézzem meg minden rendben van-e. Semmi gond se volt. Lecsaptam a tetőt és beültem a kocsiba. Kihajtottam az útra és még mielőtt végleg elindultam volna még előszőr gyönyörködtem egy kicsit a szép Atlanti-Óceán nyújtotta látványon. Útnak indultam. A rádióban épp a "The Weeknd- Often" szólt. Eléggé lekötött ameddig lekocsikáztam a virág boltig. A refléneket még neki is fogtam 1x-2x dudolgatni:
-I can make that pussy rain, often. Often, often make that pussy puppin'.
Meg is érkeztem. Leparkoltam a virágosbolt előtt, bementem és szóltam ez eladónak:
- Buanes Tardes! - köszöntem miközben mögöttem becsattant az ajtó.
- Buanes Tardes Amigo. Dado que puede ofrecer? -kérdezte, és én körülnéztem a sok virág között. Nem tudtam dönteni.
- Dos ramo de rosas rojas, por favor. -mutattam a szépséges vérvörös rózsára.
Az eladó el is kezdte becsomagolni a rózsákat. Olyan 5-10 percet várhattam, kezdtem türelmetlen lenni, de aztán szólt, hogy:
- Será € 10. - miközben nyújtotta a vörös rózsákat felém.
- Muy bein, gracias! Adios. - mondtam és átadtam neki a 10 eurót. Ő meg nekem a rózsákat.
- Adios!
- Na ezen is túl vagyunk. -gondoltam magamban és beültem a hófehér Audiba.
Elindultam a temető fele. Útközben több rendőr autó meg mentő is elhajtott szirénázva előttem. Nem tudtam mi történhetett, nem is törödtem vele, csak udvariasan mindig lehuzottam az út jobb oldalára, ezzel helyet adva nekik.
Nos, elértem a temetőt. Leparkoltam. Kiszáltam és elindultam szüleim sírjához.Amint közeledtem, láttam két gyanús embert a siroknál. Megszólitottam őket, felém fordultak és láttam, hogy csak Armingo meg Roberto az. Nagyon megörültem nekik:
- Éhhh, szevasztook. Hát mit csináltok ti itt? - szóltam a két nagy testvérhez és egy nagy ölelést adtam mindkettőnek.
- Jöttünk megnézni a szüleink sirját... Mivel ma van az évforduló.. - mondta Roberto kicsit elkomolyodva..
- Na igen ám! És téged sem felejtettünk el. Boldog Szülinapot kisöcsi! - szólt Armingo és átnyújtott nekem egy fekete dobozt.
- Ez mi? - kérdeztem meglepödve.
- Nyisd csak ki! Tetszeni fog! -mondta Roberto a fekete öltönyében feszítve.
Kibontottam a csomagolást és láttam... Ugyanazt a Revolvert kaptam amit 15 éve apától. Örültem neki.. Habár megrázó emlékeim vannak ehhez a tárgyhoz kötve. De azért zsebre vágtam. És eszembe jutott, hogy a virágokat ott hagytam a kocsiban. Teljesen megfeledkeztem róluk:
- Uhh. Köszönöm.. Szép ajándék.. Na várjatok mert a kocsimban felejtettem anyuéknak a virágot. Mindjárt jövök. - s már rohantam is a kocsihoz.
- Rendben menj csak! Mi itt leszünk! -kiáltotta utánnam Roberto.
Hamar előkaptam a kocsi kulcsot. Kinyitottam az autót és kivettem a két csokrot. Rohantam is vissza letenni a virágokat.
- Amugy miért nem hivtatok fel? Szólhattatok volna, hogy jösztök. -mondtam a két testvérnek.
- Ez után be akartunk volna ugorni hozzád, hogy az ajándékok adjuk oda, de ha már itt találkoztunk.. - szólt vissza Armingo miközben elindultunk kifele a temetőből.
- Értem. És Jessica? Vele mi van?- kérdeztem, miközben csak most tűnt fel, hogy valaki hiányzik.
- Nem tudjuk.. Évek óta nem beszéltünk vele. - mondta Armingo..
Ezek után Roberto kitalálta, hogy ugorjunk be valahova bebaszni mivel mégis csak szülinapom van. Beültünk a kocsinkba. Én az Audiba, Roberto meg Armingo egy sárga Lamburghini-be ami Robertoé. Ahogy elnézem Armingo eléggé csóró de nem tudom hogyan megy az élet ott Sacramentoba, majd megkérdem.
Nos.. Elindultunk. Roberto mutatta az utat, de szinte éreztem, hogy hova fog vinni. Kb egy fél órányi járásra az " Olah Amigos" nevezetű bárba. Szerettük azt a helyet. Meg is érkeztünk. Leparkoltuk a szépségeket valamilyen biztonságos helyre, mivel szerintem sok embernek fájna a foga ilyen kocsikra. Be is mentünk a bárba. Nem voltak sokan, kb 7-8 ember volt. A bejárattal szemben volt egy jó hely. A sarokban az ablak alatt, le is ültünk oda. Armingo elment piát venni, addig én foglaltam a helyet.
- Na öcsi? Mit hozzak neked? - Kérdezte Roberto, miközben levette a zakóját és leteritette a székre.
- Hmm.. Nem is tudom. Valami rövidet. Tessék itt van 5€. Ja és légyszives kérd el a vizipipát is. -mondtam és átnyújtottam neki a pénzt.
Amire Roberto elindult Armingo már egy üveg Jack-kel meg két sörrel a kezében jött vissza az asztalhoz.
- Na? Milyen az élet ott nyugatra?
- Jaaajj ne is kérdezd.. Csodálatos. Sacramento gazdag negyedében legnagyobb villa az enyém! Két Ferrari van a garázsban, 3 milla a bankban, egy Szőke csinibaba az ágyban na meg persze 40 centi a gatyában. - büszkélkedett magával Armingo.
- Ohoho.. Nagyon menő lehet. - néztem csodálkozva.
- Az egyszer biztos! - és meghúzta a Jack-es üveget.
Roberto is visszajött a vizipipával meg az italokkal. Ő is hozott egy üveg Jack-et meg két poharat. Ki is töltöttük, koccintottunk és meghúztuk a poharakat. Magamhoz vettem a vizipipát, vettem egy mély levegőt és ugy megszívtam, hogy aztán már sárkányokat láttam. Ugy egy óra múlva kimentem a WC-re, pisáljak egyet.. Armingo már ki volt dőlve... Azt se tudta hol van. Csak én Robertoval
tartottuk magunkat. Visszafele a WC-től a Bár fele vettem az irányt. Kértem egy sört. Kifizettem, indultam volna vissza, az asztalhoz, de útközben belémkötött 4 részeg paraszt:
- Qué cono de pasa idiotas?! - szóltam be neki és egyiknek egy baszott nagyot behúztam.
Az egyikük hátulról lefogott és a többiek elkezdtek ütni. Már kezdtem vért köpni amikor a semmiből jött Armingo és az üres Jack Daniels-es üveget széttörte az egyik idióta spanyol fején. Rögtön el is ájult a spanyol. A többiek egyből a két testvérre figyeltek fel. Kihasználtam a pillanatot és hátra fejeltem egyet, ezzel kiszabadulva a csávónak a kezei közül. Ő csak az orrát fogta, én meg megfogtam és a fejétől fogva neki basztam a falnak, ott még kettőt ütöttem bele és összerogyott. Rá köptem egyet. Roberto meg Armingo a maradék kettővel foglalkozott. Roberto az Ő ellenfelét földre terítette, kettőt rugott bele és megtaposta. Armingo láttam eléggé vesztésre állt.. Pont azzal verekedett aki a legelején belém kötött. Oda mentem és hátulról a nyakától fogva lefogtam, a többit Armingora hagytam. A heréit széttaposta, és a gyomorszájon vágta. Utánna elengedtem, magam felé forditottam és pofán ütöttem.. Egyből ki is dőlt. A két testvérrel hamar kisiettünk. A bejárat előtt összenéztünk és mosolyogtunk egy nagyot. Armingo elkiáltotta magát:
- HÁHÁ ezt kapja az aki a Javierrekkel packázik!!- dögrészegen ordibált Armingo.
- Ugy bizony! - kiálltottuk vissza ketten együtt Robertoval.
Ezek után kocsiba ültünk még mielőtt a rendőrök jöttek volna. Haza hajtottunk. Útközben láttuk a rendőröket a helyszínre hajtani, szerencsére nem állitottak meg. Elértünk a házhoz. Én kinyitottam a kaput és megvártam amíg Roberto behajt a Lamboval. Ezután én is beszálltam a kocsimba és behajtottam a garázsba. Roberto az udvaron hagyta a kocsiját. Szegény Armingo járástudását elvesztette ezért mi kellett behurcoljuk. Bementünk a házba, Armingot a régi szobájában helyeztük nyugovóra. Roberto a nappali kanapéján aludt. Én meg a szüleim szobájában. Olyan éjfélkor tudtam csak elaludni...
Reggel egy hívásra ébredtem, Jessica volt az.

" Itt az idő kihányni a linzert" (Polaroid) :roll:



Egyenlőre ennyi.. Majd még ki fogom egésziteni ezt a részt csak nem volt időm :lol: Este jön a kiegészités. ( Kiegészités megírva. )
A spanyol párbeszédhez gondolom nem kell egyetem, hogy mit beszélgettek :D ja és a "Konzerv" Cipő az Converse Paródia.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2015. 09. 27. 18:39-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 27. 12:41

VoorstedelijkeViking írta:Amúgy nem bántásból, de a történeted alapján apád a legfelelőtlenebb apa az egész világon.
Nem gooond.. :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 27. 15:29

Elolvastam az epizódot, és annak ellenére, hogy tetszett, találtam benne néhány hibát.

1.,
Helyesírási hibák. Elég sok van belőlük, ha akarod, összeszedem neked. Ezekre figyelj oda!

2.,
Tetszett, hogy cselekedeteidet és érzéseidet részletesen leírtad, viszont ne feledkezz meg a többi dolog bemutatásáról! Gondolok itt a házra, amiben élsz, a idegen márkákra és ételekre, valamint a karakterekre. Engem nem kell, mert én tudom magamról, hogy egy jóképű, sármos, kockahasú fiatalember vagyok, aki Sacramento gazdag negyedében él egy villában egy szőke bombázóval. :D

3.,
Ha idegen nyelvű szöveg van az írásban, akkor legalább zárójelben írd ki magyarul utána. Mert én is tudom, hogy mi a tartalma a spanyol párbeszédnek (nagyjából), de azért jó lenne magyarul is olvasni.

4.,
Az én alteregóm szerepeltetésével már megbukott a történet, mert én apám halála után biztosan megkerestem volna a gyilkost bármi áron, kibeleztem volna egy rozsdás csavarhúzóval, majd csatlakoztam volna az Illuminátus Rendbe.

Tudom, hogy egy köcsög vagyok, hogy már a hibákkal jövök, de kérlek, ezekre azért figyelj oda! :)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 27. 16:08

Köszönöm. Csak hát tudod nem akarom két részből leintézni a sztorit :D Egyikbe a bevezetés másikba már multimilliomos világ ura legyek? :D szépen sorban, mert nem tudhatod mi vár még Armingora. :lol: a spanyol részre térve igazad van, de épp ez a jó benne, hogy nem értjük.. :D A helyesírási hibákat kijavítom amikor megírom hozzá a kiegészitést. Köszöntem!

Szerk: kiegészités megirva! Olvassátok újra a sztorit szerintem. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 27. 18:49

Arminho írta:Elolvastam az epizódot, és annak ellenére, hogy tetszett, találtam benne néhány hibát.

1.,
Helyesírási hibák. Elég sok van belőlük, ha akarod, összeszedem neked. Ezekre figyelj oda!

2.,
Tetszett, hogy cselekedeteidet és érzéseidet részletesen leírtad, viszont ne feledkezz meg a többi dolog bemutatásáról! Gondolok itt a házra, amiben élsz, a idegen márkákra és ételekre, valamint a karakterekre. Engem nem kell, mert én tudom magamról, hogy egy jóképű, sármos, kockahasú fiatalember vagyok, aki Sacramento gazdag negyedében él egy villában egy szőke bombázóval. :D

3.,
Ha idegen nyelvű szöveg van az írásban, akkor legalább zárójelben írd ki magyarul utána. Mert én is tudom, hogy mi a tartalma a spanyol párbeszédnek (nagyjából), de azért jó lenne magyarul is olvasni.

4.,
Az én alteregóm szerepeltetésével már megbukott a történet, mert én apám halála után biztosan megkerestem volna a gyilkost bármi áron, kibeleztem volna egy rozsdás csavarhúzóval, majd csatlakoztam volna az Illuminátus Rendbe.

Tudom, hogy egy köcsög vagyok, hogy már a hibákkal jövök, de kérlek, ezekre azért figyelj oda! :)
És ne felejtsük el a golyós kés fantasztikus történetét sem: "lővéshangokat hallottunk a ház felől. Hamar felfutottunk, be az ajtón, be a nappaliba, ahol egy furcsa fekete fazont láttunk. Egy kést a kezében"

Amúgy nincs ezzel baj, én is szereltem a vadászkésemre bipodot, 12*32 -es távcsövet és egy bajonettet. Kiváló távolsági fegyver lett belőle, főleg a lámpa-lézer kombó felszerelése után.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 27. 19:33

Wáó. Ezer bocsánat ezért. :D :D észre se vettem ezt a bakit. :lol: De improvizáljunk.
Kijavitottam a hibát. Igy már elfogadható? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 08. 21:52

Holnap jön a Pu$$y Destroyer.. Khmm Javier Gonzales naplójának újabb része. Megpróbálom meg is írni. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 11. 00:26

Én is elolvastam a második részt. Tetszett, nem volt rossz, de azért volt néhány hiba, amit jó lenne orvosolni. Kiírom őket ide:

"Nos,épp az ágyból kikucmorokdtam nagy nehezen, hogy elmenjek a fürdőbe fogat mosni meg (az "és" szó jobb lenne ide) letusolni."
"Még mindig ott vannak a megalvatt vérnyomok a hófehér falon. Csak a kanapét tisztitattam le, hogyha mégis csak jönne valaki vendég."
"Fent-lent, balra, jobbra, még emlékszem, ahogy anyukám tanitott meg erre. Most feldühöttem. Feldühöttem arra az emberre, aki ezt tette velünk.."
"De nem is törödtem vele."
"Amiközben ezeken a dolgokon tünöttem, már be is fejeztem a zuhanyzást. Magamra kaptam egy törülközöt, hogy a nagy lompost meg ne lássa valaki is, és mentem a hálószobába felöltözni."
"Elővettem egy sötétkék boxert, egy fehér zoknit, egy fekete farmert meg egy laza "Santo Corra" feliratos polót."
- A boxernek van egy magyaros változata, ez pedig a bokszer. Használható így a bokszergatyánál és az ütőfegyvernél is.
"Kinyitottam a hütőt, háátt sok minden nem volt benne: 3-4 tojás, egy csomag kemencés sonka meg pár Churros."
- A számokat inkább betűvel kéne írni szövegekben.
"Leraktam a púltra, a sütő mellé. Elővettem egy serpenyőt az alsó szekrényből, egy kést a fiókból, olajat meg egy lapitót."
"A sonkát beleraktam a tepszibe, ráöntöttem a felvert tojást és hagytam sülni."
- Helyesen tepsibe.
"Észe elmegyek venni egy nagy csokor virágot a szüleim sirjához."
"Kiléptem az ajtón, bezártam azt és a garázs felé vettem az irányt, ahol a a Fehér Német szörnyeteg pihent. Felpatintottam a motorháztetőt, hogy nézzem meg (megnézzem) minden rendben van-e."
"Kihajtottam az útra és még mielőtt végleg elindultam volna még előszőr gyönyörködtem egy kicsit a szép Atlanti-Óceán nyújtotta látványon."
"A refléneket még neki is fogtam 1x-2x dudolgatni."
"Útközben több rendőr autó meg mentő is elhajtott szirénázva előttem."
"Nem tudtam, mi történhetett, nem is törödtem vele, csak udvariasan mindig lehuzottam az út jobb oldalára, ezzel helyet adva nekik.
Nos, elértem a temetőt. Leparkoltam. Kiszáltam és elindultam szüleim sírjához. Amint közeledtem, láttam két gyanús embert a siroknál. Megszólitottam őket, felém fordultak és láttam, hogy csak Armingo meg Roberto az. Nagyon megörültem nekik."
"Jöttünk megnézni a szüleink sirját..."
"- Ez mi? - kérdeztem meglepödve."
"- Rendben menj csak! Mi itt leszünk! -kiáltotta utánnam Roberto."
"Amugy miért nem hivtatok fel? Szólhattatok volna, hogy jösztök."
- Jösztök? :D Nem inkább jöttök? :lol: Az osztályfőnököm is folyton így mondja. Ő mellesleg ukrán származású.
"Ezek után Roberto kitalálta, hogy ugorjunk be valahova bebaszni, mivel mégis csak szülinapom van. Beültünk a kocsinkba. Én az Audiba, Roberto meg Armingo egy sárga Lamburghini-be ami Robertoé (Robertóé). Ahogy elnézem Armingo eléggé csóró, de nem tudom, hogyan megy az élet ott Sacramentoba, majd megkérdem."
"Nem voltak sokan, kb 7-8 ember volt."
"- Na, öcsi! Mit hozzak neked? - Kérdezte Roberto, miközben levette a zakóját és leteritette a székre.
- Hmm.. (Három pont kell ide.) Nem is tudom. Valami rövidet. Tessék, itt van 5€. Ja és légyszives kérd el a vizipipát is."
"Roberto is visszajött a vizipipával meg az italokkal."
"Magamhoz vettem a vizipipát, vettem egy mély levegőt és ugy megszívtam, hogy aztán már sárkányokat láttam. Ugy egy óra múlva kimentem a WC-re, pisáljak egyet.. Armingo már ki volt dőlve... Azt se tudta, hol van. Csak én Robertoval (Robertóval) tartottuk magunkat."
"De útközben belémkötött 4 részeg paraszt."
"Már kezdtem vért köpni, amikor a semmiből jött Armingo és az üres Jack Daniels-es üveget széttörte az egyik idióta spanyol fején."
"Roberto az Ő ellenfelét földre terítette, kettőt rugott bele és megtaposta. Armingo láttam eléggé vesztésre állt.. Pont azzal verekedett, aki a legelején belém kötött. Oda mentem (Odamentem) és hátulról a nyakától fogva lefogtam, a többit Armingora (Armingóra) hagytam."
"Utánna elengedtem, magam felé forditottam és pofán ütöttem.."
"Ugy bizony! - kiálltottuk vissza ketten együtt Robertoval."
"Szerencsére nem állitottak meg. Elértünk a házhoz. Én kinyitottam a kaput és megvártam amíg Roberto behajt a Lamboval (Lambóval)."
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 12. 14:14

Élvezet volt olvasni a történeted, az Armingo-s részen jót röhögtem. :D Most látom csak mennyi jó fanfiction van Gtaplace-n. Amúgy tudom,hogy köcsögség ilyet kérni, meg minden, de kaphatnék egy kis vendégszerepet a sztoriban? Mondjuk mint Punciczky Samu a szvegpimp :D csak egy tipp volt
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The Ballad Of Javier Gonzales

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 12. 20:05

Én őszintén, téged is akarlaktalak szerepeltetni :D csak szépen sorban. Mivel te nem leszel Spanyol... :P
Hoppá, kicsit ha használjátok az eszetek akkor rájöhettek a folytatásra. :D :roll:

Amugy az új rész nem tudom mikor lesz.. Nincs ötletem mit irjak. Csak pár kicsi részletecske amiket össze kéne rakni.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése