Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2018. 06. 06. 16:57
Gonzales
Törzstag
Csupán annyit tudok szólni, hogy piszkosul kibaszott drága. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.
  • 2018. 06. 07. 17:26
dani.szentgali
Fejvadász
Gonzales írta:
Csupán annyit tudok szólni, hogy piszkosul kibaszott drága. :D

Igen, azt én is észrevettem. :D Amúgy nem vagyok meglepve. Ha jobban megnézed, a Rockstar játékok sosem voltak olcsók, ráadásul a ritka megjelenésük miatt nagyon sokáig tartják a magas árukat. Szóval egyáltalán nem meglepetés, hogy az RDR2-őt ennyi pénzért fogják majd vesztegetni pár hónap múlva. Mondjuk a gyűjtői/különleges kiadás tényleg eszméletlenül drága, azt nem is tervezem beszerezni. :D Viszont a sima kiadás ára semmitől sem drágább, mint a korábbi újonnan megjelent Rockstar játékok, vagy ha körül nézel a játékboltokban, a legtöbb új, tripla A-s játék ennyibe kerül. Szóval az alapkiadás ára ugyan nem kevés, de számomra semmi extra meglepetést nem okozott. A többi, gyűjtői kiadásoknál meg szerintem azért lehetett rá számítani, hogy elég borsos összeget fognak elkérni értük.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan