Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 03. 17. 13:36

Valaki segítsen! Nekem megvan a Lost archive DLC, de nem tudom beváltani a kódot. Vagyis le tudom tölteni, és telepíti is, de a játékban már nincsenek benne a tartalmak :( : Single-ben: Vlad the impaler prison, the lost archive , Ezio's ultimate armor, Armor of brutus, Altair's robe, Capacity upgrades Multi-ban: Ottoman jester, The crusader, Ottoman doctor. Ha valaki tud rá megoldást, vagy tud jól angolul, mert már ott tartok, hogy kérek egy új kódot és én annyira nem tudok angolul,az írjon! Előre is köszönöm!

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 03. 21. 20:14

Mi a véleményetek?
Kipróbálom ,de talán számomra a harmadik résszel befejeződött az AC...

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 03. 22. 12:59

És ez most milyen történelmi kor? Hol játszódik?
A problémámra az ACR-ben senki sem tud válaszolni? :(

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 03. 22. 16:52

A Francia forradalom idelyén játszódik,tehát a 18.század végén.És az a legvicesebb az egészben,hogy ha igazak a kiszivárgások idén lesz még egy AC,Comet névvel.A Unity-ről való szivárgások igaznak bizonyultak...
Bocsi, abban nem tudok segíteni.

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 03. 31. 07:45

Megkóstoltam az Ac IV nevezetű vaníliás költeményt de csak gyomorrontást kaptam.
Letorrenteltem és itt kell lelőni.....(én úgy szoktam csinálni hogy először leszedem a játékot majd kipróbálom megnézem egy olyan 30-35 perces játék kereteiben ha nem tetszik akkor kuka.... ha igen akkor elő a bankkártyával ! :cool: )
Hát itt nem vettem elő hanem eldugtam a párna alá.Sajnos nekem nem jött be talán még megveszem mert ez akkor is egy AC de lehet hogy megvárom a következőt.Engem nem tudott meggyőzni sajnos :( ...
Michael fején ugrálok!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 03. 31. 14:16

Én majd akkor veszem meg, amikor megjön a következő és lemegy az ára :D

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 04. 15. 21:04

Hol tudom fejleszteni a jelöltjeimet? (AC3) Mert, ha hosszan lenyomom a T-t, akkor, tudok választani... hmm nem is tudom hogy mondjam... tehát ki tudom választani, milyen formában küldjem őket pl. álcázott kíséret, rajtaütés stb., meg megtaláltam az USA térképet, amiben tudom küldeni őket küldetésre, de nem találom, hogy hol kell őket fejleszteni. Eddig úgy volt, hogy fegyverzetet meg páncélt tudtam, (BH, Rev) most ezt az AC3-ban kivették?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 18. 11:32

Igen, kivették. Itt csupán több TP-t kapnak, mintha lehívnád őket harcolni közvetlenül magad mellé. Mivel Connornak sem lehet már páncélt venni, ezért egyértelmű, hogy a jelöltek sem kaphatnak páncélt. A jelöltek itt automatikusan fejlődnek és ha elérik a kellő TP-t, akkor a Revvel meg a BH-val ellentétben itt már nem lesz semmiféle beavatási ceremónia meg ilyesmi. Elérik az assassin szintet és pénzt szereznek neked az elvégzett feladatokkal. A 3-ban már nincs olyan nagy jelentősége a jelölteknek, mint a Revben vagy a BH-ban. Sőt, igazából szinte semmi jelentőségük nincsen, én legalábbis sokkal kevesebbet (szinte semmit) foglalkoztam velük, mint a Rev-ben meg a BH-ban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 04. 18. 17:14

Aha értem. Köszi :)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 04. 19. 13:27

Egyszerűen nem értem mi értelme van egyszerre kiadni két AAAs részt:S Nem hinném, hogy bármi anyagi pluszt is elérnének vele. Ráadásul a két játék csak egymástól veszi el a fejlesztési időt

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 04. 20. 19:53

Habár nem tudom milyen két AAA-s címről van szó amit egyszerre adnak ki, az Ubisoft híres arról, hogy minden részt más részleg csinál...ezért jönnek minden évben AC játékok, mert nem 1 fejlesztőcsapat csinálja mindet, így van rá idő.
Itt inkább azzal van a baj, hogy valaki megveszi az egyiket és a másikra valószínűleg nem lesz pénze. Persze ez nem él minden országban és minden társadalmi rétegben, de biztos elég sok pénzt veszítenek azzal, hogy az embernek választania kell 2 rész között.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 04. 20. 19:58

A másik cím a Comet elvileg,ami 360-ra meg ps3-ra jön,a Unity pedig next-genre.De engem igazából már egyik sem izgat

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 22. 16:40

Hüblookohelimedion írta:Egyszerűen nem értem mi értelme van egyszerre kiadni két AAAs részt:S Nem hinném, hogy bármi anyagi pluszt is elérnének vele. Ráadásul a két játék csak egymástól veszi el a fejlesztési időt
Tökéletesen egyetértek. Nem akarok előre ítélkezni, mert anno a Black Flagről is elmondtam az első trailere alapján, hogy mekkora szar, aztán most ott tartok, hogy egész jól elvagyok vele, de véleményem szerint ezzel a dupla AC-vel Ubiék kész öngyilkosságot követnek el hamarosan. Bár ott van az a tény, hogy az egyik csak PS3 és Xbox360 konzolokra jön (Comet), a másik csak PS4 és Xbox1 masinákra, így mivel hogy két teljesen más konzolgenerációval rendelkező rétegnek készül a két különböző játék, talán mindkettőben lesz elég fejlesztési idő, mert hiába készülnek párhuzamosan, két teljesen más genre jön. Idáig ez még okénak mondható, csakhogy felmerül a kérdés: PC-re melyiket adják ki? Mindkettőt? Csak a nextgen Unity-t? Esetleg készül egy harmadik külön játék PC-re, amit hamarosan bejelentenek? Mondjuk engem ez már annyira nem izgat, a Unity ha esetleg jóra sikerülne, akkor is kimaradna nekem, mivel csak PS4-re és Xbox1-re jön ki, a Cometet meg majd még meglátjuk. Mindenesetre a Ubisoft jól láthatóan évről évre egyre nagyobb nyomás alá helyezi a stúdióit, ami itt-ott sajnos meg is látszik a játékokon is.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 04. 22. 17:50

Az nagyon igaz, hogy hatalmas nyomás alá helyezik a fejlesztőiket. Szinte minden játékuknál voltak, vannak ebből problémák
AC3, Watch Dogs, The Crew, The Division

A Black Flag hiába lett jó játék, kaphatott volna több fejlesztési időt.

Igazából a gondom a dupla megjelenéssel, hogy így valószínűleg a játékmenet továbbrá is marad a megszokott. Pedig nagyon itt lenne az idő újítani rajta

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 22. 19:57

A WD-ről, The Crew-ról, The Divisionról még nem kéne elmondani ugyanezt, hiszen még egyik sem jelent meg. Persze ha a halasztásokra gondolsz, akkor teljesen egyetértek. Elképzelem magam előtt, ahogy a Ubisoft vezérrétege ostorral hajtja a különböző fejlesztőrészlegeket, a szerencsétlen fejlesztők meg azt sem tudják, mit csináljanak. Hiába van jó szaktudásuk, ebben a nagy hajtásban még azt is elfelejtik, amihez értenek és ebből születnek a felemás vagy a kifejezetten csapnivaló játékok.

A Watch Dogs-ra kíváncsi vagyok, remélem, hogy azt azért nem rontják el még ebben a nagy hajtásban sem, kár lenne az alapból zseniális lehetőségekért, újítónak ígérkező játékmechanizmusért. A Crew elsőre nagyon megtetszett attól függetlenül, hogy nem vagyok egy nagy autóbolond, viszont mivel csak PS4-re és Xbox1-re jön ki, ezért nincs sok esély rá, hogy valaha beszerezhetem. Division-ról azt hallottam, hogy állítólag még jön PS3-ra és X360-ra, bár annyira nem érdekel a játék. Mindenesetre arra azért kíváncsi vagyok, hogy a közelgő Ubisoft címekből melyek lesznek azok, amelyeket mind a kritikusok, mind pedig a játékosközösség nagyon jónak talál majd és mely(ek) lesz(nek) az(ok), amelyek hatalmasat buknak majd.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése