Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 12. 20:50

Ja, most jutott eszembe, hogy Exklúzivoknál lehet másképp mükszik.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 13. 08:05

dani.szentgali írta:Rockstar69: Persze, a Unity nem is lehetne benne, hisz az nem jelent meg PS3-ra. :D
Amúgy ezek szerint rohadt olcsón ("szinte ingyen") jutottál hozzá a két játékhoz, így megértem a döntésedet. Amúgy az AC sorozatot nem ez alapján a két hajós spin off alapján kell megítélni, hisz a Black Flag és a Rgue azok az AC-k, amelyeknek a legkevesebb közük van az eredeti AC-khez. Persze ez így kicsit hülyén hangzik és teljes egészében talán nem is igaz, de akkor is ez a helyzet. Ha ez a két rész esetleg tetszik, az nem jelenti azt, hogy a sorozat többi részét is érdemes lenne kipróbálnod, mivel a hajós részeknek vannak olyan eszközei, amelyek a régebbi (és az újabb) AC-knek nincsen. Ettől függetlenül ajánlom a régi részeket is főleg úgy, hogy már potom pénzért hozzájuk juthatsz még akkor is, ha épp nincsenek leértékelve egy akció keretében. Nem nézegettem mostanában a régebbi részek bolti árát, de meg merem kockáztatni, hogy az összes régi rész árából (AC1, AC2, AC Brotherhood, AC Revelations, AC3, AC Black Flag, AC Rogue) kijönne a két legújabb AC (Unity + Syndicate) ára is, ami 7:2-höz arányban még úgy is nagyon jó, hogy az újabb részek grafikailag nyilván kiforrottabbak. Meg ugye az első részek fektették le a játék alapjait, amit manapság a mostani AC-kbe szoktak Ctrl C + Ctrl V-zni, így igazából azok a forradalmi játékok, amelyek elindítottak ezt a sorozatot.
Ja tudom, a Rouge-ot akartam írni, hogy az nincs benne.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 14. 14:16

Jah, oké. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 22. 09:41

Már kedd óta játszok a IV-el, és eddig elég vegyes érzelmeim vannak a játékkal kapcsolatban. Eleinte többnyire csak idegesített, de aztán kezdtem ráérezni az ízére és tegnap már nagyon tetszett. Az viszont engem nagyon idegesít, hogy mindig lopakodni kell. Néhány küldetésben még jó lenne, de hogy mindegyikben ezt kell csinálni elég unalmas. Lényegében mindegyik feladat abból áll, hogy végig mész a fejlesztők által megadott láthatatlan csőben. De hogy valami jót is mondjak, az erődök bevétele például nagyon tetszik. Mondjuk tegnap a Kingston közelében lévő eléggé felidegesített, mert nincs maximumra fejlesztve a hajóm, és ott nem csak az erődöt kell bevenni, hanem 3 hajóval is meg kell küzdeni. Kb 1 órát szenvedtem ott, mire rájöttem, hogy ez nem fog menni. :D Egyébként ezeket úgy írom, hogy most fejeztem be az V. szekvenciát.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 22. 10:26

Igen, sok helyen lopakodni kell, viszont én úgy emlékszem, hogy ez nem mindig kötelező, bele lehet rontani a tömegbe, és mészárolni. Persze, van jó pár olyan küldetés, ahol máshogy nem lehet továbbmenni.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 22. 11:36

Assassin's Creed az úgyis lopakodós játéknak van elkönyvelve, csak belé raktak még 1-2 dolgot, hogy ne legyen annyira monoton. De igen, vannak küldik ahol csak a 100%-os szinkronizálás miatt van pár olyan misszió egy "dont be detected" ponttal , hogy egy kicsi kihivást juttassanak a játékba.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 11. 22. 15:03

Szerintem amúgy elég szar lopakodós játéknak. Mármint borzasztóan gagyi.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 02. 20:47

Valaki tud valami tippet, vagy bugot, amivel minél gyorsabban ellehet érni az 55-ös szintet. Ma belekezdtem a multiba, és már az első játszma után rájöttem, hogy a borzalmas hízelgő kifejezés az AC IV multijára. Mindegyik játékmód abból áll, hogy le-fel rohangálsz, mint egy idióta és nyomogatod a négyzetet. Egy k**va hajós játékmód nincs benne. Miért nem lehet mondjuk egy saját ágyúnaszádunk, amit lehetne fejleszteni? Lehetnének hajóversenyek, (fegyverekkel vagy azok nélkül), hajós captureök, hajós deathmachek, erőd bevétel, coop missziók meg ezer más játékmód, ami egy k**va hajós játékhoz illik. Szóval valakinek van valami tippje, mert kéne az a platkó, viszont minél kevesebb időt akarok elbaszni az életemből ennek a játéknak a multijára, mert minden perce gyötrelem, kín és szenvedés. (Amúgy a singleplayer tetszik, nehogy valaki félreértse!)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 02. 20:56

Erre a problémára nincs kiút. Meg kell csinálnod. Sajnállak :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 02. 21:25

Neked se tetszik, vagy csak együtt érzel velem? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 02. 21:52

Mindkettő. :D

Szerk: De főleg az együttérzés. Nálam például mind köztudott, kiakarom platinázni a Far Cry 4-et, csak egy mellékküldi hiányában nem tudom betanulni az egyik skillt, ami kell az utolsó trófeához. Oké, semmi gond, megértem. Újból kezdem a játékot, megint betanulok minden skillt, még azt is amit ezelőtt nem tudtam, és most.. SUPRISE MADAFAKA egy másik mellékküldit nem mutat, ami szintén kellene az egyik képességheeeeez! Hát köszönöm szépen Ubifos, hogy baszodnátok meg! Tőletek se veszek több játékot. :@ -.-
A régi kibebaszott mentésemet is elvesztettem, legalább volt benne vagy 100 órám játékom, csak a ti kis faszságotok miatt én szívom meg a levét.. Meg azt a k**va sok drága időt bazdmeg amit a többi trófeára forditottam.. És ráadásként még azt is kitalálták, hogyha egy barátunkkal Co-opozunk, az én esetembem Raptorral, neki mutassa a nálam hiányzó küldit, meg is csináltuk vagy 48371717x de persze a Co-opban teljesitett mellékküldetéseket a játék úgy veszi, mintha meg se történt volna. (Persze csak akkor ha te csatlakozol valaki más Kyrat-jába.) Bekaphatjátok a nagy eres, bogos, szőrös néger 50 méteres faszt basszameg!

U.I.: elnézést a "csodás, dicsérő" jelzőkért. De számomra ez jó dühlevezetés volt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 05. 12:43

Rockstar69 írta:Valaki tud valami tippet, vagy bugot, amivel minél gyorsabban ellehet érni az 55-ös szintet. Ma belekezdtem a multiba, és már az első játszma után rájöttem, hogy a borzalmas hízelgő kifejezés az AC IV multijára. Mindegyik játékmód abból áll, hogy le-fel rohangálsz, mint egy idióta és nyomogatod a négyzetet. Egy k**va hajós játékmód nincs benne. Miért nem lehet mondjuk egy saját ágyúnaszádunk, amit lehetne fejleszteni? Lehetnének hajóversenyek, (fegyverekkel vagy azok nélkül), hajós captureök, hajós deathmachek, erőd bevétel, coop missziók meg ezer más játékmód, ami egy k**va hajós játékhoz illik. Szóval valakinek van valami tippje, mert kéne az a platkó, viszont minél kevesebb időt akarok elbaszni az életemből ennek a játéknak a multijára, mert minden perce gyötrelem, kín és szenvedés. (Amúgy a singleplayer tetszik, nehogy valaki félreértse!)
Három éve én is ugyanezért mérgelődöm. A hajós multi hiánya valóban felháborító és egy hatalmas ziccert hagyott ki a Ubisoft, amikor úgy döntöttek, hogy nem szánják rá a pénzt és az időt a hajós multira és inkább maradnak az AC Brotherhood óta multiként becézett unalmas, szar, értelmetlen őrületnél. De sajnos ez van. Ha ennyire utálod a multiját (mint ahogy egyébként én is), akkor meg hagyd a picsába és játssz csak a singleplayer részével. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 05. 13:28

Hagyom majd, amint elérem az 55-ös szintet. Kell az a trófea.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 05. 13:31

Rockstar69 írta:Hagyom majd, amint elérem az 55-ös szintet. Kell az a trófea.
Oké, te tudod. :) Én mindenesetre egy trófeáért sem volnék hajlandó az 55-ös szintig játszani egy olyan játékkal/játékmóddal, amit utálok, de én nem is vagyok olyan maximalista játékok és trófeák terén. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 05. 13:40

Már 21 szint meg van. Minden nap egy bizonyos ideig 2x szorzót ad. Ez kb 2-3 játszmát jelent és elég sokat lehet vele lépni. Mindennap rászánok annyit és egy hét múlva el is felejthetem
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése