Max Payne 3

Társalgások a Rockstar Games egyéb játékairól.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 16. 18:06

Segítenétek lefordítani?

Hello,

Thank you for contacting Technical Support.

In order to resolve code issues, we require certain pieces of information. Please reply directly to this ticket and provide the following:

Photo/scan of the receipt for the game showing the date and amount of purchase.

Photo of the physical disc/box accompanied by your email address written on a piece of paper in the photo.

Photo/scan of the back of the game manual or code sheet clearly displaying the missing or invalid code area.

The activation serial key typed into the text body of the request.

If you received an error message when redeeming the code, please include the exact error message.

We review these requests on a case-by-case basis, so please provide as many of the above items as possible.

Once we verify the above information, we will escalate your ticket to our Tier 2 Support to provide you with a new code. Please note that all codes requests are processed in the order they are received.

Cheers,

Brian J
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 16. 18:28

Köszönik, hogy felvetted velük a kapcsolatot, és kérik a következőket, hogy tudjanak segíteni:

-fotó/scan a nyugtáról (gondolom a számláról) amin látszik a dátum és a fizetett darabszám

- kell egy fotó magáról a lemezről/dobozról és egy darab papír, ami látszik a képen és az email címed van ráírva.

-fotó/scan a game manual hátuljáról (kis könyvecske a dobozban) vagy a kód ívről amin látszik a hiányzó számjegyes kódod.

- Az aktivációs kódod írd bele az üzenetedbe, amit küldesz majd nekik válaszként

Nem szó szerint fordítottam, de ez kell neked.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2013. 05. 16. 18:30-kor.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 16. 18:30

Hello,

Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a "Technical Support"-al.

A kódokkal való problémák megoldása érdekében különböző információkat kérnénk. Kérjük, közvetlenül erre az üzenetre válaszoljon, és adja meg a következőket=

Fotó vagy scan a nyugtáról, mely megmutatja a dátumot és a vásárlás mennyiségét.

Fotó a dobozról vagy a lemezről, amelyen rajta van az ön e-mail címe is, melyet egy papírlapra írt rá. (mármint az e-mail címet írd rá a papírra, és rakd a doboz vagy lemez mellé a papírt)

Fotó vagy scan a játék kézikönyvének hátuljáról, vagy a kódot tartalmazó papírlapról, mely tisztán mutatja a hiányzó vagy érvénytelen kód helyét.

Az aktiváláshoz való kulcs beleírva a kérelem üzenetébe. (Ez nem biztos, hogy így van, de egész biztos vagyok benne. Eredeti= The activation serial key typed into the text body of the request.)

Ha hibaüzenetet írt ki a kód beváltásánál (amikor beírtad a kódot a PS3-ba) kérjük küldje el pontosan a hibaüzenet szövegét. <- ez ismét automatikusnak tűnik, mert írtad, hogy lekapartad a kódot, így be se bírtad írni...

Mi ezeket a kérelmeket egy "esetről esetre" haladó módszerrel vizsgáljuk felül, szóval kérjük, minél több tételt adjon meg a fent írt dolgok közül.

Ahogy ellenőriztük a fenti információkat, "továbbítjuk az ügyet a második szintre", hogy új kódot adhassunk magának. Kérjük, vegye figyelembe, hogy minden kóddal kapcsolatos kérelmet olyan sorrendben dolgozunk fel, ahogy megkapjuk.

Cheers,

Brian J
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2013. 05. 16. 18:43-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 16. 18:36

Köszönöm a segítséget! Rám csak az első 3 pont vonatkozik akkor gondolom. Amúgy van még ép állapotban is kép a kódról. Küldjem el azt is?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 16. 18:42

Szerintem minél többet küldesz, annál jobb.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 16. 18:43

De ha van ép állapotban kép a kódról, miért nem olvasod le róla és használod úgy? :D

Egyébként szerintem felesleges, mert úgyis teljesen újat fogsz kapni, szóval a rossz állapotút mutasd meg nekik.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 16. 18:48

Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 16. 19:03

Ja, azt hittem, hogy magáról a kódról van képed.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 16. 19:08

Nem! :) Akkor nem nyavalyognék itt! Amúgy az milyen durva már, hogy a Rockstar hamarabb válaszol mint a CNG! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 19. 01:55

Vajon mikor lesz új event? Rég volt a Redemptionból, GTAIV-ből, meg az MP3-ból is. Egy darab volt, elég régen, az az epic event. Kezdem már hiányolni a sok embert meg a 3xp-t.
Nem tudtam, hova írjam, gondoltam, itt nem zavar senkit, és részben Max Payne 3-ról szól.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 19. 14:19

Kiscserko írta:Vajon mikor lesz új event? Rég volt a Redemptionból, GTAIV-ből, meg az MP3-ból is. Egy darab volt, elég régen, az az epic event. Kezdem már hiányolni a sok embert meg a 3xp-t.
Nem tudtam, hova írjam, gondoltam, itt nem zavar senkit, és részben Max Payne 3-ról szól.
Az újabb eventeket én is nagyon várom, bár a GTAIV-esbe sajnos nem tudtam részt venni múltkor, mivel az ott játszó Rockstarost elfelejtettem bejelölni, de a Redemptionös event király volt, nagyon élveztem. Hát nem tudom, mikor terveznek újabb eventet rendezni, de bízom benne, hogy nem mostanság, mivel 2 hét múlva vizsgázok, utána viszont jöhet egy kis vizsgadrukk-levezető videogamer módra! :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 21. 17:52

Az a helyzet, hogy kaptam egy új kódot, de az 16 karakterből áll. Nekem csak 12 kell.

Hova írjam be a kódot? Nagyjából ennyi lenne a kérdésem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 21. 20:24

kérdezd meg, vagy nézd meg social club-on van-e valami ilyesmi.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 21. 21:04

Hogy van angolul?
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Max Payne 3

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 28. 21:57

Nehéz döntés volt, hogy hova írjak, mert több dolgot is kérdezni fogok, de nem akartam külön írni minden topicba egyet.

Szóval: 1. Ami miatt ide írok... MP3-ban ha nem chapter 1-től megyek, hanem new game-t kezdek, akkor a trófeáim és az eddig kigyűjtött golden gun-ok megmaradnak vagy teljesen elvész minden?

2. A GTA IV - BOGT-ban ugye küldetések után kapunk egy értékelést. Na... engem ez kiakaszt, hogy azokat lehet tudni előre, hogy mikor mire kell odafigyelni, hogy mindent kipipáljon a végén? Ha nem lett jó, akkor csak load game-el lehet újra kezdeni?

3. Végképp off ebben a topicban, de nem akarok új hozzászólást írni... Szóval AC II-ből van olyan kiadás amiben benne van a Brotherhood és a Revelations? Vagy csak külön lehet őket megvenni? Elég macerás lenne külön, meg annyira azért nem is érdekelt sosem a játék. (Másodlagos kérdés, aránylag megy az angol, de csak a AC III-nak van PS-re magyar felirata?)

4. A Red Dead Redemption-ről is akartam kérdezni, de mire eljutottam idáig, már elfelejtettem, hogy mit, úgyhogy azt majd a megfelelő helyen, ha eszembe jut :D

Köszi előre is a válaszokat :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése