Egyéb játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 03. 29. 23:14

Erről nem tok mondani véleményt de egy másikról tudok.A Bioshock Infinite.

Röviden:

SZARRRRRRRRRRRRR
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 05. 17. 13:38


Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 05. 17. 15:40

Last of Us véleményem.

Last of Us=Hitman Absolution

Mert ugyanazt csinálod mint a Hitman-ben.De mi a különbség?Az egyikben túl kell élni a másikban meg bérgyilkos vagy.De vajon miért mondják a Last of Us-t jobbnak mint egy Hitman-t?Az érzelem.Ezzel nem azt mondom hogy a LoU szar csak egyszerűen nem értem hogy miért olyan jó.Annyi hogy Hitman-t jobban szeretem oszt cső
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 17. 16:02

Neked mindig más a véleményed mint a nagyérdeműnek. Ezzel nincs is baj, legtöbbször nekem is, de amiket most felhoztál példának/érvnek, azok nem igazán állják meg a helyüket véleményem szerint.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 05. 17. 16:40

Akkor ha leszel kedves megmondod a te véleményed?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 18. 10:49

Bár még csak nemsokkal azután járok a sztoriban, hogy Tess meghal és Joel és Ellie egyedül maradnak, eddig MÉG valóban nem akkora durranás a játék. Ezzel én sem azt akarom mondani, hogy rossz, sőt, amikor először megláttam magát a játékot, akkor szabályosan leesett az állam a látványtól (aztán, amikor már agyondicsértem a grafikát, jött egy olyan rész, ahol a város egyik magasabb részén kellett mászkálni és onnan megláttam egy nem is olyan messze lévő toronyházat, ami elég homályos textúrákból állt) meg tényleg elég sok benne az érzelem is. Már az elejétől kezdve felkelti az ember érdeklődését és részvétét a kis Sarah halála után és igazából már onnantól kezdve megvan a játékosban az az érzés, hogy szeretné megtudni, mi lesz majd a sztori végén Joel sorsa. És ezt igazából elég kevés videojáték tudja visszaadni, ez a húzás inkább egy jó filmre jellemző. Viszont van egy másik filmes húzás is, mégpedig az, hogy az igazi izgalmakra, akciókra a történet vége felé kell számítani, ezért a játék eleje (szerintem) elég sablonos és egy idő után kicsit unalmas is. Persze a látvány, a szereplők kidolgozottsága és a szinkronszínészek zseniális munkája feledteti azt, hogy a játék eleje egy Hitman/Resident Evil ötvözetnek hat, de eddig (hangsúlyozom EDDIG) még nem egészen olyan a játék, mint egy 2013-mas Game Of The Year, ami nem kevés szavazattal utasította maga mögé a GTA V-öt. Azt is hangsúlyoznám, hogy még nem vittem végig a játékot, ez csak egy pillanatnyi véleményem az eddig tapasztaltak alapján, az igazi, teljes, kibővített The Last Of Us kritikám megjelenése kb. nyár közepe fele várható, persze csak akkor, ha a haveromnál sikerül addigra végigjátszanom, hisz nekem Xboxom van és nincs meg a játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 18. 11:28

Dani, eléggé az elején tartasz még akkor. Tess nagyon az elején hal meg. Az ősz és a tél lesz a legdurvább szakasza a játéknak. egyetlen pillanatig sem fogsz unatkozni.

Niko Bellic1300:

A véleményem tömören az, hogy feleslegesen követed el azt a hibát, hogy nem csakhogy hasonlítod de konkrétan egyenlővé teszed a játékot egy másikkal. Ezt megtenni egy baromság, persze a hasonlóságokat megtalálni nem probléma. A Halo sorozatra sem mondod azt hogy COD vagy Battlefield, hiába FPS mind és csak lövöldözöl benne mindenfele. Nem nagyon lehet már teljesen új és innovatív játékot összerakni hisz mindenre láttunk már példát. Bármelyik platform fejlesztői inkább egy kategóriát céloznak meg amiben alkotni akarnak, így alakul ki, hogy a játék FPS, TPS, surranós stb legyen, a kategórián belül pedig felesleges azt mondani az egyikről a másikra, hogy hát ez egyenlő ezzel meg azzal... Persze, hogy az alapvető játékmechanizmusok ugyan azok lesznek, ezt a legkedvencebb játékaidnál is tapasztalhatod. :) (Azt sem jelenti ki az ember hogy a GTA és a Saints Raw vagy mi egy és ugyan az)
A Hitmannel nem játszottam, de videókat láttam róla, tetszett is, de a lopakodáson kívül, amit a játék stílusa ad, nem tudok már hasonlóságot rámondani a The Last of Us-al kapcsolatban. Nem állná meg a helyét egyik sem.

Én személy szerint rengetegszer vártam jobban az átvezetővideókat a TLoU-ban mint magát a gameplay részt, annyira mérhetetlenül jó a történet. Ha meg alkalmad van kipróbálni a multiplayert, hát az valami fenomenálisan jó. Csak nehéz nagyon.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2014. 08. 22. 19:06

"Személy" szerint a PC-men 6 játék van: 3 GTA (III, Vice City és San Andreas)és 3 Star Wars (Battlefront 2, Galactic Battlegrounds és Jedi Knight: Jedi Academy).
A Halo Combat Evolved is megvolt, csak már 100.000x (x= szer) megcsináltam mind a 10 akciót és "untam" ezért eltávolítottam.
Aki játszott a Halo CE-vel, az biztos tudja hogy hogyan végződött a sztori ;), amúgy bírtam. Most is bírom ezt a 6-ot. :)
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2015. 01. 04. 14:59

Van egy verekedős játék amit én csak BB-nek hìvtam, de nem tudom a rendes címét. A fighterek nevére nagyjából emlékszek. Nick,Dan ők testvérek, Mariah, Kozak, Dug vagy Dag, Ninja, Mike, Junior, valami kung-fus is volt, és a fő ellenség egy kyborg volt Max. Őt kétszer kellett legyőzni, de akkor már nem volt rajta bőr csak a robot szerű váz. C-17 volt már akkor a neve.
Esetleg valaki tudja a rendes címét?
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 01. 11. 00:45

Én most jutottam el a TLOU-ban az Ősz fejezetéhez. Eddig 68%nál tartok és már majdnem egy hónapja játszok. Ez a játék tényleg egy lenyűgöző élmény. Az elején én is azt hittem,hogy nem nagy cucc,de ahogy halad a sztori,egyre izgalmasabb,fordulatosabb és ami a legfontosabb: FÉLELMETESEBB! Én tényleg össze tudom szarni magam azoktól az ordibáló fertőzöttektől. Egyszerűen zseniálisan van kidolgozva az egész játék. Persze grafikailag vannak kisebb-nagyobb hibák,de a játékélmény,hanghatások,szinkronhangok,történet 110%-os. Kifejezetten beleadtak apait-anyait,olyan a játék,hogy a hozzámhasonló emberek simán átérzik,beleélik magukat...sokszor a hatása alatt vagyok. Már várom a végét nagyon :D

Az egyetlen gáz hogy kölcsönbe kaptam,így ha kitolom,akkor szomorú is leszek .. :( viszont lehet hogy meg kéne vennem majd :D

Egyébként igaz a hír arról hogy jön a 2.rész 2016-ban? Ugye nem csak next-genre adják majd ki?:|

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 01. 11. 08:42

Szerintem biztosra veheted, hogy csak nextgenre adják ki.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 01. 15. 20:00

Hát akkor nem örülnék...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 15. 20:52

2-es rész? Adják már ki prev gen-re is! Még a Remastereden kivül nincs is más nextgen-es tlou.. Még kell egy átmenet :D
Vedd meg Stan! A multit is ki kell próbálni :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 01. 16. 12:28

Hogy lenne más nextgenes? Ha egyáltalán nincs semmilyen más TLOU? Egyetlen TLoU van, az két generációra...
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 16. 17:37

Pár osztálytársammal elkezdtünk retro játékokkal játszani. Van egy PS emulátorunk telefonra és Play Station 1 játékokkal játszunk, mint pl: Crash, Gran Turismo 2, GTA 2, Need For Speed Porsche Unleashed, Medal Of Honor, Call Of Duty Finest Hour, stb. Jó kis nosztalgikus játékok. :cool:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése