Egyéb játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 11. 12:30

A Metal Gear Solid 5-ről én is sok jót hallottam. Szerintem ha már megvetted/megszerezted, akkor érdemes végigtolni. Szerintem biztos jó játék. Én anno csak a Ground Zeroes-t vittem végig, az eléggé DLC vagy inkább demó feelingű játék volt, de a Phantom Pain-ről csak jót hallottam (többnyire), szóval én a helyedben mindenképp adnék neki időt és lehetőséget, mert elvileg egy nagyon jó játék. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 02. 11. 19:57

Okés, megfogadom a tanácsotokat, bár valószínűleg hátrahagyom a sorban, mert most van jó néhány játékom, amihez még hozzá sem szagoltam. Deus Ex: Mankind Divided-ról, inFamous: Second Son-ról mik a vélemények? :D Plusz van egy indie horror, amire kíváncsi vagyok, az Uncanny Valley. Valaki ismeri?
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 12. 17:12

Indie játékokkal sajna nem játszom, szóval arról sajna nem tudok véleményt mondani. Deus Ex játék már volt a kezeim között, nekem annyira nem jött be, de ha valaki szereti ezt a futurisztikus FPS, néha meg TPS lövöldéket, akkor az szerintem biztosan megtalálja majd a számításait ezzel a játékkal. InFamous Second Son demóval játszottam, nekem igazából bejött. Fasza kis szuperhősös open world játék. Szépnek is lehet nevezni, meg jópofa volt, nekem bejött. Lehet, hogy én is megveszem majd.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 02. 12. 22:44

Én letöltöttem a Deus Ex-et meg néztem róla videókat, de szerintem nem az én világom.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 01. 23:37

Na, nemrég jobban beleástam magam a Witcher 3-ba. Nagyon jó játék, érdemes megvenni és végigjátszani! Nagyon sokáig el lehet vele szöszölni, mert rengeteg a tennivaló benne. Asszem nyár végéig/ősz elejéig/sulikezdésig, plusz nem mellesleg a Spider Man és a Red Dead Redemption 2 megjelenéséig megvan a programom. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 08. 02. 23:26

dani.szentgali írta:
2018. 08. 01. 23:37
Na, nemrég jobban beleástam magam a Witcher 3-ba. Nagyon jó játék, érdemes megvenni és végigjátszani! Nagyon sokáig el lehet vele szöszölni, mert rengeteg a tennivaló benne.
Tökéletesen egyetértek veled ebben. ;) Mondjuk, már december óta nem játszottam vele, mert sok dolgom akadt, meg most a GTA Online-nal haladok. De előbb-utóbb visszatérek hozzá, mert mindenképpen ki akarom tolni a Witcher 3-at a DLC-kkel együtt. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 03. 00:21

NikitaDragovich írta:
2018. 08. 02. 23:26
dani.szentgali írta:
2018. 08. 01. 23:37
Na, nemrég jobban beleástam magam a Witcher 3-ba. Nagyon jó játék, érdemes megvenni és végigjátszani! Nagyon sokáig el lehet vele szöszölni, mert rengeteg a tennivaló benne.
Tökéletesen egyetértek veled ebben. ;) Mondjuk, már december óta nem játszottam vele, mert sok dolgom akadt, meg most a GTA Online-nal haladok. De előbb-utóbb visszatérek hozzá, mert mindenképpen ki akarom tolni a Witcher 3-at a DLC-kkel együtt. :D
Nagyon helyes! :cool: Amúgy amint azt már tudtad, nekem is március eleje óta megvan a játék, csak a suli mellett nekem sem volt időm azóta elővenni, plusz azt a kevés szabadidőmet is a God Of War végigjátszására szántam, most viszont a Spider Man-ig nincs megállás, bár tartok tőle, hogy mivel rendkívül hosszú és tartalmas játék a Witcher 3, plusz mivel nekem is a GOTY kiadása van meg a két nagy DLC-vel együtt, így nem valószínű, hogy befejezem a Spider Man-ig sőt, még lehet, hogy az október végén érkező Red Dead Redemption 2-ig sem lesz befejezve ez a játék. De majd meglátom, mennyi időm meg kedvem lesz vele haladni. :) Mindenesetre tényleg nagyon jó és tartalmas a játék. Azért jó látni, hogy még ma is vannak olyan játékok, amelyeket normális singleplayerrel készítenek el, amire a fejlesztéskor nagy hangsúlyt fektetnek és ezáltal egy minőségi, időtálló játékot adnak ki, amiben nem az a lényeg, hogy xy PS Plus-os vagy Xbox Gold tagos multiplayeres gyerekkel battle royale-özz miközben hallgatod, hogy a vékonyka hangjukon cincognak valamit. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 08. 03. 00:28

Hát, valószínűleg egy darabig még én sem veszem elő a Witcher 3-at, mert októberben fog megjelenni az RDR 2, és akkor azzal kell majd nyomatnom. Most nyáron meg szeptemberben a GTA Online-t nyomatom, utána az RDR 2-t fogom. Bár szerintem az RDR 2 megjelenéséig nem fogok tudni teljesen mindent megcsinálni/befejezni a GTA Online-ban, de amit tudok, megcsinálok addig is.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 03. 00:39

Hát én most a Witcher 3-mat és a Gran Turismo Sportot nyomom ezerrel. :cool: Csak mivel én a PS4-es új Spider Man-t is előrendeltem és az már szeptember 7-én meg fog jelenni, és én majd azt szeretném tolni, így nekem az RDR2-ig azt is be kéne fejeznem, bár az szerintem esélytelen, hogy a suli mellett a Pókembert lenyomjam másfél hónap alatt, ha valóban olyan hosszú és tartalmas játék lesz, mint amilyennek ígérték. Szóval ebből az lesz, hogy amikor időm épp engedi, majd háromfelé szakadok játék ügyileg, és a Witcher 3 (mivel szerintem a Spider Man-ig tutira nem, de talán még az RDR2-ig sem fogok végezni vele), Spider Man és RDR2 hármast párhuzamosan fogom majd tolni. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 14. 17:27

dani.szentgali írta:
2018. 10. 14. 17:01
A Detroit például nekem pont kimaradt, amúgy jó játék? Én csak a demót próbáltam ki anno. Az nekem bejött, de valahogy nem éreztem késztetést a vásárlásra. :D lehet, hogy a Detroit még egy darabig offos marad. :D
A Detroit-ot bátyám akarta nagyon megvenni, engem nem vonzott. Én nem próbáltam ki azóta sem. Majd talán egyszer. :) Kb. Olyan mint a Beyond:Two souls. Döntéseken alapul az egész játék, kevésbé akció-orientált játékmenet, inkább a sztori a hangsúlyos.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 17. 12:02

Aha, értem. Akkor ez is afféle Until Dawn, kevés tényleges játékmenet, ami van az is inkább filmszerű, és döntéseken alapul az egész. Érdekes koncepció. Lehet valamikor belevágok, de az se mostanság lesz az már egyszer biztos. :D A Red Dead Redemption 2 szerintem bőven elég szórakozást nyújt majd nekem az elkövetkezendő időszakban. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 22. 11:40

NikitaDragovich írta:
2018. 08. 03. 00:28
Hát, valószínűleg egy darabig még én sem veszem elő a Witcher 3-at, mert októberben fog megjelenni az RDR 2, és akkor azzal kell majd nyomatnom. Most nyáron meg szeptemberben a GTA Online-t nyomatom, utána az RDR 2-t fogom. Bár szerintem az RDR 2 megjelenéséig nem fogok tudni teljesen mindent megcsinálni/befejezni a GTA Online-ban, de amit tudok, megcsinálok addig is.
Bocsi a dupla HSZ-ért, csak anno elfelejtettem válaszolni Nikita barátomnak eme posztjára. :D Nos, örömmel jelenthetem ki, hogy kb. másfél hete véglegesen és teljesen végigjátszottam a The Witcher 3 Wild Hunt GOTY kiadását, legalábbis ami a három fő sztoriszálat illeti (alapjáték+HoS+B&W kiegészítők). :D Röviden-tömören: eszméletlen jó játék, csak ajánlani tudom mindenkinek! :D Hatalmas a játékterület, rengeteg, változatos küldetés és egyéb feladat, felfedeznivaló van benne, a grafikája is elég jó ahhoz képest, hogy már hároméves játékról beszélünk, szóval aki még nem szerezte be, az mindenképp pótolja és ha teheti, a GOTY kiadást vegye meg, mert a két DLC is nagyon élvezetes, ráadásul most már szerencsére lement a GOTY kiadás ára, így nagyjából 1-2 ezerrel kerül csupán többe, mint az alapjáték, viszont bőven kínál annyi plusz tartalmat, hogy azt a kétezer forint pluszköltséget megérje kifizetni. Szóval ha lesz időd, mindenképp fejezd be te is a játékot Nikita, mert garantáltan tetszeni fog! Mondjuk előre szólok, hogyha szokásodhoz híven ezt a játékot is ki akarod maxolni meg ki akarod platinázni, akkor ahhoz a HowLongToBeat.com nevű, játékok végigjátszási idejének statisztikáival foglalkozó weboldal információi szerint 192 órát minimum belefektetned a játékba, ami elég durva! :D Szóval, ha majd folytatod a Witchert, erre azért legyél felkészülve. ;) Én mindenesetre nagyon élveztem a játékot, és bár én szinte biztosan nem fogom 100%-ra végigtolni meg a platinára sem hajtok, azt még bőven el tudom képzelni, hogy néha-néha visszaugrok majd Geralt világába pár szörnyirtós vagy egyéb feladattal szolgáló küldetésre. :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 10. 23. 13:14

Tyűha, gratulálok, hogy végigjátszottad a Witcher 3-at és a 2 DLC-t is. :D Hát, én már 1 éve nem játszottam a Witcher 3-mal, de a mentéseim még mindig megvannak. Legutoljára Skellige szigetén tartottam, de már 1 éve nem haladtam vele. Most valószínűleg az RDR 2-vel fogok játszani, mert mindjárt meg fog jelenni. Szóval nem tudom, hogy mikor fogom végre újból folytatni a Witcher 3-at. Talán majd a nyáron. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 30. 12:15

Kösz a gratulációt! ;)

Na ja, ha nincs időd játszani, akkor pikk-pakk itt van az új játék megjelenése, esetünkben az RDR2-é, ami miatt most megint kihagyod a Witchert. :D Egyébként kicsit ironikus, hogy anno nagyon a játék elején - csupán Fehér gyümölcsöskert faluban voltam még - én is egy új játék megjelenése miatt tettem le több mint 2 és fél hónapra a Witcher 3-mat. :D Aztán nyáron kiplatináztam a God of War-t, és újra elővettem a Witchert. Nem bántam meg, szinte minden percét nagyon élveztem annak ellenére, hogy nekem sok időbe telt megszokni az irányítást meg a harcokat. Meg ugye itt minden szintlépéshez van kötve, így ha Geralt túl gyenge, az ellenfelek a lekgisebb erőfeszítéssel könnyedén kinyírnak. Szóval sokat kell gyakorolni ezt is (egyébként megjegyzem, hogy az RDR2-re is rá kell érezni ahhoz, hogy ne halj meg gyorsan, mert nem lett egy egyszerű játék), de ha ráérzel az ízére és elég magas szintet érsz el, valamint figyelsz arra, hogy a lehető legjobb minőségű és állapotú felszerelés legyen nálad, akkor azért itt is elég könnyen lehet győzedelmeskedni az ellenfelek felett, például míg a legelső Vad Falka varázslóval órákig szenvedtem és akkor is csak kicsi csalással, vagyis nyilazással meg futkározással tudtam legyőzni, addig Imlerithet, Caranthirt és Eredint kimondottan könnyű volt legyőzni. :D Szóval három dolog kell a Witcher 3-hoz: kiváló felszerelés, magas szint és mindezek előtt rengeteg gyakorlás. :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 10. 31. 00:41

Én a Witcher 3-ban normál fokozaton játszottam, és mindig volt kiváló felszerelésem, magas szintem és gyakorlásom. De amúgy nem is annyira nehéz megszokni a harcrendszert. Elég egyszerű szerintem. :) Mondjuk, most decemberben lesz 1 éve, hogy nem játszottam már vele, de a mentéseim még mindig megvannak, szerencsére.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése