Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 11. 19:53

dani.szentgali: rájöttem, hogy fehér bálnát meg a királyi konvojt ugy kapsz, hogy körbe járod a tengert, aztán egyes részein ott lesznek :) pl: én már kifosztottam 4 királyi konvoj meg is van az Aquila orrdisze ami három ilyen konvojért jár, a játék ezt ugy irja le, hogy: "majd egyszer ez az orrdisz, Connor Kenway hajóját az Aquilát fogja disziteni" + megszigonyoztam egy fehér bálnát is, aminek a bőrét 4000-ért eladtam :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 06. 12. 15:29

Megnéztem ezeket az új ACU trailereket, meg gameplayeket és rögtön az esett le, hogy milyen k*rva ronda ez a köpeny. Hát én ezzel a ruhával biztos nem fogok játszani. -.-

szerk.: és mi a jó élet ez a phantom blade? Minden részben továbbfejlesztik ezt az istenverte fegyvert. 2-ben egy rakat szart rátettek. Dual blade, poison blade, hidden gun, BH-ban poison darts, aztán a rev-ben ott a hookblade. A 3-ban mindent levettek róla és megcsinálták úgy hogy kijön a helyéről. :o Wow, micsoda újítás! Most mi ez a phantom blade? Számszeríj blade, vagy mi? Nem azt mondom, hogy nem tetszik, csak most komolyan...

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 12. 16:00

Na megnéztem az ACU-t és lehet hogy megveszem One-ra vagy 360-ra mert a CO-OP meg a grafika az nagyon tetszik.Mellesleg megérte várni az E3-at mindig jó cuccokkal jönnek elő.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 12. 18:30

én lehet megveszem... de azt szeretném viszont, hogy ne csak egy kard meg, egy blade legyen a tarsojunkban, nekem tetszett, hogy ac2-ben lehetett választani, hogy penge vagy pöröly, ac4.ből is hiányolom pl: mindig elveszem a nehézgyalogosok fejszéjét mert nagyon király :)
Szerk: és ami a legfőbb, ami a legjobban tetszett, hogy ac2-3-ban átélhetünk egy történelmi eseményt, (pl: ac2-ben a pápa által uralkodott "világot" és azt, hogy megölhetük őt; ac3-ban meg a Bostoni tea délutánt, és a Függetlenségi hábórut) szóval szeretném, hogyha pl: Unityben meg a Francia forradalmat élhetnénk át :D
+ egyszer megkérdeztem a töri tanárunkat, hogy létezet-e a Borgia, meg az Auditore család, és Rodrigo pápa (ő is Borgia volt) és ezekre mind IGEN-t mondott :O :D :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 12. 18:53

Húúú tényleg igent mondtott? Hát ekkora feature-t egy játékba..
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 12. 20:52

Niko Bellic1300 írta:Na megnéztem az ACU-t és lehet hogy megveszem One-ra vagy 360-ra mert a CO-OP meg a grafika az nagyon tetszik.Mellesleg megérte várni az E3-at mindig jó cuccokkal jönnek elő.
Bocs, de az ACU-t már nem fogod megvenni X360-ra. Az csak nextgenekre jön. Nekünk, PS3/X360 júzereknek ELVILEG jön majd valami Comet, bár eddig még nem nagyon láttunk belőle semmit, így elképzelhető, hogy végül nem lesz, vagy ha mégis, akkor egy elkapkodott szar lesz, amit feleannyi odafigyeléssel és munkával csapnak majd össze, mint a Unity-t. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 06. 13. 06:26

Gyerekek, néztem ezt a videót, és... Phűű, én sok dolgot láttam életemben, de azért ez aztán a pláne:
http://www.youtube.com/watch?v=xzCEdSKMkdU
Én megszoktam, hogy egyes játékokban a No Fizika Rules megy (BAA, BAC) de ez azért kemény volt. Az ember azt gondolná, hogy a franciák templomosok, ha már az "aszaszinok" is gyilkolják őket. A koldusköpenyes fickó meg gumiból készült izmokkal bír. A sas meg bekerült a városba, annak ellenére, hogy ezt a nemes állatot sosem látni városban? És egy pisztoly tényleg nem egyszerűbb fegyver, mint a kar aljára szerelt számszeríj-mini. A célzás másodlagos. Amúgy jó az animáció.
Guess who's back!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 06. 13. 12:31

Kérdés: A 3-hoz készült Washington DLC-t játékboltokban tokban vagy letöltőkóddal is lehet-e venni, vagy csak letöltéssel Uplayről?
Amúgy, hogy a Unity-t dicsérjem, ne csak szidjam, ez a co-op mód, meg a lopakodás nagyon tetszik. :)

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 06. 13. 17:52

scoobydooesben10fan írta:Kérdés: A 3-hoz készült Washington DLC-t játékboltokban tokban vagy letöltőkóddal is lehet-e venni, vagy csak letöltéssel Uplayről?
Amúgy, hogy a Unity-t dicsérjem, ne csak szidjam, ez a co-op mód, meg a lopakodás nagyon tetszik. :)
Tokban nem tudod,csak ha megveszed a full játék Washington Edition-ét,és én olyan letöltő kódról sem tudok.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 06. 13. 19:20

Ettől féltem. De a Uplay-ről is meg lehet venni külön, csak azért mégis csak jobb, ha boltban lenne, de hát DOWNLOADABLE content.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 06. 13. 20:03

Igen,jól mondod le lehet tölteni Uplay-ről,de én mindig is utáltam az ilyen online fizetés dolgokat.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 06. 13. 20:27

Hát de mégsem fogom még egyszer megvenni a teljes játékot csak azért a néhány küldetés miatt.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 06. 14. 06:34

Nem is az volt a célom hogy rábeszéljelek. :)
Csak elmondtam, hogy én a boltban vásárolható ,kézzel fogható tárgyakat részesítem előnyben.
De töltsed,és jó játékot hozzá. :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 15. 15:37

amugy ti mit várnátok el az Ac Unity-től? (újdonságot, vagy valami visszatérést)
amugy behalok azon, hogy csak next gen-re meg Pc-re jön ki...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 06. 15. 17:50

Hát, bőven kellene újitani a játékmeneten,mert ez már halál unalmas.De van rengeteg elvakult rajongó,akkor miért is kéne(gondolják a fejlesztők)?Az Uborkaszaft gyakorlatilag bármit kiadhat, rajta az Assassinok logójával,bisztosan nagyot kaszálnak rajta.......

Válasz küldése