Uncharted trilógia

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 09. 17:25

Én előrendeltem, igy 8.-kàn már le is tölthettem. :P
Kár, hogy holnapig kell várnom, hogy játszodjak rajta.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 05. 09. 20:36

Irigykedem. Én is nagyon kíváncsi vagyok rá. Biztos állati lesz/lett. Na, majd egyszer...

Azt az egyet bánom, hogy befejező rész. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 11. 17:44

Luszie írta:Irigykedem. Én is nagyon kíváncsi vagyok rá. Biztos állati lesz/lett. Na, majd egyszer...

Azt az egyet bánom, hogy befejező rész. :(
Aminek kezdete van, annak egyszer véget is kell érnie. Inkább "csak" négy kifogástalan epizódot csináljanak, minthogy a nagy nevet meg címet felhasználva folyamatosan, évről évre ontsák magukból a rosszabbnál rosszabb részeket csak a pénzért. Amúgy szerintem ha lement az Uncharted 4 kultusz, valamikor utána bejelentik a Last Of Us folytatását.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 11. 19:21

Uncharted 4 Epilógusában találtak erre :)


Egyébként igen, sajna vége, de a Naughty Dog nem semmi munkát alkotott. Sőt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 05. 11. 19:56

dani.szentgali írta:
Aminek kezdete van, annak egyszer véget is kell érnie. Inkább "csak" négy kifogástalan epizódot csináljanak, minthogy a nagy nevet meg címet felhasználva folyamatosan, évről évre ontsák magukból a rosszabbnál rosszabb részeket csak a pénzért. Amúgy szerintem ha lement az Uncharted 4 kultusz, valamikor utána bejelentik a Last Of Us folytatását.
Az a másik véglet. De ebből a szériából még 2-3 jól kitalált részt még ki lehetett volna hozni. Amilyen tempóban így is megjelentek a részek...egyáltalán nem számított volna monotonnak az egész.

A Tlou folytatását már rég bejelentették, nem? Mintha már bő 1 évvel ezelőtt is mesélt volna erről nekem bátyám. Meg amilyen befejezése van.... egyértelmű, hogy abból még lesz valami. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 05. 11. 21:04

Szerintem sem baj, hogy befejezik. Ez nem egy olyan játék, amit túl lehet nyújtani. Még akkor sem, ha 2-3 évente jön.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 05. 11. 22:28

Luszie írta:Azt az egyet bánom, hogy befejező rész. :(
Az Uncharted 3-nál is ezt mondták, és mégsem lett befejező rész. :D ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 05. 12. 06:11

Most már viszont nagyon úgy tűnik... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 08. 12:48

Sziasztok! :)
Ezen a héten kedden sikerült végre-valahára eljutnom haveromékhoz, és ki tudtam nála próbálni az Uncharted sorozat legújabb és egyben befejező részét, az Uncharted 4: A Thief's End-et. Meg kell mondjam, nagy elvárásokkal ültem neki a játéknak, mert már a megjelenése óta az egész interneten szinte mindenki csak áradozik róla, hogy mennyire jó (haveromat is ide értve, aki amióta megvette, szintén folyamatosan csak ezt szajkózta). Ráadásul az előző részt is volt alkalmam néhányszor kipróbálni még PS3-mon és PS4-en is a felújított változatát, szóval volt viszonyítási alapom is. A lényeg, hogy végre kipróbálhattam a játékot és azt kell mondjam, a sok dicséret mindenféleképpen jár a Naughty Dog-nak, mert a játék valami fenomenálisan jó! Az első ami nyilván az ember szemét kiszúrja, az a látvány. Gyerekek, ez a játék valami fantasztikus! Gyönyörűen néz ki! Tipikusan az a játék, amely láttán vissza szívom azt, amit még két éve az új konzolok megjelenése után mondtam, hogy oké, szépnek szépek a játékok, de nincs akkora különbség a régikhez képest, hogy máris szaladjak a boltba lecserélni a régi konzolomat az újra. Tényleg gyönyörű, már-már művészi a játék grafikája. Minden tökéletesen és részletesen lett lemodellezve. Maga a játékmenet is nagyon jó. Bár a komolyabb újítást igazából a kampós végű hegymászós kötél jelenti, a többi játékmeneti elem is apróbb ráncfelvarráson esett át a korábbi részhez képest. A történetbe még nem nagyon tudtam beleásni magam, de az a kb két és fél óra amit láttam belőle nagyon bejött. Tényleg nagyon jó a játék, tudnék még írni róla egy rakat dolgot még úgy is hogy csak az elején tartok, de inkább nem írok, hiszen ezt a játékot mindenkinek saját szemével kell látnia és ki kell próbálnia. Ja és még annyi, hogy a Naughty Dog-nál figyeltek arra is, hogy legyenek ütős Easter Eggek is a játékban. Ilyen például rögtön a sztori elején az a rész, amikor játszhatunk a Crash Bandicoot-tal Nathan PS1 konzolján, vagy amikor kiderül, hogy a játékbeli telefon amit Nathan használ nem más, mint egy Sony Z5. :D Szóval engem már ezzel a kis idővel is kilóra megvettek, nagyon király a játék, mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy próbálja ki ha van PS4-e, mert megéri! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 08. 13:39

Én egyszer mindenképpen meg fogom venni PS4-re, csak előtte kiplatinázom PS3-on a harmadik részét. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 08. 16:01

Mondok jobbat. A jàtékban lehet talàlni egy Firefly pendant-ot, a Last of us-ból, egy tojàst a Jack and Dexter-ből, és egy whumpaa (asszem így irjàk) gyümölcsöt a Crash Bandicoot-bòl :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 07. 08. 19:30

dani.szentgali írta: a sok dicséret mindenféleképpen jár a Naughty Dog-nak, mert a játék valami fenomenálisan jó! Az első ami nyilván az ember szemét kiszúrja, az a látvány. Gyerekek, ez a játék valami fantasztikus! Gyönyörűen néz ki! Tényleg gyönyörű, már-már művészi a játék grafikája. Minden tökéletesen és részletesen lett lemodellezve. Maga a játékmenet is nagyon jó.

Irigykedem. Én is kipróbálnám már. Na majd talán karira... :D

Egyébként ha belegondolsz, az előző is részekre is azt lehetett mondani, hogy látvány szempontból eléggé élvonalban vannak. Persze nem top 1, de igenis igényes, és szép. A last of us-ról meg ne is beszéljünk.
A játékmenetre szintúgy ezt lehetne mondani.

Azt lehetett tudni, hogy jó lesz. A kérdés az volt: mennyire. Bizonyára a "nagyon" nem meríti ki eléggé ezt a kérdéskört. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 09. 16:03

Igen, az eddigi tapasztalataim alapján azt is megmerem kockáztatni, hogy az idei év legjobb játékát próbálhattam ki. :) Tényleg nincsenek jelzők mennyire jó a játék. Én Xboxos vagyok (remélhetőleg már nem sokáig), de minden elismerésem a Sonyé és a stúdióké, akik ilyen nagyszerű játékokat csinálnak, mint az Uncharted, a Last of Us, a God of War, a Gran Turismo és még sorolhatnám a jobbnál jobb címeket. Mivel az Xboxom már tényleg a végét járja, ezért remélem még a nyáron be tudom cserélni egy PS4-re. Apropó, ha már így szóba jött... ki szeretne látni egy hét éves, szinte minden nap használt Xbox 360 kontrollert? :D Elég durva látvány, annyit előre megsúghatok. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 09. 16:47

Én megnéznèm! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 09. 20:29

Én is. Bár az én kontrollerem is elég rossz állapotban van.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése