Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Törölt hozzászólások helye.
Válasz küldése
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 25. 12:19

Igaz, hogy azt ígértem, hogy a tavaszi szünetben kiadom az új részt, de most ismét be kell jelentenem egy jókora halasztást. Ugyanis a történetnek készítek egy blogot, amin már az új, kijavított részek lesznek feltüntetve, valamint az angol változatot is lehet olvasni. Így a folytatás elmarad, de helyette már a régi részek is mostani minőségben lesznek olvashatók.

A térképes játékra, nem kaptam választ, ennek ellenére én kiteszem az általam elképzelt fiktív Sacramentót, ami helyet ad Tony történetének. Eléggé kezdetleges, talán egy 7-8 éves által készített rajz szintjén van. A térképet minden egyes rész után bővíteni fogom új épületetekkel, helyekkel. Ez a rajz(szerűség) arra is jó, hogy könnyebben tudjam behatárolni az egyes területeket.
Íme: http://kepfeltoltes.hu/view/150425/GTA_ ... es.hu_.png

Egy kis jelmagyarázat:
lila csík - autópálya
világoszöld csík - főút
sárga csík - városon kívüli, egyéb út, utca
szürke csík - városon belüli út, utca
kék csík - folyó
rózsaszín alakzat - fontosabb, a sztoriban szerepet betöltő épület
szürke alakzat - fontosabb, a sztoriban szerepet betöltő tér, nyitott terület
zöld alakzat - park, erdő
kék alakzat - tó

Most arra lennék kíváncsi, hogy meg tudtok-e nevezni egy-egy épületet, parkot vagy teret.
A történet blogját pedig hamarosan belinkelem, amint kész lesz.
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 25. 17:23

Itt a link a Sacramento Stories blogjához: http://sacramentostories.blog.hu/
Még csak egy rövid prológus van fent, de az magyar és angol nyelven is. Igyekszem minél hamarabb kijavítani és lefordítani a már itt megírt részeket. Addig sajnos nem várható újabb epizód.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 25. 17:44

Bocsesz, hogy csak most írok ide neked. Sajnos beteg voltam. Még most is náthás vagyok egy kicsit. Szerintem estére bepótolom a lemaradásomat - két részt hagytam ki.

Tetszik egyébként a térképed. Szerintem én nem tudtam volna csinálni még ilyet sem! :D Egyedi! Elárulod, hogy milyen programmal csináltad? (Paint :P) Én a képeimet Gimppel szoktam csinálni. Gondoltam rá, hogy elkészítem Sacramento térképét a szünetben, de sajnos az IRBK-val foglalkoztam, meg hát rövid is volt a tavaszi szünet. :(

A blog pedig nagyon tetszik! :D Tetszik, hogy angolra is le lett fordítva. El fogom olvasni majd a javított változatot is a sztoridból. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 25. 19:14

Köszönöm a szép szavakat! Egy rész körülbelül kétnap alatt fog teljesen elkészülni. Hál' Istennek, az utolsó 4-5 részt már nem nagyon kell javítani. A térképet pedig Paint-tel készítettem, de majd akarok egy precízebb munkát is kiadni, mert ez így kb. moslék. És ha még nem gyógyultál meg, akkor jobbulást kívánok! :)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 25. 20:42

Én inkább a képzeletemben rajzoltam le, de cseppett sem igy volt ez az agyamban :D De nekem is tetszik a blog.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 14. 20:49

Fontos bejelentés!
Most, hogy nyári szünet van, lesz időm többet foglalkozni a történetemmel. A régebbi részeket kijavítom, illetve lefordítom angolra, aztán kirakom őket a blogomra, valamint ide is (ide csak a magyar változatot). Ha tartom magam az ütemtervemhez, akkor július vége felé már az új részeket olvashatjátok a lehető legjobb minőségben, akár angol nyelven is. Emellett készíteni fogok egy részletesebb és precízebb térképet a történethez.
Köszönöm türelmeteket! :)

Feltéve, ha van még olvasóm...
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 17. 13:40

Na, végre elolvastam az utolsó két részt. :D Bocs, hogy csak ilyenkor pótoltam be, de mindig elfelejtettelek. :( Nagyon tetszett amúgy. Jól leírtad.
Ez a tőzsdés rész nagyon az ínyemre van, mert volt egy rész, ahol jót mosolyogtam: "Kicsit furcsállotta a BAWSAQ elnevezést, mert a kiejtése nagyon is hasonlított a ballsack szóra, ami a herezacskót jelenti."

Aztán volt még egy érdekes rész, ahol nevettem egy kicsit. Volt egy csaj, akit Lizának hívtak. Hirtelen azt hittem, hogy az IRBK-s Liza volt az. :D :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 17. 14:30

Köszi. Nem, nem az IRBK-s Lizára gondoltam. :D Kerestem egy találó nevet egy Tony-val egykorú nőnek, és ez ugrott be először. Most még egy ideig nem írok új részt, viszont a régieket folyamatosan javítom, fordítom és teszem ki a blogomra. Sulikezdésig mindenképp szeretnék végezni vele.
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 31. 16:22

Deleted.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 07. 31. 16:44-kor.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 31. 16:27

Ez... sokkoló :D
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 31. 16:30

A megfelelő képet nem sikerült megosztani megfelelő méretben, így a 99. komment törölve lett.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 31. 18:40

Én meg hirtelen azt hittem, hogy kitörölted az egész történetet. Már megijedtem. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
John Silver
Pogo, a majom
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. 07. 07. 10:35
Tartózkodási hely: Arad

Re: Grand Theft Auto: Sacramento Stories

Hozzászólás Szerző: John Silver » 2015. 08. 24. 12:40

Szerintem ez 1 jo kis tortenet, izgatottan varom a folytatast!
( Olvasd el az en tortenetem is GTA The New Liberty )
"Try before it, you buy it! No credit? No problem! Shoot now, pay later!"

Válasz küldése