Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 11. 05. 14:19

Én tegnap végigvittem az összes fő küldetést, a Black Flag-ben! :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 11. 05. 20:24

Szerintem sajnállak.

Amúgy a BH és a Rev hiányában érdemes nekikezdeni a III-nak?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 05. 22:59

Szerintem mindenképpen.Bár én nem játszottam vele. :( De tegnap elött végigvittem a rev et. :D
Ez valahol jó valahol nem mert most unatkozni fogok amíg megjön a max pane 3 :|
Michael fején ugrálok!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 06. 15:24

Érdemes nekiállni, csak néhány dolgot nem fogsz érteni a jelenbeli, Desmond vonalból, de ha ismered az assassin-templomos felállást, az éden darabokat és az első civilizáció mond neked valamit, akkor mindent érteni fogsz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 11. 06. 18:24

Köszi a választ Kiscserko. :) Hát mondom a 1 és a 2 kijátszva, csak a BH meg a Rer hiányzik. De végül megvettem, mindjárt neki is állok, csak gyors összedobok kegy vacsit mert ma még nem igen ettem:D


Szerk.: sör bontva, épp nézem a bazihosszú indítási töltőképernyőt..-.- Ja és az oké hogy magyar, de ANGOL NINCS?????:O
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 06. 20:22

AC3-hoz nincs más felirat, csak a magyar. Legalábbis azt hiszem, mert nekem eddig nem sikerült beállítani a játékban más feliratot. Ja, és az a hosszú töltőképernyő csak PS3-mon van, Box-on nekem nem volt, viszont ott cserélgetnem kell a lemezeket. Még az a mázli, hogy csak akkor kell beraknom a második lemezt, amikor épp multizni akarok... szóval soha. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 06. 23:03

A ps átlalában telepíti a játékokat, hogy jobban fussanak. A gtav is vagy 20 percet töltött. A IV-ben is csak magyar, lengyel, cseh és azt hiszem orosz van. -.-
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 07. 20:36

Kiscserko írta:A ps átlalában telepíti a játékokat, hogy jobban fussanak. A gtav is vagy 20 percet töltött. A IV-ben is csak magyar, lengyel, cseh és azt hiszem orosz van. -.-
Egyszerűen nem értem, hogy hagyhatják ki a játékból a világnyelvet, amit még a legutolsó mozgássérült hülyegyerek (azaz én) is beszél és amit lassan már mindenkinek kéne egy minimális szinten beszélnie a világon, MIVEL VILÁGNYELV. -.- Na mindegy.

Amúgy a GTAV nálam, Xboxon is telepített egy darabig, bár az a nyolc giga első hallásra nagyobbnak tűnt, mint amennyi idő alatt felment. Nekem asszem max 10, legfelső határon 15 perc alatt töltötte fel.

Kiscserko: Amúgy hol tartasz a Black Flag-ben? :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 11. 07. 21:51

Hát igen, én is úgy voltam vele, hogy ha tetszik a játék neki futok 2. alkalommal is csak akkor angol nyelven. De láttam, hogy erre nem lesz lehetőségem...-.- Kétlem, hogy fájt volna benne hagyni. Nagy munka biztos nem lett volna..:D

Amúgy épp Connor asszasszinná képzésénél tartok és azt kell mondjam, hogy eddig sokkal gyengébb mint az ACII. Na meg FÁJ A SZEMEM A JÁTÉKTÓL!!! a kibeb*szott karakter kitakarja az egész látómezőt és belefájdul a szemem, hogy azt keresgéljem, hogy épp hol látom azt amerre megyek...-.- Ezt nem értem miért volt jó így csinálni. meghagyhatták volna akkor már az ACII kameraállását. OPERATŐR: 1-es mehetsz a helyedre!!!
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 11. 17. 12:19

AC2 kijátszva (már péntek óta.) Most jönnek a mellékküldetések. Eddig megcsináltam Velencén kívül a kilátópontokat, de Velencében is már csak néhány van. Összeszedtem néhány pecsétkövet (még velencében van kettő hátra) Véletlenül összeszedtem két tollat, mert azt a végére akartam tartani, és nagyjából ennyi :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 17. 22:44

Hát gyerekek, én mindenre számítottam, csak erre nem! Azt gondoltam, hogy ha valaki, akkor majd az Otherworld jól le fogja húzni a Black Flaget a WC-n. DE NEM! Ekkora fordulatra nem számítottam! Először azt hittem, hogy ezúttal le lettek fizetve, vagy Zolynak hasmenése lett és ez befolyásolta a kritikában. Tényleg ilyen jó ez a Black Flag? :o
[youtube]kxRe_55gKvI&feature=c4-overview&list=UUYufxNN4JYBVQ7zL1Khb7sQ[/youtube] (bocs, de most valamiért nem tudom normálisan behozni a videót, talán azért, mert több egyenlőségjel van a linkben vagy nem tudom)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 17. 23:24

scoobydooesben10fan: Gratulálok. Egyébként, az AC II-höz van két nagyobb DLC tartalom is, melyeket Battle of Forlìnak és Bonfire of the Vanitiesnak hívnak. Netán azokkal is játszottál? :)

Dani: Érdekes, a bátyám a napokban letöltötte gépre az AC IV-et (tört) és kipróbálta, s neki nagyon tetszett, sőt az öcsémnek is. Én sajnos még nem próbáltam ki, de ahogyan elnéztem, eléggé bejött a játék. Nem tudom, hogy mi ütött belém, de kedvet kaptam hozzá, csakhogy én PC-n gyűlölök játszani, így sosem fogok végigvinni az AC IV-et :S. PS3-ra meg nem hiszem, hogy megveszem, mert tavasszal vagy nyáron PS3 exkluzívokat szeretnék vásárolni feltöltőkártyával együtt.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 11. 18. 15:25

NikitaDragovich írta:scoobydooesben10fan: Gratulálok. Egyébként, az AC II-höz van két nagyobb DLC tartalom is, melyeket Battle of Forlìnak és Bonfire of the Vanitiesnak hívnak. Netán azokkal is játszottál? :)

Dani: Érdekes, a bátyám a napokban letöltötte gépre az AC IV-et (tört) és kipróbálta, s neki nagyon tetszett, sőt az öcsémnek is. Én sajnos még nem próbáltam ki, de ahogyan elnéztem, eléggé bejött a játék. Nem tudom, hogy mi ütött belém, de kedvet kaptam hozzá, csakhogy én PC-n gyűlölök játszani, így sosem fogok végigvinni az AC IV-et :S. PS3-ra meg nem hiszem, hogy megveszem, mert tavasszal vagy nyáron PS3 exkluzívokat szeretnék vásárolni feltöltőkártyával együtt.
Jaja. Teljesen teljes játék volt :P Tehát igen. Játszottam vele.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 18. 16:29

NikitaDragovich írta:scoobydooesben10fan: Gratulálok. Egyébként, az AC II-höz van két nagyobb DLC tartalom is, melyeket Battle of Forlìnak és Bonfire of the Vanitiesnak hívnak. Netán azokkal is játszottál? :)

Dani: Érdekes, a bátyám a napokban letöltötte gépre az AC IV-et (tört) és kipróbálta, s neki nagyon tetszett, sőt az öcsémnek is. Én sajnos még nem próbáltam ki, de ahogyan elnéztem, eléggé bejött a játék. Nem tudom, hogy mi ütött belém, de kedvet kaptam hozzá, csakhogy én PC-n gyűlölök játszani, így sosem fogok végigvinni az AC IV-et :S. PS3-ra meg nem hiszem, hogy megveszem, mert tavasszal vagy nyáron PS3 exkluzívokat szeretnék vásárolni feltöltőkártyával együtt.
Hát nem tudom, de most, hogy az OW egyik legszemétebb kritikusa (aki elég sok, általam preferált játékot két perc alatt a porig alázott) gyakorlatilag agyonmarasztalta a Black Flaget, sőt, amitől abszolút leesett az állam, kijelentette, hogy ez az egész AC sorosat eddigi legjobb része, így most én is kíváncsi lettem rá. Nem tudom, még azért várok vele, de ha esetleg Kiscserko-tól meg az ismerőseimtől (akik mostanság szerzik majd be a játékot) is ekkora dicséreteket fogok hallani a játékkal kapcsolatban, akkor talán megkockáztatom, hogy karácsonyra vagy a karácsonyhoz nagyon közel eső szülinapomra beszerezzem-e. Bár nagyon hosszú ideig szidtam a játékot, most a rengeteg pozitív kritikától egyre inkább kezd változni a véleményem erről a kalózbőrbe nyomott assassinról.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 18. 17:32

Régóta nem néztem OW-t, nem véletlenül. De most amiatt, mert itt föl lett hozva, megnéztem a 10 perces videót. Meg kell mondanom, nagyon jól teledumálja az ember fejét, hogy milyen jó, már én is bedőltem neki. De az igazság a következő. Hatalmas terület van, belátom. Elsőre nekem is leesett az állam. De minél többet játszom vele, annál jobban rájöttem, hogy ez a játék az előbbi részeknél is pofátlanabb Ctrl+C, Ctrl+V. A városok öt ház ismétlései, a nagyszigetek nagy része üreges, tehát nem lehet bemenni, a partok ugyanolyanok, szintén nem bejárhatóak. Mindenhol ugyanazok a sziklák, kis szigetek vannak. (Természetesen bejárhatatlanok) Van a "70-nél több" egyedi, bejárható terület, melyekből ismét kb öt fajta ismétlődik. A tenger értelemszerűen nem túl változatos, ugye a víz alá nem lehet menni, csak pár területen. Ahol le lehet menni, azt meg kell hagyni elég egyedi területek, de értelme nincs lemenni, a vízalatti állatok (pl cápa) elleni hínárban való rejtőzés egyszerűen nevetséges, ahogy az AI is. Az egész játék szánalmasan irreális (csak, hogy egyet mondjak, a bálnavadászat). A bugokkal nem lenne gondom, ha új bugok lennének, és nem ugyanazok, amiket már az első rész óta szidok. Részről részre a bugok száma szaporodik. A történetből látszik, hogy kifogytak az ötletekből. A "befejezés" is hasonlóan ötlettelen. A küldetéseket már szidtam. Mellékküldetésből nem igazán láttam még olyat, melyet eddig még nem, gyűjthetőből csak a dalkotta új, amiket örömmel gyűjtök, bár ugyanúgy el akarnak szökni, mint a Ben Franklin levelek a 3-ban (khm, újítás nuku) Egyszerűen ami jó, az a szabad hajózás, és csáklyázás. Ennyi.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése