Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 06. 06. 16:57

Csupán annyit tudok szólni, hogy piszkosul kibaszott drága. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 06. 07. 17:26

Gonzales írta:Csupán annyit tudok szólni, hogy piszkosul kibaszott drága. :D
Igen, azt én is észrevettem. :D Amúgy nem vagyok meglepve. Ha jobban megnézed, a Rockstar játékok sosem voltak olcsók, ráadásul a ritka megjelenésük miatt nagyon sokáig tartják a magas árukat. Szóval egyáltalán nem meglepetés, hogy az RDR2-őt ennyi pénzért fogják majd vesztegetni pár hónap múlva. Mondjuk a gyűjtői/különleges kiadás tényleg eszméletlenül drága, azt nem is tervezem beszerezni. :D Viszont a sima kiadás ára semmitől sem drágább, mint a korábbi újonnan megjelent Rockstar játékok, vagy ha körül nézel a játékboltokban, a legtöbb új, tripla A-s játék ennyibe kerül. Szóval az alapkiadás ára ugyan nem kevés, de számomra semmi extra meglepetést nem okozott. A többi, gyűjtői kiadásoknál meg szerintem azért lehetett rá számítani, hogy elég borsos összeget fognak elkérni értük.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 07. 22. 12:40

Na kicsit megkésve ugyan, hiszen a megjelenési dátumot már egy ideje biztosan tudjuk, de ma végre előrendeltem a Red Dead Redemption 2 standard kiadását a Konzolvilágnál. :D :D :D Most már csak ki kell tudni várni azt az időt, ami még hátra van! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 08. 10. 19:05

Létezik, hogy csak én nem maradtam le az új RDFR 2 Gameplay videóról ? Eszméletlen ! :D ugyanakkor, csak bennem jött elő valamiféle hátborzongató érzés háromszorosa, mint 2013-ban a Gta V megjelenése előtti pár hét/hónap során ? :ninja:


U.i.: mellesleg szuper lett az új oldal. Még hozzá kell szoknom. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 08. 11. 13:29

Read Dead Place-re kirakták. ;) Szerintem jó játék lesz, bár semmi extra nincs benne, csak ami kell egy igazi vadnyugatos játékba. Annak örülök, hogy fejlesztették a közelharcot, illetve remélem, hogy a grafika a játékban is ilyen lesz. :D :P Azon gondolkodok, hogy előrendeljem-e...
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 08. 11. 14:28

:lol: :lol:
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2018. 08. 13. 18:08

Arminho írta:
2018. 08. 11. 13:29
Read Dead Place-re kirakták. ;) Szerintem jó játék lesz, bár semmi extra nincs benne, csak ami kell egy igazi vadnyugatos játékba. Annak örülök, hogy fejlesztették a közelharcot, illetve remélem, hogy a grafika a játékban is ilyen lesz. :D :P Azon gondolkodok, hogy előrendeljem-e...
Bennem is ugyanez játszódott le. Az én érdeklődésemet sokáig nem keltette fel, a trailerek például egyáltalán nem fogtak meg, ellenben amikor az IGN előzetesét olvastam, na akkor ütött be az az érzés, hogy "OMG ezt a játékot én akarom", ez a gameplay pedig jócskán rátett egy lapáttal. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 14. 15:50

Gonzales írta:
2018. 08. 10. 19:05
Létezik, hogy csak én nem maradtam le az új RDFR 2 Gameplay videóról ? Eszméletlen ! :D ugyanakkor, csak bennem jött elő valamiféle hátborzongató érzés háromszorosa, mint 2013-ban a Gta V megjelenése előtti pár hét/hónap során ? :ninja:


U.i.: mellesleg szuper lett az új oldal. Még hozzá kell szoknom. :D
Hát, lehet, hogy csak te maradtál le róla. :D Én ugyan a Balatonon nyaraltam a gameplay trailer bemutatásakor, de előzetesen direkt nem használtam túl sok mobilnetet, hogy a tóparton az árnyékban henyélve azért megcsodálhassam az új gameplayt. Csupán annyit mondok, hogy megérte, mert bizony az én hátamon is felállt a szőr, pont, mint a GTAV gameplay trailerénél... csak nehogy itt is csalódás legyen a vége egy pár hónapig tartó öröm és álleejtés után. ;)
Arminho írta:
2018. 08. 11. 13:29
Read Dead Place-re kirakták. ;) Szerintem jó játék lesz, bár semmi extra nincs benne, csak ami kell egy igazi vadnyugatos játékba. Annak örülök, hogy fejlesztették a közelharcot, illetve remélem, hogy a grafika a játékban is ilyen lesz. :D :P Azon gondolkodok, hogy előrendeljem-e...
Szerintem azért az első Redemption játék után elég nehéz dolga volt a fejlesztőknek a folytatásnál. John Marston kalandja a semmiből jött elő és új műfajt alkotott anno 2010-ben, amelyet azóta senki más nem tudott utolérni, pláne megugrani. Szóval az számomra nem túl nagy meglepetés, hogy az előző részhez képest semmi extra nincs benne, "csak" annyi, amennyi egy igazán jó vadnyugatos játékhoz kell. Mert kétségkívül ez az igazság, csak hát azt is figyelembe kell venni, hogy nemigen volt/van/lesz komolyabb konkurencia a láthatáron. Plusz ott van az, amit fentebb már említettem, hogy az RDR1 műfajteremtő volt, és nyilvánvalóan újítások terén nem lehet látványosan megugrani. Szóval szerintem gondold át, de mindenképp rendeld elő és vedd meg, mert aki játszott az előző résszel és bejött neki az tudja, hogy már akkor érdemes előrendelni a másodikat, ha csak fele annyira jó lesz, mint az első volt - és bár nagy újítások valóban nincsenek, szerintem azért így is lesznek olyan apróságok, amelyek újnak hatnak majd és ami miatt érdemes lesz megvenni és végigtolni Arthur Morgan és a Van Der Linde banda történetét ebben az igazán mesteri videojátékokban eléggé szűkölködő generációban. :)
Visali írta:
2018. 08. 13. 18:08
Arminho írta:
2018. 08. 11. 13:29
Read Dead Place-re kirakták. ;) Szerintem jó játék lesz, bár semmi extra nincs benne, csak ami kell egy igazi vadnyugatos játékba. Annak örülök, hogy fejlesztették a közelharcot, illetve remélem, hogy a grafika a játékban is ilyen lesz. :D :P Azon gondolkodok, hogy előrendeljem-e...
Bennem is ugyanez játszódott le. Az én érdeklődésemet sokáig nem keltette fel, a trailerek például egyáltalán nem fogtak meg, ellenben amikor az IGN előzetesét olvastam, na akkor ütött be az az érzés, hogy "OMG ezt a játékot én akarom", ez a gameplay pedig jócskán rátett egy lapáttal. :D
Engem elsősorban az első rész iránt érzett szép emlékek mozdítottak meg valamit, és az a tény, hogy szeretem a vadnyugatos témát. Az első Redemption az egyik kedvenc játékom volt az Xbox360-on és nagyon vártam az új részt. Nem is azért, hogy olyan igazán nagy újítások legyenek benne, sokkak inkább azért, mert újra át akartam élni a vadnyugatot, vonatrablásokat, pisztolypárbajokat... meg miegymást, ami a vadnyugathoz köthető. :)

Egyébként nekem is nagyon tetszett a gameplay videó. Örülök, hogy pár hete előrendeltem, mert szerintem nem valószínű, hogy csalódnék benne. Nagyon tetszik az egész játék annak ellenére, hogy nyilvánvalóan látszik a videón is, hogy azért nem ez szarta a spanyolviaszt. Én most leginkább a térképre, annak méretére lennék kíváncsi továbbá arra, hogy Blackwater és az előző rész játékterületei/térképei közül mennyi kerül át az új epizódba, és mennyi változtatással. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 21. 23:02

Sziasztok!

Arról esetleg mit lehet tudni, hogy a térkép felfedésére a megjelenés előtt mennyi esély van és hogy kb. mikor kerülhet rá sor? Csak mert a neten már jóideje terjednek a pletykák, miszerint az RDR2 térképe nemcsak az előző rész térképénél lesz sokkal nagyobb, de ha nem vesszük számításba a GTAV és SA víz alatti területeit meg a repülés által adott légi játékteret, akkor összességében ennek lesz a legnagyobb bejárható területe az eddigi Rockstar játékok közül. Tudom, hogy ezek csak pletykák és érdemes őket fenntartásokkal kezelni, de ezek a híresztelések felkeltették az érdeklődésemet és mivel emlékszem rá, hogy a GTAV megjelenése előtt anno kikerült egy rajongók által a gameplay és egyéb trailerekből meg képekből összespekulált lehetséges térkép, ami végül - kisebb-nagyobb eltérésekkel - eléggé hasonlított a játék végleges térképére, plusz a megjelenés előtt is kiszivárgott a térkép, így arra gondoltam megkérdezem, hátha van hasonló is az RDR2 esetében, amiről esetleg nem tudok. :D Amúgy szerintetek van esély rá, hogy a játék térképe minden eddiginél nagyobb lesz, vagy csak egy szenzációhajhász megnyilvánulás lesz belőle, és végül nem lesz olyan óriási a térkép és csak az első részt fogja méretben felülmúlni? Illetve, mint azt a hírekből és hivatalos infókból tudjuk, az RDR2-ben benne lesz legalább egy olyan helyszín, ami az előző részben is benne volt, mégpedig Blackwater városa. Szerintetek West Elizabeth többi része, netán átdolgozott/felújított egésze is része lehet az RDR2 térképének? Vagy csakis Blackwaterre számíthatunk, arra is csupán egy rövidke prológus jellegű küldetés képében úgy, mint ahogyan anno a GTAV-ben Ludendorff/North Yankton eseténél? Kíváncsi vagyok, ki mire számít. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 03. 15:23

https://hu.ign.com/red-dead-redemption- ... rockstar-e

Istenem, mennyi idióta ember van komolyan mondom. :D Ezek a Gamestop-os emberkék bealudtak egy köztudottan nyílt világú játék tíz perces bemutatóján, amiben a prérin lovagoltak. Nem tudom, miért vannak úgy oda?! Majd azt gondolták, hogy amikor épp küldetésen kívül vagyunk, akkor majd csillagrombolók fognak repkedni a préri fölött vagy mi?! :lol: Tudtommal egyetlen nyílt világú játék sem olyan, hogy folyamatosan max fordulatszámon pörög benne mindenféle akció, az előző Red Dead játék sem volt ilyen, a GTAV sem, nyilván az RDR2-ben is lesznek "üres járatok", amikor az ember játék közben csak nyugodtan lovagol és gyönyörködik a tájban. Ha ezt ezek az okosok unalmasnak találják, üljenek be COD-ozni vagy valamelyik multiplayer játékban battle royale-özni. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 03. 15:55

Sziasztok!

Akkor ide is beköszönnék, hogy ne csak a cikkek alá kommenteljek a főoldalon. ☺
Mindenekelőtt szeretném kifejezni hálámat a Red Dead Place létrehozóinak. Végre egy magyar oldal, amely méltó módon foglalkozik a játékkal. ;) Úgy érzem, megleltem az otthonom. :D

dani.szentgali

Visszaolvasva a korábbi hozzászólásaitokat, egy dolgon megakadt a szemem. Említettétek, hogy talán nem lesz hatalmas újítás a RDR2-ben, ezzel viszont egy hangyányit vitába szállnék.

Csak pár jelentős újdonság, ami várható. A vadászatot teljes mértékben megreformálják, hiszen már nem csupán lelőni kell a vadat, illetve jó pénzért elpasszolni a kereskedőnek, hanem figyelni kell, milyen fegyverrel ejtjük el (íjjal kisebb sérülést okozunk neki, így többet ér eladáskor), valamint idővel rothadni kezd a hús, ami szintén értékcsökkenést eredményez. Nem mindig sikerülhet azonnal lelőni az állatot, hanem néha menekülésre foghatja, és csak később kissé távolabb roskad össze holtan. Arthur egyik képessége az lesz, hogy a nyomokból ki tudja olvasni, merre találja az elejtett vadállatot.

A lovaglás is új szintre lép majd, foglalkozni kell derék hátasunkkal, hogy a kényes szituációkban ne hagyjon cserben minket. A szállításon túl a hátára rögzített nyerget a fegyvereink tárolására is használhatjuk, illetve a lovunk fog segíteni az elejtett állatok hurcolásában, a talált tárgyak szállításában és tárolásában (a gameplay videóban ez jól látszik és el is hangzik).

Az, hogy minden NPC-vel többféle módon interakcióba kerülhetünk, szintén emel a játék minőségén, és külön jópofa dolognak tartom, hogy megjegyzik a cselekedeteinket. Biztosan láttátok, ahogyan a gameplay videóban az egyik nő szemrehányást tesz Arthurnak, miszerint egy aljas gazember, amiért megölte az unokatestvérét. :D

Egy dolgot emelnék még ki, ami szerintem mérföldkő lesz a játéktörténelemben, az pedig a világ valós idejű változása, alakulása. Értsd: az idő előrehaladtával a hírek szerint például vasútvonalak fognak megjelenni városok között, és látni fogjuk, ahogyan szép lassan épületek emelkednek a semmiből.

+1: Arthur szakállának növekedése és a borotválkozás lehetősége már csak hab a tortán. :D

Bízom benne, hogy nem bántottam meg egyikőtöket sem, csak úgy voltam vele, tegyük helyre a dolgokat inkább. ☺ Ezek azért nem jelentéktelen újítások, persze ha valóban minden így fog terítékre kerülni.

Amúgy az idióta, fogalmatlan újságírók véleménye engem is felbosszantott... :D
És hozzátették, hogy az első részt még csak hírből sem ismerik. Akkor miről beszélünk?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 09. 03. 21:03

Valóban, jó újítások lesznek ezek. Az újságírók véleménye meg sohasem érdekelt, szóval engem idegen hagy, hogy pár korrupt firkásznak mi a véleménye. :D Lehet nem érkezett meg időben a számlájukra a pénz és azért szúrtak oda a Rockstar-nak. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 04. 08:33

Danchos írta:
2018. 09. 03. 15:55
Sziasztok!

Akkor ide is beköszönnék, hogy ne csak a cikkek alá kommenteljek a főoldalon. ☺
Mindenekelőtt szeretném kifejezni hálámat a Red Dead Place létrehozóinak. Végre egy magyar oldal, amely méltó módon foglalkozik a játékkal. ;) Úgy érzem, megleltem az otthonom. :D

dani.szentgali

Visszaolvasva a korábbi hozzászólásaitokat, egy dolgon megakadt a szemem. Említettétek, hogy talán nem lesz hatalmas újítás a RDR2-ben, ezzel viszont egy hangyányit vitába szállnék.

Csak pár jelentős újdonság, ami várható. A vadászatot teljes mértékben megreformálják, hiszen már nem csupán lelőni kell a vadat, illetve jó pénzért elpasszolni a kereskedőnek, hanem figyelni kell, milyen fegyverrel ejtjük el (íjjal kisebb sérülést okozunk neki, így többet ér eladáskor), valamint idővel rothadni kezd a hús, ami szintén értékcsökkenést eredményez. Nem mindig sikerülhet azonnal lelőni az állatot, hanem néha menekülésre foghatja, és csak később kissé távolabb roskad össze holtan. Arthur egyik képessége az lesz, hogy a nyomokból ki tudja olvasni, merre találja az elejtett vadállatot.

A lovaglás is új szintre lép majd, foglalkozni kell derék hátasunkkal, hogy a kényes szituációkban ne hagyjon cserben minket. A szállításon túl a hátára rögzített nyerget a fegyvereink tárolására is használhatjuk, illetve a lovunk fog segíteni az elejtett állatok hurcolásában, a talált tárgyak szállításában és tárolásában (a gameplay videóban ez jól látszik és el is hangzik).

Az, hogy minden NPC-vel többféle módon interakcióba kerülhetünk, szintén emel a játék minőségén, és külön jópofa dolognak tartom, hogy megjegyzik a cselekedeteinket. Biztosan láttátok, ahogyan a gameplay videóban az egyik nő szemrehányást tesz Arthurnak, miszerint egy aljas gazember, amiért megölte az unokatestvérét. :D

Egy dolgot emelnék még ki, ami szerintem mérföldkő lesz a játéktörténelemben, az pedig a világ valós idejű változása, alakulása. Értsd: az idő előrehaladtával a hírek szerint például vasútvonalak fognak megjelenni városok között, és látni fogjuk, ahogyan szép lassan épületek emelkednek a semmiből.

+1: Arthur szakállának növekedése és a borotválkozás lehetősége már csak hab a tortán. :D

Bízom benne, hogy nem bántottam meg egyikőtöket sem, csak úgy voltam vele, tegyük helyre a dolgokat inkább. ☺ Ezek azért nem jelentéktelen újítások, persze ha valóban minden így fog terítékre kerülni.

Amúgy az idióta, fogalmatlan újságírók véleménye engem is felbosszantott... :D
És hozzátették, hogy az első részt még csak hírből sem ismerik. Akkor miről beszélünk?
Először is üdvözöllek köreinkben! :) Mindig szívesen látjuk az új tagokat, főleg, ha azok tudnak köszönni, illetve érthetően, normálisan és választékosan fogalmazni, ahogyan te. ;)

Másodsorban meg kicsit félreértettél minket, engem legalábbis mindenképp. Nem arról van szó, hogy nincs elég igazán jelentős újítás. Amiket felsoroltál, azok közül tényleg mind reformnak minősül a játéktörténelemben (kivételt képez ez alól, hogy a nyíllal megsebzett állat többet ér, mint a golyóval leterített vad, hiszen ez már az Assassin's Creed 3-ban is így volt 2012-ben, illetőleg az állatok és különböző lények vagy nyomok utáni nyomolvasás is megfordult már pár játékban, például a Witcher 3-ban, csak hogy egyet említsek is közülük), ehhez semmi kétség. Jó és hogy őszinte legyek, kellő újítások ezek, amikről beszélünk. Viszont, ahogy azt te magad is írtad, addig, amíg csak elméletben léteznek ezek a dolgok és nem láttuk őket élesben, érdemes fenntartásokkal kezelni őket még így is, hogy a nagy Rockstar Games jelentette ki őket, mert bár többnyire tényleg szokták tartani a szavukat, azért a legutóbbi játékuknál, a GTAV-nél nem minden úgy történt, ahogy azt az előzetes infókban hirdették. :) Ettől függetlenül persze optimista vagyok én is az újításokat illetően. :)

A puszta véleményed kulturált stílusban való leírásával nem hiszem, hogy ebben a közösségben bárkit is megsértenél vagy megbántanál, hiszen a fórumnak pont az a lényege, hogy kulturált módon vitázzunk egymással a játékokkal kapcsolatos kérdésekről. :) Persze voltak, vannak, s lesznek olyanok, akik nem egészen így gondolják, néha amikor rossz napom van, én sem tudok mindig megfelelően reagálni minden hozzászólásra, de hát emberek vagyunk. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 04. 20:50

Rockstar69:
Az könnyedén elképzelhető. :D Az újságírók java részét nem szabad túlzottan komolyan venni...
Pedig még annak idején én is kacérkodtam ezzel a pályával, viszont be kellett látnom, hogy nem tudnék sok zagyvaságot összehordani, illetve más kárára cikkeket írni. Kell hozzá bőr a képre! :D

dani.szentgali:
Köszönöm a kedves fogadtatást. Szokták mondani, hogy igyekszik az ember. :)
Úgy vettem észre, benned is könnyed beszélgetőpartnerre lehet találni, ezért örülök, hogy a fórumra tévedtem.

Valóban, megmondom őszintén, inkább saját szemszögből mérlegeltem az újításokat. Ti valószínűleg több tapasztalattal rendelkeztek játékok terén. Említetted az Assassin's Creedet, nekem nem sikerült beleásnom magamat abba a sorozatba - nem jött át annyira, mint szerettem volna -, így tényleg kicsit vaktában tettem felelőtlen kijelentéseket.

Nagyon igazad van, hiszen ígérgetni egyszerű, és el kell ismerni, látatlanban is jópofa kijelentéseket tettek a játék készítői. Meg is ragadták rendesen a fantáziámat, mint ahogyan szemtanúja lehettél az előző hozzászólást olvasva. :D Egyszerűen csak akkora öröm, hogy végre egy játékgyártó kellő odafigyeléssel alkot western műfajban. Mondanom sem kell, manapság mennyire ritka ez. A vadnyugat szerelmeseként nagy vehemenciával vetem rá magam minden valamirevaló hírre és cikkre, közösségi médiában megjelenő újdonságra, ami a Red Dead Redemption 2-vel kapcsolatos...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 05. 21:54

Örömmel olvasom, hogy jó beszédpartnernek tartasz. :) Szerintem sokat fogunk beszélgetni a későbbiek során a fórumon. ;)

Persze, sejtettem, hogy az lehet az oka, hogy te nem töltöttél huzamosabb időt az Assassin's Creed sorozattal. Egyébként itt is többnyire olyan felhasználók vannak, akik inkább csak Rockstar játékokkal játszottak, szóval nem mindenki ismerhet a jelenlévők közül többféle játékot, mint te. :D Persze rajtam kívül van még egy pár elvetemült ember, akik életük jelentős, őszintén szólva már-már túl nagy részét a videojátékoknak szentelték, ezért többféle játékot és játéksorozatot is ismernek, tehát valamivel jártasabbak más témákban. Amúgy nem azért említettem meg, hogy kötekedjek, csak ahogy olvastam a vadászattal kapcsolatos gondolatmenet sorait, gyorsan beugrott, hogy én mintha már láttam volna korábban olyan játékot, amiben ha íjjal öltem meg egy állatot, akkor a boltban több pénzt kaptam a bundájáért, mint annál a példánynál, amelyet lőfegyverrel terítettem le, így gyorsan leírtam, hogy ez azért nem egy teljesen újkeletű dolog. Ettől függetlenül nem elképzelhetetlen, mi több, könnyen lehet, hogy a Red Dead 2-ben új szintre emelik ezt a mechanikát, így valamilyen szinten valóban forradalmi lesz majd. :)

Abszolút meg tudlak érteni pajtás, én is nagy szerelmese vagyok a vadnyugatnak. :cool: Nem tudom, te játszottál-e a legendás előddel - bár feltételezem, hogy igen - , de én konkrétan rongyosra játszottam, és mivel már két éve nem volt lehetőségem vele játszani (akkor váltottam ugyanis konzolt), így most már nagy mértékben mutatkoznak rajtam az elvonási tünetek, emiatt én is nagyon várom már a második felvonást és hozzád hasonlóan fogékony vagyok bármilyen nemű új információra, amit persze igyekszek fenntartással kezelni addig, amíg meg nem jelenik a játék. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése