Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 04. 08:42

háátt hasonlit AC-ra de azért mégsem annyira maximum a mászás,ölés, a főkarakter, stb.
főleg hogy mitológiai lények vannak benne ami elég paranormal de azért van hasonlóság köztük :)
amugy haverom kölcsön adta AC BH-t eléggé el vagyok vele szórakozva :D
aztán most ott tartok hogy vissza szereztem az Éden Almáját *-* olyan vagány, halhatatlan vagyok meg amikor megütnek meghalnak olyan KIRÁLYUL csinálták meg ezt a részét a játéknak :cool:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 02. 07. 18:48

Éppen csinálom a Teadélután küldetést, de már másodszorra fagy le. Először akkor, amikor már épp végeztem volna küldetéssel(beledobták az utolsó dobozt, most meg a 96.-nál fagy le. Ez általános, vagy csak nekem nem jó?

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 02. 14. 10:48

Nah végigjátszottam a 3-ast és be kell vallanom, hogy ez volt eddig a legkönnyebb Assassin's Creed, amivel játszottam. Egy nehéz küldetés nem volt benne, mármint az AC színvonalhoz képest. Egy kicsit meglepődtem, hogy ilyen sokat kell várni, mire megkapod az asszaszin köpenyt, de szerintem ez az eddigi legjobb. A hajócsatákkal eleinte közömbös voltam, de aztán kipróbáltam és ******* jók! Még sajnáltam is, hogy ilyen rövidek... Ha netalán a jövőben vennék egy ACIVBF-t akkor csak a hajózásért tenném. A havat pedig szerintem nagyon szépen megoldották. Ami egy kicsit kiakasztott, hogy nincs benne semmilyen boss harc. Vidic-nél csak egy bejátszás volt, Haytham-et meg még egy nyolcéves is kinyírja, mert 5 kattintás az egész. Charles-t meg csak üldözni kellett. (jó viszont azt néhányszor elcsesztem, mert nem szoktam hozzá még az új mászási fícsör-ökhöz.) És ennyi. Az 1. részben nem tudom, milyen a bossfight, mert azzal még nem játszottam, a II-ben kifejezetten tetszett, bár az is nagyon könnyű volt, esküszöm profibban harcolt Rodrigo Velencében, az első találkozásnál. Lehet, hogy a tenger illata teszi :P A BH-ban meggyűlt Cesáréval a bajom, igaz ott is elsőre sikerült, de alaposan levette az életemet. A Rev-ben hasonló volt a harc Ahmet-tel, mint Haytham-mel, néhány kattintás. Bár ott érdekesebb volt, De abban volt Sahkulu harc (aki ugyanolyan erős mint egy janicsár) meg ha elcseszed a küldetést, akkor Tarik-kal is harcolsz. De tényleg játsszátok vissza azt a küldetést, alaposan megfingat(nak). Tehát ez a véleményem a játékról. Összességében egy játszható játékról van szó, de mint minden AC-nak ennek is elveszik a varázsa a 2. végigjátszásnál.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 26. 19:19

na megvan a "hires" Assassin's Creed IV Black Flag és BAROMI jó szóval nem értem hogy miért kell igy szidni...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 02. 28. 20:27

Az elmúlt napokban én is majdnem megszereztem a Black Flaget, de balszerencsémre az összes platformra volt a boltban, csak pont X360-ra nem. Szóval most megint várhatok egy darabig. Sebaj, addig újra végigtolom a 3-mat. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 28. 20:33

szerintem rájösz hogy ÓRIÁSIT tévedtél a black flaggel kapcsolatban :D ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 02. 28. 20:39

Ki tudja, talán igazad lesz. A válaszra mindenesetre még várni kell. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 02. 28. 20:54

Nekem életem egyik legjobb játéka a Black Flag volt, ez volt az 1. Assassins Creed amit végig toltam, nekem nagyon be jött, ajánlom mindenkinek. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 03. 01. 09:37

Én azért már rendesen el fogok rajta gondolkozni, hogy a Black Flag után a legújabb AC-t is megveszem-e. Mármint, ha jön last genre.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 03. 01. 13:46

aztán Tobuscus már ezt is megcsinálta :D (már rég)-----> http://www.youtube.com/watch?v=pfsRxTjNGvo szerintem nagyon jó :)

Ja és végig vittem Ac4-et s szerintem NAGYON jó :D egy kis vélemény a játékról:

szerintem nagyon jó lett elejétől végéig:
egy semmire se kellő másodtisztből lett a Karib Tenger legfélelmetesebb kalóza
ahogy elkezdődött gondoltam hogy ez könnyü lesz de még akkor nem selytettem semmit :D
Havannából indulva kezdődnek a "bonyodalmak" :D
Aztán tovább haladva "fejlődünk" megkapjuk szeretett hajónkat a JackDawet (magyarul Csóka)
Aztán a többi hozzávalott a kalóz/orgyilkosághoz a másodtisztünket, Adewalet aztán még irhatnám :D
Egy kis megjegyzés: a játék ki szokta irni hogy alakitsd át a Csókát amielőtt megkezdenéd ezt a küldetést, nos amikor elsőre kiirta kicsit megijedtem és ki is léptem hogy fejleszem a Csókát de akkor is kiirta ilyenkor már bele kezdtem és elsőre nagyon nehezen ment megcsinálni a küldit de végül sikerült :D
Aztán egy teljes napot majd fosztógatásra szenteltem mert tudtam hogy lesz egy küldi amiben szükség lesz rá.. :) akkor meg is vettem a páncélt, ágyúkat stb.. DE akkor is kiirta hogy alakitsd át a Csókát de nem tettem és elsőre megcsináltam! pedig elég nagy hajó ellen mentünk (Man'O'War)
és még van mikor szembe mejek olyan hajókal amik ellen semmi esélyen de a végén mégis én nyerek :D azaz ebből azt akarom kihozni hogy "alábecsül a játék" :D :D kicsit hülyén hangzik de van benne igaszság :D :P
Szóval a kiirtékelés:
nos itt most fejből nemtudom azt a grafika, játékélmény stb..
szóval: 87/100 :) :) ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 03. 01. 18:20

Nem alábecsül a játék, csak k*rva könnyű. De szerencsére van pár erős hajó, ami ellen könnyen ki lehet kapni, és valóban nehéz megölni. Habár fejlesztheted a hajót, aminek az lett az eredménye, hogy egy kis brigantin le tud könnyedén győzni 4 hadihajót és 2 fregattot úgy, hogy még csak meg sem sérül. És akkor már is olyan könnyű a hajóharc, mint a közelharc, és a realisztikusságot meg se említssem.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 03. 01. 18:56

hát ja de a multiplayert még ki se próbáltam! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 03. 01. 19:28

Próbáltad már a Brotherhood, a Revelations, vagy a III multiját? Mert a IV-é ugyanolyan.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 03. 02. 20:00

a brotherhoodét próbáltam volna csak akkora kaptam meg amikor már rég kijött az Ac4 s akkor már senkivel nem tudtam játszani :/ volt 1-2 személy de minimum 6 ember kellett ahhoz hogy elkezdjem de most mivel végigtoltam az Ac4 storyát most csak multizok :D s szerintem nadszon jó :D (nagyon :P )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 03. 15. 18:55

Van olyan mod az AC2-höz, amivel vissza lehet játszani a küldiket? :insecure:

Válasz küldése