Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 04. 23. 14:22

http://kepfeltoltes.hu/view/140423/ac1_ ... es.hu_.png

Ez most komoly? így kell játszani? -.- -.- -.-

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 04. 24. 08:59

scoobydooesben10fan írta:http://kepfeltoltes.hu/view/140423/ac1_ ... es.hu_.png

Ez most komoly? így kell játszani? -.- -.- -.-
ALT+ENTER?
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 04. 24. 19:34

Ó köszönöm. :) Ezt a gombkombinációt nem ismertem. Talán azért mert a játékoknak alapból full screen-re kéne állniuk. -.-

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 07. 16:52

Valaki nem tudja, hogy ACIV Black Flagben hol/mikor/hogyan találhatok királyi konvojt illetve fehér bálnát? Csak mert már egy ideje megvan a játék, a sztori már lassan egy hete végigjátszva, a templomos páncél és a majaöltözék is megvan, a játékállásom is 72%, de eddig egy királyi konvojt/fehér bálnát sem találtam. Néztem képeket a neten, hogy hol találhatnám meg ezt a két jelenséget, de egyiknek az ikonja sincs rajta a térképemen. Valakinek van valami tippje, vagy egyszerűen annyira ritkák, hogy ennyi játékóra után sem találtam meg egyiket sem? Előre is köszönöm a választ! :)

Szerk.: Időközben rájöttem, hogy a fehér bálna megtalálásához be kell jelentkeznem az Ubifos szerverekre, mivel csak közösségi események idején tűnnek fel. :D

Az új kérdésem az, hogy ha már összeszedtem az összetevőket egy tárgy készítéséhez (pl: cápavadász ruha, nagymacskavadász ruha stb.), akkor miért kapom azt az üzenetet, amikor el akarom készíteni a cuccokat, hogy "a készítés jelenleg nem elérhető"? Tehát miért nem engedi a játék, hogy elkészítsek egy olyan tárgyat, amihez már megvannak az összetevők?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 07. 19:05

királyi konvojt ugy, hogy bemész a kocsmába és kérsz infot, vagy körbe járod a tengert, én már 3-at kifosztottam :D ha nem tudsz késziteni akkor próbáld meg valahol máshol pl: kapitányi kabin stb..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 05. 08. 20:06

dani.szentgali írta: Az új kérdésem az, hogy ha már összeszedtem az összetevőket egy tárgy készítéséhez (pl: cápavadász ruha, nagymacskavadász ruha stb.), akkor miért kapom azt az üzenetet, amikor el akarom készíteni a cuccokat, hogy "a készítés jelenleg nem elérhető"? Tehát miért nem engedi a játék, hogy elkészítsek egy olyan tárgyat, amihez már megvannak az összetevők?
Azért mert valószínűleg valahol a nyílt tengeren próbáltad,ilyenkor csak gyors utazz egy városba,vagy egy szigetre,és már is elkészitheted a tárgyat.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 09. 23:10

GTAfan írta:
dani.szentgali írta: Az új kérdésem az, hogy ha már összeszedtem az összetevőket egy tárgy készítéséhez (pl: cápavadász ruha, nagymacskavadász ruha stb.), akkor miért kapom azt az üzenetet, amikor el akarom készíteni a cuccokat, hogy "a készítés jelenleg nem elérhető"? Tehát miért nem engedi a játék, hogy elkészítsek egy olyan tárgyat, amihez már megvannak az összetevők?
Azért mert valószínűleg valahol a nyílt tengeren próbáltad,ilyenkor csak gyors utazz egy városba,vagy egy szigetre,és már is elkészitheted a tárgyat.
Igen, közben én is rájöttem, hogy a tenger közepén a Csókáról nem tudok tárgyat készíteni, így partra szálltam és ott már összejött a dolog. Azért köszönöm a választ! :)
Franklin465 írta:királyi konvojt ugy, hogy bemész a kocsmába és kérsz infot, vagy körbe járod a tengert, én már 3-at kifosztottam :D ha nem tudsz késziteni akkor próbáld meg valahol máshol pl: kapitányi kabin stb..
A kocsmárostól én is kértem már egy párszor infót, de eddig csak tengerészeti konvojokról volt hajlandó infót adni. Mindegy, majd holnap feloldom az összes kocsmát és kifaggatom az összes kocsmárost, hátha valamelyik végre királyi konvojhoz fog vezetni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 11. 12:36

Hát srácok, itt valami bibi van, mert tegnap feloldottam az összes kocsmát, mindegyik kocsmárostól kértem információt, de mindegyik tengerészeti konvojhoz vezetett, nem volt köztük egy királyi sem. :( Egyre inkább kezdem azt hinni, hogy azért nincs fehér bálnám meg királyi konvojom, mert ezek tényleg közösségi események és ezek megjelenítéséhez Ubisoft Uplay fiók szükséges. Na mindegy, ma még egyszer utoljára megnézem, aztán ha nem lesz, azonnal regisztrálok az Uplayre.

Egyébként ki hol tart a Csóka fejlesztésében? Nekem már csak az elit robbanóhordó-raktár vázlata hiányzik, bár sajnos eddig sehol sem találtam meg, pedig lemerültem minden roncshoz és kiástam az összes kincsesládát. Amúgy ti vettetek aktivitás csomagot, hogy megjelenjen a térképen az összes fejlesztési vázlat? Vagy anélkül is meg lehet találni az összes vázlatot és maxra lehet vinni a Csókát? Ma még megnézem a robbanóhordó-raktár vázlatát, hátha meglelem.

Na és ki hogy áll a legendás hajókkal? Valakinek sikerült már legyőznie az összeset? Nekem eddig csak a HMS Prince-t sikerült legyőznöm, a többit egyszerűen nem bírom, nagyon nehéz. Ha valakinek van valami elképzelése, taktikája, tanácsa ahhoz, hogyan győzhetném le az El Impoluto-t, a La Dama Negrát és egyszerre a HMS Fearless-t és a HMS Sovereign-t, azt nagyon megköszönném! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 11. 16:00

lehet hogz közösségi kihivás, de ha nem akkor járd be a tengert. Én már nemtudom hogy álok vele :D azthiszem minden megvolt kivéve azokat amikhez kell vázlat (belőle néhány azért megvolt) én egyszer megpróbálkoztam az Észak-Keleti legendás hajóval de elmenekültem mert túl erősek :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 05. 11. 16:22

Most már azért jöhetne egy-két infó a Unity-ről. Csak az a semmitmondó trailer van. :(

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 12. 11:09

scoobydooesben10fan írta:Most már azért jöhetne egy-két infó a Unity-ről. Csak az a semmitmondó trailer van. :(
Őszintén szólva én most jobban aggódok a Comet miatt, hisz a Unity-val úgysem játszhatok soha, hisz az csak PS4-re, XboxOne-ra és PC-re jön. A Comet (ha valóban ez lesz a neve) már jobban érdekel, mert azzal még tudok játszani. Amúgy meg ne aggódj amiatt, hogy eddig csak egy "semmitmondó trailer" jött ki az új AC-ről, ahogy Ubisoftékat ismerem, az E3-mon megint olyan szinten fogják reklámozni a játékukat, hogy már akkor tudni fogjuk a sztori felét, megint mutatnak legalább két gameplay videót, ha nem többet, és ha egyszer beindul az E3-mon a Ubisoft marketinggépezete, akkor a megjelenésig nem telik el egy olyan hét sem, amiben ne jönne valami infó/videó/képcsomag a játékról. Lesz itt bőven infó a játékról a közeljövőben, talán több is a kelleténél.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 05. 12. 17:11

Ja tényleg mindjárt E3. :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 03. 15:29

Megvan a fehér bálna!! Great Inagua (Nagy Inagua) déli partvidékén akit érdekelne :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 04. 14:27

Nem tudom de a játék végéről (Ac Iv) hiányzik az a "nagy vagyon" ami Edward célja volt..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 06. 11. 19:29

Engem egyébként megvett kilóra az AC4 ezzel a kalózosdival. De nagyon.


Apropó, 5. rész. Hmm... co-op, guggolás, fedezékrendszer? Pillanatnyilag van +1 vásárlójuk ubiéknak.

Csak nekem tűnt fel, hogy a futás, guggolás, fedezék-animációk totálisan olyanok mint a Watch dogs-ban? De legalább úgy tűnik változtattak a harcrendszeren.
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Válasz küldése