Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 21. 17:32

Na mit gondoltok? Milyen a Syndicate? :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 10. 22. 13:14

Még meg se jelent :P csak holnap.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 22. 13:34

Ömm.. tényleg? Akkor miért minden második videó címe az, hogy "Assassin Creed Syndicate Walktrough part 1" meg stb. Nem tegnap jelent meg? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 10. 22. 13:46

Azért, mert Ubisoft. De hivatalosan csak holnap jelenik meg. Egyébként meg minden kalózoldalról leszedhető már.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 22. 17:01

Amugy szerintetek nem raktak egy valamiféle Hasfelmetsző Jack utalást/ easter egg-et a Syndicate-be? :D Érdekes lenne :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 22. 17:32

Remélem nem.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 23. 09:03

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 23. 11:10

VoorstedelijkeViking írta:Azon csodálkozom, hogy Hasfelmetsző Jack történetét még nem dolgozták fel.
Basszák meg. Elrontják a történelem általam legjobban kedvelt karakterét.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 23. 12:51

Háhá, éresztem, hogy nem fogják kihagyni :D én örülök, hogy belekerül mert így legalább ebben is van egy nagyobb történelmi esemény/ karakter :P Pl: Ac ll- Borgiák családja, Ac lll- a Függetlenségi forradalom meg stb. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 29. 12:14

Bevallom őszintén, hogy az utóbbi időben igencsak elhanyagoltam az Assassin's Creed sorozatot. Őszintén szólva kezd már kissé hidegen hagyni az egész. Tegnap YouTube-ozás közben teljesen véletlenül akadt meg a szemem a Syndicate OtherWorld-féle kritikáján és úgy voltam vele, ha már ott van akkor megnézem. Ha csak magát a videóanyagot nézem és nem hallgatom a hozzáfűzött kritikát, már úgy is lejött, hogy a játék 85-90%-ban ugyanolyan, mint a tavalyi Unity. A grafika továbbra is gyönyörű. A videóból nem jött le, hogy szebb lett-e a Unitynél, de ezt YT videón és egy Huawei okos telefon képernyőjéről nem lehet igazán megállapítani. Viszont nagyjából ennyi jót lehet elmondani az egészről. A többi meg maradt ugyanúgy, ahogyan eddig volt. A kritika szerint a sztori és a két irányítható főhős, akik közt lehet váltogatni (khm... GTA V mínusz 1 főhőssel -.- ) iszonyú laposra sikerültek. A viktoriánus korabeli London nagyon jól lett reprezentálva, de ez a videókon is látszik. Szóval összességében (az OW kritika meg egyéb videók alapján) az új AC, a Syndicate sem tűnik többnek egy már jó ideje szokásossá vált Call of Creed-nél, ami a gyönyörű látványon kívül semmivel sem tud többet nyújtani, mint az elmúlt évek orgyilkosos kalandjai. Plusz a Ubisoft most már elmondhatja magáról, hogy már a Rockstar Gamestől is sikeresen ellopott egy ötletet a több karakter és a köztük lévő váltogatás személyében.

Nem tudom, hová fog még fajulni ez a dolog, de személy szerint teljesen kiábrándultam a sorozatból. Konkrétan eljutottam oda, hogy az egykori kedvenc játéksorozatom teljességgel hidegen hagy. Én már nem vagyok vevő erre az egész mesére.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 29. 13:34

Én megnéztem egy grafikai összehasonlítást a Unity és a Syndicate között. A videó készítője nyilvánvalóan a Unityt próbálta előnyben részesíteni, mivel folyamatosan a hatalmas tömegeket és a belülről is megnézhető épületeket mutogatta. Azon kívül én nem láttam olyan sok különbséget. A mozgás teljesen ugyanolyan volt, a város (a helyszíntől eltekintve) ugyanolyannak tűnt, az időjárás is. Néhány helyen látszik a Syndicate fejlettsége, de összességében én nem láttam sok különbséget. Amennyi S gémpléjbe meg belenéztem, annyi elég volt ahhoz, hogy elkönyveljem: a férfi főhős egy idióta.
A stealth meg még mindig ratyi.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 29. 14:37

Ezt a Call Of Creed kifejezést sokszor hallottam már. Mire is mondják pontosan?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 29. 14:46

Szerintem az AC -re. Gondolom arra céloznak, hogy évente/időnként kinyomnak magukból egy játékot, ami kb. ugyanolyan, mint az előző. COD + AC = Call of Creed
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 29. 14:49

Aha, értem :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 29. 16:54

https://www.youtube.com/watch?v=h4YU_hy9xFk

Hát, azt hittem, hogy nagyon jó lesz a Syndicate, de hát tévedtem. :( Ennek ellenére meg fogom majd venni egyszer, de előtte a Unityt szeretném bepótolni. Most csalódtam az Ubisoftban, mert azt ígérték, hogy a Syndicate jobb lesz, mint a Unity. :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése