Kérdések

Multiplayer csapat a Max Payne 3-ban és a GTA V-ben.
Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Kérdések

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 05. 11. 12:07

Itt lehet feltenni mindenféle kérdést a csapattal és a Crews rendszerrel kapcsolatban.

FONTOS: Előtte olvasd el az Általános tudnivalókat!

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 05. 13. 19:27

Mint a Rockstar HOC Clan Leadere érdeklődnék, hogy lenne-e kedve a GTAPlace Elite Crew-nak majd az általunk létrehozott HOC Crew ellen játszania a Max Payne3-ban és később a GTA V-ben? Örülnénk a jó ellenfeleknek szerintem mindenki élvezné nem is beszélve a közöttünk lévő több éves oda-vissza segítő kapcsolatról. Lehetnének előre bejelentetett platformra szóló csapat-csapat elleni játszmák is, ha megoldható és sok hasonló nyalánkság. Másik kérdésem, hogy nem zavar titeket, ha valaki esetleg benne van a ti és a mi Crew-unkba? Ha benne vagytok és ki is tudjuk vitelezni akár olyat is lehet csinálni ha valamelyik csapatba vagy platformon kevés a csapat létszám a másikhoz képest, egyenlővé tudnánk balanszolni a két csapat közötti létszám különbséget.Várjuk a véleményetek mi ugye klán révén ilyenekben tudunk gondolkodni. :)
Nobody fucks with my family!

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 05. 13. 21:42

Ehhez még sok dolognak ki kell derülnie. A játék megjelenésekor fog csak kiderülni, hogy kik azok, akik ténylegesen is játszani fognak vele, ki milyen platformon. Ha lesz egy korrekt létszám valahol, akkor természetesen lehet róla szó.

Annak meg nem látom akadályát, hogy egy ember két helyre is tartozzon : )

Köszi a megkeresést!

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 05. 13. 21:52

Nyugodtan lehet, sőt jobb is, hogy több magyar csapat is van már, hiszen egymás ellen is tudunk majd játszani. Sőt ugyanúgy lehet valaki tag a HOC-ban és a GPEC-ben is, csak ha minden igaz a játéknál kiválasztja, hogy melyik csapat neve alatt játszik, így tehát sok lehetőség adott. :)

Csak ezeket nyilván meg kell beszélni előtte valahol, például itt a fórumon :D

(szerk: Hannibal, bocsi de azért nem joinoltam a HOC-ba mert megvan már az 5 csapat. Később lehet hogy kilépek valamelyikből és akkor szabad a pálya.)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 05. 14. 09:32

Örömmel látom a pozitív fogadtatást. :) Persze még eldől, hogy mennyire hatékony élőben ez a rendszer.
Gege: Okés semmi baj számítotam rá, hogy titeket igyekeznek szétkapkodni. :)
Nobody fucks with my family!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 22. 22:14

Lenne egy olyan problémám, hogy már kb. 3 hete megállt a GPEC csapatban szerzett xp-m 90015-ön, pedig azóta is sokat játszok, mellesleg ebben a csapatban, még a ruhán is rajta van a logó, úgyhogy a csapat biztos. Már régebben is zavart, de mostmár így, a tripla xp hétvége 2. napján már tényleg idegesít, hogy csapatnak nem szerzek semmit, én meg fejlődtem 5 szintet. Help pls! Hogy oldhatnám meg?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 24. 06:12

Most ki és belépek a csoportba, hátha ez segít, de a többi csapatomnál is ez van :(

Szerk1.: Na, megint a GPEC-ben vagyok, megpróbálom, működik-e.

Szerk2.: Még így sem működik :( 2 Team Deatmatchet végigjátszottam, de még mindig 90015. Remélem valamit ügyeskednek majd a Rockstaros srácok, ha másnak is van ilyen problémája. Ps3

Szerk3.: Király! Helyrejött! Ma néztem és már megvan a 118655 Xp!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 25. 23:04

Most a holnapi Max Payne 3 Event-nél van egy olyan, hogyha egy "Founder Crew"-ot jelölsz be aktívnak, akkor megkapod a Day of the Death skullt. A GPEC annak számít, mert May 15 előtti? És ez az aktív azt jelenti, hogy annak a csapatnak a nevében harcolsz és szerzed a tripla xp-t?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2012. 11. 19. 19:51

sziasztok ! szoktatok gta 4 eflc-n eventezni mert ha mentek akkor egy egyedi készítű nascar pályát ami csak 1 db van az egész gta4 történelmében és egy derby pályát feltudok nektek ajánlani amit szintén én csináltam ! ha lesz mindenképp szoljatok ! ha nem hiszed , fent van youtube-on :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 20. 11:22

Nascar pálya? Martin, jártam már azon? :P Kipróbálhatnánk next alkalommal. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 28. 19:27

Jó volt a szombati event. PS3-on négyen is játszottunk Playrockstar-al. (Köztük én meg Kiscserko is) A csapatból csak én voltam Playrockstarral. Szerencsére egy GangWars-t tudtam nyomni aztán kidobott a szerver.

Amúgy a Crew-ba mi számt? Csak az xp?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 28. 19:38

Xp, Kill/Death Ratio és az első helyezések száma. Legalábbis, ha jól tudom.

Amúgy tényleg jó volt, mellesleg 1 és fél éve részt veszek majdnem minden eventen, és most először játszottam a Rockstarral. (nem Rockstar69-re, hanem a PlayRockstarra gondoltam) Event után valamivel még behívott egy Grand Prixre Red Dead Redemptionben. Jók ezek az eventek, meg a tripla xp hétvégék. Viszont most tapasztaltam azt, hogy GTA TBOGT-ban vagy fél órát kellett várni a pipálgatás miatt, míg nem kiléptem. Magával a pipálgatással nem lenne gond, de a "vezető" nem pipálta ki. Benn voltunk 16-an, abból 15-nek benn volt a pipa, egyedül a "koronásnak" nem. Fél óra alatt mindenki lelépett, így én is követtem őket. Azt nem tudom, hogy vagy ennyire hülye az az ember, akire ilyenkor várni kell, vagy csak trollkodik. De ezen kívül jó volt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 28. 20:12

És ha szar a halálozási arányom meg NAGYON ritkán nyerek, az lefelé húzza a csapatot? Mert akkor inkább kilépek!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 28. 20:20

Szerintem nem igazán számít. Inkább játssz egy csapatban a többiekkel, úgy könnyebb fejlődni is. Meg szerintem inkább az XP-t nézik. Bár ki tudja.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 28. 20:25

Én sem tolom túl jól MP3-ban még, mert nem is tudtam sokat gyakorolni. Ráadásul sokszor halok be a mobil net miatt is... néha akad egy kis pingem sajnos. Keresnem kell valami jobb helyet a modemnek, ahol a 3g stick több térerőt kap, mert most a számítógép asztal legalján van, gondolom ez sokat számít. néha böngészéskor is zavaró.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése