Sims játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 15. 18:51

NikitaDragovich írta:Ha esetleg maradt még vírus a gépeden, akkor ajánlom neked a rendszer-visszaállítás programot. Én is azt használtam, mikor vírusos lett a laptopom, és most már nincs semmi baja. :D
Köszi a tippet, de nekem egy teljes rendszervisszaállítás azért húzós lett volna, mert ha jól gondolom, egy rendszervisszaállítás következtében minden adat letörlődik a gépről, és mivel csak egy 8 gigás pendrive-om van, így nem tudnám letárolni az adatokat, minden elveszne, szóval egy teljes visszaállítást nekem nem ér meg a dolog. :) Főként úgy, hogy a neten találtam egy remek tisztítóprogramot, amit ráadásul csak átmenetileg kell telepíteni, tehát a vírus letörlése után maga a program is eltűnik a gépemről, és pár nap után egyelőre úgy tűnik, hogy tényleg nincs semmi kártevő a gépemen, újra felgyorsult a rendszer, nincsenek popupok, reklámok meg szinte semmiféle vírusra vagy kártevőre utaló jel, szóval elégedett vagyok az eredménnyel, mert most már minden jól megy újra. :) Ettől függetlenül ha sikerül beszereznem egy 500GB-s külső vinyót, akkor mindenképpen meg fogom csinálni a visszaállítást. ;)
kekesi írta:Amúgy Originen van belőle 48 órás free trial. Tehát 2 napra le tudod vele foglalni.
Illetve van egy csomó oldal ahol olcsón meg lehet venni pl: G2A, CDKeys.
Köszi szépen a tippet, de sajnos az Origines dolgot már rég (kb. másfél hónapja) eljátszottam, akkor le is tudtam kötni, de sajnos nem volt elég neki a 48 óra. :( Tabletén is van Free to Play Sims, és emiatt akarja, hogy legyen gépre is. Mivel nem szeretnék többet kockáztatni a vírusokkal, ezért sanszos, hogy megveszem gépre a Sims 4-et valamikor, hogy végre békén hagyjon és jól eljátsszon. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése