Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 01. 15. 17:07

Ha valaki azt hitte hogy minden uplay bugot látott akkor ezt tessék szépen nézni.
http://www.kephost.com/images4/2014/1/1 ... gdnn6k.png

Beírtam a kódot a külön aktivációs részbe 2.ra és tárárárá!!!!!......WTF?


UI:
Végül aztán hiába ahányszor felrakom(cd) letölti a frissítéseket és semmi nem indul el nem igaz mi folyik itt? :shock: :S :@ -.-
Michael fején ugrálok!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 01. 15. 20:38

Akkor végül sikerült vele játszani?

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 01. 15. 20:53

Még nem de rájöttem mit kell tennem (asszem nem biztos) leöltöm az egészet csak az lehet a baja.
Michael fején ugrálok!

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 01. 18. 23:07

Örömmel jelentem hogy most már tudok játszani! :D :D (ac3)
Jelenleg a 10.seqencenél tartok és nagyon élvezem.Minden tetszik benn a hajózás az nagyon bejött csak egy problémám van.A pénz :| .Abból nincs sok a küldetésekkel semmit se keresek a lootolás ad 10-17 fontot az meg nem ér sokat ha egy hajófejlesztésre kéne a money.A vadászásból szoktam keresni a kenyerem abból simán befolyik 1 alkalommal 3000-4000 font.Viszont sokat szoktam ölni medvét meg jávorszarvast de nem igazán éreztem változást akkor ha megöltem pl.:10 jávorszarvast mind ha megöltem volna 5-öt .Ez miért van?(nem a legfrissebb patch van fenn úgyhogy felrakom az újat lehet akkor jobb lesz)A második kérdés?Honnan tudnék több pénzt szerezni és hol tudom átvenni a ruhámat a vegyesbolton kívül?Ja és még valami.Ha megcsinálom az összes hajós küldetést és kiviszem a sztorit használhatom a hajót szabadon?(ez utóbbi nagyon érdekelne)
Michael fején ugrálok!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 18. 23:11

apollo 12 írta:Örömmel jelentem hogy most már tudok játszani! :D :D (ac3)
Jelenleg a 10.seqencenél tartok és nagyon élvezem.Minden tetszik benn a hajózás az nagyon bejött csak egy problémám van.A pénz :| .Abból nincs sok a küldetésekkel semmit se keresek a lootolás ad 10-17 fontot az meg nem ér sokat ha egy hajófejlesztésre kéne a money.A vadászásból szoktam keresni a kenyerem abból simán befolyik 1 alkalommal 3000-4000 font.Viszont sokat szoktam ölni medvét meg jávorszarvast de nem igazán éreztem változást akkor ha megöltem pl.:10 jávorszarvast mind ha megöltem volna 5-öt .Ez miért van?(nem a legfrissebb patch van fenn úgyhogy felrakom az újat lehet akkor jobb lesz)A második kérdés?Honnan tudnék több pénzt szerezni és hol tudom átvenni a ruhámat a vegyesbolton kívül?Ja és még valami.Ha megcsinálom az összes hajós küldetést és kiviszem a sztorit használhatom a hajót szabadon?(ez utóbbi nagyon érdekelne)
Nem, nem használhatod szabadon a hajót! :insecure:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 01. 18. 23:14

NikitaDragovich írta:
apollo 12 írta:Örömmel jelentem hogy most már tudok játszani! :D :D (ac3)
Jelenleg a 10.seqencenél tartok és nagyon élvezem.Minden tetszik benn a hajózás az nagyon bejött csak egy problémám van.A pénz :| .Abból nincs sok a küldetésekkel semmit se keresek a lootolás ad 10-17 fontot az meg nem ér sokat ha egy hajófejlesztésre kéne a money.A vadászásból szoktam keresni a kenyerem abból simán befolyik 1 alkalommal 3000-4000 font.Viszont sokat szoktam ölni medvét meg jávorszarvast de nem igazán éreztem változást akkor ha megöltem pl.:10 jávorszarvast mind ha megöltem volna 5-öt .Ez miért van?(nem a legfrissebb patch van fenn úgyhogy felrakom az újat lehet akkor jobb lesz)A második kérdés?Honnan tudnék több pénzt szerezni és hol tudom átvenni a ruhámat a vegyesbolton kívül?Ja és még valami.Ha megcsinálom az összes hajós küldetést és kiviszem a sztorit használhatom a hajót szabadon?(ez utóbbi nagyon érdekelne)
Nem, nem használhatod szabadon a hajót! :insecure:
De kár!Akkor mégis meg kell vennem a Black Flagot ehez a funkcióhoz :@ (Persze nem mostanában)
Michael fején ugrálok!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 01. 19. 19:06

Ez a Black Flag egyetlen előnye. Egyébként én a medvevadászatot ajánlom. Ha sokat tudsz küldeni egyszerre, akkor jó kis bevétel. Azt meg nem értem, hogy érted, hogy nem érzel változást öt és tíz szarvas közt?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 01. 19. 20:25

Kiscserko írta:Ez a Black Flag egyetlen előnye. Egyébként én a medvevadászatot ajánlom. Ha sokat tudsz küldeni egyszerre, akkor jó kis bevétel. Azt meg nem értem, hogy érted, hogy nem érzel változást öt és tíz szarvas közt?
Igen megtaláltam azt a helyet ahol a medvék tanyáznak egy angol srác videójában láttam.A szarvasos dolog azt nagyon benéztem de mindegy :) .
Michael fején ugrálok!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 02. 03. 15:53

MI A FOS? NEM FOGADJA EL AZ AC3 AKTIVÁLÓ KÓDOMAT, PEDIG UGYANAZT ÍRTAM!!!!!!!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 03. 16:39

Nyugi tesó semmi feszkó!
amugy nem tudom... nekem soha nem volt ilyen bajom :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 02. 03. 17:15

Lehet, hogy az a problem, hogy nincs rajta a legújabb patch, bár kétlem.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 03. 20:12

Franklin465 írta:Nyugi tesó semmi feszkó!
amugy nem tudom... nekem soha nem volt ilyen bajom :P


OFF: Ez volt az AC-széria 1000. hozzászólása! :D
Well look who's back

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 02. 03. 20:50

scoobydooesben10fan írta:MI A FOS? NEM FOGADJA EL AZ AC3 AKTIVÁLÓ KÓDOMAT, PEDIG UGYANAZT ÍRTAM!!!!!!!
Ok.Nálam is ez volt a baj nyugi :) .Az ubiFOS nincs a toppon mostanában.Amikor én felraktam a Cd-t a gépre és beírtam az aktivációs kódot nekem sem fogatta el.Na töröld le a játékot és indítsd el az egyik ubisoftos játékod.Ha bejött az uplay akkor ott a minden játék és termékaktiválás.Ott írd be a kódot majd szedd le a játékot és menni fog ;) .
Michael fején ugrálok!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 03. 23:25

Arminho írta:
Franklin465 írta:Nyugi tesó semmi feszkó!
amugy nem tudom... nekem soha nem volt ilyen bajom :P


OFF: Ez volt az AC-széria 1000. hozzászólása! :D
Sry off: ohh most kemény vagyok :D :cool:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 02. 04. 05:54

Hallottatok arról az új LoTR játékról, amit most alkotnak? Shadow of Mordor a címe. Amikor olvastam róla, akkor nagyon megörültem, hogy lesz utánpótlásom a Skyrim után, és szeretem a jó kis kalandjátékokat. Nagyon örültem, bár amikor megnéztem a trailert, az jutott eszembe, hogy mi a büdös szar ez?!
Na hogy miért írtam ezt pont ide. Mert a játéknak gameplay videója is van, és mivel olyan, mint egy AC játék Középföldén, a Batman: Arkham City -s éjjellátóval, gondoltam belinkelem nektek:
http://www.youtube.com/watch?v=3Ps7puWAz1E
Na, mennyire AC?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2014. 02. 04. 16:55-kor.
Guess who's back!

Válasz küldése