Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 28. 20:44

A mai nap folyamán megkérdeztem az egyik haveromtól, hogy milyen az AC IV (törttel játszik Xbox-on), s azt mondta, hogy jó, de a magyar felirat sokkal rosszabb, mint a 3-ban. Erre példa, hogy Edward hajóját magyarul írták ki, tehát Jackdaw helyett Csóka lett -.-.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 10. 28. 21:11

-.- Oh, man

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 28. 21:50

"Csóka" :D :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 28. 22:33

Alig várom ezt a szuper fordítást! :D És majd a matrózok éneklik, hogy "csip-csip-csóka"? :D Hát ez szuper. Én már a 3 fordítását is kifogásoltam. Mit mondok majd erre? :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 28. 22:54

A 3 fordításában is voltak hibák dögivel, de azért azt el lehetett viselni, szerintem annyira katasztrofális nem lett. A IV-ét majd meglátjuk. Apropó a Black Flag holnap jelenik meg... gondolom rövidesen jön róla egy rakat kritika... Otherworld, PC Guru, GameStar... és akkor még a külföldi lapokat nem is említettem. Mindegy, várom a kritikákat. Azokból majd kiderül, megéri-e majd egyszer beruházni erre a játékra. De mint mondtam, szigorú leszek vele szemben. Minden kritikában legalább olyan eredményt kell elérnie, mint anno a 3-nak ahhoz, hogy legyen egy minimális esélye nálam, de ahhoz hogy megvegyem, jobbnak kell lennie a 3-nál.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 10. 29. 08:53

Az egyetlen kapcsolat köztem és az AC IV között:

Guess who's back!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 10. 29. 10:21

http://www.youtube.com/watch?v=F3ApI3xJF2M

Gamestar videóteszt. Nem értek egyet velük -.-

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 29. 10:53

Egyébként:
http://www.gamestar.hu/assassins-creed- ... teszt.html

Nem olvastam végig, mert a legelejét spoilerrel kezdték... -.-
Viszont az utolsó mondatot bemásolom ide!

"Miután így kidünnyögtem magam, már csak az van hátra, hogy ajánlom-e az Assassin's Creed IV-et, avagy sem. A válaszom egy határozott igen, annyi tartalmat zsúfoltak bele a fejlesztők, amennyit egy GTA-ba szokás általában, a nyitott világ egyértelműen az előnyére vált, és habár a cselekménye nem annyira személyes, mint Ezioé, és történelmi hatását mérve talán nem is oly epikus, mint Connoré, Edward Kenwayt hamar a szívünkbe zárjuk, ahogy a szemünk láttára becstelen gazfickóból tisztességes csirkefogóvá válik, ez pedig olyan élmény, amit vétek lenne kihagyni."

Érdekes, sajnos én jó sokáig nem fogok vele játszani, így nagyon odafigyelek, hogy mit olvasok el, habár az "Árulás" c. könyvnek és pár idiótának köszönhetően már sejtem, hogy mi lesz a játék végén...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 29. 11:19

Én is épp írni akartam, hogy ma megjelent a Karibb-tenger Kalózai IV Black Flag Assassin's Creed Edition. Na jó, viccet félretéve megjelent az Assassin's Creed IV Black Flag. :|
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 10. 29. 11:30

VoorstedelijkeViking írta:Az egyetlen kapcsolat köztem és az AC IV között:

Ez lesz a csengőhangom :lol: .De tényleg már töltöm is le!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 29. 11:34

Egyébként tényleg elég jó muzsikát alkottak. :P
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 29. 11:38

Végignéztem a videótesztet és elolvastam a kritikát. Bár annyira mégsem rossz, engem eddig még mindig nem győztek meg. Aminek nem örülök, hogy a jövőben játszódó epizódok visszatértek a régi kerékvágásba és többnyire olyan értelmetlen és rémunalmas feladatokból fognak állni újfent, mint az AC3 előtti részekben (például hackelés). Ezzel az Ubifos érzésem szerint nagy hibát követett el, mert a 3-ban legalább egy picit élvezte a játékos a jövőben játszódó küldetéseket, érezhette azt, hogy a jövőben is egy assassin-t irányít, nem pedig csak egy emlékkutató tudóst és így annyira nem zökkentett ki a játékból, mint az előző részekben. A IV-ben viszont megint ilyen hülyeségekkel fognak kizökkenteni a játékból. -.- Mondjuk az őszintét megvallva véleményem szerint a videóteszt egyáltalán nem volt valami nagy durranás. Rövid volt és csak felületesen beszélt a játék funkcióiról. Az írott teszt már valamivel jobb volt, de várok és reménykedem, hogy az OW videótesztje valamivel bővebb és jobb lesz, mint a fentebbi videóteszt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 29. 12:16

Remélem az OW videótesztjét SaS csinálja majd, ő viszonylag jókat szokott összehozni. Csak az a baj, hogy ezek általában kb 5 percesek, abba meg nem lehet igazán mindent belezsúfolni. Nem tudom, hogy tudsz-e angolul, de ha igen, akkor én Angry Joe-t ajánlanám (nem tudom, hogy ehhez csinál-e majd értékelést, de az AC3-hoz csinált). Ő általában 20 perces, rendesen összeszedett értékeléseket csinál, bár az idő egy részét elhülyéskedi. Ha tudsz angolul, és csinál róla értékelést, akkor 100%-ig ajánlom. Youtube-on megtalálod.

Egyébként végülis bátyámmal megvettük, de még nem tudom milyen a játék, még ő nincs itthon, és lelkemre kötötte, hogy a kinyitásával várjam meg. Szóval itt ül mellettem a játék, én meg addig tolom a GTA V-öt :D Úgy érzem, ehhez hasonlítva a AC IV olyan lesz, mint amikor kb egyszerre lett meg a GTA IV, és az AC BH. Az AC-nek esélye sem volt :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 10. 29. 12:43

NikitaDragovich írta:A mai nap folyamán megkérdeztem az egyik haveromtól, hogy milyen az AC IV (törttel játszik Xbox-on), s azt mondta, hogy jó, de a magyar felirat sokkal rosszabb, mint a 3-ban. Erre példa, hogy Edward hajóját magyarul írták ki, tehát Jackdaw helyett Csóka lett -.-.
Ha egyszer csókát jelent a neve akkor minek fordítsák le???? :o :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 29. 12:50

Azért az nem teljesen igaz, hogy 5 percesek ezek a tesztek. OW-nál legalábbis vannak hosszabbak. Az AC3-mas videótesztjük is majdnem 10 perces, ahogyan az AC2-es és az AC Brothethoodos is (Revről meg az 1-ről ők nem csináltak tesztet). Szóval szerintem a IV-ről is várhatunk tőlük egy 9-10 perces, viszonylag jól (a fenti videóteszthez képest mindenképp jobb) összeszedett kritikát. De ha mégis tévednék, és ők sem csinálnak túl jó tesztet, akkor itt van a legjobb játékkritikus akit ismerek a neten, ő majd biztosan szépen megfogalmazza majd a Black Flag összes pozitívumát/negatívumát, mihelyst megjön a bátyja és elkezdi a játékot. ;)

Szerintem is sanszos, hogy a GTAV mellett kb olyan véleményed lesz az ACIV-ről, mint amilyen anno az AC Brotherhoodról volt a GTAIV mellett (bár a GTAV-ről még nem jött meg a kritikád). De ha valamely túlvilági csoda folytán mégsem, akkor kérlek, írd le, mert akkor az számomra azt fogja jelenteni, hogy nekem is mihamarabb be kell szereznem a Black Flaget. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése