L.A. Noire

Társalgások a Rockstar Games egyéb játékairól.
Kisprobegt
Puding

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 04. 20:17

Hát azért ez egy eléggé nagy -bocsánat a kifejezésért- kicseszés a Rockstartól. Még nekem nem is annyira zavaró de akinek mondjuk 4:3-as monitora van? Azért egy képarány állítást igazán berakhattak volna. Remélem nem felejtik ki a GTA 5-böl ezt a funkciót.

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 04. 20:31

A GTA V biztos nem lesz széles vásznú. Az L.A. Noire-ban nem véletlen volt így...
Gyenge napok vannak...

The Cleansing Fire
Törzstag

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 05. 04:53

Az L.A. Noire egy játszható film :) A Rockstar nem tévedett, és a hasonnevű 69 -es felhasználónak is igaza van :)
Guess who's back!

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 01. 10:58

Ha valakinek van PS4-re egy eladó példánya, ne tartsa magában, írjon rám. :) ugyanígy vagyok a Bully scholarship kiadásával is.
"Whatever." (Ryder)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." (Hossan)

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 01. 22:19

A Bully-t nem adták ki dobozosan PS4-re.
Gyenge napok vannak...

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 02. 21:55

A schoolarship-et sem? Ohh...

Akkor.. Marad az LA. Noire. Most le volt értékelve a store-ban 6k-ra (12-ről azt hiszem), de ennél olcsóbban szeretném megvenni, és lehetőleg fizikaiban. Azért szóljon valaki, ha van elfekvő példánya PS4-re, hátha. :)
"Whatever." (Ryder)

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 02. 22:27

Semmilyen PS2-es játékot nem adnak ki dobozosan.

Májusban 4490 volt, hátha black fridayen megint annyi lesz.

https://www.supergamer.hu/la-noire-p-375966.html Itt amúgy használtan 3990 ft.
Gyenge napok vannak...

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 03. 07:20

Dehogynem, ezt kiadták fizikálisan is PS4-re. Facebook marketplace-n több példány is van, csak vagy drága, vagy nem postáz az eladó, vagy nem írnak vissza. Sőt, játékaim.hu-n is láttam, de ott.. még drágább.

Igen, a 4k lenne az ideális ár, várok, hátha Black friday-kor az új lesz annyi. :) Köszi!
"Whatever." (Ryder)

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 03. 07:59

Hát én rákerestem, de nem találtam. PS3-ra se adták ki dobozosan a PS2-es játékokat, csak azokat, amiket tényleg felújítottak valamelyest.

Egyébként 3390 ft használtan ezen az oldalon, elírtam.
Gyenge napok vannak...

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 03. 10:06

De ez fel van újítva... elvégre a grafika illeszkedik a 2017-ben kiadott VR meg Switch verziók grafikájához.

Kép
"Whatever." (Ryder)

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 03. 11:54

De én a Bully-ről beszélek. :D Azt hittem ez egyértelmű, mivel az L.A. Noire nem jelent meg PS2-re. Ez nekem is megvan PS4-re is dobozosan, még küldtem róla képet is.
Gyenge napok vannak...

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 03. 14:40

Ja, neeeem.:) Bár ahogy látom, a scholarship edition is csak PC-re jött ki. Akkor azt majd oda kell beszerezni.
"Whatever." (Ryder)

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 29. 15:47

Megint duplázok, bocs.

Nos, Black Friday-kor megvettem az LA Noire-t. Hmmm, összességében egyelőre csalódás. A story nagyon repetitív, nem igazán erőltették meg magukat, amikor az ügyek lefolyását, annak sokféleségét kitervelték. Lehet, hogy a történet minden egyes ügy mögött tök más, de eddig minden ügy úgy zajlott, hogy: elmegyek x helyre, nyomokat gyűjtök, kérdezek, elmegyek egy új helyre, nyomokat gyűjtök, kérdezek, telefonálok, elmegyek egy új helyre, nyomokat gyűjtök/kérdezek, stb. Nyilván, egy detektív ezeket csinálja nap mint nap, de hogy minden egyes ügyben van egy rész, amikor telefonon meg kell tudni egy nem teljesen ismert infót, és még a párbeszéd is mindig ugyanaz..... Ráadásul az első néhány ügyben konkrétan autók után nyomozunk, csak az autók kinézete különbözik, egyébként kb. ugyanaz a lefolyása annak a néhány ügynek. hát, nem tudom. Nekem ez a játék egyelőre eléggé "kispórolt"-nak tűnik. Az újságban történő story azonban érdekel, gondolom az lesz majd a lényeg, most már Cole is belefolyt abba a cselekményszálba.

Most előléptettek, szóval a következő ügyemet már "homicide" tagként fogom kapni. Feltételezem itt már változni fog az ügyek "komolysága", de nem tudom, mennyivel lesz változatosabb a játék.

A motion capture nyilván brutális, jobb mint bármelyik R* játékban, kb. A játékmenet nem rossz, de annyira nem is jó. Én egyhuzamban 1-2 ügyet szoktam megcsinálni.
A kikérdezésnél nem tetszik, hogy néha nem egyértelmű, mire kell nyomni. Az Accuse (Lie az eredeti verzióban) általában egyértelmű szokott lenni, mert ha a beszédpartner ellen van valami bizonyíték, akkor azt megjegyzi az ember. De a Good cop/bad cop (truth/doubt az eredetiben) nem feltétlen egyértelmű. Van, amikor good cop-ot nyomnék, mert az arckifejezéséből az jönne le, de aztán kiderül, hogy bad cop vagy accuse kellett volna. A bad cop sem vészes alapesetben, mert ha valaki hazudik, akkor azt nagyon értelműre csinálták, és általában könnyű összekötni, hogy az adott illetőhöz kötődik-e bizonyíték, tehát hazudik-e, vagy nem, és akkor csak több infót kell kicsikarni belőle. Szóval, én azt érzem, hogy olyan 80%-ban el lehet dönteni, hogy melyik lehetőségnek kell teljesülnie, a maradék 20% viszont elég random szokott lenni.

Az meg egy nagyon nagy feketepont a játéknak, hogy a bejátszásokat nem lehet átugrani.

Kíváncsi vagyok a folytatásra, nekem egyelőre ez a játék eléggé átlagosnak tűnik. (Az "újságos" storyn kívül, azon már most látszódik, hogy valami nagy fog kisülni belőle).
"Whatever." (Ryder)

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 29. 15:56

A Homicide vége felé fog beindulni a sztori, szóval ez a rész még lehet kicsit unalmas lesz, de aztán jó lesz.

Ha jól rémlik átlehet ugrani a hosszabb videókat, csak hosszan kell nyomni az x-et.
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 11. 30. 13:04

Én nem tervezem megvenni a detektív szimulátort, de akár még jó is lehet. Mindenesetre nekem a kezdetektől fogva nem igazán jött át maga a koncepció. Ettől függetlenül bőven lehet, hogy jó játék, csak nem nekem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése