Általános társalgó

Beszélgetések a PlayStation 3 és Xbox 360 konzolokon debütált nagysikerű Red Dead Redemption-től.
Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2015. 05. 03. 20:36

Nem akkor seggbekúrja Edgar és az emberei, de akkor is úgy néz ki mintha szitává lőtték volna.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 05. 10. 12:06

Jó, akkor tisztázzuk. :) A Red Dead Redemptionben akármit csinálsz a játék végén abban a bizonyos küldetésben, amiben kinyírják John Marstont- akár megpróbálod lelőni az összes támadót, akár megpróbálsz kiszaladni a pajta hátsó kijáratán (amire egyébként nincs esélyed, mert már nem is engedi a mozgást a játék), akár megpróbálod seggbe kúrni az ellenséget-, mivel ez egy szkript, ezért sajnos sehogyan sem tudod megmenteni a főhőst. Így lett megírva a játék forgatókönyvében, és ennek megfelelően lett beprogramozva, szóval legfeljebb akkor lehetne megmenteni a főhőst, ha PC-re is kijött volna a játék, mert PC-n biztosan át lehet programozni a történéseket. De mivel nincs PC-s verzió, ezért sajnos semmilyen mód nincs rá, hogy megmentsük Johnt. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 10. 12:29

Na megöltem Dutch-t, visszakaptam a családom és 3x is taroltam Pokerbe :D
Megj.: Utálom a hordaterelõs küldiket.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 05. 17. 09:43

A multiban hogy lehet "rangot" választani? Pl. Seriff, stb.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 05. 18. 16:27

Franklin írta:A multiban hogy lehet "rangot" választani? Pl. Seriff, stb.
Nagyon rég játszottam RDR multival, de (a régi nem túl pontos emlékekből és a többi játékból kiindulva) valószínűleg szintekhez vannak kötve a rangok. Hacsak nem az aláírásokra gondolsz, amiket asszem Social Clubon lehet beállítani, de nem vagyok benne teljesen biztos. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 18. 16:47

Valahol ott kell beállítani, ahol a karaktereket meg a "közlekedési eszközöket" lehet kiválasztani.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 25. 08:37

Ez aztán nagyon király játék! Végigvittem, megbosszultam Apánkat, meg találtam az õsszes kincset és a U.S. Marshal outfitett is megszereztem. Nagyon élvezetes egy játék :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 26. 19:54

Amugy Edgar miért akar megölni minket? Mondjuk, jó érzés volt szét lõni...
U.I.: milyen az expert célzás?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 26. 21:09

Az free aim. Nincs semmi rásegítés.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 06. 21. 21:33

mikortól lehet csalni pókeren? Már kivittem a story-t. Mindenhol megprobáltam és sehol sem adja elő.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 22. 12:23

Meg kell venni az Elegant Suit-ot Thieves Landingben.
S az miért van, hogy nem adja meg az American Imperialism küldit Undead NightMare-ben? Azt irta el kell teljen egy kis idő ameddig Dickens talál valamilyen átkelő utat Mexico-ba, de semmi.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 14. 13:51

A következő kérdésem az adminisztrátorokhoz szólna: abszolút nem piszkálódásból, de korábban már megkérdeztem, hogy esetleg nem akarjátok-e folytatni/kiegészíteni és kibővíteni az oldalon az eléggé hiányoska Red Dead Redemption ismertetőt/modult? Akkor azt a választ kaptam, hogy egyikőtöknek sincs már meg a játék és ezért nem fejlesztettétek az oldalon a játék adatait, viszont azóta Rockstar69 tagunk adminisztrátor lett és az adminok, de még a többi átlag felhasználó közül sem volt olyasvalaki, akitől annyi mindent olvastam volna a Red Dead Redemptionről eme fórumon, mint Rockstar69-től, és ebből arra a következtetésre jutottam, hogy neki megvan a játék és láthatóan elég profin keni-vágja minden csínját-bínját. :) ;) Szóval arra gondoltam, hogy ha időtök megengedi, talán érdemes lenne Rockstar69-cel összefogni és kicsit bővebbé varázsolni az RDR cikket, hisz Magyarország legjobb GTA-val és egyéb Rockstar Games játékkal foglalkozó oldalára azért felférne egy kicsivel több információ az eddigi egyik leghangulatosabb Rockstar játékról. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 14. 18:18

Előbb a GTA-kra koncentrálunk. Még a GTA V szekció is elég hiányos. A többi Rockstar játék csak másodlagos.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 15. 10:33

Rockstar69 írta:Előbb a GTA-kra koncentrálunk. Még a GTA V szekció is elég hiányos. A többi Rockstar játék csak másodlagos.
Persze, ez nyilvánvaló, hiszen az oldal elsődleges témája a GTA sorozat, nem is azért írtam, hogy a GTA V-ös és egyéb GTA-s szekciók fejlesztésének rovására menjen a Redemption befejezése, csak gondoltam leírom, hogy a Red Dead Redemption-ről öt éves játék létére elég kevés ismeretterjesztő anyag van az oldalon. :) De az tény, hogy a GTA a fontosabb és jól is teszitek, hogy elsősorban azzal foglalkoztok. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 10. 08:03

https://youtu.be/-R3qD02zfSw

Mielőtt valaki leszólna, én még becsületesen értem el az 50-es szintet, csak a Rockstar fantasztikus megoldásainak köszönhetően oda lett az összes.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése