Agent

Társalgások a Rockstar Games egyéb játékairól.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 05. 14. 11:22

http://www.rockstargames.com/agent/

Az oldal még mindig él, de ez a játék már inkább egy "Columbo felesége" marad :D
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 14. 13:02

Az az ezer éves PS3 logó... Jót jelent. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 05. 18. 16:51

Mindennemű rosszindulatot félretéve, egyre jobban kételkedek abban, hogy ez a játék egyáltalán meg fog jelenni. Olyannyira kussolnak róla már évek óta, hogy ez a játék már csak szellemként létezik a köztudatban. Persze lehet, hogy a Rockstar meglepinek szánja, hogy mégis lesz Agent, de erre az idő múlásával egyre csekélyebb az esély. Persze ne nekem legyen igazam. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 18. 18:45

Mondjuk ezt is ha még fejlesztik és idáig is fejlesztették, akkor én megértem, hogy sokat késik, mert az első számú projektjük a GTA V volt, aztán jött a konzolgeneráció váltás és a PC. Meg az Online-t is eléggé fejlesztették az elmúlt időkben és ha még fejlesztés alatt van az Agent, akkor ezzel is belefutottak a konzolváltásba, egyszóval most szerintem a PS4 kompatibilitásra is időt kell szánniuk, ha meg mégsem lesz PS exkluzív, akkor még két másik konzol és akár PC is vár a játékra. Szerintem ez lehet a dolgok mögött, hogy a GTA V-t és az Online-t előbbre helyezték az Agent-nél + a next gen konzol(ok).
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 12. 22. 17:30


Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 12. 22. 19:02

Ebből már nem lesz semmi. Azért kíváncsi lennék miért nem adták ki.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 23. 21:12

Franklin írta:Ebből már nem lesz semmi. Azért kíváncsi lennék miért nem adták ki.
Szerintem is elfelejthetjük ezt a játékot. Csak azt nem értem, a Rockstar miért nem jelentette be legalább azt, hogy a projektet törölték? És miért védette le még anno 2013-ban a brandet, ha ennyire nem akarnak semmit sem kezdeni vele? Eddig úgy voltam vele, hogy talán azért húzzák ennyire az emberek agyát és az időt, mert pont azt akarják elhitetni velünk, hogy már nem lesz Agent és akkor leplezik le ténylegesen a játékot, amikor tényleg senki sem számít rá, de mostanra már rájöttem, hogy ez hülyeség. Ahogy előttem is írták, ebből a játékból már tényleg nem lesz semmi. Már csak idő kérdése, hogy ezt a Rockstar is beismerje.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 12. 23. 23:55

2016-ban, már muszáj kiadnia valamilyen játékot a R*-nak, 3 éve megy a GTAV és nem fognak a GTA Online-ból megélni, amit valószínűnek tartok: Új Red Dead, Bully 2 vagy az Agent.
De szerintem nem akarnak abba a hibába esni mint a GTAV-nél, nagyon korán lett bejelentve, szinte 1 évig semmit sem lehetett róla hallani...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 24. 00:02

Gondolom mikor még azt bejelentették, nem úgy tervezték, hogy 5x kiadják a GTA V-öt, meg a múltból fognak megélni a régi játékaik 623. alkalommal való eladásával. PS4-re mégegy rakás játékukat nem adták ki, de ha az is meglesz jöhetnek a remastered változatok. Mobilra is még van mit kiadni. A GTA Online-ba meg nyomatják a drága tartalmakat, ami miatt meg veszik a bullshark cardot. Szóval amíg dől a lé, felesleges nekik kiadni egy új játékot, pláne, hogy egy teljesen új brandről lenne szó. Szóval szerintem az Agent a Rockstar új üzletpolitikájának az áldozata lett, de ettől függetlenül szerintem még kijöhet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 31. 14:37

Az Agent-en már csak a csoda segíthet. Ha jövőre sem hallunk róla semmit, akkor tényleg nem tudom, mi lesz. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 29. 17:11

BREAKING!!!!

Bár már ezt jóideje lehetett sejteni, a napokban lett csak hivatalos, hogy a Rockstar Games és a TakeTwo véglegesen elkaszálta az Agent-öt. Ugyan a legtöbb weboldal tartalmát érdemes fenntartásokkal - vagy leginkább sehogy - kezelni, a VentureBeat oldalról tudtommal a GTA/RedDeadPlace is szokott híreket leközölni, így be merem linkelni erről az oldalról a hírt, mert úgy gondolom, hogy ez a forrás valószínűleg megbízható.

https://venturebeat.com/2018/11/28/fort ... and-focus/

Most, hogy az Agent már sosem fog megjelenni, lehet, hogy érdemes lenne lezárni ezt a topicot a fórumon. Kitörölni nem feltétlen kell, legalább ez állítson emléket a soha el nem készült hidegháborús-kémkedős Rockstar játéknak. :)

Ti sajnáljátok, hogy végül elkaszálták a projektek (még annak tudatában is, hogy ezt már évekkel ezelőtt szinte tényként lehetett kezelni)? Örültetek volna egy ilyen jellegű Rockstar játéknak?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 11. 29. 17:47

hivatalosnak tekinthető a hír, hiszen valóban hiteles oldalak is leközölték a hírt. Talán már egy hetes a hír, vagy még lehet, nincs annyi.

Én személy szerint örülök, de csak azért, mert remélem ez egyben azt is jelenti, hogy a jelenleg futó R* játékokra jobban összpontosít majd a cég. :) A kevesebb néha több. Ha kevesebb játék fejlesztésén dolgoznak, de azok minőségibbek lesznek, úgy érzem, érdemes volt elengedni az Agent kezét.

Lezárni szerintem nem kell a témát, mert lehet, valaki évekkel később még fog ide érkezni esetleg megjegyzésekkel, észrevételekkel... De valóban, nem lesz a leglátogatottabb témáink egyike. :D (mint ahogy sosem volt az, természetesen)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 29. 20:13

Pedig csak ezért megtartottam a PS3-at, hátha kiadják exkluzívként...
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 12. 06. 14:01

Luszie írta:
2018. 11. 29. 17:47
hivatalosnak tekinthető a hír, hiszen valóban hiteles oldalak is leközölték a hírt. Talán már egy hetes a hír, vagy még lehet, nincs annyi.

Én személy szerint örülök, de csak azért, mert remélem ez egyben azt is jelenti, hogy a jelenleg futó R* játékokra jobban összpontosít majd a cég. :) A kevesebb néha több. Ha kevesebb játék fejlesztésén dolgoznak, de azok minőségibbek lesznek, úgy érzem, érdemes volt elengedni az Agent kezét.

Lezárni szerintem nem kell a témát, mert lehet, valaki évekkel később még fog ide érkezni esetleg megjegyzésekkel, észrevételekkel... De valóban, nem lesz a leglátogatottabb témáink egyike. :D (mint ahogy sosem volt az, természetesen)
Oké, én csak erről az oldalról láttam anno a bejelentést, ezért írtam, hogy lehet, hogy kacsa. Végül azért én is sejtettem, hogy valódi, mert erről az oldalról ti is sok hírt szoktatok megosztani, és ti nem szoktatok nem hiteles forrással dolgozni. Úgyhogy a végén jó volt, hogy belinkeltem, csak nem akartam hülyeséget terjeszteni, mert én már oldalon nem láttam a hírt. :D

Őszintén szólva én sem bánom nagyon, hogy az Agent-öt törölték. Egyrészt már nagyon régóta sejteni lehetett, hogy ez a helyzet, így nem okozott meglepetést, másrészt engem általában nem nagyon kötöttek le a Rockstar azon játékai, melyek nem Open World-ök, a Max Payne-t és a Manhunt-ot sem kedveltem túlzottan. :D És ez az Agent is inkább amolyan Max Payne lett volna az infók meg a renderképek alapján (persze egy sokkal lopakodósabb, taktikusabb játék lett volna, nem olyan John Wick adaptáció, mint amilyen a Max Payne :P ), szóval éppenséggel én sem morzsoltam el túl sok könnycseppet, amikor hivatalossá vált a játék elvetése. :D Abban viszont sajnos nem hiszek, hogy az Agent elkaszálása kellett ahhoz, hogy a jelenleg készülő játékaik minőségibbek legyenek, vagy hogy gyorsabban készüljenek el. Persze lehet, hogy valóban ez lesz, de még nem tudunk biztosat, és szerintem most jó darabig az RDR2-ről fognak szólni a dolgok a Rockstar háza táján.

Okés, a lezárást igazából én sem gondoltam komolyan, meg igazad van abban is, hogy eddig is kihalt volt ez a téma, ezután meg még inkább az lesz. :D
Arminho írta:
2018. 11. 29. 20:13
Pedig csak ezért megtartottam a PS3-at, hátha kiadják exkluzívként...
Sajnálom Ármin, hogy nem jöttek be a számításaid. :( De most, hogy tényleg nem lesz Agent, lehet érdemes lenne eladni azt a PS3-mat, amíg ér még valamit a boltoknak vagy magánszemélyeknek, és a befolyt összeget a PS4-es játékkollekció bővítésébe fektetni. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Agent

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 12. 06. 20:15

:D :lol: :lol: Csak vicc volt Dani. :lol: :P
Well look who's back

Válasz küldése