Bully

Társalgások a Rockstar Games egyéb játékairól.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 11. 21:53

dani.szentgali írta:
Rockstar69 írta:
Rockstar69 írta:Az alapján amit hallottam róla, nagyon szar játék lehet. Ha jól hallottam valami kis gyökérrel kell menni, akit nagypapa molesztált gyerekkorában, ezért kisebbeket ver, meg az iskolában trógerkodik. Egyszer láttam a híradóban, hogy valami iskolában a retaldált gyerekek pont ugyanazt csinálták, mint a Bully-ben. Kifújták a porral oltókat meg ilyenek. Csodálkoztam is, hogy nem vették elő a Rockstar-t. Remélem nem fektetnek energiát a Bully 2-be.
És ma megvettem a játékot PS3-ra... XD
Akkor jó tanárverést!
XD Kössz. Még nem sikerült kipróbálni. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Miután láttam KriszHD videóját, kedvet kaptam hozzá.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 13. 20:38

Jó... tudom, hogy ez egy durva dolog és nem szabad a szavakkal játszani, csak az a gond, hogy erről a Rockstarnak nem szólt senki, legalábbis a Bully játékmenete ezt bizonyítja. Amúgy is ironikusan értettem, hogy "jó tanárverést", hisz a játékban sokkal értelmesebb dolgot nemigen lehet csinálni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 14. 07:06

Dehogynem. :D Kb 2 órát játszottam eddig vele, de még nem kellett tanárt verni. Viszont már a játék legelején, mikor felmentem az az igazgatóhoz, már útközben megvertem 3 gyereket. Amúgy eddig k**va jó játék. Rég nevettem már ennyit egy játékon. Amúgy nem csak verekedni kell, hanem például órákra járni, ahol mindenféle feladatokat kell csinálni, amivel új képességeket szerezhetünk. De amúgy tök poén valakit hülyére verni egy poroltóval, vagy szétverni valakin egy vonalzót.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 14. 15:48

XD. El tudom képzelni... :D :P :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 14. 17:54

dani.szentgali írta:Jó... tudom, hogy ez egy durva dolog és nem szabad a szavakkal játszani, csak az a gond, hogy erről a Rockstarnak nem szólt senki, legalábbis a Bully játékmenete ezt bizonyítja. Amúgy is ironikusan értettem, hogy "jó tanárverést", hisz a játékban sokkal értelmesebb dolgot nemigen lehet csinálni.
Csak vicceltem. Elismerem, hogy szar vicc volt, de hirtelen jött és bepánikoltam :D
Guess who's back!

Avatar
Billy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014. 05. 25. 19:19

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Billy » 2016. 01. 01. 22:15

Nekem tetszett ez a rész,de egyszer érte meg nekem végigvinni úgy hogy nincs rá magyarosítás.
Jó kis GTA gyermekszemmel,a zenék tetszenek,a történet,néha kicsit irreálisnak tartom a cselekményt de igazán megéri kipróbálni. :)
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 09. 23. 20:31

A napokban elkezdtem játszani, ez eddig kimaradt az életemből. Eddig olyan átlagosnak tartom leköti az embert, de sajna elég bő a problémák listája is. Van ami kevésbé bosszantó, de az irányítás kikerget a világból. Az egér érzékenységét hiába állítom sok eredmény nem érek el vele, márpedig az egérrel kell(ene) koordinálnom a borzasztó kameramozgást. Az optimalizálás se lehet a csúcson (az LA Noire-ral ugyanúgy megszenvedtem érdekes hogy mindig pont egy R* termékkel), mert bár 1000 éves játék, az élsimítást nem nagyon szereti, pedig nem egy nem kettő sokkal-sokkal újabb játékot játszottam már ezen a gépen sokkal több fps-sel. Most pl. a pincés missziónál járok a Russel harc előtt, ahol notórius módon ugyanúgy lezuhan az fps olyan 15-20-ra, többször is leteszteltem fenn az udvaron minden oké. Kár hogy így nehézkessé válik a boss fight, nem elég hendikep a borzasztó kameramozgás. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 24. 08:41

Nekem tetszik, bár én PS3-on játszok. Ott viszont a felbontás borzasztó, nincs 16:9-re optimalizálva.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 24. 14:17

Én meg még mindig nem játszottam ezzel a játékkal, és egyre sanszosabb, hogy már nem is fogok. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 09. 24. 17:09

Az angol órát képtelen vagyok megcsinálni, még magyarul se szoktam szókirakósat játszani nemhogy angolul. Ebből wikipedia lesz :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 24. 18:19

Az nekem se nagyon ment, én is neten néztem utána. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 09. 24. 22:44

Fúú de ez a műhelyes óra se egyszerű, itt megint előjön az egér érzékenység. Elvileg körbe kéne járatni az egeret, de folyton beleüti a kezét a biciklipedálba és van kb. 3 próbálkozás.
Ezek a tanórák csak opcionálisak vagy a főszálnak a feltétele?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 25. 07:14

Néztem a játékról végigjátszást. Tetszett-tetszett, de nem kaptam hozzá elég életenergiát, hogy le is töltsem. :D

Az órák nem kötelezőek, a story-val attól tudsz haladni. A story után is visszatérhetsz rájuk. Annyival jobb őket még közben megcsinálni, hogy akkor a story mód közben már nem fognak zaklatni az "iskolafelgyülők", illetve megkapod az órák utáni pici bónuszokat. Ha viszont túl sokszor buksz meg egy órán, akkor az adott óra "jutalmát" nem tudod feloldani, hanem helyette kapsz egy szamárfüles sapkát. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 09. 27. 17:58

Na és ezek a Nerd challengek kötelezőek-e? Van ez a sumo-s játék de piszok nehéz a kívánt rekordpontot elérni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bully

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 28. 08:03

Mivel sehol nem találtam meg, hogy skippelhető, így minden bizonnyal kötelező. (Találtam olyasmit, hogy a 4. chapter-t ez oldja fel, de csak 1 oldal írta, szóval nem tudom, megbízható-e.) Aztán később youtube kommenteknél is láttam, hogy panaszkodnak, hogy itt akadtak el a játékban.

Szóval, kötelező.. Viszont sok tanács van fent róla. Hátha valamelyik beválik neked. :) Keress rá.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése