Uncharted trilógia

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 06. 01:11

Egyébként, akit érdekel, az INGYEN letöltheti a storból az Uncharted 3 multiját! És trófeák is vannak hozzá :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 10. 15:14

Úristen.. Most nézek Crash Bandicoot-os vidiket, és no lám, hát nem a Naughty Dog munkája ez is? Elképesztő!! nem is tudtam... Mostmár tudom hogy miért lett olyan jó :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 10. 18:18

Bezony. Mikor írtam, hogy 2 sorozatukkal játszottam, az a Crash és az Uncharted. Minőséget készít a stúdió, ami ma már ritkaság.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 10. 20:14

Az biztos! Hát így utólag visszanézve. Látszik régen játszottam vele, mert kb csak a játék feléig jutottam el. Pedig azt hittem hogy az majdnem a vége. Hát a francokat, még kb ugyanannyi pálya volt. (A 3-al játszottam.) Nem voltak benne agyonbonyolított pályák-bár ez nézőpont kérdése, hiszen voltak olyan részek ahol egyszerre 4-5 dologra kellett figyelni hogy ki ne murdelj- de alapjáraton ugyanazt a sémát követték a feladatok. Nem tudom ki játszott PS2-n a "Szellemlovas" játékkal.. Nos, ott is ilyesmi a helyzet. Van egy "öldöklős pálya", amit felvált egy "motoros pálya" és ez ismétlődik folyamatosan. A 3-nál is így van, adott típusú pályák ismételgetik egymást különböző nehézségekben.Legalábbis a 3-ban. A többi Crash részben nem tudom hogy van ez. Én azt hittem hogy a Naughty Dog az UC sorozattal vált híressé, de ezek szerint nem. Most így belegondolva hogy mindkét játéksorozatot ők csinálták... Igazából ég és föld ha azt nézzük, de végülis a két játéksorozat között legalább 10 év van, ha nem több. Milyen elképesztő, hogy 10 év alatt mennyit fejlődött a játékipar (is). Bár ez mondjuk GTA-nál is nagyon jól észrevehető. Az ezredfordulón még a Crash volt a legkirályabb játék a világon (természetesen a maga műfajában), a legkirályabb grafikával. Legalábbis akkor még az igen jónak számított. Ma már csak a "legkirályabb játék egy akkor nagyon király grafikával" Az UC-ben persze már az sem marad alul. :D Még annyira sem mint a Crash esetén. Már amennyira azt annak lehet mondani. Egy ilyen játékhoz szerintem egy ilyen grafika pont illik is. Ez olyan mint egy Tomy és Jerry sorozat. Azt is jobb '80-as évekbeli "grafikával" (na ezt most jó hülyén néz ki, de hirtelen nem jut eszembe a "rendes" szó, de tudom hogy nem grafika a neve), mint egy maival. Az a régivel jó.

Most majdnem írni akartam, hogy "de jó lenne megnézni egy Crash részt egy UC-beli grafikával", de aztán rájöttem hogy mégsem lenne olyan jó, már nem lenne olyan feelingje. Egyrészt azért is olyan jó játszani vele, mert az a grafika, az eszembe (talán eszünkbe, nem tudom ki mit érez) juttatja a régi szép időket, és hogy nem kell hogy egy játéknak überbrutál grafikája legyen ahhoz hogy élvezhető legyen. Még szerintem életnagyságban egy rókával ugrándozni.. Hát nem tudom... Jó mondjuk, az megint egy más dolog, hogy a Crash egy mesés kisgyerek-játék, míg az UC pont nem. Attól függetlenül, hogy mondjuk nem igazán ijesztő, meg nem is tudom.. Ezekből szerintem inkább tanul az ember. Talán az 1-nek a vége félelmetes, de amúgy nem tudom hogy egy kisgyerek mitől félne benne. Nem tudná megcsinálni és sopánkodna rajta, mert szerintem mondjuk PS3-on nem olyan könnyű belerázódni a célzásba. Nekem párszor meg kellett halnom míg belejöttem. :D

Na jólvan, elpofáztam az "időt".. Bocsi. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 10. 23:21

Én a Crash Bandicoot 1-el játszom most, illetve régen is azzal, meg a 2-vel szórakoztam. Az 1-ben a pályák 5 félék. Van, mikor egy disznót kell meglovagolni, van, amikor egy guruló szikla elől kell menekülni(Indiana Jones feeling), vannak a bossharcok, vannak az általános pályák, amikor vagy hátulról, vagy oldalról nézzük Crasht, és különböző akadályokat kikerülve kell végigmenni, és vannak a bónusz pályák, ahol menteni lehet. A bónusz pályák nagyon rövidek, rohadt nehezek a vége felé, csak egyszer lehet őket megpróbálni, és oldalnézetesek. Van néhány modern grafikájú Crash Bandicoot feldolgozás, de eléggé sz*r az összes. És egy kis pontosítás, bár valóban egy kék rövidnadrágos, fehér sportcipős rókának néz ki, de igazából ő egy Bandicoot. A neve Crash, a faja Bandicoot.

Az Uncharted 1-nek tényleg lehet ijesztőnek mondani a végét, először néztem is, hogy mi a f*sz ez :shock: A Ps célzás nehézségéről mindenki beszél, de ezt én még nem tapasztaltam. Mondjuk az is lehet, hogy azért, mert a PS1 óta a Sony konzolján nyomom, és kissé már hozzászoktam. Ezzel ellenben viszont azokat az elátkozott szörnyeket alig bírtam eltalálni, muszály voltam shotgunt használni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 10. 23:21

Én a Crash Bandicoot 1-el játszom most, illetve régen is azzal, meg a 2-vel szórakoztam. Az 1-ben a pályák 5 félék. Van, mikor egy disznót kell meglovagolni, van, amikor egy guruló szikla elől kell menekülni(Indiana Jones feeling), vannak a bossharcok, vannak az általános pályák, amikor vagy hátulról, vagy oldalról nézzük Crasht, és különböző akadályokat kikerülve kell végigmenni, és vannak a bónusz pályák, ahol menteni lehet. A bónusz pályák nagyon rövidek, rohadt nehezek a vége felé, csak egyszer lehet őket megpróbálni, és oldalnézetesek. Van néhány modern grafikájú Crash Bandicoot feldolgozás, de eléggé sz*r az összes. És egy kis pontosítás, bár valóban egy kék rövidnadrágos, fehér sportcipős rókának néz ki, de igazából ő egy Bandicoot. A neve Crash, a faja Bandicoot.

Az Uncharted 1-nek tényleg lehet ijesztőnek mondani a végét, először néztem is, hogy mi a f*sz ez :shock: A Ps célzás nehézségéről mindenki beszél, de ezt én még nem tapasztaltam. Mondjuk az is lehet, hogy azért, mert a PS1 óta a Sony konzolján nyomom, és kissé már hozzászoktam. Ezzel ellenben viszont azokat az elátkozott szörnyeket alig bírtam eltalálni, muszály voltam shotgunt használni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Zombiekiller6
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 05. 08. 20:23
Tartózkodási hely: Los Santos, Vinewood

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Zombiekiller6 » 2013. 05. 12. 16:41

Drake az eddigi kedvenc hősöm. Lehet, hogy lesz akit jobban bírok, de lehet hogy nem. Minden esetre számomra a Bioshock és a Mass Effect trilógia mellett a másik nagy kedvencem. Nagyon jó, nagyon szép, nagyon vicces és nagyon tartalmas sorozat.
"The guns and crank in this area go through Trevor Phillips Enterprises, or they ain't going!"
―Trevor Phillips

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 19:00

Az egyszer biztos, és már készítik a 4-t is. :) Alig várom, bár most még nem ő a soros a Naughty Dog-nál.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 12. 20:09

Luszie írta:Az egyszer biztos, és már készítik a 4-t is. :) Alig várom, bár most még nem ő a soros a Naughty Dog-nál.
Már készítik a 4-et? :o

Hoppá, én ezt nem is tudtam, és még nem is játszottam a 3-mal :(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 05:42

Igen szerintem készítik már. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 05. 13. 13:27

Szerintem most a The Last of Us-sal vannak elfoglalva, de majd az is tervben van.A sztorit viszont már lezártnak érzem, de ki tudja?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 13:47

Lesz még 4..Van még mi után kutatni. Szerintem egyhuzamban ők is több játékot csinálnak, ha csak a háttérben is, de szerintem az UC-t már elkezdték. A Last of US már úgyis lassan kijön, szóval azért valamilyen tervek a 4-ről tuti vannak, ha nem mélyültek még úgy bele mint a Last of US-be, ami teljesen érthető, hiszen ez a játék a "soros".
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 13. 14:29

Akkor gyorsan meg kell szereznem a 3-at :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 16:15

Nem hiszem, hogy valaha is lesz négy. Minden Play Station platformon volt egy sikerjátékuk, és nem igazán vitték őket tovább(sajnos) a következő konzolra. Szerintem a The Last of Us az utolsó PS3 játékuk, és utána elkezdenek valami egészen újat kitalálni a PS4-re.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 16:32

Úgy olvastam hogy lesz 4. Hogy mire azt nem tudom. talán már next gen-re, én tuti örülnék ha lenne.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése