Bully

Társalgások a Rockstar Games egyéb játékairól.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Bully

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 19. 15:47

Beszélgetések Jimmy Hopkins sulis éveiről.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 21. 19:40

Ugyanaz a véleményem róla,mint a Manhuntról.No Komment.
Személy szerint akkor sem venném meg,ha ez lenne a föld utolsó és egyetlen játéka.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 07. 20:13

Szerintem jó játék. Nem játszottam még de a trailerek alapján jól néz ki a game.

http://www.youtube.com/watch?v=88KNf0MtU14 Trailer 1

http://www.youtube.com/watch?v=dHHq1YPaC9g Trailer 2

http://www.youtube.com/watch?v=1kA8h3Wmk8U Traler 3
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 08. 10:20

Trailerek alapján a retardált ér gáz játékok közé tartozik.
Nem próbálnám ki semmi pénzért.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 23. 18:38

Az alapján amit hallottam róla, nagyon szar játék lehet. Ha jól hallottam valami kis gyökérrel kell menni, akit nagypapa molesztált gyerekkorában, ezért kisebbeket ver, meg az iskolában trógerkodik. Egyszer láttam a híradóban, hogy valami iskolában a retaldált gyerekek pont ugyanazt csinálták, mint a Bully-ben. Kifújták a porral oltókat meg ilyenek. Csodálkoztam is, hogy nem vették elő a Rockstar-t. Remélem nem fektetnek energiát a Bully 2-be.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 24. 11:49

Én egyszer kipróbáltam havernál, és nekem bejött, szerintem jó játék, majd valamikor beszerzem :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 24. 17:10

Hát egyértelműen nem a legjobb alakítása a Rockstarnak. Kipróbálnám,de nem venném meg.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 24. 17:50

Én már korábban fentebb megírtam róla a véleményemet, amint láthatjátok.

Én még azt nem bírom a R*-ban, hogy az olyan játékokba, mint Bully, Max Payne, LA Noire, mi a faszomnak pazarolnak pénzt ahelyett, hogy azt csinálják és abba fektessék bele a pénzt, amiben ők a legjobbak?! Mert a Red Dead az egy kellemes szórakozás, van értelme, bár a DLC már ott is értelmetlen lehúzás volt véleményem szerint. De most mondd meg, még akkor is, ha nagy R*-fan vagy, mikor játszanál egy Bully-val?! Mikor fektetnél bele pénzt?! Nos akkor, ahogy már fentebb megírtam, amikor már ez lenne az utolsó és egyetlen játék a világon, akkor talán, de én még akkor sem!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 24. 18:03

Én egyszer talán még megveszem, bár elég furcsának tűnik, de sokrétűnek.

A Max Payne 3 egy lenyűgözően jó játék. Az L.A. Noire a hangulatával, játékmenetével és a MotionScannel megismételhetetlenül jó. Ha csak Red Deadet és GTA-t csinálnának, akkor nem gondolod, hogy elég egyhangú játékokat csinálnának, az emberek és talán még ők is megunják azt készíteni/játszani, mellesleg egy csomó bevételtől elesnének. És az MP3-t és az L.A. Noire-t bűn lett volna kihagyni. Mindkettő lenyűgöző játék. Mivel az alap Red Dead Redemptionba még nem mélyedtem rendesen bele, így arról nem tudok igazi véleményt nyilvánítani. De az Undead Nightmare nem csak értelmetlen lehúzás volt. Annyi munka, és odafigyelés van benne, mint amennyi sok, sőt, rengeteg játékban nincs. Egészen más élményt kapsz egy egészen más játékkal. Annyira átdolgozták benne a Red Dead Redemptiont, hogy az hihetetlen. És a Game Of The Year Editionban az alap RDR2-őt és az összes más kiegészítőt kapod 9500Ft-ért! Megéri, nagyon jó áron nagyon jó játék. Így a DLC nem lehúzás.

Viszont nem értem, hogy a Rockstar miért erőlteti a multiplayer DLC-ket, sokkal jobb lenne annyi singleplayer szarság, mint amennyi multi van pl a Max Payne-hez és a Red Deadhez. Nem értem. Egyszerűen nem értem. A multisakat alig lehet kihasználni, mellesleg nem is olyan szórakoztatók. Inkább vennék az MP-hez egy új Max játszható karaktert és még egy pisztolyt, mint ezeket a pályákat és módokat a multihoz. Bocs, rosszul fogalmaztam, azokat megvenném, ezzel ellentéttel a multis szarságaikat nem fogom megvenni soha az MP-hez.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 24. 21:58

Az L.A.Noire-al nem tudom mi bajod van. Mellesleg azt nem is a Rockstar csinálta, hanem a Teambondi. A Max Payne is jó játék.

Amúgy szerintem is hülyeség, hogy annyira eröltetik a multit. Meg egy csomó trófea is jár érte, ami miatt nem lehet leplatinázni, mert a fél életed a gép előtt kéne tölteni, hogy meglegyenek.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 24. 22:05

Igen, a multis trófeákat és DLC-ket hanyagolhatnák. Én szívesen megvennék minden GTAV-ös DLC-t is, ha az singleplayer DLC. És ez így van minden más játéknál is.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 24. 22:10

Rockstar69 írta:Amúgy szerintem is hülyeség, hogy annyira eröltetik a multit. Meg egy csomó trófea is jár érte, ami miatt nem lehet leplatinázni, mert a fél életed a gép előtt kéne tölteni, hogy meglegyenek.
Egyetértek veled, én nagyon gyűlölöm a multit, semmi értelme, csakis a trófeák miatt multizok minden játékban, bár soha az életben nem tudtam megcsinálni egyetlenegy játékban sem a multit, csakis az AC 3-ban és a BH-ban, bár azokat is nehezen! Aztán az MP3-ban valami unalom a multi, olyan unalmas volt, hogy 14-es szintnél abbahagytam!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 24. 22:16

Én szerintem az AC-ban nagyon el van szarva a multi, ezt már egyszer leírtam az AC fórumrészben. Nekem csak a GTAIV-ben és a MP3-ban tetszett a multi, azok még most is le tudnak kötni. De ez már nagyon nem Bully.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 25. 07:09

Amúgy az a legnagyobb szivatás, hogy kiadják a játékot után meg a DLC-ket minimum 10 000-ft értékbén. Aztán 1-2 évvel később kiadják a GOTY Edition-t jóval olcsóbban (8500 ft körül). Így pont a rajongókkal csesznek ki, a lámák meg megveszik a GOTY-t minden földi jóval jó olcsón.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 08. 26. 21:43

Nem értem, hogy miért húzzátok le ennyien ezt a játékot.

Ugyanaz, mint a GTA, csak egy srác bőrében kell, kicsit csavarosabban csinálni a dolgainkat. Szerintem marha jó játék. :)

Válasz küldése