Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2018. 02. 11. 12:30
dani.szentgali
Fejvadász
A Metal Gear Solid 5-ről én is sok jót hallottam. Szerintem ha már megvetted/megszerezted, akkor érdemes végigtolni. Szerintem biztos jó játék. Én anno csak a Ground Zeroes-t vittem végig, az eléggé DLC vagy inkább demó feelingű játék volt, de a Phantom Pain-ről csak jót hallottam (többnyire), szóval én a helyedben mindenképp adnék neki időt és lehetőséget, mert elvileg egy nagyon jó játék. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2018. 02. 11. 19:57
Arminho
Brother-brother
Okés, megfogadom a tanácsotokat, bár valószínűleg hátrahagyom a sorban, mert most van jó néhány játékom, amihez még hozzá sem szagoltam. Deus Ex: Mankind Divided-ról, inFamous: Second Son-ról mik a vélemények? :D Plusz van egy indie horror, amire kíváncsi vagyok, az Uncanny Valley. Valaki ismeri?
  • 2018. 02. 12. 17:12
dani.szentgali
Fejvadász
Indie játékokkal sajna nem játszom, szóval arról sajna nem tudok véleményt mondani. Deus Ex játék már volt a kezeim között, nekem annyira nem jött be, de ha valaki szereti ezt a futurisztikus FPS, néha meg TPS lövöldéket, akkor az szerintem biztosan megtalálja majd a számításait ezzel a játékkal. InFamous Second Son demóval játszottam, nekem igazából bejött. Fasza kis szuperhősös open world játék. Szépnek is lehet nevezni, meg jópofa volt, nekem bejött. Lehet, hogy én is megveszem majd.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2018. 02. 12. 22:44
Rockstar69
Főzelékes Feri
Én letöltöttem a Deus Ex-et meg néztem róla videókat, de szerintem nem az én világom.
Gyenge napok vannak...