Uncharted trilógia

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 07. 13:57

Hát... én korábban csak egyszer játszottam végig a játékot, akkor sem egyhuzamban, hanem kb. fél év alatt. mert anno nekem nem volt PS3-mam és csak haveromnál tudtam játszani a játékkal, és mivel hozzá nem tudtam naponta átmenni, így azért volt jó pár nagyobb szünet az első végigjátszásomban. Szóval én így elsőre rohadtul nem tudtam kiismerni a játékot, ráadásul ez 2013 vége, 2014 eleje környékén volt, szóval nem tegnap. :D Úgyhogy ennek következtében nekem még a normál nehézségi szint is pont elég, így is sokszor rontom el az adott részeket, ahol lövöldözni kell vagy zombikon kell keresztülosonni. Mondjuk megjegyezném, hogy azért szépen-lassan kezdem felvenni a játék ritmusát, úgyhogy már egyre ritkábban pusztulok meg, de azért még nagyon messze vagyok attól a rutintól, hogy Survivor-ban merjek nekiállni a játéknak. :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 01. 17:15

Ma délben végigjátszottam hard módban az Uncharted 3-at. Már csak Crushing módban kell végigjátszanom, és akkor meglesz a platina! :D Szurkoljatok nekem! Remélem, sikerülni fog a legnehezebb mód is. Emlékszem, hogy az Uncharted 1-ben és a 2-ben is nagyon nehéz volt a Crushing. De valószínűleg ezt a részt is ki fogom platinázni, és utána jöhet majd az Uncharted 4 PS4-en. :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 04. 02. 09:56

Minek csinálod egyesével? Ha megcsinálod egyből Crushing-on, akkor az összes könnyebb fokozatért járó trófeát is megkapod. ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 04. 02. 10:10

Áh, ne is kérdezd. Egyes emberek kifejezetten szeretik pazarolni az idejüket. :D

Én egy 2 hónapja az UC 2 végigjátszásában vettem részt.. De ezt már meséltem. (Valamit írni kellett, hogy ne legyen totál off.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 02. 10:23

Az időpazarlás mindenkinek relatív. :D De szerintem se OFF-oljunk most már. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 02. 14:57

Szerintem ez itt egyáltalán nem volt OFF. Na mindegy. Egyébként nem egyesével csináltam, hanem legelsőnek normálban játszottam végig, hogy mégiscsak kitapasztaljam a játékot az első végigjátszásban. Aztán szívesen elkezdtem volna a Crushing módot a normál után, de a rendszer nem engedte, mert előtte a hard módnak is meg kell lennie. Szóval én arról nem tehetek, hogy nem egyből a Crushing móddal kezdtem a játékot. Előbb a hardnak meg kell lennie, és utána oldódik fel a Crushing.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 04. 03. 11:00

Oh. Last of us-ban és Uc 4-ben nem így megy. Ki kell vinned egyszer akármélyik fokozaton, így majd feloldódik a legnehezebb játékmód
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 03. 15:53

Na, ez jól hangzik. :D Ja, a Last of Usban is így volt. Azt tudom. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 03. 16:58

NikitaDragovich írta:Na, ez jól hangzik. :D Ja, a Last of Usban is így volt. Azt tudom. :lol:
Hidd el, az Uncharted4-ben nem ez az egyetlen dolog, ami "jól hangzik". :D Ugyan nem játszottam valami sokat az előző részekkel, csak a 3-mat toltam kicsit PS3-mon meg az 1 feljavított változatának demóját próbáltam ki PS4-en, de ennek ellenére is megkockáztatom, hogy az UC4 lett a sorozat legjobb darabja. Ezt az is bizonyítja, hogy rengeteg YouTube-os és egyéb "Top 10 Best Games Of The PS4" vagy hasonló című videók/listák az UC4-et helyezik az első helyre, tehát ezidáig elvileg ez a legjobb exkluzív PS4 játék, ami valaha készült. :D Én ezt ugyan még nem merem kijelenteni, mert nagyon sok PS4 exkluzív van, amivel még nem játszottam, de azt én is alá tudom támasztani, hogy sztoriban, grafikában, látványban, történetmesélésben, karakterekben és játékélményben - no meg még egy-két dologban - az UC4 simán veri a legtöbb exkluzív és multiplatform játékot, amivel eddig játszottam.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 04. 16:53

Tudom. Hiszek neked, Dani! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 08. 14:20

NikitaDragovich írta:Tudom. Hiszek neked, Dani! :D
Örülök, hogy hiszel nekem! :D És remélem, hogy amikor végigtolod a játékot, rád is hasonló hatással lesz majd és te is az egyik legjobb játékként fogod számon tartani. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 08. 17:23

Biztos vagyok benne, hogy így lesz. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 13. 13:11

UNCHARTED 3 KIPLATINÁZVA! :D :D :D Kép Kép Kép Kép Kép
Ma 12:20 környékén sikeresen végigjátszottam Crushingon a játékot, így pedig megkaptam a hetedik platinámat. Nagyon örültem neki, hogy végre a harmadik részt is megcsináltam teljesen, és már csak a "Golden Abyss" és "A Thief’s End" van vissza. Egyszer majd azokat is ki fogom platinázni, és akkor elmondhatom magamról, hogy az összes Uncharted-részt megcsináltam. :P

Amúgy bevallom nektek, hogy a harmadik végigjátszást már egy kicsit untam, mert a platinára hajtottam. Szóval igazából csak a kényszer vitt rá, hogy megcsináljam Crushingon a játékot. Mindennek ellenére mégis azt mondom, hogy nagyon jó játék lett az Uncharted 3, de már itt az ideje, hogy elkezdjem a 4-et vagy a Golden Abysst. :)

Végül pedig megosztanék veletek egy kis érdekességet. 2471 embert öltem meg összesen az Uncharted 3-ban, és Talbot volt a 2472. megölt személy, de a statisztika nem számolja az ő halálát. Miután lelőttem őt pisztollyal a sziklánál, akkor megnéztem a statisztikát, és nem számolta bele Talbot megölését. Ezt az érdekességet már korábban is megfigyeltem Hard fokozaton. Szóval ha úgy nézzük, akkor 2474 embert öltem meg, mert Talbot összesen 3-szor halt meg nálam. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 13. 14:22

Szép. Gratulálok!
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 13. 17:04

Köszi. A következő játék, amit ki fogok platinázni PS3-on, az a GTA IV lesz, és utána valószínűleg véget is fog érni a PS3-as korszakom 7 év után. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése