NFS MW folytatás???

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: NFS MW folytatás???

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 19. 13:04

Luszie: Az EA Games pontosan tudja,hogy mi lenne a jó játék,csak éppen nem érdekli,mert akkor nem tudnának évente új részt kiadni az összes franchise-ból,emlékszem valamikor volt az,hogy a rockstart is meg akarta szerezni az EA,hát milyen gta-k lennének akkor most? "kiegészítő lemezes" befejezetlen elkapkodott,agyon cenzúrázott sz*rok,de legalább évente lenne új gta,ráadásul a megjelenés előtt tudnánk az egész stroit :D de lenne max 2 óra játékideje (lásd: NFS: The Run)
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: NFS MW folytatás???

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 19. 20:00

Mr.Vercetti írta:Luszie: Az EA Games pontosan tudja,hogy mi lenne a jó játék,csak éppen nem érdekli,mert akkor nem tudnának évente új részt kiadni az összes franchise-ból,emlékszem valamikor volt az,hogy a rockstart is meg akarta szerezni az EA,hát milyen gta-k lennének akkor most? "kiegészítő lemezes" befejezetlen elkapkodott,agyon cenzúrázott sz*rok,de legalább évente lenne új gta,ráadásul a megjelenés előtt tudnánk az egész stroit :D de lenne max 2 óra játékideje (lásd: NFS: The Run)
na de gonosz vagy ám :D annak sem 2 óra, hanem 4..:D mondjuk az sem sok.

De hát igen. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: NFS MW folytatás???

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 08. 20. 14:16

Még jó, hogy az EA nem szerezte meg a Rockstart :D. Mi lenne akkor a GTA-ból? Kész pokol.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: NFS MW folytatás???

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 08. 20. 20:43

Szerintem az Underground 2 után rontották el. Vagy a Carbonban még volt szabad játék a városban?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: NFS MW folytatás???

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 21. 07:33

Cube Head írta:Szerintem az Underground 2 után rontották el. Vagy a Carbonban még volt szabad játék a városban?
Igen tudtommal volt. A ProStreet-től kezdve nem volt. Az igen szimulátor illatúra sikeredett.
De aztán azt hiszem az Undercover-ben megint volt, és utána megint nem. A'sszem már a Run-ban sincs, csak versenyezni lehet. (De nem vagyok benne biztos, nem játszottam vele sokat.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Hevy
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 08. 22. 15:01

Re: NFS MW folytatás???

Hozzászólás Szerző: Hevy » 2012. 08. 25. 14:54

én örülnék egy fojtatásnak

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: NFS MW folytatás???

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 25. 15:57

Hevy írta:én örülnék egy fojtatásnak
Ne haragudj hogy ezt mondom, de te mennyire vagy informált? Mert amennyi így a kommentjeid alapján lerí rólad, az drasztikusan alacsony értéket ad ki.

Tudod, az EA Games már BEJELENTETTE, hogy a következő rész a "Most wanted 2" lesz. Már több trailer , és (gondolom) sok hasznos infó megjelent róla, ahogy eddig az EA Games-t megismerhettük. Könnyen előfordulhat, hogy már a kedves rajongók mindent tudnak a játékról, annak kijötte előtt.. :D

Szóval örülhetsz, mert lesz, de látom EA Games híreket nem szoktál nézni..

Lehet csak a cím volt megtévesztő, és más kommentet el sem olvastál.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése