Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 14. 17:49

Arminho: Szívesen! ;) Remélem, ha esetleg beszerzed PS4-re újra a Black Flaget, akkor hasznát veszed a tanácsaimnak. :)

Rockstar69: Igen, én is többnyire csak farkasfalka módban szoktam játszani. Bár sajnos az is elég monotonná tud válni egy idő után. 3-4 meccs lejátszása után már inkább abbahagyom, mert kicsit unalmas, hogy egyfolytában ugyanazt csinálom. Persze az jó, amikor bejön a ládavédés meg a fertőzött ellenfelek, illetve az is feldobja kicsit a hangulatot, ha megjelenik egy bónuszidőt adó célpont (akire a többi játékossal ténylegesen farkas módjára vetjük rá magunkat "aki kapja marja" alapon :D ), de ezeket leszámítva elég hamar ráun az ember. A kompetitív játékmódokat is kipróbáltam. Az alap embervadászat (ami ugye a Brothethood-ban is benne volt) nem igazán tetszett, mert felidézte bennem azt a néhány érdektelenségbe és unalomba fulladt Brotherhood-os meccset, amit kb 3 éve lejátszottam. Tetszett viszont a területfoglalós és a "capture" mód, különösen az utóbbi hozta meg a kedvem, hogy a farkasfalka mellett kicsit azzal is játsszak. Szóval engem is egyre jobban le tud foglalni a Black Flag multija. Lehet ma is játszok majd vele egy órácskát.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 14. 17:53

Szerintem a legjobb amikor szinkronban kell megölni egy csapat ellenfelet :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 14. 17:56

Gonzales írta:Szerintem a legjobb amikor szinkronban kell megölni egy csapat ellenfelet :D
Na igen. :D Az tényleg látványos. :) Csak sajnos a sok degenerált nem hajlandó bemérni az ellenfelet, így én hiába mérem be és nyomom meg az ölés gombot, a segítségük nélkül egyedül nem tudom bevinni a szinkronölést. :@ :@ :@ -.- -.- -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 14. 21:32

Nekem a többi játékmód borzalmas volt. De a farkasfalkát már megszoktam, de azt is csak egyedül, a hülyék miatt. A kedvencem amikor, a ládákat kell védeni, ami ugye mindig 1-el több az adott létszám. Én beszoktam állni a két legközelebb lévő láda közé, és várnám, hogy a többi játékos megáll egy ládánal. Ez még 1x se sikerült, mert csak azt látom, hogy rohangálnak össze-vissza, mint a barom, és fogy a százalék. Ami azért is jó, mert ha rohangálsz kevesebb pont jár, így tovább kell védekezni. Mindegy, én nem hiszem, hogy valaha is játszok az AC IV multijával.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 15. 21:27

Na... a mai nap engem is sikeresen felhúzott a játék. Míg tegnap kb másfél óra alatt 5 szintet léptem, addig ma ugyanennyi idő alatt sikerült össz-vissz 1 szintet lépnem. És nem hiszem, hogy azért, mert ma bénább voltam, mint tegnap. Valamiért nem sikerült annyit fejlődni. Na mindegy. Még párszor próbálkozok a héten, de mivel megint kezdem unni a multit, ezért lehet én is abbahagyom.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 16. 21:54

Bocs a dupla hsz-ért, csak most néztem az ACIV platina trófeás videódat Rockstar69, és azt szerettem volna megkérdezni, hogy bár tudom, hogy kicsit OFF témás a dolog, de milyen programmal/kamerával veszed fel a PS3-mas gameplayeidet? És ha kamera a válasz, akkor mennyibe fájna most az a gameplay felvevő kamera, amilyen neked is van? Úgy vagyok vele, hogy ha már nem kapok PS4-et, akkor meglepem magam karácsonyra egy gameplay felvevő kamerával és belevágok az X360-on a YouTube-ozásba...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 16. 23:13

Zsír az új profilképed! Ideje volt már váltani, mert a régi már unalmas volt. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 17. 05:53

Ja, nekem is tetszik! :D Nagyon menő :lol:
Amugy a hetesben Luke a sith oldalon fog állni, nemde?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 17. 08:07

dani.szentgali írta:Bocs a dupla hsz-ért, csak most néztem az ACIV platina trófeás videódat Rockstar69, és azt szerettem volna megkérdezni, hogy bár tudom, hogy kicsit OFF témás a dolog, de milyen programmal/kamerával veszed fel a PS3-mas gameplayeidet? És ha kamera a válasz, akkor mennyibe fájna most az a gameplay felvevő kamera, amilyen neked is van? Úgy vagyok vele, hogy ha már nem kapok PS4-et, akkor meglepem magam karácsonyra egy gameplay felvevő kamerával és belevágok az X360-on a YouTube-ozásba...
AverMedia Gamecapture HD 2-vel. Mikor én vettem még 37 ezerbe került. És egyébként jóval jobb minőségben rögzít, mint amit az én videóimon látsz, csak nekem valami gond van a PS3 komponens kimenetével, ezért nincsenek még GTAPlacere se videók. Majd elkell vinni szervízbe. HDD-t amúgy nem adnak hozzá. Ha van egy jó géped, neked szerintem elég lenne a Livegamer Portable HD. Ami ha jól rémlik ugyan azt tudja, mint ez, csak gépre rögzít, és nincs rajta komponens bemenet. Azzal talán még liveozni is tudsz. Az most 32k-tól kezdődik. Xbox360-hoz egyszerűbb felvevőt venni, mert ott nincs levédve a HDMI kimenet, mint PS3-on...
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 17. 16:53

NikitaDragovich: Köszi szépen! :D És igazad van, valóban unalmas volt már a régi kép, ezért is döntöttem a csere mellett. Egy ideig gondolkodtam rajta, hogy Darth Vader vagy Kylo Ren legyen, de utóbbi mégiscsak aktuálisabb, ezért döntöttem végül mellette. ;)

Gonzales: Neked is köszönöm a pozitív kritikát! :P És szerintem is menő! :lol:
A kérdésedre őszintén szólva nem tudom a választ, mivel már nagyon várom a filmet, hogy megnézhessem, ezért elszigeteltem magam minden nemű interneten felbukkanó spoiler tartalom elől. Szóval nemtudom. :D

Rockstar69: Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) Hát, most nézegettem az árát, és sajnos eddig nem találtam 40 ezer alatt, ez pedig túl drága lenne nekem. :( Még a 37 ezres ár, amit te fizettél érte, az is drága lenne. Még megnézem egy-két helyen, hátha van olcsóbban, de ha nem találok rövid időn belül 25 alattit, akkor felejtős a dolog. Sajnos a LiveGamer Portable HD is nagyon-nagyon drága. :( Gondoltam, hogy nem két fillér egy ilyen berendezés, de azért arra nem számítottam, hogy 30-40 rongyot ki kell perkálnom azért, hogy felvehessem a játékmenet-videóimat. Ennyi pénzt egyszerűen nem ér meg nekem. Neked mindenesetre még egyszer köszönöm a segítséget és a gyors, kielégítő választ! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 17. 18:09

Szívesen! De nézz utána, hátha találsz olcsóbban. Az AverMediának van 20 körül valami kártyája is. Nézz szét az oldalukon.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 19. 00:01

Rendben, köszönöm szépen a jó tanácsot! :) Az a baj, hogy akárhol akármit nézek, a gameplay felvevő kamerák/kártyák mind túl drágák. Szóval nagy valószínűséggel ebből sem lesz semmi...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
kiskrisz1234
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. 11. 08. 19:41

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: kiskrisz1234 » 2015. 12. 23. 21:48

Kijátszottam az ACIV-et. NAGYON JÓ VOLT. Meg tegnap meghozta a futár az új AC SYNDICATE-es pólóm
,, Nothing is true, everything is permited'' -Assassin motto

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 23. 22:20

Örülök, hogy tetszett! :) És gratulálok a pólódhoz, viseld egészséggel! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
kiskrisz1234
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. 11. 08. 19:41

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: kiskrisz1234 » 2015. 12. 23. 22:35

Köszi amúgy jól fogok kinézni: AC-s póló, AC-s pulcsi, AC-s táska :lol:
,, Nothing is true, everything is permited'' -Assassin motto

Válasz küldése