BioShock Franchise

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 22. 09:34

Most fejeztem be másodszor a játékot, egyszerűen zseniális, megérdemli az év játéka címet, ezt maximum a GTAV tudja csak felülmúlni!

Avatar
Zombiekiller6
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 05. 08. 20:23
Tartózkodási hely: Los Santos, Vinewood

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: Zombiekiller6 » 2013. 05. 12. 16:36

Az 1. részt imádtam a 2-t kevésbé, de a 3 az egyik kedvenc game-em. Szerintem nagyon jól összerakott játék sorozat.
"The guns and crank in this area go through Trevor Phillips Enterprises, or they ain't going!"
―Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 12. 17:45

Sok jót (és kevésbé jót) is hallottam a Bioshock-szériáról, de játszani még nem volt alkalmam vele. Sőt, megvallva az őszintét, amikor először olvastam még anno az első részéről, az járt a fejemben, hogy mekkora marhaság ez a vízalatti kislányszellemmel meg a fúrógépkezű búvárruhás alakkal. A második rész meg szinte teljesen kimaradt, csak onnan tudtam, hogy van, hogy a 3. részről hallottam, így gondoltam, hogy kell lennie 2-nak is. Viszont én elég sok videokritikát szoktam nézni a legkülönfélébb magyar és külföldi játékteszterektől és a 3-mat mindenki (még a legszigorúbbak is, akik egy csomó, általam kedvelt játékot is már a start gomb megnyomásánál lehúztak) csak dicsérték. Ezért hát kíváncsi lettem, eddig tartózkodtam a Bioshock-tól, mert olvasásra/első látásra nem nagyon jött be egyik része sem (amelyekről hallottam), de most, hogy annyian dicsérik, ezért engem is kezd kicsit érdekelni a dolog. Szóval lehet, valamikor majd meglesem és lehet, hogy nekem is leesik majd tőle az állam, egyelőre még óvatoskodok, de valamikor talán beszerzem. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 06. 12. 16:41

dani.szentgali írta:Sok jót (és kevésbé jót) is hallottam a Bioshock-szériáról, de játszani még nem volt alkalmam vele. Sőt, megvallva az őszintét, amikor először olvastam még anno az első részéről, az járt a fejemben, hogy mekkora marhaság ez a vízalatti kislányszellemmel meg a fúrógépkezű búvárruhás alakkal. A második rész meg szinte teljesen kimaradt, csak onnan tudtam, hogy van, hogy a 3. részről hallottam, így gondoltam, hogy kell lennie 2-nak is. Viszont én elég sok videokritikát szoktam nézni a legkülönfélébb magyar és külföldi játékteszterektől és a 3-mat mindenki (még a legszigorúbbak is, akik egy csomó, általam kedvelt játékot is már a start gomb megnyomásánál lehúztak) csak dicsérték. Ezért hát kíváncsi lettem, eddig tartózkodtam a Bioshock-tól, mert olvasásra/első látásra nem nagyon jött be egyik része sem (amelyekről hallottam), de most, hogy annyian dicsérik, ezért engem is kezd kicsit érdekelni a dolog. Szóval lehet, valamikor majd meglesem és lehet, hogy nekem is leesik majd tőle az állam, egyelőre még óvatoskodok, de valamikor talán beszerzem. :)
Próbáld ki, mert nagyon jó! Én nem rajongok az FPSekért, de ez nagyon tetszett végig

De csak akkor kezdj neki, ha tudsz valamennyit angolul, mert a játéknak ritka bonyolult sztorija van. Ha PCn akarsz játszani mindenképpen várd meg a fordítást, már 1-2 hónapja csinálják

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 12. 19:43

Az angol tudással nem lenne gond, most végeztem nyelvi előkészítőt, a pénztárcám viszont problémás, mert a GTAV-ig egy játék sem fér bele a kereteimbe és az is sajnos csak épphogy belefér. :( Szóval a BioShock-ot leghamarabb karácsonykor engedhetem meg magamnak, de akkor azért meglátom a dolgot. Ha nem jön karácsony környékére valami nagynak ígérkező cím, ami még a jelen konzolgenerációra is jön, nemcsak nextgenre, akkor megveszem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 12. 19:47

dani.szentgali írta:Az angol tudással nem lenne gond, most végeztem nyelvi előkészítőt, a pénztárcám viszont problémás, mert a GTAV-ig egy játék sem fér bele a kereteimbe és az is sajnos csak épphogy belefér. :( Szóval a BioShock-ot leghamarabb karácsonykor engedhetem meg magamnak, de akkor azért meglátom a dolgot. Ha nem jön karácsony környékére valami nagynak ígérkező cím, ami még a jelen konzolgenerációra is jön, nemcsak nextgenre, akkor megveszem.
Hát ami a leghipeoltabb még, az a Watch Dogs, ami ugye még karácsony előtt jön. Engem érdekel, bár a grafikája nem tetszik, nem azért mert nem szép, hanem mert túl sok... Az is vissza veri a fényt, aminek nem kellene, vagy kevésbé kellene... Szóval a graf nekem túl csicsás, de a játékmenet érdekel. Majd még meglátjuk:P
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 31. 11:04

Hát igen, itt még a DLCk is jónak ígérkeznek

http://gamekapocs.hu/hir/35886/bioshock ... rapture_be

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 08. 09. 15:33

Vissza szívom azt amit mondtam az első részre hogy fejfájdító. Kb 4 napja kezdtem el vele játszani, és alig tudtam letenni végig is vittem jó oldalon. Zseniális lett! Folytatom majd a 2vel és az infinittel.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 03. 21. 12:03

Xbox 360 tulajok! Akit érdekel, Gold tagsággal ingyenesen letölthető a hónap végéig az Infinite! Eleinte én is le akartam tölteni, csak amikor megláttam, hogy kemény hat és fél gigát foglal a játék, inkább lemondtam róla, egyrészt azért, mert nem bírom kivárni, amíg lejön, másrészről meg már nem lenne hely az Xboxomon a játékok mentésére. :( Szóval valószínű, hogy ez sajnos kimarad, mert ekkora hely és ilyen hosszú letöltés számomra nem éri meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 17. 08:53

A következő, vagy az azutáni héten megveszem a Bioshock 2-t díszdobozban, mert találtam egy példányt újonnan, ami belefér abba a keretbe, amit én most játékra szánok. A leírások és videók alapján tetszetős játék és alig várom, hogy megvegyem és kipróbálhassam.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 05. 18. 16:31

Na, én anno márciusban mégis letöltöttem az Infinite-t. Biztos baromi jó játék a maga módján, megvan a mondanivalója meg minden... de- őszinte leszek- nekem nem jött be. A véleményem okainak kifejtése hosszabb magyarázatot igényel és mivel most nincs sok időm és kedvem sem a kifejtéshez, ezért ha nem bánjátok, még nem írnám le, hogy az én fura ízlésemnek miért nem jött be maradéktalanul a játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: BioShock Franchise

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 20. 17:56

Megvettem a Bioshock 2-t és idág tetszik a játék. Szép a környezet, klassz a sztori és jól meg van csinálva. Díszdobozos kiadásban vettem meg, amihez még tartozott egy The art of Bioshock 2 könyv. Majd akkor fogok többet írni róla, ha jobban bele vetem magam a játékba, ami hétvégén fog megtörténni. Idáig tetszik a játék.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése